4192
  • dikki*yysw
    #310
    torrenten már van természetesen ^^
  • hapi
    #309
    Már töltöm, de regisztriben kell turkálni hogy elinduljon lehet hogy nem is fogom tudni elindítani. Egy próbát megér...
  • tartuffe
    #308
    Huhhh, ha valaki hozzájut egy ilyen gyönyörűséghez remélem a pergamen térképet azonnal scanneli nekünk! Mondjuk ez viszont szemétség sztem: Exclusive content - special mods available only in this limited edition.
  • Csuhai G
    #307
    már megjelent?
  • Csuhai G
    #306
    :)
  • tomo
    #305
    colin 2005 sem mutatja nforce...
  • Csuhai G
    #304
    Még nem mutatja az nforce
  • tomo
    #303
    valami alcoholcolne rol mar motyognak az izonews foruman.
    "Sid Meier's Pirates AlcoholClone - IMSCLONE
    72 files at 980.71 MB."

    szal lassan keresgelhetjuk
  • Botond #302
    [URL=http://www.atari.com/pirates/pirates/home.php?lg=2]Limited Editiont ide pólóval ^.^[/URL]
  • Botond #301
    küldtek katalógust :-)
  • Dr DeViLKiNG
    #300
    nemhiszem el... még a doom3 at se tartott ennyi ideig megtörni :DD
  • Lacc
    #299
    Csak nem a hivatalos oldalon olvastad, hogy dec.3-ától már az egri tescóban is árulják?
  • Botond #298
    dec3án még az egri tescoban is lesz,szal ott a helyem :-)
  • antijedi
    #297
    amugy én nem akarok iylet cselekedni, én türelmes vagyok, csak Serpanak ajánlottam a kibirás helyett :P
  • antijedi
    #296
    :DDD
  • PiszkosFred
    #295
    Nana.. Nem bantani Sid batyankat ;] Inkabb menj valami amcsi boltba - ha mar ugyis arra indultal - naluk mar elvileg a polcon van.. ;]
  • antijedi
    #294
    nem kell csak lehet..., semmi sem kötelező :D
    ha nem birod beronthatsz pl egy tankal a főhadiszállásukla és lenyulhatod az aranylemezt :P
  • Serpa
    #293
    már nagyon közel van ...
    ki KELL bírni !
    :)
  • PiszkosFred
    #292
    Szintén, a pénz már fére van téve. Ha Db-ben látod valahol, szólj plz hogy merre.
  • Dr DeViLKiNG
    #291
    egy demo verzt kibírnánk addig :))
  • McHaals
    #290
    ja, tegnap vagy tegnapelőtt, de csak amcsiban.
    Európába december 3-án jön (hivatalosan), de azért remélem hamarabb is megnézhetjük.
  • Sampras
    #289
    Eredetiben mar megjelent...Legalabb is azt olvastam...
  • magus
    #288
    mikor jelenik mar meg? nagyon varom mar.
  • McHaals
    #287
    Hát, a HL1-et a counterstrike miatt vettem meg. A HL2-t ha megveszem, akkor az a Day of Defeat miatt lesz...
  • BlackHawks
    #286
    fogjál=fogják
  • BlackHawks
    #285
    Kíváncsi vagyok itt, hogy fogjál megoldani, a város ostromát, mint a szárazföldről, mint pedig a vízről. Régen krály volt, főleg nekem a szárazföldi jött be igazán :))
  • bigapó
    #284
    Ezek szerint a HL2 is meglesz:)
  • McHaals
    #283
    elméletileg lesz warez, de ha nem, akkor december 3-án megyek a bótba. A Halflife1 és a Diablo2 után még egy játék, amire pénzt fogok áldozni :)
  • Lacc
    #282
    Egyszer majd lesz :)
  • Since
    #281
    Lesz ebből valami warez? Bocsi :)
  • dr Kotász
    #280
    Hopp, elnézést, látom más is tudta...
  • dr Kotász
    #279
    Silver Train.
  • dr Kotász
    #278
    Nem baj, megvesszük legfeljebb...
  • PiszkosFred
    #277
    Silver Train es Treasure Fleet
  • Botond #276
    ja
  • Botond #275
    hát nemtudom,nekem a régi pirates!-ben egyszer sikerült holland/angol/francia vonalon felmenni duke-ig,a spanyoloknál is kibuliztam egy amnesztiát,és ott is baronig jutottam és ekkor beütött a nyugdíj :-) mondjuk soha többet nem sikerült megoldani,hogy mind a 4 nemzet rangot adjon :-)
  • McHaals
    #274
    Úgy emléxem, képek is voltak benne. De lehet keverem.
  • Zola NFK
    #273
    C64-es Defender of the Crown is simán lenyomta a PC-st, pedig az egy az egyben ua lett volna.
    Supremacy detto.

    Egyébként a Gálya az csak szöveges volt? (már csak a címére emlékszem, meg hogy talán hibás volt)
  • hapi
    #272
    Úgylegyen. mondjuk dec.3.-án meglepem magam karácsonyra egy piratessel de ezt az ajándékot senki sem fogja eldugni előlem szentestéig :)
  • McHaals
    #271
    Nemnem, ma még nem volt CS:) na de ne offtopikoljunk itten kérem, megyek át a NFK-ra...