2373
Final Fantasy XII
  • Sephi
    #612
    Ne hari a FFX meszze nem volt olyan hosszu mint elodjei...
  • fanatifo
    #611
    FF x is egy DVD volt és miylen hosszúra sikeredett szvsz nem a lemez db számától függ miylen hosszú vagy milyen jó lesz!!!Lásd Grandia 3
  • Sephi
    #610
    Az aze' eleg gaz vaze hogy 1 DVD... aze' biztatobb lett vouna 2 DVD egy ilyen kaliberu gamahoz....
  • dinomano
    #609
    ..meg eleg humoros a gém, nem? :-D Meg eleg cartoon-os az egesz... Nah OFF! :-D
  • red13
    #608
    Nemtudom mi bajod van, mert én csak azt mondtam hogy nekem nem jött be és hogy nem egy final fantasy :S
  • Sephi
    #607
    PUSZTULJ!!!!AZ ELSO JATEKOM VOLT!!!!

    SOHA NEM BOCSATOM MEG EZT NEKED!
  • Seth
    #606
    én pölö imádtam. Szerintem remek hangulata volt, rengeteg küldetéssel(67összesen ha jól emlékszem),amiket szabadon választhatsz, érdekes karakterek, jó nagy boss-ok :D. Egy baj van vele, nevetségesen könnyű...
  • dinomano
    #605
    Tudom, h. off, de a sword of manarol szo esett, ezert kerdezem, h. a Legend of Mana milyen gém? :-) Annyit tudok, hogy kezzel rajzolt, sprite-os akcioRPG... erdemes belekukkantani vagy hagyjam? :-)Képek alapjan ahhhanyosnak néz ki, de ki tudja...
  • Unknow
    #604
    Ha olyan sokat néztél akkor tudnád,hogy az nem manga hanem anime :P Egyébként hidd el nekem ha valamit sokat hallasz egy idő után megjegyzed :P
  • red13
    #603
    Nem a Mystiq Quest az egy külön áló rész volt. Nekem nemigazán jött be. Nagyon egyszerű volt, gyenge történettel és harmatrövid végigjátszással. Harcrendszere olyan volt mint a Sword of Mana-na. Szóval mész és ütsz :D
  • Sephi
    #602
    Az elso FF az nem a Mystiq Quest volt?
  • red13
    #601
    Teljesen mind1 hogy mit írkálnak a 12-ről sztem a régebbi részektől nem lesz jobb.
    Főleg a 7-től ami a világon a kedvenc játékom :) Na itt egy FF top lista:D
    VII
    VI
    IX
    VIII
    V
    IV
    X
    I
    II
    A többivel még nemnagyon játszottam
  • ffxi
    #600
    Jól vanna, akinek dial-up-ja van [aláírás]
  • UNREG
    #599
    Kicsit le vagy maradva, már 2003-ban egyesültek, azóta Square Enix a nevük. :)
    Mennyi PC-s gamet is csináltak azóta?
  • ppista
    #598
    Jaj!
  • ffxi
    #597
    Ha jól tom a Square szövetkezik Enix-el és az Enix úgy mond PC-s hajlamú. Tehát van rá esély, hogy PC-re is kijön a gém?
  • Sephi
    #596
    Nagy fenet! Igaz en is mar 10030303 japcsi mangat neztem felrattal de mar neha zavart a sok olvasas es a nem mindig odafigyeles.
  • Unknow
    #595
    Hm..hát sztem azért van hasonlóság :) Legalábbis nekem először az FFIX aztán FFVIII érzésem volt...sőt mikor Vayne megjelent akkor valami miatt az FFVII jutott eszembe. Mindenki tippelhet,hogy miért :P Egyébként ez az első Final Fantasy a VII óta amiben nagyon erős minden szereplő személyisége, több a jellegzetes figura már most. Egyébként egyre jobban úgy érzem,hogy japán szinkron - angol felirat sokkal jobb lenne a játéknak.
  • Unknow
    #594
    Hm..ez érdekes! :D A sok anime megtette a hatását nálam és ahogy látom nagy vonalakban amikor van hangja a beszélgetéseknek jól fordítottam a dolgokat. Amúgy thx az oldalt :)
  • dinomano
    #593
    ja, FFVII nem kapott szazat, de lehet h. utolag pontoztak le? :-D Mai szemmel nezve lehet adtak a grafikara 10-böl 7-et... ! :-D Bizti jo lesz XII; dea szinkronizalas fajdalmasan lassu...
  • Sephi
    #592
    Szvsz fantasztikus lesz.
  • Neme.
    #591
    A XII egyik előző FF-re sem hasonlít, szóval aki újabb FF-re várt, az lehet, hogy csalódni fog. Én viszont épp ezért reménykedem, hogy na majd most... :)
  • Banyapapa
    #590
    nem kapta meg a 7 a 100-at,de hogy a XII jobb lenne,háááááááát
    Látatlanba demo alapján, sem:P
  • Sephi
    #589
    Hat attol lehet hogy nem de vilagon a legismertebb FF es sokak szerint meg mindig a legjobb.
  • red13
    #588
    Én úgy tudtam hogy a 7 nem kapott 100%-ot a famitsutól..
  • Sephi
    #587
    Utojara a FFX es a FFVII kapta a 100%....
  • red13
    #586
    Szinte mindenütt 100%-ot kapott a játék. Még a famitsu is 40/40-et adott neki.
    Én már régebben játszottam a demójával, de az nemnagyon jött be. Most hogy videókat nézegettem ról , annál inkább bejön. Így első ránézésre zene, hangulat, történet sztem rendben van, viszont nekem a harcrendszere az nagyon nem tetszik :X Miért nem tudták úgy megcsinálni mint a régebbi részeknél..
  • Victor1103
    #585
    Én remélem hogy lesz benne expert mode mint az FFX-ben.Az legalább jobban feldobja a játékidőt
  • Neme.
    #584
    Side-questek nélkül. Végigolvastam a review-kat, és úgy néz ki, hogy ennek a játéknak még én is teljesen behódolok. :)
  • Neme.
    #583
    Egy review a gamefaqs-on írja:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Clocking in at 44 hours, it is a little disappointing to see FFXII come and go so fast. SE has mentioned previously that the game should clock in at 60 hours or more. So in that department, FFXII has unfortunately failed.

