8627
.
  • N1ggA
    #5727
    miröl szol 2 mondatban?
  • franc0
    #5726
    megtettem, teccene
  • N1ggA
    #5725
    Aki ezt végigolvassa, annak respect :)
  • MagyaR
    #5724
    Tehát a linkeket illetően csak 1 s van a végén :DDD
  • MagyaR
    #5723
    udná nekem ezeket magyarázni?:
    http://www.kepfeltoltessss.hu/view/060521/10394908631.k_p_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

    http://www.kepfeltoltesssss.hu/view/060521/2.k_p_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

    http://www.kepfeltoltessss.hu/view/060521/3.k_p_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

    http://www.kepfeltoltessss.hu/view/060521/4.k_p_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

    (muszály voltam így berakni az oldalakat, mert nem engedélyezett a kepfeltoltesek oldal belinkelése).

    Természetesen sorrendbe nézzétek meg őket, mert egybe van ez...
    A kotor3-ról és a 4-ről van benne szó de valszeg csak fake, mert hol van még kotor4 :).

    Másrészt meg egy fájlcserélőn találtam ezt, word dokumentum formájában.
  • petercanfly
    #5722
    Hellló!
    Nem tudjátok , hogy meg lehet-e nézni valahol ,hogy számszerint(0-100) mekkora az influnce-ed az egyes karaktereknél ?



    LIVE LONG AND PROSPERT!
  • HiPPoNaX
    #5721
    nézelődj ezügyben mondjuk itt
  • Forton
    #5720
    Na, végigvittem a KOTOR 2-t. Szép menet volt, de kár hogy a végén nincs valami kis rövid bejátszás, mint az 1-ben, csak annyi hogy elrepül az Ebon Hawk... Igazatok van, KOTOR 1 jobb volt
  • zeli
    #5719
    szasztok. segítenétek, mert én elakadtam a KOTOR2-ben..valahol nagyon az elején járok, egy űrhajóba beszáltam, és elmenekültem egy bázisról, leszáltam egy bolygóra, ahol csak bolyongok...ott mit kell csinálni, légyszíves írjátok le???
  • tomee14
    #5718
    bocs a teljes jelzőér
  • Forton
    #5717
    Ezt még az elején kellett volna elkezdeni, amúgy lehet hogy elvállalnám. Igazából nem is a fordítással van baj, hanem ahogy olvastam a fórumjukon,inkább az elküldéssel van probléma, mert az a baj hogy egy ember írja felül ezeket a dialog.tlk-ban és ez az ember eléggé elfoglalt. Végülis én nem sírok hogy jaj milyen bénák, meg nem kérdezgetem folyton hogy mikor lesz kész a magyarosítása, teljesen megértem ha nem érnek rá, csak akkor olyan ember kezébe kéne tenni ezt a feladatot, aki mondjuk tud rá szánni hetente 2-3 órát. Ez az én véleményem.:)
  • HiPPoNaX
    #5716
    Akkor szervezd meg :]
  • Forton
    #5715
    kb. 200 fordítója van neki, hát ezt fél év alatt simán ellehetett volna készíteni, csak szervezés kérdése sztem.
  • HiPPoNaX
    #5714
    Amig ingyen csinaljak, pusztan azert, hogy te szorakozhass addig igen, orulni kell.. Persze, jobb lenne ha kesz lenne es mar teljesen magyar nyelven lehetne tolni a kotor2t, de legalabb nem mondhatjuk azt, hogy teljesen leallt a magyaritas az elmult 1 evben.
  • Forton
    #5713
    ja igen tényleg, de viszont nem tom elmozdítani, azt írja, ha angol tudásom nem csal, hogy egy másik konzolról kell ezt kinyitni vagy mi az isten
  • lord nihilus
    #5712
    lesz az 2007 is mire kész lesz, simán
  • bgabor
    #5711
    Remek, haladtak kemény 10 százalékot az útóbbi 7 hónapban.
    Örülnünk kéne? 2006 elejére igérték a teljes magyarítás.
  • lord nihilus
    #5710
    hmmm, ott még nem járok...ha jól emlékszem kell valahol lennie egy bombaszerűségnek a hajón amiből kiveheted, mindjárt utánajárok!
  • Forton
    #5709
    Basszus, elakadtam. Már lenyomtam Atrist és felkerültem a Sith hajójára, és a béna Mandalóriaiak miatt állítólag véletlenül felrobbant az egyik töltet. Azt írja a napló, hogy találjak egy újat, vagy csináljak. Találni nem találtam, pedig az egész hajót átjártam, csinálni meg nem tudom hogy kell. Mi a teendő?
  • lord nihilus
    #5708
    hát az még nem olyan jó
  • N1ggA
    #5707
    59637 bejegyzés kész (43.74%)
  • Forton
    #5706
    Hát, akkor Nar Shadaa-tól elkezdhetnéd mondani:)
  • Forton
    #5705
    micsoda??? már megvan a 100%-os mayarítás??
  • tomee14
    #5704
    Ha esetleg érdekel vkit:KOTOR2 teljes magyarítás béta
  • lord nihilus
    #5703
    majd írd le ha vmi nem oké, én is most viszem végig újra(meg majd nyáron még párszor :D)
  • Forton
    #5702
    Köszi, de nekem nem azért kell a végigjátszás mert nem tudom végigvinni, hanem mert nem tudok olyan jól angolul és tökéletesen megakarom érteni a sztorit, mint ahogy az rpgvaulton is levan írva
  • Calver
    #5701
    én inkább ezt ajánlanám.
    tökéletes, szájbarágós, még a beszélgetések is le vannak írva benne, nagyon profi munka.
  • Forton
    #5700
    köszike
  • lord nihilus
    #5699
    én csak angoltot tudok, ha ezzel segítek itt

