8627
.
  • lord nihilus
    #5687
    fényfütyi :DDD
  • Forton
    #5686
    Na, megjelent Visas! És hirtelen 3 fénykardom is lett! Nar Shadaan vagyok, itt tevékenykedtem egy kicsit, aztán mikor jöttem vissza, legyűrtem az elleneket, a hajóban is, és utána megjelent Visas is. Szal behoztam a lemaradást:D
  • Fido4life
    #5685
    detto
  • petercanfly
    #5684
    THX KH!




    LIVE LONG AND PROSPERT!
  • Forton
    #5683
    Hát nekem se fénykard se Visas, nincs nekem semmi:(
  • lord nihilus
    #5682
    igen, a Dantooine-i jedi mester(világos oldal esetén) a segítségért adhat fénykardot a végén, én is kaptam akkor
  • Calver
    #5681
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Bao-Durci Visas fényfütyijének a darabjából csinálja az egyiket, a másodikat sztem a yeti főkömény csávó ejtette el, ill ha kibékültél vele akkor is kaptál egyet... asszem, én mindig darksider voltam
  • KH
    #5680
    ööö, én írtam addig, amíg megvan, hát, igenis megvolt a Dantooine végén a fénykard, sőt, kettő is lehetett, mert egyet csinált Bao-durci, egyet meg Visas ejtett el (azért emlékszem, mert nem voltam benne biztos, hogy milyen fénykard kell, és Vistas-t vagy 10-szer lenyomtam)
    hmm, arra már nem emlékszem, hogy Visas megjelenésének van-e valami előfeltétele (pl. egy bizonyos szint elérése valamelyik oldalon)
  • KH
    #5679
    nem tudom, spoiler-e, de úgy írom :-)
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    hmm, ha jól emlékszem, le kell győzni háromszor... most már nem emlékszem, hogy a családi beszélgetések is kellene-ók-e hozzzá, vagy az már a románchoz kell...
    mintha elég lenne a győzelem (küzdhetsz vele a hajó fedélzetén, és felajánlhatod neki az utolsó győzelem esetén, hogy tanítod)

    ha jól emlékszem
  • petercanfly
    #5678
    Helló!
    Nem tudja véletlenül valamelyikötök , hogy hogyan lehet Handmaiden-ből Jedi-t csinálni ? (Az rpgvaul-on olvastam ,hogy lehet)



    LIVE LONG AND PROSPERT!
  • Forton
    #5677
    2 napja raktam fel a játékot újból, régebbi mentésemből, kb fél évvel ezelőtt kezdtem el nyomni, nem emléxem hogy hányadikként választottam Dantooine-t, hiszen itt mentettem legutóbb.
  • Fido4life
    #5676
    Nyugi, már én is rájöttem..:)
  • Calver
    #5675
    Pheel-t a "voltam"-ozás nagyon érzékenyen érinti, rá kellett jönnöm...
  • Fido4life
    #5674
    voltál gratula
  • Calver
    #5673
    hja, végülis egy tápállat jedit alap hogy fénykard nélkül gyak le az ember, ugye? fénykaszával is elég nehéz harc, hát még anélkül...
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    fényfütyi első részét megkapod Talos-on (v. Talus? fene se tudja már), második Visasnál van, a harmadik a jedi templom (?) alagutjaiban, egy arc van bezárva egyik szobába, nála, leghatékonyabb ha feldarabolod, de meg is veheted tőle.
  • franc0
    #5672
    akkor biztos hazudok....
  • N1ggA
    #5671
    Szerintem meg ha a Dantooine az elsö bolygó, amit választottál, akkor még nem lesz meg a fénykardod a végén.
  • franc0
    #5670
    olyan nincs hogy elvan írva, legfeljebb elfelejtettél valamit megcsinálni.
    dantooinról 2 fénykarddal kéne távozz.
  • Forton
    #5669
    Hali

