10611
  • peter31
    #1120
    Kicsit feszültnek látszotok. Akartok róla beszélni?
  • Thanatos
    #1119
    az..., nc...
  • CUCLI
    #1118
    érdekes felfogás :)
  • Rambo 20
    #1117
    Amúgy meg az nembaj ha vitáztok mert legalább több lesz az üzenet ebben a fúrumban.
  • Thanatos
    #1116
    nc... most fejeztükbe erre belémkötsz, grat, ha akrod küldj privit és ott megbeszéljüök de ne itt offoljunk tovább...
  • Rambo 20
    #1115
    Na jó figyelj titántáncos vagymivagy.
    Nem értem minek vitát nyitni arról hogy érdekel-e az értékelésük mert úgyis mindenki azért olvassa hogy többet halljon a játékról.
    Te mit olvasol?
    Hogy sminkeljük magunkat C. újságot?
  • Thanatos
    #1114
    te nem érted meg amit én modok... épp ezt modntam hogy gameszar egyátalán nem jobb mint blikk , SZVSZ, mint újság..., az meg hogy adsz e az ottani cikkirok véleményére megint más tészta, én spec nem, és aki csak arra add annak szerintem valami gond lehet... de lényegtelen...
    de tényleg zárjuk le mert ez itt nagyon offtopic...
  • tigeroo
    #1113
    huh...
    [nekigyűrkőzzik]
    szerintem most hadjuk abba, mert ebből baj lesz komám..
    szerintem én elmondtam amit akartam..mások vagy megértik vagy nem..
    most te is nyögjél be valamit. részemről a szavazást lezárom.
    akkor olvass blikket vagy imet csá
  • Thanatos
    #1112
    bazz ovlasd má végig mit irtam.... épp azt irtam hogy egy forum alapján edönteni egy megvételt sokkal biztosabb (mivel több ember véleményét is el tod olvasni) mint egy ujság után tenni ugyanezt...
  • tigeroo
    #1111
    pl. ha itt a fórumon mondaná valaki hogy[tegyük fel fantasy rajongó vagy] megjelent az új xyz regény 3. része..és az első kettőt szeretted
    namármost azért nem fogod megvenni, mert egy vad idegen csávesz ajánlotta
  • Thanatos
    #1110
    ?????? hogy jönek ide a könyvek és hasonlok? amugy ott is az van hogy miután elolvasok egy regényt eldöntöm hogy tetszike és esetleg elolvasom majd ujra vagy pedig nem ugye... (és igen ez a doku könyvekre is áll...)

    melelsleg a könyv az maga a "termék" ellenben gamestar csak egy újság aminek a "termék" értékeléseire sokan támaszkodnak... szvsz értelmetlenül...
    szal ezt msot nem vágom hogy jött ide...
    (amugy mielött megkérdőjelezed azt is hogy szoktam e egyátalán olvasni, akkor előre modnom hogy igen a legtöbb témában regényeket, és dokumentum köynveket is...)
  • tigeroo
    #1109
    gyáááá!!!
    és ha meg már kiprobáltam akkor igenis pls hagy én döntsem már el hogy NEKEM jó-e vagy szar mert hiába jó valami a világon mindenkinek ha nekem szar akkor nekem akkorse érte meg pl emgveni más véleménye alapján... akkor miért is találták fel a könyveket, az ismeretterjesztő filmeket,a 'valós történeten' alapuló filmeket
  • Thanatos
    #1108
    amugy spec gamestart énis olvasok néha de egyátalán nem az értékelések miatt ami hihetetlenl nem érdekel... de pl blikk helyet simán jó iylen irányban érdeklődő embereknek... :)
  • Thanatos
    #1107
    félreértesz, én nem a lap minőségét kritizálom mert azt nem ismerem max gamestar-ét, hanem azt hogy az értékelésükre nem érdemes adni..., és énse szedek le mindent de egy bármilyen forum alapján sokkal jobb véleményt lehet vlaamiről kialakitani mint egyetlen ujságiró véleményéből már csak a menyiség miatt is... de más miatt is amit msot hagy ne taglaljak...

    ui.: és nem, nem szerzek meg mindent elsőnek de nem offline alapján döntök hogy mit szerezek meg /vegyek emg és mit nem..., és ha meg már kiprobáltam akkor igenis pls hagy én döntsem már el hogy NEKEM jó-e vagy szar mert hiába jó valami a világon mindenkinek ha nekem szar akkor nekem akkorse érte meg pl emgveni más véleménye alapján...
  • tigeroo
    #1106
    engem aligha tud befolyásolni egy offline lap.
    de már jóideje veszem a gémsztárt
    [igen, azt] és már megszokásból is olvasgatom:)
    mert én nem tudok letölteni havonta 40 játékot,meg mindet kipróbálni, de
    hát te ebben is szerencsés vagy, hiszen te mindet először szerzel meg, és értékelni tudod hogy szar-e vagy jó.
    aztán a véleményed elmondod kismillió embernek, és csődbemegy a kiadó.
    egyébként így kezdődött: A Gamepro semmit nem tud
    mostmár meg ott járunk, hogy az a láma aki ilyeneket olvas..hm...
