8627
.
  • Fido4life
    #5607
    Hmm..talán botorság volt, minden bolygót megnéznem ? Mert miután megnéztem 1 bolygót, visszatöltöttem az állást, és elmentem máshova.. Nem kellet volna..Olyan kár, hogy nincsenek sehol se Jedik, csak Romok.. A Sith-ek bolygója, pedig egyenesen irritáló..
  • Fido4life
    #5606
    Azért, remélem valami jót összetudnak hozni..
  • Fido4life
    #5605
    Hát igen, bár a Tatooine nálam úgy beszaggatott hogy élvezett volt nézni.. Amúgy pont ezért raktam be, főkarinak Mirát.. Ha már a bolygót nem lehet élvezni, akkor legalábbb azt akivel megyek :D(bár , az 1-ben azért jobban tudtam azonosulni a fickóval, de a kettőben már nincs nagyon benne az a fej..)
  • Thufirhawat
    #5604
    Azért nagyon sok audiót bennehagytak. Magam is meghallgattam jó párat (elég mp3 kiterjesztésre átnevezni, és bármivel lejátszható), mind a konfrontációk, mind Atton halála, vagy pl az is itt derült ki, hogy eredetileg Atris-t szánták Traya szerepére, akikkel én tartom a kapcsolatot, azok a meglévő adatokból, a tervezett dolgokat próbálják helyreállítani (magyarul csak azt, amihez maradtak eszközök a játékban), ezért is lett munkájuk neve Restoration Project, ami egész pontosan visszaállítást jelent. Olyasmivel, amihez nincs meg a kellő adatmennyiség, nem is foglalkoznak. Így rengeteg dolgot nem is vesznek számításba. Na igen, meg ahogy mondtad is, én először április környékén beszéltem a hölggyel, aki vezeti az egész team-et, de hogy mikorra lesz ennek valami végeredménye... de legalább már tesztelik a meglévőket.
  • bgabor
    #5603
    Hát igen, nem is nagyon van olyan bolygó, ahol jól érezné magát az ember.
    Az első részben pedig ott volt Tatooine és Manaan, járkálni is élvezet volt rajtuk.
  • Fido4life
    #5602
    Nekem mondod, az 1-t elöbb ismertem mint a kettőt, annak hatására szereztem meg a kettőt. Csakhát az 1-nél, nálam gyakrabban bejön az a bug, mikor beakad és lespawnnol máshova. De amikor nem csinálta, nagyon elvoltam vele, és a magyarítás miatt sokkal jobban eltudtam igazodni..(bár most is fent van, a KOTOR 2-be most jobban bele vagyok gabalyodva :)) Amúgy elég sötét ez a Sith Lords. Legalábbis hangulatilag.. Nar Shaddaa olyan szürke képi világ, főleg amikor a menekültekhez megyek, a sok folyosó olyan frusztráló érzés..
  • bgabor
    #5601
    Hát ebben egyetértünk, valóban zseniális ez a játékstílus.
    De, javaslom próbáld ki az első részt is, mert ahhoz már letölthető a teljes magyarítás a magyarítások.hu oldalról. Ha a folytatás tetszett, az első még jobban fog.
  • Fido4life
    #5600
    Csá ! A Savegame Editorral hogy leeht berakni új TGA-t ? MErt az egyik modnál azt írja, hogy azzal kell berakni az új skint..
  • HIE
    #5599
    Nem bírom Kreia karakterét, ezért savegame editorral gizgát csináltam belőle egy ideig. Aztán később persze vissza változtattam. Csak hát ugye már harmadszorra viszem, úgyhogy egy kicsit korrigálok a karaktereken.
  • Fido4life
    #5598
    Jól van, tudom hogy a hyülegyerek stílusával jöttem erre a topikra, nem tudom miért.. És bármennyire is azt hiszed, nekem ez a jaték (vagy program) azért tetszik, mert benne van minden, ami egy jó RPG-be kell.. Eszméletlenül csípázom azt, amikor egy játék nem lineáris, hanem a te döntésed szerint alakulnak a dolgok.. Ha csak a harc érdekelne, már rég a SA-t nyomnám (bár milyen jó lenne az, összekeverve egy jó RPG-vel) de ebben a játékban nem az a fontos, hanem a hangulat stb.. Aki érti, az érti aki meg nem, annak úgy se tudnám elmagyarázni..
  • bgabor
    #5597
    És ezért szidtad a harcrendszert vagy öt hozzászóláson keresztül, mi?
    Ahogy Calver is mondta, csak te vagy a lúzer.
    Emellett látván a felhasználói információidat, meg kell hogy állapítsam, hogy ezt a programot nem a te agyi kvalitásaidra tervezték.
