8627
.
  • Anonymusxx
    #8627
    A képeken nem túl sok különbség..

    ha csak ennyiből áll
    https://www.dsogaming.com/news/star-wars-kotor-gets-a-3gb-esrgan-ai-enhanced-hd-texture-pack-overhauling-all-of-its-characters/
    Utoljára szerkesztette: Anonymusxx, 2019.07.08. 10:07:01
  • grebber
    #8626
    Star Wars Knights of the Old Republic 2 gets a 4.6GB ESRGAN AI-enhanced HD Texture Pack
  • Bandras DaSilva #8625
    Most mire számítottál? Amit leírtál az lehet, hogy programhiba. Lehet, hogy csak a mentés rossz és egy korábbi mentést folytatva nem ezt kapnád. Ezt esetleg próbáltad? Lehet, hogy a géped túl jó ehhez a játékhoz márés az okoz gondot. Eredeti a dolog vagy valami warez oldalról leszedett? Ez is okozhatja. Lehet egy régi drivert kéne leszedned és működne. lehet, hogy felbontást kellene változtatnod és akkor menne. Ez nem olyan dolog amit meg tudna bárki is válaszolni. Próbálgatni kell aztán ha mákod van, lesz megoldás-

    Az interneten van sok dolog és lehet, hogy egy kis kereséssel esetleg találtál volna valami hasonló hibát valami fórumon és ott valszeg lett volna megoldás is. Egy 30 másodperces Google kereséssel találtam vagy 15 topicot hasonló hiba leírásával. Nem ástam bele magam mélyen a topicba, de az utóbbi 5 napban akár ezt is csinálhattad volna.

  • MarkBlade
    #8624
    oldalnak van értelme... aminek nincs az az hogy egy 2004 es játék miatt sírsz ha nem válaszolnak.. nem emlékszik rá az ember. Ha válaszolnak örülsz ha nem akkor ez van.
  • losonczibando
    #8623
    Köszönöm ezt a sok segitséget..........megint mint általában az előző kérdéseimre sem érkezett semmi igy nem lep meg...........hogy ennek az oldalnak semmi értelme!!!!!!!!!! ennyi
  • losonczibando
    #8622
    sziasztok a kotor 2 ben akadtam el de csunnyán a telosi földalatti katonai bázisról nem tudok tovább menni a sarkvidékre be szállok az ürkompba jön a bejátszás a robotokkal aztán sötét képernyő csak a korzur látszik megnyomom a escapot és a térképen ugyan ott vagyok az ürkompnál mi lehet a baj minden frissités letöltve kérlek segitsen valaki!! köszönöm!
  • losonczibando
    #8621
    sziasztok a kotor 2 ben akadtam el de csunnyán a telosi földalatti katonai bázisról nem tudok tovább menni a sarkvidékre be szállok az ürkompba jön a bejátszás a robotokkal aztán sötét képernyő csak a korzur látszik megnyomom a escapot és a térképen ugyan ott vagyok az ürkompnál mi lehet a baj minden frissités letöltve kérlek segitsen valaki!! köszönöm!
  • ropi88
    #8620
    Köszönöm a segítséget. Működik :)
  • N1ggA
    #8619
    https://pcgamingwiki.com/wiki/Star_Wars:_Knights_of_the_Old_Republic_II_%E2%80%93_The_Sith_Lords#Widescreen_resolution
  • ropi88
    #8618
    Sziasztok!

    Van valami megoldás arra, hogy szélesvásznú legyen a játék?

