10611
  • uv
    #1040

    Hoppá????
  • leslieboy
    #1039
    Te meg ne hidd azt,hogy mindent megtehetsz csak mert...!
    Amit te művelsz a jogaid mögé bújva az már undorító!!!
    Mellesleg van ismerősöm,aki ott dolgozik!Hoppá!
  • hykao #1038


    De kis érzékenyek vagyunk! Próbálj a lényegre fókuszálni a hozzászólásban, mellesleg nem véletlenül a te neved került oda... :)


    "Tudod,többet tudok az SC-ről,mint te valaha!!" - lol, ez hogy jön ide? :)) (amúgy meg erre azért ne vegyél mérget...)
  • leslieboy
    #1037
    Ok,akkor bocs!Nem vagyok olyan!Ha hibázok beismere,mint most is!
  • Amse
    #1036
    Ne vedd ilyen komolyan.Ott van a :P mögötte.
  • leslieboy
    #1035
    Le lehet rólam szállni,jó!!??
    Nem kell kiforgatni a szavaimat(mondataimat)!Tudod,többet tudok az SC-ről,mint te valaha!!
  • hykao #1034
    Gyerekek az, hogy lesz-e 4. rész nem attól fog főleg függni, hogy jó lesz-e a játék, vagy hogy tetszeni fog-e leslieboy-nak :P, hanem elsősorban azon, hogy mennyit fognak eladni belőle...
    Azt viszont borítékolhatjuk, hogy sokat!!! (mellesleg azt is, hogy jó lesz, a demó alapján: szép, gyors, fasza!!!)
    Az ilyen játékokat már a nevük is eladja...mellesleg ebben az esetben nem kell "csak" erre támaszkodni, mert szerintem egy tényleg jó játék fog napokon bvelül kijönni, és jó időben, mert mostanában nem nagyon érkezett-érkezik ilyen stílusú játék (max. a Stolen - de az ki tudja milyen lesz, és nem egy ismert név ugye...), majd csak jó esetben negyed év múlva...
    Szal...
  • grebber
    #1033
    Sikeres lesz és kész.
    A 4-et remélem U3-as motorral csinálják.
  • Thanatos
    #1032
    eligazitásnál, vagy map közbe monták hogy nincs riasztójuk..., a fütyre nekem meg simán odajöt..., kővel meg fejbedobtam egy mukit és elterült (ráadásul le a szakadékba...)
  • leslieboy
    #1031
    Egyébként tényleg olyan Sam éjjellátója,mint a predator célzókészüléke!!!Jajj!Figyeld a három pontot..!!
  • Amse
    #1030
    Jó a vége. :)
  • Amse
    #1029
    Ok!Most szedem.
  • leslieboy
    #1028
    Inkább ne piszkáljuk tovább a játékot,és egymást!
    Te mit szól ati2002 videójához??
  • Amse
    #1027
    Persze, hogy van.Ha ezek bennemaradnak akkorsem lesz bukás, mert sokkal több jó lesz benne és ezek csak idegesítő apróságok lesznek amik felett mindenki szemthuny és csak halkan megjegyzik.
  • leslieboy
    #1026
    Király a videó!!De nagyon!!!
  • leslieboy
    #1025
    Akkor csak annyit mondok pl:fogdd el hátulról az egyik embert,és amikor a társa észrevesz,nem is gondolkodi,hanem lelövi a túszt,csakhogy mivelünk is végezzen!Riadó meg!?Leütöm az embert,és otthagyom az útban!Odamegy a társa,felébreszti,és beszélnek tovább,mintha mi sem történt volna!!!ÁÁÁ!!A figyelemfelkeltés?Véletlen rádobtam a követ az őrre,ő meg vidáman posztolt tovább!Semmi figyelés,a kő miatt összeesés!?A füttyszó meg szinte semmit sem ér!Fütyülök az embernek,erre ő azt hiszi,hogy a társa vagyok,és megjegyezte,hogy ne szórakozzak!Akárhányszor csináltam neki,ezt mondta!Ez ment 10 percet,majd bedühödtem,és hasbaszúrtam!Ha ehhez hasonló hibák lesznek,abból nem kicsi,de nagyon nagy gondok lehetnek!!Ne értsd félre!Én is szeretném,hogy szuper legyen,hisz az előző részek is királyok voltak!De..is itt van a de!
  • ati2002
    #1024
    Nem értem mit tudnának elbaltázni. Az első két rész király volt, a 3-ik rész demója is király, a kiadott videók alapján is király, sőt szerintem a 3-ik rész messze überelni fogja az első két részt együttvéve. <ja, amúgy nézzetek egy új videót - a terroristák rémálmai visszatérnek... >
  • Amse
    #1023
    Ne molvasok vissza, mert folyamatosan olvasom a fórumot.Szerintem nem fogják elrontani.Ez már a 3. rész és az előző 2 is nagyon jó lett eltekintve attol a néhány hiányosságtól ami ha ebbe is benne lesz akkor is jó game lesz.Ezt innen már nem fogják elszúrni.És szerintem 1 demó elég messze van a ingame videóktól.
  • leslieboy
    #1022
    Az is igazából csak egy reklám!Hisz a driv3rnél demó nem volt,de az a rengeteg ingame videó!Majdnem = a demóval!Így a demóra nem nagyon lehet adni,mert attól még elszúrható a dolog!
    Egyébként ha visszaolvasnál,akkor látnád,hogy a demónak is vannak nagyon is aggasztó hiányosságai!!
  • Thanatos
    #1021
    de láttam és tény de ettől még minden jót el lehet baszni..., főleg a számitástechnikában... :)
  • Amse
    #1020
    #1019
  • Amse
    #1019
    Demót nem láttad?Abból elég sok kiderült.
  • leslieboy
    #1018
    Ne nagyon borítékoljunk!!Én most a driv3r hibáján megtanultam,hogy nem minden a beharangozás,lássátok csak mekkora szart csináltak belőle!Úgyhogy én ezentúl csak azt hiszem el,amit látok is!!!
  • Thanatos
    #1017
    nem tom én ilyenekre már nem adok, rengeteg midnenel volt az aztán az év csalódása lett , szal én már inkább hiszem ha látom :)
  • hykao #1016
    marasztálják??? :PPP