  • Ákos12
    #5596
    Hellosztok! megin lenne egy kérdésem: azon a pályán amikor azt a bazi nagy sith hajót kell felrobbantani, és amikor már csak egy töltetet kéne elhelyezni, mondja egy Mandalóriai hogy idő előtt felrobbant a protontöltet... és kell szerezni egy újat... a kérdés az hogy hol keressem a protomtöltetet? Előre is köszi!
  • Fido4life
    #5595
    ?? Most mondom hogy sikerült.. A POP meg nem jött be, mert egy idő naggyon unalmas, az állandó gyilkolászás.. Szeretem a fejlődési rendszert, meg a sok dumát..
  • bgabor
    #5594
    Ilyen a harcrendszer, békélj meg vele vagy játsz Prince of persiát.
  • Fido4life
    #5593
    Na most meg simán sikerült.. Jó azért ez a játék..
  • Fido4life
    #5592
    Na akkor nálad is előfordul.. Ezekszerint nem vagyok lúzer.. Ezt egy patch nem orvosolja ?
  • mrzed001
    #5591
    Néha tényleg hülye mód elfutkosnak, még ha 3 lépésre előre meg is mondod neki, hogy mit csináljon
    Ez főleg az 1 utolsó pályán volt szivatás, ahol végtelen számú ellenfél van, és nem haladsz előre, mert valamelyik köcsög akkor is elfut vissza, hogy az onnan érkezőket gyepálja (aztán mehetsz a többivel is vissza segíteni, különben legyakják/legyengítik).
    Úgy mellesleg, hogy mennyire tutja kidodge-olni, illetve mennyit fog fel a páncél, az több dologtól is függ ha jól emlékszem
  • Fido4life
    #5590
    Nem is azt kérdeztem..(legalábbis ebben #5582 ) De azért kössssz...
  • Fido4life
    #5589
    Easy Up ! Az ember lehet ideges, nem de ? Levan pauzálva a gém, az egyik szereplő a falnál, szemben két ellenséggel, a főkari a másik oldalon, szemben két ellenséggel, kiadom mindkettőnek a parancsot hogy a szemben levőket üsse.. Miután kész, lenyomom a Spacet.. Az imádni való főkari viszont, odafut a másik kari, ellenségeihez és azokat kezdi el csépelni, tönkretéve a tervet.. Szal nem tudom ki a lúzer, de abban igazad van, hogy nem így kellett volna fogalmaznom..
  • Calver
    #5588
    szerintem elég érhetően leírtam mi az az AC...
  • Calver
    #5587
    erre mit lehet mondani? ne a harcrendszert fikázd, te vagy a lúzer. legnehezebb fokozaton nyomtam, és nálam soha senki nem halt meg. csak tudni kéne hogy kell játszani.
  • Fido4life
    #5586
    Nem győzöm fikázni ezt a béna harcrendszert.. Nem győzöm állandóan ezt a képet látni:
    Ha már egyszer stratégiázásra csinálják, akkor lehessen benne stratégiázni.. Kiadom hogy mit csináljanak azok a láma karakterek, és elmegy mást ütni. Ejj, nem jó ez így...
  • Ákos12
    #5585
    Köszi az infót, de közben rájöttem...
  • KH
    #5584
    hali, ha jól emlékszem az első átkapcsolást ott kell megcsinálni, ahol a főkarival találkozol (ott lehet letölteni a "kulcsot")
    a másodikat pedig a yacht hídján kell megtenni (gyakorlatilag addig kell magad átverekedni)
  • Fido4life
    #5583
    hmm asszem az a megoldás, hogyha nem egyedül mászkálok.. De olyan idétlen, ahogy azok a hátamban futnak..
  • Fido4life
    #5582
    Amúgy azért mehet így az élete, mert a cas-om nincs eléggé felöltözve ? Sima Clohtes de így néz ki:
    (tudom hogy a Mira, mondjuk odáig nem jutottam el, és nem is a Mira Jacket van rajta, hanem csak egy sima Clothes, de más karimnál ami nem volt modolva, nem ment ennyire az élet)
  • Fido4life
    #5581
    LOL a Nar SHadan egyedül voltam, megtámadtak valami csövesek, 1 %-kos élettel visszafutottam a hajóra, ott meg egy Jedi várt
  • Ákos12
    #5580
    Hello!
    Lenne egy kérdésem: Nar Shaddaa bolygón, amikor Goto 'yacht'-ján vagyok, és már megtaláltam a főkarit. A végigjátszásban van egy olyan hogy meg kell szerezni a 'auxiliary consol'-ból egy kulcsot, és azzal át lehet állítani az áramforrást, s a végén ennek hála el tundunk menni. Az lenne a kérdés hogy hol kell átkapcsolni az áramforrást? Remélem nem voltam túl bőbeszédű...
