2373
Final Fantasy XII
  • Victor1103
    #733
    Tudom már hogy hol olvastam:#583-as hozzászólás itt a topic-ban.De adja az ég hogy neked legyen igazad.120 óra!Isteni lenne!
  • Sephi
    #732
    En is kiprobaltam es a harcrendszerrel nem vagyok meg megbekelve annyita de a magia es tamadas effektek valami elkepesztoek. De ez legyen a legkisseb baj.
  • fanatifo
    #731
    hol olvastad ezt????40 óra?nemhiszem én olvastam oylat is hogy ugy120 óra körül lesz!
  • Victor1103
    #730
    Az FF12 tényleg csak 40 órányi játékidőre rúg?Azért az FFX 90 órás játékidő hosszával jobban kieggyeznék,de ha ennyi hát ennyi.Akkor is egy igazi élmény lesz vele játszani.
  • fanatifo
    #729
    De azt érzem egy óra ff12-és utáb hogy ebben a részben nagyon visszatért az ff feeling!Borzasztó jó gamae lesz csak jönne már
  • fanatifo
    #728
    Kinézetre nemrossz de áhhhh ne csúfítsuk ezt a szép sorozatot!De igen ez a franchise.... sajnos..
  • dinomano
    #727
    aham..magyaran mondva, ha nem FFVII-vilagban jatszodna, mindenki cseszett volna rá nagyivben... hat igen, ez a franchise...a fenébe...én is kiprobalnam a gémet! :-P
  • Victor1103
    #726
    Szerintem inkább shooting-RPG/Action.Bár amennyi akció elem van benne az a 0-val se egyenértékű.
  • Sephi
    #725
    Azaz megahent gama. Engem nem hat meg hogy FFVII vilag... utalom a mega hentet. Persze aze' ki fogom majd probalni.
  • fanatifo
    #724
    Nemlehet sztem japánul betanulni meg a mésik a storyt sem érteni ami a lényeg a Dirge olyan mint a Dmc rpg köntösbe
  • dinomano
    #723
    a D. of C. inkabb akcioRPG, nem? Gndolom könnyebben elboldogultal vele, mint egy FFXII-vel... ott a menüt betanulni(ha egyaltalan be lehet...)...
  • fanatifo
    #722
    én ezért nem mélyedtem bele igaz leis daráltak az első ellenfelek mert aztsem tom hogykel ltápolni:D
  • Victor1103
    #721
    Én a Dirge of Cerberus-t töltöttem le japcsi nyelven és végig is vittem de soha többet hong-lang nyelvűt!
  • fanatifo
    #720
    énmár belekostoltam a japánba első városba meg egy kicsit utna az első 1 órába valami hihetewtlen szép áhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh devárommmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm jöjjjj már ffXII jöjjj már!Najó megbolondultam :DDDDD gkdsflégjklédfkhéfd
  • Victor1103
    #719
    Nehéz 5 hónap előtt állunk.De ha 3 évet bírtunk várni 5 hó csak nem lesz nehéz:)DE AKKOR se suli se alvás se evés se ivás csak és csak is Final Fantasy XII!!!!
  • Sephi
    #718
    AAAAAAAAAAAAAAAAAQFcfdgsad.jfcwqdbulsfbgsljfsdlfcikdsfv;kd

    qsdasdDSfcsfcdfvdjvkdsvjbdksv


    /meghalt
  • fanatifo
    #717
    UHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHH dejó lesz de várom bazz isten leszzzzzzzzzzzzz!
  • Victor1103
    #716
    FFXII trailer ANGOLUL!!Ez 1000% hogy az év játéka lesz!Micsoda karizmatikus hangok!!!Aki nem látta még FFXII English trailer
  • Sephi
    #715
    Publisher: Square Enix
    Platform: PlayStation 2
    Release Date: October 2006 (US)
    Release Region: North America
    Distribution: Retail


    Jah jo. Eu-s valtozat lehet. De bazd+ most latom hogy a US verza is ket honappal el lett tolva.