  • Thanatos
    #1105
    az emg aki egy iylen lap véleménye alapján dönti el hogy egy game jó vagy szar NEKI az már tényleg reménytelen eset...
  • Thanatos
    #1104
    én nem mondtam hogy jobb vagyok egy szóval se de az ujság se az..., főleg aki net mellet ilyenekre támaszkodik az már tényleg nagyon korlátolt ember lehet...
    azt nem mondom akinek nincs netje annak jobb mint a semmi az tény... (azt már ne feszegesük szerintem megérik e az árukat...)
  • tigeroo
    #1103
    nah mival, játszod a keménygyereket?
    te annál a pistikénél egy szemmel sem vagy jobb mind1
  • Thanatos
    #1102
    inkább az lámul aki eleve bármilyen iylen ujságot valamire is tart mert kb anyit ér mint a 8. éves vérpistike véleménye valmairől :P
  • tigeroo
    #1101
    nah..ne lámulj, és ne basszátok le más munkáját.
  • Voltan
    #1100
    Jaja, a 2 is nagy játék. Nem rég vettem meg a magyar szinkronos verziót. Kicsit LOL, főleg az epizód szereplőknél, de láttam már rosszabbat is. Várom a hármat jól...
  • Thanatos
    #1099
    na tisztázás végett:
    merc csak versus modban van..., coop az ugyan olyan mint alap campaign csak két ember nyomja a coop mapokat (tehát mgése ugyan oylan mert történetben ugyan kötödik alap campaignhoz de ülön missiok anak benne) emberi ellenfél viszont nincs...
    és a versus modba se hiszem hogy több merc lenne, mert béta, leirások és midnen egyébb alapján marad a 2v2 felállás
  • Thanatos
    #1098
    rotfl.... gagyi ujság amit egy ugyanolyan gagyi ajánl, télleg naon jó :P
  • CUCLI
    #1097
    hát nemtom. gémszar annyi hülyeséget ki tud találni ,hogy az már fáj. szal.
  • Rambo 20
    #1096
    A CO-OP módban úgy hallottam hogy BOTOK ellen kell kuzdeni vagy mi a szösz...Szerintem ez sokkal jobban hangzik mintha 6-8 NORMÁL EMBER katona rohangálna utánuk.
  • Rambo 20
    #1095
    Amúgy szerintem a Gamestar az király!
    A gameprot azt biztos valami szemeteskukában találták és csak azért ajánlják mert nem akarják hogy szegény Gamepro csövi legyen...
  • Rambo 20
    #1094
    Na azért azt Co-Op ban megnézném hogy 6-8 katona rohangál a kettő samivadék után!
  • leslieboy
    #1093
  • ati2002
    #1092
    Na ja, ezért kérdeztem grebbertől :D
    EGyébként a Gamepro jobban tenné, ha feltenné netre a példányukat <ha van nekik egyáltalán>, és majd mi írnánk nekik cikket róla
  • leslieboy
    #1091
    A Gamepro semmit nem tud!Az Act of Wart is lenyomták!Pedig hiper gamma!Én az értékeléseknél a netes helyeket nézem!
    pl:gamespot,ign
  • grebber
    #1090
    Egy magazik a Gamestar ajánlásával
  • ati2002
    #1089
    Mi/Ki az a Gamepro? :P
  • hykao #1088
    Ezt már írták a 2. kapcsán is...de azért egész jól elvoltunk vele, nemde? :)
    (mellesleg én már annak is örülök, ha egy játékban csak valós élőlények és helyszínek vannak...)
  • grebber
    #1087
    Azt irták a Gameproba hogy a story nem valami nagy áés unalmas.
  • leslieboy
    #1086
    Ebben nem vagyok biztos,de úgy tudom,hogy csak a kémeknél van kettő!A védekezőknél viszont lehet majd 6-8 is!De ez nem biztos...
  • Rambo 20
    #1085
    LOL.
    Igazán nem látom értelmét hogyha klánt csinálnak ebben a játékban.Úgyis max 2 lehet egy csapatban 1 játékmódban.
  • hykao #1084
    Csak nehogy aztán áprilisi tréfa legyen ez a megjelenési időpont... :)))
  • sipi78
    #1083
    remélem nem olyan védelme lesz mint a silent hunter 3 nak mert akkor ezt is meg kell venni eredetibe
  • Rambo 20
    #1082
    Nem tudom mit izgultok ugyanis szerintem már egy hónapja elkészült csak még szállítják.
    Amúgy szerény véleményem szerint a premier április 1 az azt jelenti hogy április 1én jelenik meg...
  • leslieboy
    #1081
    Hajaj..