    Most fejeztem be a Dantooine-t, és a végigjátszás szerint bao-durnak már összekéne tudni állítania a pengémet, de viszont azt mondja hogy hiányzik valami lens fixes. Ezt hol tudom megvenni? A másik, hogy a végigjátszás szerint ahogy fölszállok a Dantooine-on az ében héjára, egyből elkezdődik a mozi és rám támad egy Visa nevezetű hölgyemény. De nálam nem volt semmi ilyen, csak egy olyan bejátszás, hogy Atton és a fehér bige veszekednek. Vagy elvan írva a végigjátszás? www.rpgvault.hu-s végigjátszást nézem
  • SzakYy
    #5668
    jeee
    ez a kotor1-nél is bevállik!!! Pedig már abba akartam hagyni :(
    örök hálám!!!
  • SzakYy
    #5667
    bocs fiúk de én a kotor1-ről beszéltem!! (sry mert rossz topicba írtam)
    1szerűen úgy besszaggat hogy az már... és néha megállnak az eberek 10sec múlva meg már 20méterrel előrébb vannak.
  • bgabor
    #5666
    Ez a játék hibája, mindenkinél így van, egyszerűen rosszul van megcsinálva, lett volna még vagy fél év munka vele.
    Ajánlom figyelmedbe az első részt, abban nincsenek ilyen idegesítő hibák és hiányosságok, plusz a sztori és a küldetések jóval kidolgozottabbak és részletgazdagabbak.
  • bgabor
    #5665
    Úgy van. Az első rész az igazi!
  • HiPPoNaX
    #5664
    Az swkotor2.ini-be a graphics settings alá írd be ezt:
    Disable Vertex Buffer Objects=1
    elvileg jonak kell lennie utana
  • N1ggA
    #5663
    Nem igazán gépfüggö. A játék hibája. De hamar megszokható
  • Fido4life
    #5662
    Nekem nem annyira..
  • HIE
    #5661
    Érdekes módon ott (patchal is) nekem is eléggé szaggat. De kérdeztem már egyik haveromat is, és azt mondta, hogy ott nála is.
  • SzakYy
    #5660
    király a kotor!!!
    csak az a baj hogy Dantoinon néha nagyon beszaggat, így nemlehet játszani (sehol máshol nemszaggatott itt se és a kotor2ben se). Pls segítsen valaki!!
  • HIE
    #5659
    Ja. Nem is tom kinek az oldalán állok igazából 2-be. Jedik is megtámadnak meg a Sithek is. Unalmasabb. Az 1 ellenben tökéletes (sztem), már 7-re játszom végig
  • Fido4life
    #5658
    Főleg a Sitheknél.. jajj az nagyon durva..
  • lord nihilus
    #5657
    ja néha átcsap a dolog totális hentlésbe :)
  • Fido4life
    #5656
    Jah a 2 már inkább horror játék :D
  • Prof William
    #5655
    Az 1 szerintem jobb... Tiszta Sw hangulat. A 2 ben valahogy nem éreztem ezt. Jó jó SW de mégis.
    És az egyben vagyok valaki! :)
  • Thufirhawat
    #5654
    Pontosan

    Tartom a kapcsolatot a project leaderrel már jó ideje, majd megpróbálok valami béta tesztet, vagy hasonlót kisajtolni, ha van rá igény. Van egy másik csapat is, akik a droidbolygót akarják visszaállítani, de ott áll a munka már hónapok óta. Amiért egy rossz szót nem szólhatunk, én személy szerint örülök, hogy van, aki szabad óráiban veszi a fáradtságot, és ezzel szöszmötöl.
  • lord nihilus
    #5653
    Progress Reports pontnál vannak a jelenlegi munkálatok állapotai, jól haladnak :)
  • lord nihilus
    #5652
    részletszerűségek erről
  • HiPPoNaX
    #5651
    Emlekeim szerint fan munka
  • tigeroo
    #5650
    az official vagy fan munka lesz? :}
  • franc0
    #5649
    sztem meg a 2 még így is jobb, sőt öcsém szerint is.
  • HiPPoNaX
    #5648
    Egyaltalan nem lett volna rossz a 2. resz, ha nem siettetik a kiadasat.. Igy se lett igazan pocsek, csak ugye ott van mercenek az elod, amit sajnos nem ut meg szinvonalban. Nem baj, bizzunk a restoration projectben :]