8627
.
  • Fido4life
    #5567
    Köcce, mostmár megy, mert kikapcsoltam a NOD32-őt ! ,-) Amúgy ezen a harcrendszeren nem tudom túltenni magam rajta.. Egyszerűen áll, és vár hogy valami belémarjon.. Még véletlenül se hogy arréb ugorjon, vagy kivédje.. Eslüszöm, ennél még a Vampire Bloodlines-nak is a harcrendszere jobb volt.. Persze nem a pisztolyoké :)
  • mrzed001
    #5566
    1-nél igen, 2-vel nem volt ilyen gondom, pedig közel sem erőművön játszottam vele (víruskergető, meg minden szart lőlj le mielőtt játszani kezdesz)
  • mrzed001
    #5565
    Előbb pörgesd meg az erővel, aztán nyugodtan csapkodhatod, többet sebez (ő meg semmit)
    Tudod, az erő veled van :))
  • Fido4life
    #5564
    Amúgy a Dantoon-in, a rom-nál, mért olyan táposak a szörnyek..? Csapkodom őket a lézerkarddal, és alig vesz le valamit belőlük..
  • Fido4life
    #5563
    Most nekem megy, szal ez valami X-Aktás dolog lehet.. Vagy talán fel kell állnia teljesen a gépnek, hogy menjen..
  • Backflip86
    #5562
    Hát igen... Nekem is csinált ilyet. Én úgy oldottam meg a problémát hogy levettem teljesen minimumra a grafikát. Nem volt egy szép látvány, de legalább ment.
  • Fido4life
    #5561
    Hát viszont így kurva szar.. A másolt játékot is meg lehet Patch-ni ?
  • mrzed001
    #5560
    Ilyet nekem csak az 1-ben csinált ameddig nem tettem fel a Patch-et
  • Fido4life
    #5559
    Jaj de ideges vagyok ! Nektek is szokott csinálni olyat aa játék, hogy megy rendesen, aztán akadozni kezd a hang, mintha beakadna a szalag, a karakteretek meg áll, majd 6 méterrel arréb szinte le spawn-nol... ??!!!44
  • Fido4life
    #5558
    Ezt mondjuk én is utálom, hogy pl 1 játékot azér b*sznak el, mert hamarabb kell kiadni (pl Vampire Bloodnes)Tényleg dolgoznak néhányan, hogy ez a 25 % bekerüljön a játékba ?
  • Fido4life
    #5557
    Testcérem nincs.. Amúgy most, egész jól fut a játék, azon kívül hogy nagyobb helyeken akadozik.. Harc közben folyamatos, szal Happy vagyok...
  • Fido4life
    #5556
    Jóvan má, megmondtam hogy ideges voltam...
  • Thufirhawat
    #5555
    remek kis játék, az tény, még remekebb lenne, ha nem erőltette volna a kiadást a LucasArts, hanem megadták volna azt a pár hetet/hónapot, amit az obsidian arra kért, hogy a maradék 25%-ot bescriptelje (merthogy egyébként benne van mind a játékban, a hangok pl a legfeltűnőbbek, olyan apróságok, mint pl eredetileg Atris lett volna Darth Traya, no meg úgy kompletten kifelejtették a karakterek közötti konfrontációkat, opcionális halálukat, a teljes droidgyárat a Czerka corp épülete alatt, a droidbolygót, etc). Több team is dologozik azon, hogy ezeket legalább valamilyen szinten visszaállítsák. Jóval sötétebb, dinamikusabb játékot kaphatnánk. Talán egyszer elkészülnek ezek is.
  • vizoo
    #5554
    Legjobban az Nvidia vagy Ati zászlóshajóin (legjobb kártyáin) fut a játék...
    És igen, a rugdosásod miatt szaggathat a játék. Sőt, akár meg is "halhat" pl. a videókártyád, vagy a winchester-ed, esetleg a procid, memóriád. Azaz, szinte bármi a gépedben. Ezért nyomatékosan kérlek többé ne rúgdosd a géped a saját érdekedben. Erre a célra ajánlanám a focilabdát, falat, testvért (VICC!!!!) és egyéb tárgyakat
  • Calver
    #5553
    rugdosd még egy kicsit és jó lesz...
  • Fido4life
    #5552
    Amúgy jó ez a KOTOR 2 is.. Csak fel kell rakni a Skip Peragus c. modot, meghát egy Magyarítást (persze ha egyszer elkészül) és akkor sztem egyszintű a KOTOR 1-el is..
  • Fido4life
    #5551
    A legújjab.. Amúgy már megy, de köszi a választ.. Szokott ijet csinálni néha, aztán megjavul.. Most csináltam meg, amikor Luxa kéri, hogy kinyírjak egy fickót, de amikor kinyírnám beállít az ajtón két nagydarabbal (a neveket most nem tudom), és eggyütt öljük meg.. A bökkenő az, hogy miután megöltem (magyarítás hijján) annyit tudtam meg a szövegből, hogy átvert.. És rögtön harcolni kell vele.. nincs valami mód, hogy megmutassa hol van a hajóm ?
  • tigeroo
    #5550
    milyen driver van fennt ?

