8627
.
  • Thufirhawat
    #5647
    Valószínűleg én vagyok az egyetlen, akinek a második rész jobban tetszett... volna akkor, ha nem vágták volna ki a lehetőségek 30%-át. De legalább már néhány apróság alakulgat a restoration project-el kapcsolatban.
  • lord nihilus
    #5646
    ok :D
  • tigeroo
    #5645
    kiskántai-tücsökpöcsödöt tedd be az aláírásodba :D!
  • lord nihilus
    #5644
    az kotor1nek jobb a vége
  • lord nihilus
    #5643
    úgy tűnik, és egyetértek veled
    Aki már leszedte kérem szépen értékelje, én most még nem tom dónlódolni
  • SzakYy
    #5642
    thx
    hát ha jól emléxem az 1 is megvolt csak akkor nemtetszett a stílus, de a 2-n elkezdtem játszani és beleszerettem :D
  • tigeroo
    #5641
    sokkal jobb, bár a kotor 2 "instantabb" szinte mindent kézhez kapsz, az egy nem annyira lineáris (főleg az 1.bolygó, amikor az alsóvárosban kell akciózni ) szerintem mind a kettő jó...de...! miért nem az 1. résszel kezdtél??:S
  • Terminátor14
    #5640
    Hát ha a 2 bejött, akkor az 1 is nagyon fog tetszeni, talán még jobban is :)
  • SzakYy
    #5639
    hi emberek
    azt szeretném kérdezni hogy a kotor1 jobb mint a 2?? [érdemes-e megszereznem]? A kotor2-vel rengeteget játszottam, csak kár hogy nincs még teljes magyarítás. Plz vki írjon már egy rövid véleményt a kotor1-ről!!
  • tigeroo
    #5638
    ahh basszákmeg...téleg 1gb cideót hagytak ki???....kurva annyukat "micsoda" félmunkát végeztek..grat (de csak a kiadónak, határidőt dugják fel)
  • lord nihilus
    #5637
    Szeretnék véleményt kérni az alábbiról
    kivágott, új videók
    megéri leszedni ezt a bő gigát?
  • veri5
    #5636
    Csak vevésből és felszedésből lehet találni lézert ugye?
  • veri5
    #5635
    Tudtok végigjátszást?
  • Fido4life
    #5634
    Hogy kúrta el ?
  • tigeroo
    #5633
    haaajjj...[sóhaj]

    milyen jó játék mégis elkúrta a gépem :)

    bejövök neki, lol
  • Fido4life
    #5632
    Teljes magyarítás még nincs...
  • Mattheus66
    #5631
    hi all, tud vki egy jó magyarosítás linket a gamehoz? please. kösz
  • HiPPoNaX
    #5630
    hidden baserol nem volt mentesem csak a fennsikrol a hk50esek kinyirasa utanrol, de az emlitett modon megoldodott, mashogy meg nem akart jo lenni :D
  • Calver
    #5629
    hopp, na meg Bao-Durból is lehet Guardiant, de imho belőle totál fölösleges
  • Calver
    #5628
    mind1 mit mondassz (LS/DS pontok szempontjából mondjuk nem), hidden baseről tölts vissza állást ha nem tudod elhagyni azt a helyet Teloson, mert akkor bebugzott és Atton meg Kreira csak állnak a bejáratnál...
  • Calver
    #5627
    Discipline...
    én leszedtem modot h ne kelljen őt bevennem attól h női karival játszok...
  • HiPPoNaX
    #5626
    Kozben meglett ra a megoldas: amikor belep az ember, nem szabad egybol egyertelmu valaszt adni, mert ha igy teszel (pl. azonnal leteszed a fegyvert, nem pedig megkerdezed, kivel allsz szemben) akkor kiakad a jatek es nem tudsz tovabbjutni. Szep kis bug, amit a patch sem orvosol...
  • HiPPoNaX
    #5625
    Jahh, erre most beszivtam a #5056-ban mar mas altal is emlitett buggal, nem tudok kijutni Atris akademiajarol az ott leirtak miatt...
  • franc0
    #5624
    rég jáccottam, de handmaidenből és mirából biztosan
    hameg női kari vagy akkor abból a homokládából is csak nemtom a nevét :C
  • lord nihilus
    #5623
    Attonon kívül kiből lehet még jedit nevelni?
  • Fido4life
    #5622
    Akkor már megy ?
  • HiPPoNaX
    #5621
    Hopp, targytalan, en voltam a lama sorry :]
  • HiPPoNaX
    #5620
    Megint elovettem a KOTOR2t, viszont belefutottam valszeg kapasbol egy bugba. Mar a Teloson jarok, megcsinaltam az ithoriai banda elso kuldeteset (osszeszedtem a hangarbol a droidot, kinyirtam a rosszfiukat), de amikor visszamennek Chodohoz es kozolnem vele, hogy megvan a cucc akkor egyszeruen kilep a parbeszedbol. Nem reagal ra semmit, ha ujra beszelgetest kezdemenyezek ugyanez tortenik. Esetleg vki talalkozott mar ezzel? (nagyon nincs kedvem ujrakezdeni :D)
  • tigeroo
    #5619
    háhá a kurva büdös annyát!!!!! feltettem a catalystot, erre ujraindtom...bejön a képernyő és ujraindul a gép...buziiiiii
    szar laptopról netezek nmet billentyó
  • tigeroo
    #5618
    felteszem a Catalyst 3.8-at XD
  • tigeroo
    #5617
    k...
    na vittem egy kicsit..semmi gond vele...hülye scan kicsit beszartam xD
  • HiPPoNaX
    #5616
    Gondolom ez tipikusan a "ne melegits elo allatot a mikroban" esete, mindenki tudja hogy megtortenhet (sot igazabol ha valaki ilyen hulye, hogy kell neki ez a figyelmeztetes, akkor rogton a gep bekapcsolasakor kene egy ilyen "vigyazz, a szamitogep lehet, hogy le fog fagyni" tipusu figyelmeztetes). Gondolom annyi a lenyege, hogy ne oket hibaztatsd ha kifagy a vackuk hanem a sajat hulyesegedet :]
  • tomee14
    #5615
    hát tudod azér irja ki mer scaneled, és megkérdezi h fojtatod-e! nem logikus???
  • tigeroo
    #5614


    feltettemaz 5.5-ös catalystot..már az openGL jó, a videókártyára írja ki ugyanazt..
    jah és ezt miért írja ki ha rámegyek a scan gombra?

    [nem, nem le kell fordítani magyarra, hanem miért írja ki]
  • Calver
    #5613
    próbálj meg vmi régebbi drivert, hátha
  • tigeroo
    #5612
    próbáljuk meg felpatchelni...faszom kivan itt szarakodok vele másfél órája
  • Lacc 88
    #5611
    Nálam dettó ugyanez a hiba. Eddig ment de letöröltem, most újraraktam és nem megy. Eddig megfelelt neki ami van most meg a sehogy sem akar elindulni.
    Ha vki megtalálja a megoldást szóljon.



  • tigeroo
    #5610
    akurvaannyát nemigaz

    felraktam a legujabb 6.3-as Catalystet...erre:
  • HiPPoNaX
    #5609
    Az is eleg fura, hogy az ati kartyadnal az nvidia detonator driver verziojat kifogasolja...
  • tigeroo
    #5608


    ezzel meg mivan?? a videókártyám 64mb-os tavaly simán ment a cuccos (sárga volt a jelzése..) mi ütött bele??...árghh
    a legujabb ATi Catalyst van fennt