8627
.
  • Szabi1991
    #5767
    ...
  • Calver
    #5766

    úgy aztán nagy játék lesz KOTOR2...
    miért fényfütyifüggő minden kisember?
  • Szabi1991
    #5765
    kőszi , visszaolvasgattam , meg is talátam utánna :)
    és nincs vmi trainer , cheat vagy valami amivel hamarabb is megkapom a fénykard-ot ?
  • lord nihilus
    #5764
    amúgy sok hasznos infó a www.rpgvault.hu -n
  • lord nihilus
    #5763
    ha ügyi vagy a Dantooine-on :)
  • Calver
    #5762
    érted, hülye kérdésre hülye válasz...
  • N1ggA
    #5761
  • Calver
    #5760
    soha. a KOTOR2ben csak az ellenfeleknek van fénykardjuk.
  • N1ggA
    #5759
    Ha ez 200-szor nincs már itt leírva, akkor egyszer se...
  • Szabi1991
    #5758
    Hello ! Most kezdtem el a játékot , és azt szeretném kérdezni , hogy mikor kapok fénykardot ?
  • KH
    #5757
    link
  • maka2
    #5756
    Elakadtam a játékban!!

    A droiddal vagyok a Nar Shaddaan és egy ajtón kéne átmennem.A computerben van 4 kód amit 3-szor valahogyan meg kell fordítanom, valaki elmondaná mi a három fordítás köszi!(amúgy már kivittem egyszer jóként most gonoszként viszem és más a játék így!!!)
  • RaveAir
    #5755
    Augusztus utolsó hetében jelent az első teljes verzió. Szerencsére azóta jelentős ráncfelvarráson esett túl, de ha újra nekiesek a játéknak, akkor jöhet még több javítás is.
  • zizz21
    #5754
    Igazad van ne haragudj,sztem ezt a témát teljesen kimerítettük... Részemről sincs harag! Idézek is egy klasszikust! : "Nincs felindulás - béke van ... "
  • Lyan Kyj
    #5753
    Az első rész is az első nyár után jött csak ki... de elég bétaszagú volt...szal még van időnk:)
  • Forton
    #5752
    Ja és eléggé tisztelettudóan tudok válaszolni, kivéve ha EZT a kérdést teszik fel. Remélem nincs harag:D
  • zizz21
    #5751
  • Forton
    #5750
    ha nem lennél olyan ki******tt lusta, akkor tudnád hogy mi az ábra...biztos vmi elkényeztetett kis újgazdag vagy
  • Shaman
    #5749
    hát sztem megjelenéstől ennyi idővel már simán kész volt...
  • lord nihilus
    #5748
    ne kapjatok össze...nyugi! :)
    a magyarítás még bőven odébb van :(
    nem tudja véletlen vki h az első mennyi idő után jött ki?
  • zizz21
    #5747
    Te vagy a szánalmas már ne is haragudj! Nem emlékszem,h tiszteletlen módon tettem volna fel a kérdésem de úgy látszik Te ezt nem láttad!Talán legközelebb majd jobban elolvasod,h mire reagálsz,azt meg,h mit írsz meg talán mégjobban...
  • Subtitle
    #5746
    mert madár vagy...bocs
  • Forton
    #5745
    Ezt tartom a legszánalmasabb kérdésnek....Én azt válaszoltam volna: MAJD!
  • lord nihilus
    #5744
    ebben az évben már biztos ne számíts rá
  • zizz21
    #5743
    Hi! Tudom,h nem lóverseny a fordítás .. De talán tud vki vmit,h mikor készül el a KotOR 2 magyarosítása?! Nem akarok pontos dátumot,de mondjuk,h 1 hónap vagy fél év? Aki tud vmit lécci irja meg!! Előre is kösz!
  • dinomano
    #5742
    köszi, kiprobalom majd a patch-et... a patch jo a karakter-beragados problemara + picit javit az akadozason is? Ugyanis azt olvastam, h. a patch tartalmazza a congif.ini (kotor.ini)modositast; vagyis hozzaadja a vertex-es sort...azt én megcsin. maunalisan; de igy sem lett jobb a gém...akad+beragad a karim... Ha combosabb gépen uyganugy elöfordulnak problemak; az eleg gáz... ugy latszik programozni nem tudtak a keszitök... :-/
  • Thufirhawat
    #5741
    Ez egyébként konfigtól független, 2,6 Ghz-en, 1024 ddr2 rammal is előadta, habár a videokártya nem a legújabb (128mb-os, 9200-as radeon). Nálam az jött be anno, hogy egy kicsit régebbi (egy 2004 elején kijött) driver-t tettem fel az aktuális helyett, és lőn világosság. Nem tudom, miért ez volt jó neki, én is egy fórumon olvastam.
  • mrzed001
    #5740
    Volt a Kotor1-hez egy Patch direkt erre a fajta akadásra, érdemes kipróbálni, nállam bejött
  • dinomano
    #5739
    uyganaz az engine; csak allitolag a 2-öt még vacakabbul optimalizaltak...Az az igazsag; hogy ezzel a "Disable Vertex Buffer Objects=1"-el sem megy rendesen a gém; sztem a configom régi már... egy 633Mhz-s Celerongy, 300megaval, Geforce2-vel gyenge ehheza gémhez...amugy 1 picit szebb mint a Jedy Academy; de az nalam gond nelkül ment; pedig az is Q3-as motor; de azt rendesebben optimalizaltak... ez van; szomoru vagyok; PS1-en vigasztalodom FinalF.8-al inkabb...(sci-fi RPG kőőő most)... :-|
  • Calver
    #5738
    ugyanaz az engine szal evileg müködnie kéne
  • SzakYy
    #5737
    nekem bevállt :D
  • dinomano
    #5736
    ok, köszi... majd probalom... :-)
  • franc0
    #5735
    én csak ezt az egyet tudom, és volt akinek az 1-hez is bevált
  • dinomano
    #5734
    Hehe! :-P Bocsi! :-) Igaz, nem mindegy, h. Yoyota Taris, vagy Toyota Yaris... :-) Kiprobalom amit irtal; de elözöleg irtam, h. KOTOR1-ezek; remelem az alatt is müködik ez a kis valtoztatas... (azért irtam ide, a KOTOR2 topicba, mivel itt nagyobb a forgalom, a KOTOR1 topicot kevesebben nezik) ..nahszoval, a KOTOR1-röl van szo...
    Köszönöm az infot... Ezzel az egy sorral mit érek el? Tudok angolul; de nem tudtam összerakni, h. mit jelenthet... vmi object-eket kiszed a vid.kartya memojabol? Tudtok olyasmi apro tuninglehetösegeket (ini-fileban, ill. mashogy); amivel gyorsithato a gém? (nem az options beallitasra gondolok; ott mar butitottam amit lehetett...) Köszönök mindent! :-P
  • franc0
    #5733
    egyrészt, a Yaris az a Toyota kisautója, Taris a bolygó neve.

