8627
.
  • franc0
    #5527
    köfi
  • Calver
    #5526
    ---SPOILER---
    Atton lazán elmondja h ő annakidején ifjabb korában "yetivadász" volt, és h hogy ölte meg őket már nemtommelyik háborúban - talán Mandalorian War v. mi. mókás arc.
  • franc0
    #5525
    jó, már eltoltam 5x a gammát fél éve, azóta már nincs meg.
    gondoltam lesz olyan kedves valaki megosztani velem
  • Calver
    #5524
    már el Nar Shaddára, ott a refugee negyedbe és mászkálj egy kicsit ugy h Atton a csapatban van... egy twi'lek arc meg fog szólítani, ott teheted yetivé, de imho nem a legjobb, viszont amit elmond az móka...
  • franc0
    #5523
    Sephi
    2005. feb. 10. 23:35 | Privát | Galéria | Válasz | #1159
    Meg egy jo tanacs. Atton-ra nagyon probajatok raalni hogy megtudgyatok a sotet titkat. Naon nagy pof

    Attonból sose csináltam Jedit, miről van itt szó?
  • bgabor
    #5522
    Valamivel összetettebb, de sokkal kidolgozatlanabb, rengeteg benne a bug, és nagyon érezni rajta, hogy a story kb 30%-át egyszerűen kivágták belőle. Leginkább egy félkarú óriáshoz hasonlítanám a kotor2-t. Ezzel szemben a Kotor 1 teljes és hosszú, és a sztori is jóval igényesebb.
  • bgabor
    #5521
    Köszi.
  • franc0
    #5520
    én pont a 2-nél éreztem nagyobb késztetést. összetettebb, jobb.
  • DJviolin
    #5519
    http://www.magyaritasok.hu/index.php?func=dlinfo&mit=326

    http://kotorhun.uw.hu/kotor2/index.php
  • bgabor
    #5518
    Azt a 35%-os magyarítást honnan szerezted?
    Én is tervezem, hogy újrajátszom a programot (kotor 1-et négyszer játszottam újra egyhuzamban, de a kotor2-nél nem éreztem késztetést erre)

    Sajnos a magyarítások.hu-n még csak százalékkijelzőt se raktak ki. Nem hiszem hogy lesz belőle valami záros határidőn belül.
  • DJviolin
    #5517
    Na felraktam a 2. részt, de töröltem is le, és rakom vissza az első részt. A baj az, hogy az a 35%-os magyarosítás az első pályákon nem nagyon mutatkozott be. :-(( Meg engem zavart az új kamerakezelés, hogy felfele is lehet nézni. Ha megindult a karakterem, akkor mindig egy picit felugrott a kamera, amely hosszas játék után idegesítő lehet. Meg grafikailag mintha egy kis visszalépést tapasztalnék, de lehet, hogy bennem van a hiba. Mindezek ellenére alapjába véve jó játék, és a telepítőfájlokat megőrzöm, amíg ki nem jön a 100%-os magyarosítás. Persze, utána is megőrzöm. :-)) De azért inkább játszok a KOTOR 1-el.
  • HiPPoNaX
    #5516
    Csak szepen sorjaban :]]
  • dinomano
    #5515
    igaz, még1is hatravan:-)
  • dinomano
    #5514
    uh..be kéne szereznem kotor2-öt is... :-O
  • fsgh
    #5513
    azthiszem olyan 30% lehet csak kész:((((szval ha mindenképp magyarul akarod akkor még várnod kell...(mint nekem is:( )
  • DJviolin
    #5512
    Egyébként csak egy kérdés:
    A második résznek meddig van kész a fordítása? Tehát van már hozzá teljes fordítás?
  • bgabor
    #5511
    Nagyon helyesen döntöttél. Ha mindkettővel végeztél, majd meséld el, melyik tetszett jobban.
  • HiPPoNaX
    #5510
    Elvezheto a masodik resz az elso reszletes ismerete nelkul is, de joval nagyobb elmenyt nyujt ha pontosan ismered az elso resz tortenetet, ugyhogy nem rossz a dontes :]
  • DJviolin
    #5509
    Eldöntöttem. Elsőnek végigviszem az első részt 100%-os magyarosítással, és utána végigviszem a második részt is. :-)) Assszem így járok a legjobban. :-))
  • HiPPoNaX
    #5508
    Obsidian csinalta a BioWare altal lefektetett alalokra epitve, szerintem hatarozottan kellemes jatek. Sokak szerint nem annyira van eltalalva mint a KOTOR1, de ettol fuggetlenul en elveztem a KOTOR2vel eltoltott orakat (egyike azon keves jateknak, amik a monitor ele szegeztek)
  • DJviolin
    #5507
    Sziasztok!