    Köszönöm
  • kiskriaa
    #8617
    Próbáltam azt is, az se volt jó.
    Eleve az a baj, ahogy utána néztem végigjátszásos videóknak, hogy azt nem mutatja, ahogy Zez-Kail harci mozdulatokat mutat és azért záródik be szerintem az ajtó. És amikor megöltem is, akkor se mutatta ahogy el szívom tőle az erőt.
    Ez nyilván bug én azt hiszem.
    Megpróbálom, úgy, hogy nem használok semmi csalást, KSE-t.
  • kiskriaa
    #8616
    Esetleg más megoldást tudnál ajánlani? Valami patchet?
  • Gudott
    #8615
    Ha van közeli mentésed, akkor újratöltés (egyébként is ennél a játéknál erősen ajánlott gyakran és különböző helyekre menteni)
    Ez ha jól rémlik már a yahct felrobbantása után van. Esetleg egy autosave talán kisegít.
  • kiskriaa
    #8614
    Sziasztok!
    Valaki tudna segíteni?!
    Kotor 2-ben a Nar shaddaa bolygón vagyok. Zez-Kail jedi mesterrel beszélgetek amikor el lehet dönteni, hogy vagy megölöm vagy rá veszem, hogy találkozunk a Dantooinen. A beszélgetésnek vége az ajtónak ami mágnesesen van lezárva, nem nyitódik ki. Alapból amikor régen játszottam rajta, nem is kell, hogy bezáródjon. Hiába raktam fel olyan CD-ről ami ki van írva vagy esetleg torrent oldalakról a játékot, mindbe ugyanez történik. Mi lehet a hiba? Valaki tudna megoldást találni?
    KSE (Kotor Save Game editort) szoktam használni. Az egyik haverom megtudta csinálni, hogy az ajtón kívülre tett. Esetleg azt hol lehet a KSE-ben vagy a játék fájlai közöl valahol?
  • Although
    #8613
    A moddb-n és a deadlystreamen néz körül.
    A moddb-n levő main modot mindenképp érdemes felrakni mert befejezi a történetet és sok kiegészítést tesz bele.
    Restore content mod.
  • lavalamp
    #8612
    Sziasztok!
    Újra elkezdeném a játékot, vannak modok, amiket érdemes feltelepíteni?
  • Although
    #8611
    Ha valaki most kezdi. Megjelent egy Flawless Widescreen
    Ez egy memoria rezidens progi és pluginokkal lehet a játékokat futtatni.
    A Kotor 2-höz is van. Egyszerű és jól működik.
    Egyedül a deadlysteamről egy patchet kell hozzá, leszedni. Van telepítési leírás is.
    a restore content modnak meg van 1.8.4-es változata. Ebbe beépítettek egy questet ami nem régen jelent meg.


    Utoljára szerkesztette: Although, 2015.11.22. 12:18:27
  • jocika
    #8610
    Vajon az eredeti dobozost be lehet rakni steam alá, hogy érvényesüljön a javítás, meg minden más jóság?
  • sata75
    #8609
    Helyesbítek, az újbóli indításnál már angol nyelvű lett a játék és hiába másolom be újra a tlk-t akkor is angol marad:((
    Remélem Pityumester ránk áldoz némi időt! :)
  • sata75
    #8608
    Működik a magyarítás. Én is most vettem meg, feltelepítettem és a magyar.:)
  • Szabi #8607
    nem, azt is majd frissiteni kell
  • Daermon
    #8606
    Én meg is vettem :)
    Vajon a régi magyarítás passzolhat hozzá?
  • Szabi #8605
    jött frissités a játékhoz :O

    - 37 achievements to be earned through gameplay
    - Steam Cloud saves
    - Native widescreen resolution support
    - Resolution support up to 4K and 5K
    - Support for controllers, including Xbox 360, Xbox One, Playstation 3, and Playstation 4, along with several others (check the system requirements for details)
    - Steam Workshop support! We proudly worked with the Restored Content Mod Team to have their famous TSLRCM up on launch day
    - Oh... and we added a “Force Speed Effects” option in the menu ;)
  • Gudott
    #8604
    http://www.gamebanshee.com/starwarskotorii/locations/secrettomb.php

