8627
.
  • Muki100
    #5807
    Akkor németül vagy oroszul?
    Németül azt se tudom hogy van végigjátszás. De a fejlövés az Kopfschluss.
  • Shaman
    #5806
    sztem gamebanshee-n van full végigjátszás,persze az angol...
  • DunczyMaster
    #5805
    Nagyon szépen köszi!!
  • GamerAdams007
    #5804
    De ott meg nem teljes a végigjátszás...
  • lord nihilus
    #5803
    www.rpgvault.hu
  • DunczyMaster
    #5802
    Köszi! De pont az a baj hogy nem értek angolul és a magyarítás nagyon hiányos ezért kellett volna. Magyar nincs?
  • GamerAdams007
    #5801
    Link

    Jobb oldalt a menübe tudsz választani a pályák között, hogy meik rész kell neked...
  • Muki100
    #5800
    googleba beírod kotor2 walkthrough
    gratulálunk ön nyert
  • DunczyMaster
    #5799
    Hy!
    Tudnátok nekem egy végigjátszást mondani.
    Előre is Köszi
  • Lord Elassar
    #5798
    sziasztok

    Nem tudja esetleg valaki, hogy mi az oka annak, hogy játék kb 50 böl 1-szer indul el pedig elvileg minden jó hozzá a gépemen, habár a videókarival baja van(ATI radeon x1600xt)?
  • Shaman
    #5797
    magyarítás hogy áll? mindig elfelejtem a linket ahol meg lehet nézni :-p
  • mike369
    #5796
    fogadjunk, hogy a következő kérése egy végigjátszás lesz...
  • GamerAdams007
    #5795
    góglü rulz...
  • Calver
    #5794
    nem. látom 3 nap alatt se fejlődött ki benned legkisebb kézség se arra h használd a fejed és gondolkozz. ez a gém nem neked való.
    utána is szívesen, Calver.
  • zizz21
    #5793
    Crack itt: http://www.gamecopyworld.com/ serial nemtom de lehet itt van az is.
  • SrAta
    #5792
    Halihó!!!
    Valaki crackot és serialt nem tod küldeni a játékhoz
    előre is köszi SrAta
  • lord nihilus
    #5791
    :DDD
  • Calver
    #5790
    újabban az embereknek nem szokása gondolkozni? annyira egyértelmű hogy az már fájdalmas!
  • SrAta
    #5789
    Haho könyörgök valaki nem tudja honnan lehet letölteni a játékot mert szerintem naggggggyyyyon jó csak nincs meg lécci segítsetek
    előre is köszi SrAta
  • Muki100
    #5788
    Nem, azt nem kapod vissza.
    Meg kell várnod míg megépíted a sajátod.
  • GamerAdams007
    #5787
    Hmm télleg most jut eszembe, hogy amikor Atris-al beszélek Telos-on, akkor előkapja a kardomat amit elvettek tőlem... nincs arra vmi lehetőség, hogy ott visszakapjam tőle? Nem lehet vhogy olyan párbeszédet kihozni, hogy végül visszaadja?
  • [HUN]Crassus
    #5786
    Srácok lelehet szedni valamelyik SMS-es oldalról??? linket pls akár priviben is ! előre is thx!!!
  • GamerAdams007
    #5785
    Köszz az infót!
  • SaGa Jr
    #5784
    Van olyan hely például a Korribanon, ahol mindig újratermelődnek az ellenfelek, ráadásul elég erősek és nagyon de nagyon sok XP jár a legyőzésükért.

