10611
  • Hunter of Deer
    #880
    ÁÁÁÁÁÁÁ Ez nem lehet igaz!
    Mindenki nyomja a gamét én meg nem tudom mindíg kiíja hogy az exe hibát észlelt ezért leáll!
    Már a tököm tele van a hibaüzenet küldése szarsággal!!
    nem tudja valaki mi lehet a gond?
    DX 9.0c fent van Nvidia Driver is asszem a legújabb nem tom mi lehet a gond. Néztem már Sp2-es XP-n is meg simán is és úgysem ment pedig a második rész is naon teccett!!!
  • Dave000
    #879
    Hát, most volt szerencsém először a demóhoz, hát iszonyat durva a graf! És tölt a játék kb 6 sec-et és utána végigtolhatom az egész pályát 50 fps-el, hihetetlen. Először csak lehenteltem mindenkit :D, utána már nyomtam sunyulósban is, nagyon kemény. Hát a sátor felvágáson beszartam.
  • hykao #878
    Kizárt, hogy az idő miatt...én több mint egy óra alatt teljesítettem 100%-ra.
  • tigeroo
    #877
    mé 20perc az sokö..?
    mondjuk ez lopakodós játék, nem ralli ^^
  • Cvd
    #876
    Egyébként az idő nem tényező? Én csináltam egyszer 98%-ot úgy hogy egyszer sem vettek vettek észre (még gyanus dolgra sem figyeltek fel), nem öltem meg senkit, 6 embert ütöttem ki (az utolsóval együtt, azt sem öltem meg), 32 perc alatt. Arra gyanakodtam hogy sokáig tartott, ezért nincs meg a 2%. Vagy az is lehet hogy az utolsót ki kellett volna nyírni?
  • Thanatos
    #875
    nemcsak itt (mármint ebben a topicban) mashol is (rc) szeritnem totál elmerogyant dolog az ilyen versengés... aki versenyezni akar mászon fel multira azt kenje el a másik száját :)
  • Mayday
    #874
    Jogos a pont.
    De ahogy elnezem, itt valami sg-s verseny van, hogy tizedszerre ki a leggyorsabb :)
  • Thanatos
    #873
  • hykao #872
    Gyerekek mi lószarért fontos, hogy minél gyorsabban végigrohanjatok a pályán? Én szeretek jól körülnézni, mindenkit kivallatni, és így is elérhető a 100%. Itt a gyorsaság maximum csak ront a játékélményen sztem...
  • MoLc
    #871
    Hali , én 1. nek 42 perc alatt vittem végig ehheh :D , de csak azért mert leesett az állam mikor megláttam a grafikáját... olyan volt mintha a valóságba jáccódna na mind1 .. de most , 11:10 másodperc volt :S , de csak 60%-al , szal majd nem ölök senkit hátha jobb lesz :D
  • Thanatos
    #870
    mongyuk én spec nem erről a gamerol beszéltem, de tény a sok halogatás sokszor elveszi a gamevásárlás értelmét :/
  • tigeroo
    #869
    én is megvettem volna anno. májusba, de úgy elhúzódott hogy a szilvaszedésemből (!) öszejött pénzből inkább gépet fejlesztettem..
  • uv
    #868
    az első megjelenési dátum július 1. volt
    kapkodtunk mint az idegbetegek - aztán kijött októberben...
  • Thanatos
    #867
    amugy állitom nem kevesen vannak akik ha normális időben jönnének ki a gamek joval több eredetit vásárolnak mint igy..., nekem is nem egy game volt ami ha kijön max pár hétre rá ahogy amerikában akár még meg is vettem volna de igy hogy fél éveket késik már a kutyának nem kell...
  • Thanatos
    #866
    alig lol.... komolyan mondom ez már szánalmas :(((
  • uv
    #865
    mert a magyar verzióba a magyar hangot románokkal rakatták bele, mert ők még nálunk is olcsóbbak
  • Thanatos
    #864
    akkor már csak azt nem értem hogy szerencsétlen ubi miért a magyar megjelenést halasztja a románok miatt :(
  • uv
    #863
  • Mayday
    #862
    Oke, akkor bocsi, es az legyen a legkisebb gond, hogy Te belekotyogsz, aki legalabb kepben van.
    Amit en irtam az olyan "pletyka"-szintu volt, meg anno, amikor vartuk-vartuk-vartuk az Automextol, akkor valami ilyen info kerult ki a topicba. Es akkor meg nem volt ilyen kapcsolatunk a forumon, mint Te :)
    Szoval en bocs, hogy adom tovabb az infot, ami nem is ugy igaz :)
  • uv
    #861
    Bocs, hogy belekotyogok, de egyáltalán nem azért jelent meg későn a szinkronos verzió, mert a UBI nem fogadta el a munkánkat. Egyetlen egyszer sem dobták vissza...
    Azzal telt el fél év, hogy a román kollégák belebarkácsolják a hangot. Na azt tényleg visszadobták néhányszor
  • Atika :o)
    #860
    Jaj kiadhatnak mar mert nincs mivel jaccanom :))
  • Hunter of Deer
    #859
    Köszi szépen a segítséget!
    THX!
  • Mayday
    #858
    Hat ja, en kerdeztem nehany napja UV-t, aki illetekes volt a masodik resz szinkronjaban is, de nem tud rola.
    Egyebkent meg, Automex oldalan igy van:

