4192
  • Mayday
    #470
    Nem kerult bele online mod ugye? Szerintem tok jo lenne, ha lehetne online is nyomni egy ilyen jellegu jatekot :)
  • Mayday
    #469
    Orulok, ha visszajon az eredeti Pirates! filingje, mostmar hamarosan nekem is lesz lehetosegem kiprobalni, nagyon varom mar.
  • Botond #468
    DoTC játékmenete felett eljárt az idő,azé volt bukta,a pirates! még most is kellően összetett ahhoz,hogy egy kis grafikai tuning után kiadható legyen,mert ahogy nézem más nem történt,mégis nagyon ott van a játék
  • Botond #467
    PC verziója az eredetinek
  • BlackHawks
    #466
    #425-ös hozzászólás
  • BlackHawks
    #465
    Igen C64-en király volt a DOTC, de a PC-s átiratban nem jött vissza a feeling, és igazán a grafika is nagyon szar lett, bár az lett volna a legkevesebb :(
  • HTB
    #464
    nah,szerencsétlenkedésem tovább folytatódik :>>
    3.47tel felrakja rendesen,de a játék kiszúrja,h emuláló progi van fent a gépen
    daemonnál is azt kell haxxolni mint alcoholnál?
  • Mayday
    #463
    A c64-es eredeti?
  • Mayday
    #462
    Hat ja, ugyebar amikor anno kijott a Defender Of The Crown uj verzioja, azt hittem, mekkora szam lesz, mindenki tulekedni fog erte, es basszus, semmi. A topikjaban nehany hozzaszolas csak, es pillanat alatt lett belole EVM-es termek. Pedig azert akik c64-en keztuk, nem volt az sem kis nev.
    Kicsit feltem emiatt, hogy az uj Pirates! is eleve bukott vallalkozas, de azert remelem, lesz sikere.
  • M.A.D.
    #461
    :))) Erre nem gondoltam volna!
  • Kandurex
    #460
    Ahhoz képest, hogy valami misztikus - történelmi - klasszikussal van dolgunk az érdeklődők száma elég csekély :( Egy kritikát valaki megfogalmazhatna (az nem érdekel mennyire tetszett neki az előző rész), ha lehet, csak, hogy tudjuk mire számítsunk, htx előre is :)
  • Botond #459
    itt figyel a polcon az eredeti a dobozában :-)
  • M.A.D.
    #458
    Adjak linket az eredeti c64-es Pirateshez? :))
    Engem most dobtak meg vele. Régen nekem is megvolt anno c64-en. :))
  • BlackHawks
    #457
    Mivel, még nincs lent, a régiben, ekkor kellett csatározni, ha nyertél és lett zsé, egyből jókedvűek lettek a srácok:)
    Vérrontás RULEZ :)
  • BlackHawks
    #456
    NFO file tartalmazza!!!
  • BlackHawks
    #455
    avval=azzal, mekkora paraszt vagyok :)) (kb. 180cm) :)
  • HTB
    #454
    okáj,thx a helpet ^^
  • Bandeeka
    #453
    hali!
    A jokedvet hogyan tudom ujbol megcsinálni ugy hogy ne lázongjon senki?
    Na ezt jol leírtam:)
  • big boss
    #452
    SEGITSEG !
    LETOLTOTTEM, ES AZ INSTALLALASNAL KER CD KEYT ! HONNAN A FENEBOL SZEREZZEM AZT MEG ?
  • BlackHawks
    #451
    Próbáld meg az újabb verzióval, asszem 3.47, avval kell, hogy működjön, ez a verzió valamilyen emulálást nem tud, amit az ISO tartalmaz
  • Botond #450
    3.47essel próbáld
  • HTB
    #449
    nem tudja valaki,hogy miért kap(hat)om a következő üzenetet,amikor a második cd-t próbálom mountolni(3.44-es daemon tools-szal alkotnám):unable to mount image.Invalod TOC specified.