    UI: a végigjátszás itt van.
  • Calver
    #5579
    egy amolyan átalakított D&D szabályrendszer alapján megy a gém (név szerint SW d20), és bizony ez nem "gombnyomásos" harcrendszer. nem áll a karakter, hanem akkor spec nem ő támad, és ha elég magas az AC-ja (nem "védekezés" skill, lévén nincs is ilyen, itt AC van!) akkor látni fogsz egy olyan szépséget h hárít, ellenfél melléüt ill mellélő. és az ellenfél is azért védi ki az ütéseket, mert magas az ACje, neked pedig a támadó értéked (Kotorban pöcsömtudja h hívják) alacsony. a gém dob egy virtuális 20 oldalú kockával, ha támadó értéked+dobás nagyobb mint ellenfél ACja, eltalálod.
  • Fido4life
    #5578
    biztos nincs olyan mod, amivel gombnyomással lehet harcolni ?
  • Fido4life
    #5577
    hmm asszem csalnom kell, mert így lehetetlen a játék...
  • mrzed001
    #5576
    Nem kellene neki. Ha nem elég fejlett a védekezési skillje akkor egyszerűen beszopja (talán Bloodlines-nél látszott az nagyon szépen, hogy minek a fejlesztéséhez mik is kellenek, szóval összetett)
  • Fido4life
    #5575
    De elvileg, azért megkéne próbálnia félreugrania nem ? Amúgy kiszokta modolgatni a játékot ?
  • mrzed001
    #5574
    Jaaaa, hát ez bizony a skill alapú harcrendszer lényege.
    Ha nem vagy elég jó pölö a lézerpisztoly használatában, akkor bizony igencsak félre fogsz lőni még közelről is. Fejleszd a skilljeidet, illetve ami fejlett azt használd ilyen egyszerű a megoldás ...
    Meghát az erő ugyebár mindig veled van segítőül
  • Fido4life
    #5573
    Tudom, nekem is úgy van, be is szoktam állítani, hogy kiadom hogy milyen csapásokat mérjen, a t. úriemberre (vagy szörny-re).. De miel úgy megy hogy ütök egyet, és akkor jön az ellenség, akkor csak áll és vár hogy bele marjon.. Semmi védekezés.. Utána én jövök, de azt a szörny kévédi.. Nagyon idegesítő.. Nincs véletlenül egy mod, amivel gombnyomásos harcrendszer van ? Mint a Bloodlines-ben ?
    És szerintem is király volt !
  • mrzed001
    #5572
    Ha beállítod, hogy csata alkalmával auto leálljon, akkor mielőtt kezdődne a csata (megláttad az ellenséget) már leáll a game (sőt, én teljesen körökreosztottan szoktam a csatákat nyomni, azaz minden lépés után megáll. Ez az 1-ben egyébként jobban működött, mint 2-ben)

    Ja, és a Bloodlines az király volt :))
  • bgabor
    #5571
    Nekem a víruskergetőm aktív módja mindig ki van kapcsolva, így lehet hogy nálad az első rész amiatt lassult be (és nyilván még számos más program is). De a KOTOR2 belassulás hibája sajnos nem ilyen eredetű hiba, hanem a félkész munka eredménye.
  • bgabor
    #5570
    Tényleg dolgoznak, de nem szabad sokat várni a dologtól, mert:
    1: A kivágott tartalom csak nyomokban van benne a játékban. Sok fontos dolog pl:audió dialógusok nem kerültek be a játékba.
    2: Már a játék megjelenése óta dolgoznak rajta, de azóta sincs semmi kézzelfogható eredmény.
  • Fido4life
    #5569
    Nekem az 1-nél is ugyanúgy bejött, de mivel kikapcsoltam a Vírusvédőmet, megy rendesen.. De köszi a választ !
  • bgabor
    #5568
    Igen, Dantooine-on a leszálló zónánál jön elő, a KOTOR2 pocsék minőségű kódja miatt. KOTOR1 nálam soha nem csinált ilyet még patch nélkül sem. Ez egyike a KOTOR2 legkapitálisabb bugjainak. Szóval nem a géped miatt van, nincs köze se a víruskeresőhöz, se a grafikai beállításokhoz. Hiába állítod bármilyenre a grafikát, a bug elő fog jönni, mert szar a kód. Lett volna még vele jó három hónap munka, csak a Lucasarts elcseszte mert előbb adta ki a tervezettnél.