    Elvileg itt azt írja, ha rábeszéled a társaidat, hogy működjenek együtt, akkor LS pontot kapsz.
    Ha sokat ütnek mellé próbálj meg olyan képességet használni ami nem csökkenti a találati esélyt (power strike azt hiszem eléggé lerontja a pontosságot) vagy használj olyan force power-t (ha van) ami kicsit felbuffol a csata idejére.
  • dudu74
    #8603
    Sziasztok. Koribban sír utolsó két ellenfél. Akármit csinálok mindig sötét oldal pontot(pontokat kapok) .A csaták folyamán sokat üt mellé a kari fos sebzés .Tehát még nem olyan combos. Telos után ide jöttem a plusz bolygó miatt (mod)
    Régen amikor toltam gond nélkül ment Sion tanítványa most állandóan mellé üt.
  • N1ggA
    #8602
    Nekem még a kotor 1 alatt volt ilyen bug (leviathanon ragadt be egy ajtó mögé malak). Én újrajátszottam legutóbbi mentéstől...
  • Hegyirabló #8601
    De van. Két napos.
  • kissssss
    #8600
    mégis mit írjunk? mert én soha nem találkoztam olyan hibával ami miatt beragadtam volna a kriptába.

    nincs régebbi mentésed? na ne mond hogy nincs....
    Utoljára szerkesztette: kissssss, 2015.04.14. 21:25:52
  • Hegyirabló #8599
    Tényleg jó lenne, ha valaki írna valamit, mert mikor okoskodni kell, akkor mindenki itt lebzsel. Ja, és elnézést, ha kicsit türelmetlen meg kibaszott ideges vagyok, mert éppen most kell kidobnom 30 óra játékot egy telibebaszott bug miatt!
  • Hegyirabló #8598
    Erre mondjon valaki valamit, mert ekkora kibaszott szopást én még játékban nem basztam!
  • Hegyirabló #8597
    Nagyszerű, szenzációs, zseniális, hogy egy kibaszott bugnak hála bent ragadtam a sírboltban.

    Mikor találkozom Revannal rám kellene hogy uszítson egy Sithet. Ám a Sith nem áll mellette, csak mutogat, hogy támadjon rám, de mivel nincs ott senki, ezért nincs kinek rám támadnia. Viszont így ki sem nyílik az ajtó, ergp bent ragadtam.

    Kibaszott jó!
  • kissssss
    #8596
    pedig tényleg rossz válaszokat adsz meg :D pl: mikor az egyik látomásnál a szövi katonákkal találkozol akkor vagy áthajtod őket az aknamezőn jó komisszár lévén(sötét oldal pont) vagy letankolod saját magad az aknákat és az ellent a túloldalon is elgyepálod(jó oldal pont)
  • Hegyirabló #8595
    Korribanon a barlangban a látomásoknál mit csinálok rosszul, hogy ömlenek a Sötét Oldal pontok? Azt ne írja valaki, hogy rossz válaszokat adok, mert nem így van, magam vagyok a jóindulat.
  • Pityu Mester
    #8594
    A suhanó teljesítése elvileg nem szükséges ahhoz, hogy a Tőzsde megkeressen. Számos küldetés illetve automatikusan megjelenő esemény van, ami ehhez kapcsolódik, ha ezek közül bizonyos számút megcsinálsz, akkor aktiválódik a Tőzsdés dolog. De nem kell mindegyiket megcsinálni.

    Erről a bugról nem tudok semmit, amikor én a honosítást teszteltem, semmi gondom nem volt a suhanópályán és a Tőzsdés dolog is működött. Jó lenne tudni, hogy milyen konfigurációval játszol, illetve milyen modok vannak feltelepítve, mert lehet, hogy az okozza a gondot, hogy egymással nem kompatibilis dolgok vannak feltelepítve.
  • SaGa Jr
    #8593
    Ugye az ajtókon át közlekedsz és nem a speeder-t használod a területek közötti haladásra? Ugyanis csak akkor trigger-elődik a feladat, amennyiben a hajódat is tartalmazó pályaszakaszra másik területről lépsz át a részlegek közötti ajtót használva. Utána kicsit haladni kell előre és indul a mozi az exchange (nem tőzsde!) kapcsán. Kocsmából kijövet nem fog aktiválódni a feladat, csak a dokkoktól vagy a refugee szektorból érkezéssel.
    A hutt számára elvállaltad a feladatot vagy csak dumáltál vele (nem mindegy)?
    Segítettél mindenkinek akinek lehetett (kapitány keresés, elveszett asszonyka meglelése és pasijához juttatása meg a többi kis feladat ami összeszedhető)? Amennyiben nem, úgy tessék azokat a feladatokat is elvégezni. Van minden területen dögivel ilyen feladat.

