8627
.
  • GamerAdams007
    #5928
    néha benne van a fájl nevébe, pl www.btorrent.ru, vagy hasonló ha van a fájl nevében, az a jelszó
  • BBird
    #5927
    Ahonnan letöltötted, kellett legyen jelszó leírva valahol... vagy ha nem, akkor szépen megveheted vmelyik boltban az eredetit. :-)
  • Balazs15
    #5925
    plz vki tudna egy linket adni hiogy hol találok cracket???ami müxik????vagy vki nem tudna felvenni msn en és elküldeni a jot? [email protected] cserébe adok egy oldalt ahonnan szinte minden teljes játékot le lehet szedni
  • RaveAir
    #5924
    Még nincsen, és ami van, az a Magyarítások Portálról tölthető le. És csak annyit mondanék még, hogy türelem...
  • macgyver8
    #5923
    Ki tudja, hogy meg e van már a teljes magyarosítás, és honnan lehet letőlteni...én max egy éve várok erre.
    Köszi:)
  • watto
    #5922
    ja és kössz de már kész:D
  • watto
    #5921
    most elmentem vmi isis-re.
  • SaGa Jr
    #5920
    Megkeresni az összes megevett alkatrészt amiről a technikusuk sóderel. Ehhez végig kell járni a dzsungelt és az összes kanock-ot kicsinálni. Négynek a gyomrában lesz alkatrész. Ezeket ha visszaviszed akkor előrébb vagy.

    Ha a harci körben te vagy a bajnok, akkor vissza kellett hozzál egy Mandalor felderítőt is. Addig ugyanis nem áll ki veled az egyik champion a kettőből (a másik a felderítők kinyelezése után hajlandó lesz harcolni veled). Ha mindkettőt lenyomtad, utána jön az uccsó küzdelem.

    Fel kell robbantani a dzsungel északi pontján a detonátorokat.

    A kapitánynak (a bejáratnál áll benn a bázison) oda kell adni a zakkeg fülét (nem karom az, zakkeg's ear).
  • Neogan
    #5919
    Fú hát... Odaadtad a karmot a kapitánynak? (asszem neki kell) Ja és Mandalorenál jelenteni kell hogy dolgoztál és ő szól majd hogy elég-e.
  • watto
    #5918
    Na...ezeket csináltam meg:
    1.a harcikörbe bajnok vagyok
    2.segítettem az egyik mandalóriainak megölni a felderítőket
    3.megöltem egy nagy dögöt a dzsungelben és elraktam a karmát
    4.hejrehoztam 2 csövet meg 1 antennát

    ...még mi kell?
  • HiPPoNaX
    #5917
    Elvegezni a mandaloriaiak altal kiszabott feladatokat (segitseget nyujtani nekik megtalalni egy elveszett tarsukat, stb, leirja a quest log)
  • watto
    #5916
    it csak nar shadaa-ig van!
    ott tartok hogy a Mandaloriai táborban vagyok és nem tom mit kell csinálni.
  • Neogan
    #5915
    Pontosan hol akadtál el?
    Egyébként ajánlom ezt az oldalt: KotOR 2-RPGVAULT.HU
  • watto
    #5914
    hello
    vki leírná nekem mit kell csinálni ondero-on?
  • Neogan
    #5913
    Nincs mit, sok sikert neki!
  • watto
    #5912
    má nics nálunk a petya de valahogy megcsinálja magától :P
    Azér nevébe is thx!
  • Neogan
    #5911
    Ne haragudj, de nem tudok mást mondani. Én nem használok trainert az elveszi a játék lényegét, értelmét. A KotOR amúgy is nagyon könnyű. Talán más tud segíteni, én nem, bocs.
  • watto
    #5910
    megint az uokatesóm:

    hy...lehet hülye vok de help!
    Egészen eddig trainerrel játszottam és max szinten vok Nar Shadaa-ron!
    És csak haverokkal lehet menni! Pontosabban a droiddal de az ellenfeleknek életét se tudom levenni mert 1-szer az elején benyomtam az örök életet!Eddig főkarimmal
    mindenkit legyaktam 2-erőviharral de a droiddal sebezni se tudok!!!!
    !!!HELP!!!
    És légyszi ne ilyen "ne kódozz hozzászólásokkal válaszoljatok hanem segítsetek!!!
    Előre is thx!!!

