10611
  • ati2002
    #800
    A gef4mx jóval a gef3 alatt van (gf2mx = gf4mx)
  • Cvd
    #799
    Nem tudom, ezt is csak egy spam emailben láttam.
  • Cvd
    #798
    Abban egyáltalán nincs PS.
  • ZsirosKenyer
    #797
    hey!
    gef 4 mx nem tud 1.1 -es shadert? pedig a readme-ben gef 3 or higher van irva...
  • Amse
    #796
    Ppc-re is van?
  • Cvd
    #795
    Pedig még N-Gage-en is vannak speckó nézetek.:)
  • tigeroo
    #794
    inkább keressetek meg MSN-en, inkább átküldöm azt a 3mb-ot..^^
  • tigeroo
    #793
    nemtom...de dolgozok rajta (aka. mégeccer megpróbálom)
    vagyis . beírok mindent, erre privát szerver, anonymusnak nem lehet bemenni lál..
    [a pass. nem jó..]
  • Amse
    #792
    Na feltöltötted a filmet?
  • grebber
    #791
    Mingyá megnézem mert csak 11 perces ugyis a pálya.Én is csak megmaszirozom a tarkoját.
    Remélem 100%-al dijazzák.
  • tigeroo
    #790
    hát nem azért mert lerántod >> megölöd..? én leütöttem a csákeszt fennt...
  • grebber
    #789
    De akkor mért nem ad nekem 100%-ot csak 1 embert rántok le a toronyból,és nem is vesznek észre ?
  • tigeroo
    #788
    hugo lacerda a misszió közepén lelép...
  • grebber
    #787
    Ezt a csávot akkor sehogy sem lehet megmenteni??
    Melyik az a Hugo Lacerda
  • tigeroo
    #786
    jó, de ne a minöségét nézd, hanem a módszereket:D
  • Duddits
    #785
    Fúj rock!

    ftp.srv.hu
    felhaszn.: mafiag
    jelszó: attila
  • tigeroo
    #784
    nah csináltam frapses videót! [amikor késsel hátbaszúrom a világítótornyost]
    akinek van FTP-je arra fellököm...érdekes movie maker nagyon hasznos, löktem alá rockot
    3Mb
  • leslieboy
    #783
    Oké sikerült!A leslieboy galériában megcsodálhatjátok,hogy milyen az SC3 egy gef mx 440-en!Én így vittem végig a játékot 78%-al!
    Pedig a riadótól,a lövéstől,és a speciális nézésektől is lefagy!De holnap veszek egy gef fx-et!
  • tigeroo
    #782
    bal felső sarokban vannak a 'beállításaid', meg különféle opciók..asszem ott van a saját galéria... menj bele, majd ott eksönözz picit
  • leslieboy
    #781
    hogyan lehet ide feltenni?Mert akép megvan,de nem tudom felrakni!!!
  • tigeroo
    #780
    ..vagy csak lövik a pizsit..
  • Duddits
    #779
    Már nem meri berakni tigeroo után.
  • Amse
    #778
    Na hol van az álleeseős kép?
  • Amse
    #777
    Ha meg videókat akarsz csinálni akkor célszerű 1 videóvágó progi(Vegas, Pinaccle(talán még a vinfos múvímékör is jó konvertálni)) és azzal megvágod és elmented kissebb méretben.
  • tigeroo
    #776
    nem ,ez egy szkrínsát
  • tigeroo
    #775
    nekem van..az a baj, ha videót akarok csinálni 10másodperc és 100mb felett van..
  • Duddits
    #774
    Én felraktam de nem tudtam csinálni. Vagy csak játék közben lehet? Az meg hülyeség....
  • fitutufi
    #773
    gyökér
  • Amse
    #772
    Szerintem meg aki képeket akar játékokból csinálni annak jó ha van fraps a gépén.....
  • tigeroo
    #771
    nah mutasd..addig is
  • Duddits
    #770
    Mondjuk szerintem már alapfeltétel lenne egy játékba fotókészítési modot belerakni.....
  • Amse
    #769
    Print sreen-t megnyomod aztán kilépsz, vagy nyomsz 1 alt+tab-ot.Majd valamilyen képszerkesztőbe nyitsz 1 új dokumentumot és beilleszted(ctrl+v)-vel vanyg jobb gomb beillesztés.Kivágod és elmented.aztán nyomhatod be ide.
  • leslieboy
    #768
    Hogyan lehet képeket készíteni játék közben?Akkor mutatnák olyat,hogy az álatok is leesik!!
  • tigeroo
    #767
    Mekcsináltam!!!
    Gumilövedék, sokkoló = nincs...
    16 csákót ütöttem le, 100% lett..
    jah , szerintem elég könnyű map volt (vagy a kés miatt lett könnyű, hogy nem 2döglassú ütés, hanem egy nyissz..? hát nemtom..remélem lesz nehezebb is ennélö..)
  • Duddits
    #766
    Biztos lesz...
  • grebber
    #765
    Örülök hogy segíthettem. :)

    Remélem lesz majd korong alakú boritó hozzá azt nyomtattatom is ki haverral nyomtatható DVD-re.
  • tigeroo
    #764
    vaz
    #1 aki vaktába lövöldöz?? nah, ott nem találtam egyet se, cuppantalak köszzi!
  • grebber
    #763
    SZPOJLER!!!! :) már ha ez annak számit

    1. láda a gépfegyverrel gyakorló csávónál.
    2. láda a hordos pincébe
    3. láda az egyik sátorban
    4. láda az alvo csávohoz tartva kint a torony előtti platzon ahol két faszi beaszélget.
    5. láda amikor mész ki a világyitotoronyhoz és ott is vannak ketten lemész a lépcsőn és ott hátul az agyúk melett.
  • tigeroo
    #762
    kész, vége(m)...nincs meg az 5. láda..lehet valami baszott bug(?)
  • fitutufi
    #761
    jobb klikk