    egyébként rúgj bele még vagy 2x a gépedbe, és +150% javulás
  • Fido4life
    #5549
    Sziasztok ! A minap játszottam a gammel, és véletlenül megnyomtam a Power gombot.. Alapból is elég mérges voltam, ezért egy elég nagyott rúgtam ezután a géppe.. A kérdésem az lenne, hogy emiatt szaggathat a játék ? Mert eddig ment simán, kicsi akadva, de most minden második pillanatban ugrál, és beakad pár másodpercig.. A másik kérdésem az, hogy milyen Videókártyán fut legjobban a játék.. Mert van egy Geforce FX 5800-som, és megmerem kockáztatni, hogy a régi geforce 4-mel, jobban futotak a játékok.. Előre is köszönöm a választ !
  • franc0
    #5548
    javaslom előbb az 1et told el, egyrészt mert iszonyat jó gamma sztoristul mindenestül. a második meg -szvsz- még rádob egy lapáttal :D
    de a sztori építkezik az elsőjére
  • dinomano
    #5547
    aham; köszi az infot... kár, h. lefele nem optimalizaltak; no de mind1; jatszom majd az első résszel; még annak sem alltam neki; csak megvan egyelöre, de még nem jutott rá idöm... D. (mennyivel szebb a 2? karaktermodellek ill. taj reszletesebb?
  • Zotya123
    #5546
    sotet pontot :)
  • Zotya123
    #5545
    haliho, sziasztok

    onderonon vagyok es nyomozok a doki utan, de nem tudom mit tegyek, a 3 parancsnokot ha likvidalom, sotot pontokat kapok, es en most a vilagos oldalt valasztottam, szoval ezt kihagynam, akivel tudtam, beszeltem, de hogy fejezem be a nyomozast?

    vagy mik a lepesek, koszonom
  • SaGa Jr
    #5544
    Hali!

    A grafika elméletileg ugyanaz, de mivel rosszul lett optimalizálva, akadni fog mint annak a rendje. Sok helyen játszhatatlanná válik. Orvosolni sajna csak a kameramozgatással lehet a dolgot (ott, ahol valamilyen vibráló erőtér, füst vagy más hasonló akad, na ott képes iszonyat mód belassulni a játék).
  • tigeroo
    #5543
    ha az 1 ment, akkor ja (mivel ugyanaz a motor..)
  • dinomano
    #5542
    sziasztok!
    KOTOR II eldöcög egy 633mhz-s gépen geforce2-vel, 256 mega RAM-mal? Az 1 ugy tudom megy ezen a configon; a 2-nek meg kb. ugy hallottam ugyanaz a grafikaja... :-/ Elmegy a kis gépen a 2. rész? :-O
    D.
  • Bandew
    #5541
    KOTOR II
    Morrowind
    Baldur's Gate 2
    Ezeknek a magyarítása sosem készül el, pedig ezeket várjuk a legjobban. :-)
  • mabbak
    #5540
    a morrowind már nagyon a vége felé jár, asszem már lassacskán béta tesztelnek meg stb...
  • jerome
    #5539
    Én is pont ebben a cípőben járok. Elkezdtem a 2.-t, de nem vagyok egy perfekt angolos és emiatt élvezhetettlen. Remélem nem kell még egy évet várni.
  • zuzo93
    #5538
    en az 1 végig nyomtam a 2 is elkeztem de magyaritas nélkülo hogy az égbe jáccak vele? a magyarositas.hu t igy irta hogy 2006 eljene lesz 100% de sztem majd jövö ilyen kor lesz belöle valami
  • bgabor
    #5537
    A magyarítás fórum szerint jó ha 2006 végére lesz belőle valami.
    Könnyen lehet hogy arra a sorsra jut mind a Morrowind magyarítás. Sosem készül el.
  • jerome
    #5536
    Igen!!! Magyarítást akarunk már, min. 75% -osat!
  • Shaman
    #5535
    hogy áll már a fordítás? ?%
  • bogyesz
    #5534
    hi all!!én kapásból az elején elakdtam!!de nem az én hibám ugyan is nem reagál a játék!!pontosan ott akadtam el ahol azt a kis robotot kell irányítani a Peragus II-nél!!lemegyek a felvonóval hogy megszerezzem az alkatrészeket a computerhez amit megkell javítani és miután felszedtem a prtokat egyszerűen nem tudom navigálni a robotot!!mindenre reagl csak arra nem amire kéne!!és arra kéne hogy mennen előre meg hátra!!szóval ha valaki tud segíteni az légyszi segítsen!!előre si köszi
  • bgabor
    #5533
    Simán megcsinálod a küldiket, amiket a rakaták adnak.
  • fsgh
    #5532
    akkor az a lakatlan bolygó... Megtetted már azt amit az ősök kértek?
  • Bullitt
    #5531
    Sztem az az. rancorok élnek rajta és a rakaták
  • bgabor
    #5530

    ottethanról?
    Az egész star wars univerzumban nincs még csak hasonló nevű bolygó sem...

    Talán az Ismeretlen Világra gondolsz, ahová akkor került a hajótok, amikor a Star Forge felé mentetek?
  • Bullitt
    #5529
    Bocs hogy itt kérdezem, de a KOTOR 1. részben az ottethanról hogy kell elmenni? mert vmi odaszippant minekit, de hogy kell onnan elmenni?
  • HIE
    #5528
    Nem tok jól angolul, ezért lehet, hogy nem jól értelmeztem, de mintha az Onderon bolygón a csaj a kocsmában azt mondaná, hogy ha megnyerem a swoop versenyt találkozhatok azzal (akit eredetileg keresek). Erről van szó, vagy köze sincs a swoop-hoz? U.I: Remélem, hogy nincs, mert valahogy sosem sikerül az első helyet megakaprintanom. Mindig 2 vok.