    Most nagy döntés előtt állok. Végigjátszom újra az első részt, vagy nekiállok 200 forintos sms-sel a második résznek, amivel még nem játszottam. A kérdés: Melyikkel járok jobban? :-)) Mármint nem anyagilag értem. :-)) A kotor2 olyan jó játék mint az 1? Attól félek, hogy nem a bioware csinálta a kotor2-őt (valahol ezt halottam, nem tudom 100%-osan, hogy igaz), és ezáltal nem annyira kira gém.
  • HiPPoNaX
    #5506
    Rendszerkovetelmenye az azonos motornak koszonhetoen ugyan az (sajnos igy a bugokat is sikerult bele adaptalni), ujitast meg leginkabb annyiban eszleltem, hogy a csapattagoknal tudsz influence pointokat szerezni, az alapjan nyilnak meg jobban vagy kevesbe (igaz jo reg jatszottam utoljara a kotor2vel, most az 1et tolom)
  • dinomano
    #5505
    nah, én még csak KOTOR1nél tartok...még nem merültem el benne, de jonak néz ki a gém.. :-D Picit konzolgém feeling ez a csapamelos fightsystem, de én ezt szeressem, jobb mint az überprimitiv ps-c hent-rpg... :-D
    a KOTOR2nek mi a rendszerkövetelmenye+mennyiben ujit a KOTOR1hez kepest?D.
  • HIE
    #5504
    Na rájöttem, hogy pontosan melyik fájl rossz. A Modules könyvtárban lévő EBo fájl. Nem tom megjavítani patch-al sem. Úgyhogy ha valakinek megvan még a Kotor akkor eltudná küldeni. Modules könyvtárban van. Köszönöm.
    cím: [email protected]
  • SilverStone
    #5503
    Nem lehet valahogy a ködöt-füstöt(vagy minek nevezzem)ami már a főmenüben is ott van valahogyan kiiktatni??Beállításokban nincs ilyen funkció és nem tetszik a videókarimnak,nem tudom miért mondjuk mert a többi game-el nincs semmi gondom és ha nincs a játékon belül ez a(fölösleges szerintem)ködfelhő semmi gond sincsen a futtatásával.Magyarítást már én is várom!!!Go Go SW kotor fordítócsapat
  • fsgh
    #5502
    még nincs...és még kell neki pár hónap sztem olyan 10:SSS
  • Gyocsika
    #5501
    Van már hozzá 100% magyarítás mert az nélkül nem kezdek el játszani vele?
  • Vakeraka
    #5500
    hol van patch hozzá állandóan lefagy??
  • HIE
    #5499
    Épp elmennék a Pegasusról (v mi is a neve, és azt írja ki a Kotor 2, hogy a Modules könyvrtárban valami hibás. És az a gondom hogy ahhoz, hogy újra telepítsem meg kéne, hogy legyen a play cd. De az elveszet. Valaki el tudná küldeni a Kotor 2 modules könyvtárt
    cím: [email protected]
    Köszi
  • vizoo
    #5498
    Nem kell hozzá sokkal jobb gép. A Grafika szinte egy az egyben az első részből már ismert minőségű. :)
  • fsgh
    #5497
    aha:((
    Pedig jöhetne már:)
    azt nem tod hogy ha nálam megy a kotor1 akkor megy a 2 is?vagy sokkal jobb gép kell hozzá?
  • bgabor
    #5496
    Senki sem tudja. Én is azt várom már régóta.
  • fsgh
    #5495
    Sziasztok nem tudjátok pontosan mikor jön ki a magyarosítása?(100%os)
  • vizmagus
    #5494
    Sikerült köszönöm!!!!
  • HiPPoNaX
    #5493
    Ha erted akkor mi a gond? Csak kivalasztod a megfelelo blokkot es elforgatod a megfelelo iranyba, hol akadsz ebben meg?
  • KH
    #5492
    ez nem segít?
  • vizmagus
    #5491
    Én ezt értem de valaki a megoldást is megmondhatná. Harmadjára kezdem előlről a játékot és nem akarom megint. Légyszi
  • vizmagus
    #5490
    Én ezt is értem de harmadjára kezdem előlről a játékot emiatt. És sose jött össze de nem egyszerübb ha azt mondod hogy mi a megoldás. Légyszi.
  • HiPPoNaX
    #5489
    Nem ujat ad be, hanem atforgatja a szamokat, aszerint ahogy kerted...
    trükkös zár: középső rész óramutató járásával ellentétesen forgatva; jobb oldali rész óramutató járásával megegyező irányba forgatva; bal oldali rész óramutató járásával ellentétes irányba forgatva (forras: rpgvault.hu)
  • vizmagus
    #5488
    Tényleg jó lenne a segitség