  • BlackHawks
    #448
    Bazzz, én még csak most töltöm, de asszem a HL2 és az FM2005 megy a süllyesztőbe. Hajóra fel! :))
  • hapi
    #447
    Nagyon ott van a game!
    Kezdetben könnyű nem is lehet nehézséget állítani, de az első divide up the plunder után, ha újra kezdem akkor már minent lehet, nehézség, képesség (én mindig kard), kezdési időpont.
    Egyébként ugyan olyan mint az eredeti, csak még van benne tánc, a szárazföldi csata jobb lett, ráadásul körökre osztott, a hajózás meg sokkal jobb mert látod a hajókat, és azzal hogy elsüllyesztessz egyet-egyet befolyásolod a világ alakulását, ez nagyon tetszik.
  • PiszkosFred
    #446
    Magasabb szinteken hamarabb lazadnak a sracok, egeszseged is hamarabb romlik (nyugdij szempontbol nem kellemes), nomeg az ellenfelek is "jobbak" "pontosabbak". De a zsakmanybol tobb resz a tied.

    Apropo nyugdij: maradt a rendszer, hogy egy ido utan vege a dolgoknak? Vagy most elhetsz akar xy evig is?
  • Sampras
    #445
    Aki mar jatszik vele, irjon mar velemenyt hogy milyen. Olyan kivancsi vagyok mar... :-)
  • PiszkosFred
    #444
    Pff, most latom hogy mar ketten is megkerdeztek elottem ;] Sorry, igy jar aki alulrol olvas felfele ;]]
  • PiszkosFred
    #443
    De ha lelepnek, viszik a reszuket a zsakmanybol is, nem? Alapjatekban igy volt ha jol emlexem. Regebben en is a harcot valasztottam, szetlovettem a bandat - azert vigyazva arra hogy ne veszitsek a vegen - es a legkozelebbi varosban ahova beengedettek normalisan, szetosztottam a zsakmanyt. "Sneak into"-val ha jol emlexem nem engedte az osztast.
  • marlowe
    #442
    Hát pl a player :D Ilyen államközi szerződések kísérgetésével bíznak meg :))
  • marlowe
    #441
    Mikor a karaktered kreálod, ott a nehézségi szintben le van írva így nagyjából. (hidd el ott megdolgozol érte )
  • Since
    #440
    na igen pontosan ezt mondom, ha kevesebben maradnak akkor is annyi lesz a végösszegem tehát teljesen mindegy. magasabb nehézségi fokon több %ot kapok? akkor mitől nehezebb mint a normál? :)
  • BlackHawks
    #439
    A régiben vittek zsét rendesen mikor leléptek, lehet, hogy ezek már becsületesebbek. :))
    Tényleg létezik becsületes kalóz?
  • marlowe
    #438
    Hát ha osztozkodsz mostis visznek, ha megszöknek akkor nem (vagy nem vettem észre)
  • spR
    #437
    Ja bocs, lemaradt az e-mail cím:
    [email protected]
  • tomo
    #436
    bezzeg regen vitek magukkal a zsozsot is, ez igy olyan egyszeru. bar lehet magasabb nehezsegen talan ebben is kernek " lelepesi dijat"
  • marlowe
    #435
    Igen, fut így 2k alatt is.

    A pénz szétosztás: el kell költeni osztozkodás előtt a kocsmában lévő árusnál, marha jó cuccokat lehet szerezni. (persze nem egy várost kell végigjárni) Aztán ha közben lelépnek hát tegyék lemaradnak a pénzről ;)

    -Amúgy ha kevesebben maradnak, akkor több jut egy főre.
    -Magasabb nehézségi fokozaton több a te %-od is.
    -Kincsestérképet flottaosztás után kell felhasználni ;)
  • tomo
    #434
    allitsd oket ellenseges tuzvonalba, es hagy oket szaradni par percig, mindjart kevesebben lesznek, csak arra vigyazz, hjogy maradjon legenyseg aki vezeti a hajokat
  • spR
    #433
    Valaki meg tudná mondani privátban, hogy honnan tudnám leszedni? FTP lenne bejövős. Előre is köszi!
  • Since
    #432
    nem lehet a munkatársakat megölni? :)
  • [Jakuza]
    #431
    Na ennyire azert nem vagyok Skot, hogy 2szer irjam le az ingyen szot. :P