    A saját névre szóló kristályt úgy lehet fejleszteni, hogy néhány szintlépésenként oda kell menni Kreiához és rákérdezni a kristályra. Ekkor ha lehet fejleszteni, akkor elkéri tőled, mondván hogy nincs összehangolva a karaktereddel. Ezután visszaadja és mágis jobb a kristály. Az átadás előtt ki kell venni a fénykardból, ha esetleg benne van még.
  • GamerAdams007
    #5783
    Ez nagyon LOL... mond már el hogy hogyan csináltad plz, mer nekem is kell 1 ilyen! :D Mondjuk előtte azt is elmesélhetnéd, h hogyan csinaltal te lvl 15+35-ös karit???!!! Én amikor végigvittem a játékot akkor 18+5 voltam... hol fejlődsz te ennyit? Nekem már nem volt hova menni mer mindenhol minden halott volt, már csak Kreia maradt, de ha őt megöltem akkor vége volt a játéknak... Ja és ezt a kardot hogy hoztad össze? Amúgy meg az a kristaly, amit a barlangba talalsz, és névre szóló, azt hogy lehet fejleszteni? Csak mer azt mondta Kreia hogy lehet, de nem fejlődik...
  • Szabi1991
    #5782
  • Calver
    #5781
    a fenébe, asszem hülyeséget mondtam, elvakított a csigák íránt érzett gyűlölet. nézd meg naplóba, vkit ugytom meg kell zsarolni Czerkánál (talán a B blokkban lakó droid technikust? asszem), aztán Czerka épületéből elhozni droidot, gőzöm nincs hol van konkrétan, ithorianok átprogramozzák, vissza, és be kell törni Czerka rendszerébe. bár azért leírhattad volna h a rohadt csigák oldalára áltál mint támpont
  • Szabi1991
    #5780
    ithorianoknál van a droid ?
    mer odamegyek beszélek Chodo-val , de csak a lézerpisztolyról tudok vele dumálni :(
    az a szar engedély is + van de droid sehol:(
  • Calver
    #5779
    meglepő és mulatságos, de az Czerka ellenségeinél, az ithorianoknál (köcsög csigák, pusztuljon mind! előre drága birodalom, irtsuk ki az összes csigaképű ithorian patkányt, tegyük szolgánkká az összes perzsaszőnyeg wookiet! pusztuljanak az alsóbbrendűek! - bocs, elkapott SWG feeling)
  • Szabi1991
    #5778
    Telos-on hol találom meg a droidot, amivel bemehetek Cerkához ?
  • Szabi1991
    #5777
    na jó én ehez ajátékhoz béna vagyok :)
    tehát : megkaptam nagy nehezen az engedélyt a droidhoz , de nem találom a droidot :D
    merre keressem ?
  • lord nihilus
    #5776
    www.magyaritasok.hu >de teljeset te sem találsz sokáig :(
  • SaGa Jr
    #5775
    Vágódj be nála. Ehhez diskurálni kell a múltjáról vele a hajódon. Mikor kellően jó vagy (és arra tereled a témát, hogy mutatsz neki valami érdekeset), bele fog egyezni hogy tanítsd. Ekkor csak ki kell vinni egy bizonyos helyre a bolygón, ahol érezni az erőt és kész is vagy Mira átképzésével.
  • Calver
    #5774
    hello!
    nem.
  • Max Cool
    #5773
    Hello!
    Valaki nem tudna nekem kotor2 magyarosítást küldeni?
  • Calver
    #5772
    legegyszerűbb, Nar Shaddan kezdj el vele pofázni, vhogy ki lehet hozni ezt beszélgetésből. mutatni kell neki vmit ott ahol a pofát lehajíthattad vmi lyukba. (konkrét vagyok tudom, de már rég játszottam)
  • HIE
    #5771
    Bocsi ez rosszul jött ki. Úgy gondoltam ,hogy Mirából, hogy lehet.
  • HIE
    #5770
    hogy lehet Jedi? Mert nekem akiből lehet (kivéve Mira) mindenkiből sikerült, csak belőle nem. De olvastam, hogy belőle lehet.
  • SaGa Jr
    #5769
    A második "pálya" alatt mit értesz? Csak nem a nagy építkezést? :-)

    Biztos hogy mindenkivel beszéltél? Ugye kapásból kapthattál 2 nagyon hosszú feladatsort, akár a Czerka akár az Ithoran Compound területén felszedve. Ha bármelyiket végigcsinálod, akkor kapsz egy light saber darabot és engedélyt hogy használd az adott banda siklóját amivel lemehetsz a felszínre. De ugye mivel olvastad miről szövegelnek, ezért ezzel tisztában is vagy. Elvégre olvasás és odafigyelés nélkül nehéz lesz még egy ilyen eléggé lineáris és elronthatatlan játékmenetben is előre haladni...

    De aztán még van ott kismillió egyéb feladat is, megmenthető személyekkel, alvilági üzelmekkel, nyomozgatással. Szóval unatkozni nem nagyon kell és feladat is akad bőven.
  • Szabi1991
    #5768
    jó , akkor hogy menjek tovább a második pályáról , ha nem kapok köldi-t ?
    már odamentem mindenkihez és semmi :(