    A suhanó versenynél meg menj neki valaminek úgy, hogy csak a verdád fara érintse (tehát oldalról csapódj bele de éppen csak fenékkel) és akkor lekerül a helyére a gép. Onnantól normál módon tudod nyomni a versenyt. Ha meg kiiktattad a droidot akkor meg így is úgy is te fogsz nyerni, akár fönt mész akár lent.
    Ugyanez a nekimenős dolog használandó majd az Onderon-on is, ott mindjárt a pálya eleji szobrot kell elkapni úgy, hogy oldalról csapódsz neki épp a verda fenekével és akkor lekerül a placcra. Ha szemből mész neki vagy tele oldallal akkor csak lepattansz de maradsz fenn.

    Van egyébként erre javítás a neten mod formájában csak nem éppen kompatibilis más modokkal.

    Ha meg magyarítva játszod, lehet hogy a dolog bezavar, mert nem találja a magyarítás után a megfelelő script-et a program. Szóval inkább angolul nyomassad, a magyarítást hanyagold.
    Utoljára szerkesztette: SaGa Jr, 2015.04.06. 09:26:26
  • Hegyirabló #8592
    Suhanóverseny teljesítése nélkül sosem fogok találkozni a tőzsdével?
  • kissssss
    #8591
    erre a bugra én is emlékszem, ugy megutáltam a suhanó versenyzést e miatt.....
  • Calver
    #8590
    öööö van erre valami hatalmas trükk amúgy... asszem vagy szóközt vagy valamelyik egérgombot kell nonstop lenyomva tartani mielőtt kezd a verseny, és akkor nem szaródik el?
  • Hegyirabló #8589
    Akkor még egyszer leírom, a suhanó bugos. Nálam nem a pályán megy a jármű, hanem fent a mennyezeten, ergo rá sem tudok menni a gyorsító bigyókra, mert elmegy felettük, nem ér hozzájuk.

    Gyíkokat is kinyírtam már, és igen, visszajöttem a leszállózónához, még sem történik semmi. Felvettem a megbízást a huttól, táncoltam neki (spiné vagyok), egyesítettem a családot, meggyógyítottam a kehest, kinyírtam a poliparcút, a kalapácsfejűt útjára engedtem, nem tudom mit kellene még csinálnom.

    Gyíkokat már rég kinyírtam, eljöttem a hajóból ötször már, még sem jön az üzenet.
    Utoljára szerkesztette: Hegyirabló, 2015.04.05. 22:55:47
  • Pityu Mester
    #8588
    A suhanót meg lehet csinálni. Csak előtte iktasd ki a droidot, C9-T9-t. Utána bármilyen időt is mész, te nyersz.

    A másik dolog, hogy ha elég küldetést elvégeztél, akkor úgymond sikerül felhívni magadra a Tőzsde figyelmét. De előtte még végezned kell a Vörös Homály rabszolgavadász-hajó legénységével, akik elfoglalták az Ében Héját. Ez akkor aktiválódik, ha a Menekültszektorból jössz vissza a Menekült-leszállózónába. Ahhoz az átjáróhoz van beállítva a trigger a játékban. Ha közben használtad a légitaxit, akkor csak annyit kell tenned, hogy menj a leszállózónába (ahol a hajód is van), és menj a Menekültszektorba vezető átjáróhoz. Akkor hirtelen frissül a Napló, hogy nézd meg, mi van az Ében Héjával. Ha elintézted a rabszolgavadászokat, és elhagyod az Ében Héját, jön majd az a rész, hogy kaptál egy üzenetet.