    Szerintem anno eleg sokat szivtak ezzel a szinkronnal, amig az UBISoft elfogadta, ugyhogy nem biztos, hogy megint felvallaljak.
  • tigeroo
    #857
    Mondjuk én kicsit félek a magyar verzsöntől...ki lesz sam hangja..?
    ehh, gálvölgyi?
  • tigeroo
    #856
    whoa...honnan tudod..? én még nem hiszem el neked O.@
  • Mayday
    #855
    Ez mar konkret info, hogy Mo-n szinkronosan kiadjak?
  • Amse
    #854
    Fent a bannaer felett van kiírva hogy
    Fórum >> Játékosok fóruma >> Splinter Cell: Chaos Theory oldalak:1 ás mellette 2 gomb a csillagot kell megnyomni.
  • Amse
    #853
    Lehet rosszul szedted le, de próbálj 1 reinstallt.HA nem megy szedd le máshonnan.
  • Hunter of Deer
    #852
    Ja és még annyit szeretnék kérdezni hogy hogyan lehet felvenni a kedvencek közé ezt a fórumot?
    mert ahol bejelentkezek azt írja hogy nincs kedvencem!
  • Hunter of Deer
    #851
    valaki segítsen please
  • Hunter of Deer
    #850
    Haly! Nekem sajnos az a gondom hogy amikor felteszem a demót a végén kiír két hibaüzit és mikor elindítom az exe-jét akkor azt írja hogy a splinter3.exe hibát csinált ezért leáll.
    Nem tudjátok mit lehetne ilyenkor csinálni?
    vagy ti honnan szedtétek le a demót lehet hogy az enyém hibás( a HcGamerről szedtem)
  • leslieboy
    #849
    Hú köszi!Ez a pályafelsorolás már annyira beindított,hogy a fejem verem a falba szinte a várakozástól!
    Ne várjanak,adják ki holnap!!
  • hykao #848
    Sztem 11 lesz...aki kíváncsi, hogy milyen helyszínek lesznek, kukkantson be a ProfileDefaultsPC.ini fájlba.
  • leslieboy
    #847
    Vagy kipróbálhatod a gránátot,amit az alvós mellett találsz!Hogy mekkorát repült nálam kifelé a hegesztős!
    Ráadásul a detonáció az utat is megnyitja!!
    Mellesleg hány pálya lesz a 3-ik rész!Én 10-re tippelek!
  • Mast3rmind
    #846
    Jah és ki hány utat talált a demóban!
    Én rengeteget teljesen más úton is végig lehet haladni
    Nagyon kemény! Például ahol a fickó hegeszti a kaput...
    Hagyjuk hagy heggeszen majd egy idő után szét esik a heggesztése és elmegy és ott van egy drót amin le lehet csúszni
  • Mast3rmind
    #845
    Nekem a driver frissítés előtt minden árnyék szemcsés volt
  • Mast3rmind
    #844
    Nekem Nvidia Geforce 5900 XT-én a grafika meghúzva (minden maxon) kicsit belassúl (de a smítást kikapcsolva megy mint az angyal
  • Amse
    #843
    ÁÁÁ
    Teényleg frissít és tényleg ott van.[leszopommagamsmile]:)
  • Mast3rmind
    #842
    Elegem van én is kipörgettem a gémet és én már a teljest akarom!
    Jah és majd valakivel végigtolom multiban is! :D
    Ha van kedvetek hozzá írjatok (persze ha már lesz a gém)
    Másik a All Seeing Eyeom frísített magát és találjátok ki mit adott a listámhoz a multi gémek közé :D
    Háát pesrze, hogy az SP3COOP-ot :D
    A LEGKAFÁBB JÁTÉK!Bárcsak megjelenne már!

    U.I.: Magyarországon szinkronizálva adják ki :D

  • Breki33
    #841
    ezt mondom

    nálad Ati-n fut hibátlanul nálam Nvidia-n

    Amúgy általánosságban nem mennek neki
    mondjuk őszinténszólva nekem nem sokat mond, hogy dna driver