4192
  • dr Kotász
    #550
    Emeltess akkor, nekem most 4,5 peta.
  • Hmuda
    #549
    Na nem baj, megyek vissza játszani mert azért mégiscsak jólsikerült egy folytatás. :-)
  • Hmuda
    #548
    Hát azért a régi Pirates! után sokkal hoszabb játékot várna az ember, de ez így irtó rövid. Máris a legdurvább hajóval nyomulok.
  • BlackHawks
    #547
    Tényleg, ha kicsi a sziget, akkor sem mehet át felette? Jahh már értem, a tömegvonzás vagy mi a fene :)))))))))
  • fitutufi
    #546

    nekem 8
    azzal játszatok amivel akartok
    nekem nem tetszik , lehet korosztály miatt , nem érdekel
    ennyi
  • BlackHawks
    #545
    Így van, mi "öregek" legalább nosztalgiázhatunk 1-et, a mai csodamasináinkon:))
  • Kandurex
    #544
    Ilyenek ezek a bombagolyók, repülnek, a fene, csúnya bombagolyók..
  • hykao #543
    Jó, de értsd már meg, hogy a BOMBAGOLYÓ átrepült a szigeten!!!!! :))))))))))))))))))))))))))))))))))))
  • Mayday
    #542
    Sajnos azt kell mondjam, ez tenyleg nem a Te korosztalyodnak keszult.
    Lehet, hogy neked "lolos", meg hogy inkabb csilli-villi kellene, de ez nem arrol szol.
  • hykao #541
    bombagolyó??? :))))))))))))))))
  • Kandurex
    #540
    A Pirates of the caribbean a Sea Dogs megcsúfolása, bár grafikában kétségtelen, de játékmenetben messze alúlmúlja, hovatovább egy arcade baromságnak tűnt...
  • SpaceTitan
    #539
    mindvégig az 1 cd volt mountolva... elnézést az esetleges hangnemért & thx
  • BlackHawks
    #538
    Nem baj, 1 nap alatt végignyomom, és marad más játékra is idő:)
    Legalább lesz 1 jó Vasárnapom :))
  • fitutufi
    #537
    ne röhögtess átmegy a szigeten az ellenfél által küldött bombagolyó és belémcsapodik
    mind1
    én előszőr asszittem h pirates of the caribbean féleség lesz ,de tévedtem , sorry
    lolos
    mind1.. :)
  • TopGun
    #536
    Nem valaszolsz nekem? :(
  • hykao #535
    Mi lol?
  • SpaceTitan
    #534
    most erre mit mondjak...azt hiszem jobb ha legozok;)

    thx a helpet...
  • M.A.D.
    #533
    A 2.cd alig pár mega!!
  • Lacc
    #532
    Szerintem rendben van a játék, legalább azt csinálsz benne amit akarsz, manapság nincs sok ilyen game :)
  • SpaceTitan
    #531
    2. cd? LOOOOOL
  • BlackHawks
    #530
    Játszottál, Te a régivel. Én igen, és a beszámolók alapján, visszajön a régi hangulat, akkor lehet bármilyen is a grafika :))
  • Kandurex
    #529
    De jó! 6 - 7 órás játékmenet..!
  • Kandurex
    #528
    Ilyen névvel, ilyen korral, azt is csodálom, hogy volt ár időd a Doom3 mellett..
  • hykao #527
    csodálkoztam volna, ha bejön neked...mennyé' oszt folytasd a HL2-t inkább.... :)
  • [Jakuza]
    #526
    Mert egy macho-t varnak a lanykak, ket pofon utan mindegyik teged akar. :P
  • fitutufi
    #525
    noh elindult de hiába mert uninstall lesz mivel :
    a csaták jók vizen a hajómmal 2 hajót kivertem de most nemrég volt egy angol ellen egy és egy sziget körül keringőztünk és ő át tudott lőni a szigeten belement a szigetbe a bomba és el is talált engem !
    aztán game párbeszéd közben csak zene megy meg felirat !(nekem)
    menü szép !
    de az h még a városba se tudok mászkálni csak egykét helyre alapból bemenni és ott is az egérrel kell mutogatni. meg minden képregényes , meg amikor harcolok a parton a sziget katonáival szemben akkor felülnézetes de akkor is ilyen kockákba kell menni és eccer te vagy ecer ő mehet.
    jah meg ha éjszakas mászkálsz a városba h titokba és ilyen meghatározott felülnézetes utvonal

    nekem nem jött be delete... :(
  • hykao #524
    Amúgy nekem valahogy elég könnyűnek tűnik a játék...a tánclépések viszont nem mennek igazán, eddig még egyik sem lett szerelmes... :)
  • [Jakuza]
    #523
    Mert nem csinaltad meg amit irnak az nfo-ban.
    Legujabb Alcohol vagy Deamon "HKEY_LOCAL_MACHINE\HARDWARE\DEVICEMAP\Scsi\Scsi Port X" ami tartalmazza a "a347scsi" bejegyzest.
    Aztan a baloldalon jobb egergomb erre a "Scsi Port X" bejegyzesre es az olvasas tiltasa az engedelyeknel. Ez nem hiszem hogy olyan bonyolult lenne.
  • Hmuda
    #522
    Tegnap este óta (plusz a 8 óra alvás).
  • hykao #521
    pedig ha megcsináltad a belinkelt képen látható bepipálást, majd feltelepítetted a játékot, és a 2. cd bemountolva maradt, akkor el kell indulnia...
  • SpaceTitan
    #520
    ne nézz már ennyire gyökérnek jak... már elsőre is az info szerint csináltam,de eredménytelenül...
  • TopGun
    #519
    Hi! itt vagy most?
  • SpaceTitan
    #518
    se daemon se alcholol nem tudja emulálni h induljon isntall után... kéri az eredeti cd-t bazz... már alig maradt hajam;)
  • [Jakuza]
    #517
    LOAL ?
    Bovebben sem fog neki menni szvsz. :P
    Ha ilyen megerolteto volt a dolog kepesbeszamoloval is. :P ROTFL
  • SpaceTitan
    #516
    *ok rá várok egy köv törést,rem nem vmi hasonló bal* csinálja...
    Rekesz sör aki rájön a titok nyitjára;)
  • BlackHawks
    #515
    Mennyi ideje játszol vele?
  • hykao #514
    na ne fárasszál már légyszíves! reggel óta játszom!

    mi nem megy??? kicsit bővebben már!
  • hykao #513
    jah...
  • SpaceTitan
    #512
    így se működik... kipróbáltad te egyáltalán v csak lefordítottad?
  • Hmuda
    #511
    Ajjaj, lassan kezdek kifogyni a lehetőségekből. Már minden elásott kincs megvan, kezdenek összejönni a családtagok is, alig maradt konkurens kalóz, stb. Elég rövidnek igérkezik.