4192
  • Since
    #510
    ne legyél már láma pls :)
  • Since
    #509
    painttel csináltad? :D
  • hykao #508
    Daemon Tools-ból a 3.47-es kell!
    és a további részletes instrukciók itt...
  • fitutufi
    #507
    akkor hogyan is kell elindítani visszaolvastam de rendessen magyarul nincs elírva angolul meg nem tom az nfo-be
    pls help :)
  • Lacc
    #506
    Na látom szép termés volt tegnaptól, 100 hozzászólás. Ha még valaki akarja szedni, küldjön privit.
  • BlackHawks
    #505
    OFF

    @Mad neked milyen neted van, hogy ennyivel töltesz?
    Utoljára koleszban láttam ekkora sebességet, ugye nem ott töltesz ? :))

    ON

    Újabb infókat akarok, légyszi,légyszi... :)
  • SpaceTitan
    #504
    Hogy sikerült? Reggel óta próbálom,de képtelen vok kiküszöbölni... pls oszd meg velem is a trükköt;)
  • antijedi
    #503
    de a 200 as limit még mindig jobb ha 128ad van mint ha 60as a limit...
  • antijedi
    #502
    patch a nem bugos gamekhoz is szokott lenni :D
  • Madmaxx
    #501
    Probléma megolva
  • Mayday
    #500
    Szerintem a nagy atlagnak nem volt alapbol 768-as nete, a legtobb embernek 384 es 512. Igy lett a letoltesuk 64k es 128k, de nem 200.
  • CS@
    #499
    Hátha érdekel valakit : A zászlók a pirates/custom -ban vannak dds formátumban.
  • M.A.D.
    #498
    Miért? Neked már lejárt?


    na, ON:
    ...remélem, nem lesz hozzá patch, mert akkor nem bugos a game!

  • Kandurex
    #497








  • M.A.D.
    #496
    ...remélem a 45TB-os limitem nem jár le a napokban. :)
  • M.A.D.
    #495
    remélem utolsó off: -:)
    nálam néha 230-240 kb/sec-el jönnek a dolgok. de, igaz ritkán. átlagban a felével szoktak jönni, és éjszakára is hagyom a céges gépet. hopp...elszólt..
    :)
    on:
  • antijedi
    #494
    adsl duplézás után? persze, biztos senkise... :P
  • BlackHawks
    #493
    Jakuzának igaza van, szerintem nekem, ADSL, ugye most emelték, de így is max. 70k-val töltök, és tényleg ráérek, igaz ez most kivétel, mert ezt rohadtul vártam már, az első hír felröppenése óta. Ezért vettem annó' C64-et. :)
  • Kandurex
    #492
    Utolsó OFF, ígérem :D


    Az axelero emelése óta már nem

    Na most már ON
  • Mayday
    #491
    Kulonben is relativ, mert ha csak egyebkent is 64K-val tudna tolteni, akkor minek fizessen csak felidore?
    Masreszt, nem hiszem, hogy a 200K-t olyan sokan ki tudnank hasznalni.
  • Botond #490
    jó,ezt ne itt lécci
  • Kandurex
    #489
    Ja és az óra szám eloszlik a fizetésre, tehát, ha csak abba a hónapba 7napon keresztül töltökm le folyamatosan (ez legalább 20 - 30 dvd is ugye), akkor csak 500 pénzt fizetek.
  • M.A.D.
    #488
    off:én várok holnap reggelig, azt torrent.
  • Kandurex
    #487
    Akkor használom fel amikor akarom, nincs ilyen meg kötés (egy óra szám van 15X24h)
  • CS@
    #486
    Kipróbáltam és valóban klafa hangulata van ,de mivel mindenki írja ,hogy minden milyen jó lett benne én inkább azt írom ami nekem nem tetszik :
    Megértem ,hogy ragaszkodni akartak az eredetihez ,de szerintem egyáltalán nem ártott volna meg a játéknak ha a városokat egy kicsit másépp csinálják meg. Kint hajózgatok a szépséges tengeren aztán behajózok egy kikötőbe és a város prosztósága egyszerűen lehangoló. A tengeren való kamerakezelés kicsit lehetne "szabadabb" is. A hajók legalapabb tulajdonságait kiírhatná mondjuk a shipyardban és a statusban is ,hogy ne nekem kelljen már kikeresni az enciklopédiából(vagy minek hívják) ,hogy mit is tud. A hajót igazán jól megtekinteni nem lehet ,a shipyardban valamennyi ugyan látszik belőle de a szöveg ott is sokat eltakar , megoldhatták volna ,hogy legalább itt megnézhessem rendesen(mondjuk körbesétálni vagy legalább a kamerát megforgatni körülötte). A kereskedésre alkalmas árúk száma finoman szólva sem nevezhető elfogadhatónak. Nem tetszett ,hogy megöltem egy kalózt és ettől még keresetebb kalóznak számítok.