    Amúgy előre borítékolni lehet a sikert...
  • sipi78
    #1015
    sziasztok szerintem tuti siker mert mindenki nagyon várja meg a demo se volt rossz szerintem nem nagyon ronthaták el meg a újságokis égig marasztálják hát nem tudom de valoszinü hogy elég jól sikerült
  • Thanatos
    #1014
    az hogy siker lesz egyátalán nem biztos amig ki nem jön...
  • ati2002
    #1013
    ja-ja, pont most akartam írni:
    Még kisem jött a 3, de már bejelentették a Splinter Cell 4-et - PC, PS2, Xbox, GC, PSP, next-gen konzolokra, juhéééjj

    Akkor 2 dolog biztos:
    -a Chaos Theory tuti siker lesz
    -a 4-ik rész grafikáját brutál módon fogják meggyúrni, hamár nextgen konzolokra is kijön, gondolom a "régi" xbox, ps2-re csinálnak majd valami kis butitott verziókat.

  • leslieboy
    #1012
    Március 28!Tuti infó!
  • Captain Sparrow
    #1011
    amugy nincs valami pontos dátum hogy márciusba mikor jön ki??
    jó tudom 2-3héten belül de azért érdekelne :D
  • grebber
    #1010
    Ubisoft játékok 2005-2006

    Splinter Cell 4
  • leslieboy
    #1009
    Hopp lemaradt az u!
    unalmas,nem nalmas!Ezek már az SC3 hiány tünetei!
  • leslieboy
    #1008
    Sőt már annyit,hogy nalmas lett!!
    Ide a teljeset!!!
  • tigeroo
    #1007
    3# oldaltól vannak képek:P márc. elején toluk
  • Breki33
    #1006
    ja az első mondat kicsit kétértelmű :-)
  • Breki33
    #1005
    kicsit olvass vissza

    és nézd meg mikor jött ki a demo
  • Rózsalány
    #1004
    én most jáccok!:) tök jó!:)
    azé kérdeztem csak mert nem látok képeket belőle... gondolom itt nem szokás:)
  • tigeroo
    #1003
    =%/"/!=%!!!""+!%/+
    [gratz]
  • tigeroo
    #1002
    jah...kb. 1hónapja XP
  • Lacc
    #1001
    Játszottunk :D