    NEM WATTO VAGYOK!!!!!!!!!!!!!
    az unokatesója!!!
    Peti
  • watto
    #5909
    44h#ffé
  • watto
    #5908
    Ns9lxc
  • Neogan
    #5907
    Hehe, nálam már jó a csaj :D
  • watto
    #5906
    ok kössz!Mostmár velem van az a sötét csaj :D
    Szereztem neki lézerkardot :D
  • Neogan
    #5905
    Ez normális. Nálam Telos után változott meg asszem. Ja és mi az a DC? Meg hogy 20x20 ? A tárgyaknál fegyvereknél.
  • watto
    #5904
    azt nem tudjátok mitől van hogy Nar Shadaa-ron kaptam egy intrót ahol két sith beszélget és a menübe már nem a szétszaródott testű sith van hhanem 1 feketecsuklyás, maszkos ürge?!
  • Neogan
    #5903
    Én most a jó oldalon viszem végig, de azért nem hagyom majd ki a gonoszt sem
  • Shaman
    #5902
    nekem mindig is a sötét oldal volt a szimpibb. KOTOR 1-2-ben sokkal jobban élveztem a gonoszkodást :-p (persze végigtoltam a jó oldalt is)
  • Neogan
    #5901
    Hát az a kék-piros mérőizé :D Na mindegy még le tudom "dolgozni" ezt a kis gonoszságot :)
  • Calver
    #5900
    "hőmérő"
  • Braveheart
    #5899
    Hogyne lenne jó
    amúgy már nem emlékszem erre a részre, rég volt
  • Neogan
    #5898
    Van 1 kis gondom(?). Teloson van nekem 1 mellékküldim, aminek Smuggling a címe. Na a végigjátszásban olvastam, hogy ha Grenn-nek szólunk hogy lefüleltünk a feketepiacost akkor megjutalmaz. De hiába megyek Grennhez csak az van ott hogy I'll be going now. Tehát ahhoz hogy eltüntessem a questet végig kell csinálni? Mert így Dark Side pontokat fogok kapni ami nem jó :(
  • watto
    #5897
    a save game editor meg van de nem tom hogy kell :P
  • Terminátor14
    #5896
    lehet, savageme-editor kell hozzá :) (nem, nemtom honnan lehet leszedni.)
  • watto
    #5895
    nagyon káááááááár!
  • Neogan
    #5894
    Szerintem nem de más jobban ért ilyenekhez.
  • watto
    #5893
    ÖöÖ...egy kérdés!
    Játék közbe nem lehet fejet váltani?Kóddal vagy mentés editorral vagy átirással vagy valahogy?!
    Előre is thx!
  • Neogan
    #5892
    Na átvittem a Dantooint, a Telost (csak néhány mellék van) + persze a Peragust. Van vörös színű felupgradelt duplapengés vörös lightsaberem, nagyon faja :D De hülye voltam mert a Dantooin végén nem fogadtam el a 4000-es credit jutalmat, mert jó voltam, utána nézem maxon volt a hőmérő XD Simán elfogadhattam volna :( Na min1 majd visszanyerem Pazaak-ban :DD
  • watto
    #5891
    kössz!
    hány fajta köpeny van a játékba?csak jedi padawan és mester?
  • Muki100
    #5890
    Mászkálj a mezőkön és valahol a legtávolabbi pontban lesz egy kis barna lyuk. Konrétat nem tudok régen játszottam. Ha jól emlékszek arra a föld is lejt vagy emelkedik.
  • SaGa Jr
    #5889
    Ahogy leszálltál a gépeddel, kijössz a leszállóhelyről, majd bal felé elindulsz. Átmész a dombon és mész tovább míg el nem éred a barlang bejáratát. Nem mész át a másik térképre az átjárón, hanem megkeresed a bal felső sarokban a barlan bejáratát. Na ennek a végében lesz a kristálylelőhely. De ide majd még úgyis vissza fogsz jönni a sztori folyamán.
  • watto
    #5888
    Hol a fenébe van dántuin-on a kristálybarlang? az egészet átnéztem és sehol se találom!!!:P
    !!!HELP!!!