    másrészt, ezt próbáld ki:
    add hozzá a következeő sort a Lucasarts/SWKotOR2/swkotor2.ini
    fáljban, a [Game Options] alá: Disable Vertex Buffer Objects=1
  • lord nihilus
    #5732
    én is, de nemtom honnan ered:(
  • dinomano
    #5731
    én még KOTOR1-el szenvedek..van vele egy kis problemam; nem tudom mas talalkozott-e ezzel a gonddal (ami sztem köszönhetö talan az en gyenge configu gepemnek is): egy 633mhz celeronon tolom, geforce2-vel; az a problema, h. az elsö varosban (Yaris) iranyitasbeli gondjaim vannak: neha megall egyhelyben a karakterem és nem mozdul(nem, nincs pause modban) - csak forogni tudok 1 helyben; utana meg hirtelen megindul minden atmenet nelkül, és "odébbcsuszik" 20-30metert is; közben a kamera is össze-vissza forog; igy még véletlen sem tudom hogy merrementem... amugy akad a gém, de az meg nem gond nalam... szoval gondolom, h. a configom oylan gyenge, h. mar elkurja iranyitast... :-/
    Vki talalkozott a fenti problemaval?
  • lord nihilus
    #5730
    csak az új részt már ne sietessék és akkor királyos lesz :)
  • N1ggA
    #5729
    Király! :)
  • franc0
    #5728
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Exile tali Revannal, a 2 karit váltva irányíthatod, megtalálják az Ősi Sith Birodalom központját. A végén Revan mindenképp meghal, az Exile-el választhatsz hogy mindenható Sith Lord leszel vagy lerombolod a birodalmukat.