    Mivel mindezt csak másfélórányi játék után mondom lehet ,hogy nem minden van így csak még nem találtam meg dolgokat.
  • [Jakuza]
    #485
    Neki mert egy honapig eri el, s nem uzi a tatar.
    Te meg 15 nap mulva ujra fizethetsz, es ha uj gama jelenik meg a 15 nap utan akkor megint nyulsz a zsebedbe.
  • Madmaxx
    #484
    Valaki aki már játszik. Most jött le elolvastam info filet. Próbáltam módositani regeditben, de valahogy nekem istennek nem jön jobb klikkre a menüsorban az Engedélyek opció. Rendszergazda bejelntkezés megvan stb. mi a rák kell még?
  • Kandurex
    #483
    Na jó, ezt inkább hagyjuk.
  • Kandurex
    #482
    Úgyanezért a pénzért igaz, nem 30 napig, hanem 15 napig elérhető szerverről max. 200k töltök, gondolkozz utána melyikünknek éri meg jobban
  • BlackHawks
    #481
    Havi 1000 HUF-ért mit vár az ember ?? :)
  • Kandurex
    #480
    64k???? szánalom powwa :(, fizetősnek azért illene egy 200k min.
  • BlackHawks
    #479
    Jééé, lehet, hogy ugyanarról az FTP-ről beszélünk? :P
    "F" betűvel kezdődik és "I" -vel végződik? :)
  • [Jakuza]
    #478
    Es a savszelesseg 64K. :P
  • BlackHawks
    #477
    Én fizetős FTP-ről szedem, ahol nem vesznek fel újabb tagokat, és nem is reklámozjatom. Sorry :(
  • Botond #476
    ha az eredeti tetszett,ezt imádni fogod :-) egyébként nem csak a numerikusról irányítható,én például nem onnan írányítom elsősorban :-)
  • Mayday
    #475
    Azert ez biztato :)
  • McHaals
    #474
    Na akkor itt egy gyors (és kissé elfogult) kritika, 3-4 óra játék után:

    GRAFIKA:
    Szerintem mindenkinek be fog jönni. A tengerben a delfinek követik a hajódat. A táj, a városok, az emberek szépek, igényesek. A csaták is nagyon jók, többféle cutscene is van benne.

    HANG:
    Néhol a C64-es zenéjére emlékeztet, de amúgy teljesen illik a játékhoz.

    IRÁNYÍTÁS:
    Az első 5 perc után megszokod. A numerikus billenytűzetről kell mindent irányítani, esetleg az ESC és az ENTER használható még.

    HANGULAT:
    Kicsit más, mint az eredeti, de mindenképp hangulatos a játék. Szerintem nyugodtan mondhatom, hogy aki szerette a régit, ezzel is sokat fog játszani.

    HARC:
    Könnyen irányítható a párbaj. A tengeri csata is visszaadja az eredeti feelingjét. Szárazföldön még nem harcoltam, arról nem írok semmit.

    EGYÉB:
    A táncos rész egy kicsit furcsa, de jó poén.

    Hirtelen ennyi.
  • Botond #473
    van egy online pirates!,ami atm bétafázisban van,pirates of burning sea topikban van link.Majdnem egy az egyben a régi pirates az is,elég kezdetleges grafikával,és az irányítással se sikerült zöldágra vergődnöm,szal hagytam
  • Mayday
    #472
    Probalj Bittorentet, DC++-t, hasznalni, ha ingyen akarod. Vagy nezz fizetos oldalt, es tolts onnan.
    De, mint irtad, FTP lenne jo, nos, azt ne remelj ingyen...
  • spR
    #471
    Újra megkérdem, hátha vki segít. Honnan lehet lekapni?
    Privátban please. ( [email protected] )