    Ahh minden joert varni kell.
  • Sephi
    #714
    Remelem viccelsz.
  • Victor1103
    #713
    Most olvastam a szomorú hírt az 576-on hogy európába csak jövő év elején jelenik meg a game.Basszus nem tudom elképzelni mi tarthat a SE-nél ennyi ideig hogy lefordítsanak egy játékot angolra.Sose voltak híresek fordító tudományukról de akkor is.
  • dinomano
    #712
    köszi linket, elraktam az oldalt arhivba... :-P Ilyen egy fanatikus FF-drukker...
  • NormalisEmber
    #711
    Ha tudsz angolul, akkor itt egy link a gamefaqs-os leírásokhoz :
    ff xii
  • Matt9HUN
    #710
    Hi! Aki játszik a játékkal (japán verzió) az segítsen plíz! Elakadtam Stillshrine Of Miriam résznél az elején!!! AKI TUDJA MIT KELL CSINÁLNI AZ LÉCCI SEGÍTSEN! Előre is THX
  • Davidus
    #709
    This item will be released on August 1

    LÉCCÍÍÍÍÍÍÍ
  • NormalisEmber
    #708
    1-2 rare monszta tisztára olyan mintha a sotc-ből lépett volna ki:))
  • Davidus
    #707
    rare monszterek
    jó sok van:)
  • Davidus
    #706
    volt több is.. pl 2004 november:D
  • dinomano
    #705
    mar régota megjelent japanban; de hat nem 20 sornyi leforditando szöveg van benn; mint 1 FPS-ben; ugyhogy idöbe telik a forditas... Mi volt az original US verzio korabbi megjelenesi idöpontja? :-O
  • ffxi
    #704
    De van japánban már megjelent?
  • Jagi
    #703
    picsába!:(
  • Sephi
    #702
    Megint eltoltak a FFXII-et. October 3. BASZAK MEG!
  • dinomano
    #701
    thx az infot...
  • NormalisEmber
    #700
    Amit mindenképp érdemes leszedni még az a tales of phantasia. "mindössze" ennyi nyelvre fordították/fordítják le :

    ESP Translation 100%
    FR1 Translation 100%
    FR2 Translation 100%
    SWE Translation 100%
    FIN Translation 100%
    GER Translation 50%
    ITL Translation 10%
    BRZ Translation 100%
    PTG Translation 50%
    CHN Translation 30%
    DAN Translation 10%
    RUS Translation 70%
    NOR Translation 100%
    GRK Translation 10%
    SLV Translation 5%
    DUT Translation 100%
    LTV Translation 10%
    VTN Translation 15%

    Kár hogy a HUN nincs köztük.
  • NormalisEmber
    #699
    Az a poén hogy akkoriban amikor még csak dial-up-os nettel és egy 14.4-es modemmel szedtem le az snes/md-s romokat, így jobban meg tudtam őket becsülni mint sok mai ps2-es anyagot. Pont ezért maradt meg az ff6 is örökre az emlékezetemben, úgyhogy csak ajánlani tudom. Bár inkább a ps1-es változatot, egyrészt a +extrákért illetve a hozzá készült cgi-k is hangulatosak. Játékidőt nehéz megmondani, amikor snes-en vittem végig, úgy 70-80 lehetett (szinte az első jrpg amivel játszottam, ha a pc-s knights of xentart nem számítjuk bele), a ps1-eset már jóval kevesebb idő alatt (kb. 40óra), ami már reálisabb.
  • dinomano
    #698
    thx; leszedtem, majd otthon belenezek...egesz szép a graf. screenshotok alapjan...
  • dinomano
    #697
    http://www.fantasyanime.com/squaresoft/bahamutlagoon.htm
    jah, bocsi..innen leszedhetö, de gond. már te is megtalaltad...
  • NormalisEmber
    #696
    dinomano : (bocsi de jelenleg csak az opera működik nálam ott meg nem jó a válasz gomb)

    Az igazság az hogy elég régóta nem foglalkoztam komolyan snes-es romokkal. Múltkor próbáltam keresni pár játékot hogy ki tudjam próbálni a psp-s snes emulátort, ezt találtam : romnation

    Ez meg a bahamut lagoon direkt linkje : bahamut

    A peccs pedig
    itt van

    Nem túl bonyolult csak egy rövid parancssor az egész, bár lehet hogy ma már kapott egy szép grafikus kezelőfelületet.
  • dinomano
    #695
    http://www.dejap.com/projects.php -a forditas
  • dinomano
    #694
    nem tudom, te mondtad, h. midnent ismersz... :-P De ahogy a mondas tartja, midnen nap tanul vmi ujat az ember...Most talaltam meg a forditast neten, nézem ROMot+screenshotokat keresek...