    De egyébként 10/10-es az értékelés természetesen.
  • Victor1103
    #582
    Ennek a fordításnak nincs sok értelme akkor inkább már megtanulok japó nyelven és akkor dupla hasznom van belőle.
  • fanatifo
    #581
    áhhhhhhhhh ez igysem ér sz...t sem én nemfogom elszúrni ezt a játékot evvel várokvárokvárokvárokvárokvárokvárok.....:)
  • dinomano
    #580
    Komoly az arc(1.upcom-os...), h. leforditotta a parbeszedeket!... :-D mondjuk lepause-zni a gémet; és utanaolvasni a szövegnek... az elvezhetöseg rovasaramegy sztem is... :-/ de jobb mint a semmi...
  • NormalisEmber
    #579
    Ehhez még hozzátennném a ff12_wiki-t is, mert ott meg a menük/tárgyak/varázslatok vannak lefordítva.
  • bebop
    #578
    576 oldalán találtam a köv cimet:FF XII párbeszéd fordítás Jap->Eng
    Meg van még egy pár fordítás:license board
    Na akkor neki lehet esni japánul is aki nagyon akar!
    Mondjuk igy zuhan a játék élvezhetősége egy pár pontot.
  • dinomano
    #577
    ...Haj-haj... Japanul en sem gémeznék, az a halalom, mikor nem értem a jatekot...mi ertelme vaktaban jatszani, csak a harcrendszer kedveert+azért h. csak gyönyörködni lehessen? :-O
  • Neme.
    #576
    Egy másik fórumon olvastam: a hírek szerint a japán Famitsu magazin perfektre értékelte az FF12-t, ami 40/40-es pontszámot jelent. Így az FF12-vel együtt a következő játékok kaptak eddig perfekt értékelést az újság történetében:

    Ocarina of Time
    Wind Waker
    Nintendogs
    Vagrant Story
    Soul Calibur
    FFXII

    Az előző FF-ek értékelései:

    FF: 8.25
    FFII: 8.25
    FFIII: 9
    FFIV: 9
    FFV: 8.5
    FFVI: 9.25
    FFVII: 39/40
    FFVIII: 38/40
    FFIX: 38/40
    FFX: 38/40
    FFX-2: 34/40
    FFXI: 36/40
  • Unknow
    #575
    Hehe..én is értek belőle néhány mondatot hála az animeknak...az a gáz,hogy ált csak akkor értem ha dumálnak mert ugye a szavakat ismerem csak fel. Azon gondolkozok áthívom haveromat mert ő tud japánul és lefordíttatom vele az egészet :D
  • Gábor
    #574
    Én már az ff8-nál gondolkodtam azon, hogy megtanulok japánul a játékkal a játékért! :)
  • Unknow
    #573
    Egyébként ez már végleges verzió :P Attól,hogy japán nyelven van még normálisan játszható :) Legalábbis sztem elég érthető így 4-5 óra után. Sőt...ahogy FFXnél a sztori sztem itt is érthető lesz. Olyan mintha demoval játszanék. Tudtommal a demot ti is kipróbáltátok szóval.... :D