    majd még körülnézek!
  • Forton
    #5698
    Tudtok adni linket egy teljes végigjátszásról? mert az rpgvault csak nar shadaa-ig írja.
  • lord nihilus
    #5697
    respect tesó :D
  • N1ggA
    #5696
    Szerintem is fölösleges erröl vitázni. A kotor 1-et is és a kotor 2-t is kijátszom 10x :)
  • franc0
    #5695
    elég értelmetlen vita, ízlések és pofonok.
    én speciel inkább választok egy megnyomott bmw m5-öst mint egy audi a6ost.
  • bgabor
    #5694
    Így van. Bár tekintve a karakterek jellegteleségét, kotor1 hez képest sutább történetet, szvsz a második rész akkor sem tudta volna felülmúlni az első részt ha normálisan befelyezik, és teljes pompájában kerül a boltokba. De így, bugosan, hiányosan teljesen egyértelmű, hogy az első rész volt a jobb.
  • HiPPoNaX
    #5693
    Attol meg tetszet valakinek a game, hogy tiszaban van azzal, mennyi minden kimaradt a fejlesztes ertelmetlen surgetese miatt. En sem tarom rossznak a KotOR2-t (egy atlag jateknal joval tovabb elszorakozom vele), de ha az elso reszt vesszuk alapul torteneti/kidolgozottsagi szempontbol, akkor azt hiszem boven mondhatjuk, hogy lehetett volna ez jobb is, ha befejeztek volna. Mivel ez nem igy tortent, ezert felemas erzeseket valthat ki a jatek sokakban - es persze bizzunk abban, hogy a restoration project eljut addig a fazisig, hogy dobjon valamit a jatekelmenyen.
  • Forton
    #5692
    Azt ne mond már hogy a kotor1-ben fullos a sztori.... Azthittem azok járnak ide akiknek tetszik a gém
  • lord nihilus
    #5691
    én egy szóval se mondom hogy rossz, csak bosszantó h mennyivel jobb lehetne ha nem teszik tönkre
  • bgabor
    #5690
    Már hogy lenne jobb, amikor félkész? A sztori 30%-a hiányzik belőle, viszont emiatt rengeteg helyen bugos a sztori, hibásak a párbeszédek. A bolygók tele vannak lezárt útvonalakkal. Iszonyatosan kiábrándító.
    Olyan mintha egy teljesen elkészült dolgot hasonlítanál egy félkészhez, hogy neked a félkész mennyivel jobban bejön...
  • Fido4life
    #5689
    Én már meguntam..
  • Forton
    #5688
    Nem tudom mért nem tetszik nektek a KOTOR 2. Szerintem még jobb is az 1-nél.