2373
Final Fantasy XII
  • Unknow
    #572
    Még jó,hogy neki állok :P Persze,hogy nem tudom kivárni..ennyit vártam akkor most nehogy már tovább :P Ja és mellesleg kiba jó :P Majd ha kijön ezt is megveszem... :P
  • Sephi
    #571
    Nem akarok veled beszelni. Akinek annyi joakarata nincs hogy egy ilyen kaliberu jatekot nem tisztel megazzal hogy kivarja a "vegleges" verzajat az szegyelje el magat.

    Annyira ne legyen valakinek tureleme .... ezt nem ertem!
  • fanatifo
    #570
    Én neki nem állok japán nyelven az 100% pedig nekemis megvan a japo verzió nemértek belőle semmit harcrendszert storyt egy ekkora játéknál ezt nem játszom el az 100% kivárom minimum az amcsi verziót!!!
  • Unknow
    #569
    Első élmények: A grafikát nem akarom dícsérni hiszen mindenki tudja mit várhat :P A harcrendszer sztem marha jó! Teljesen interaktív az egész és úgy vettem észre nem mindegy,hogy merre mozgunk csata közben. Úgy tűnik ha jó ütembe nyomom a megfelelő irányt akkor védeni lehet a csapásokat alá Soul Calibur :P A sztorit mivel japó nem nagyon értem de már az elején történt egy apró csavar az egészbe. Vááá bár érteném miért történt ami történt!!!! :P Ezt novemberig....normális nyelven nem kapom meg...hát most nagyon kész vagyok... Azért így se rossz ám :D
  • Unknow
    #568
    Egyetértek!!!! Viszont én annyira mohó vagyok,hogy NEM BÍROM KIVÁRNI AZ EU PREMIERT! Ezért megszereztem nem éppen szokványos úton a játékot (ahogy anno FFXet se bírtam megvárni de aztán Cheaptől németül beszereztem,hogy lehessen venni mellé egy angolt is..tudom hülye vagyok :D )szóval most japánul neki állok nyomni :D Ettől függetlenül ahogy megjelenik euba megveszem ezt is...csak most nem veszem meg német nyelven is :D
  • Sephi
    #567
    Faxomba! GameSpot-on is Q4-et irtak :(
  • Victor1103
    #566
    Nem baj majd hagyományosan a születésnapomra kézhez kapom a kis aranyost.Most vittem végig a demo version-t,már a 10 újjamon nem tudom megszámolni hanyadszorra de még mindig nem tudok betelni vele
  • fanatifo
    #565
    Ne rajtam kérjed számon eddig úgyvolt Aug1 most olvastam az 576 portálon hogy novemberbe jelenik meg!!!
  • Sephi
    #564
    MIVAN BAZD+ ?!?!?! NEM UGY VOLT HOGY AUGUSZTUS?!?!?!?!?!
  • fanatifo
    #563
    jaja de elkezdeném most ezt az ff-et dehát fogcsikorgatva is de kibírom és megvárom míg megjön!!Igaz így értelme sincs elkezdenem nemis fogom de a főcimdalt meg az intrót tuti megnézem még párszor!!!!
  • Seth
    #562
    ideje lenni japánt tanulni bakker, Nemcsak azért mert ennyit kell várni egy fordításra, hanem mert van pár tucat rpg meg egyéb szupi játék,ami sose hagyta el a szigetországot...
  • fanatifo
    #561
    Usa november
    Európa:karácsony elött

    hátmég várhatunk.....
  • Victor1103
    #560
    Hát ha én a helyükbe lennék hülye lennék abbahagyni,több okból is:mert annyian szeretik a világon,mert annyi pénzt hoz a konyhára és mert lényegébe az FF a square mondhatni egyetlen nagyágyúja és ha ez megszünne a Dragon Questtel olyan lenne mintha az Enix válna a főgórévá és ezt a sok évnyi elismerést nem akarják csak úgy eldobni maguktól.Szerintem
  • fanatifo
    #559
    Nemis fog tuti elfogy pár nap alatt az a 2millió drab ide a bökőt ha nem!És jól m,ondod óriási az igény erre a sorozatra egyszerüen nem létezik videojáték kultúra Final Fantasy nélkül ez már egy fogalom a játékososk körében!!!
  • bebop
    #558
    Én is ugy gondolom hogy nem ez volt az óccsú FF amit csináltak!
    Én nagyon sokat várok a XII -től és szerintem nem csak az én álvárásaimat de mindenki elvárásait teljesíti. Az a 3 videjó amit a hardwired oldalán meg lehetett tekinteni az valami fantasztikus volt!!!
    Szerintem amig ki tudnak találni valami ujat a készítők addig lesz FF és lennie is kell mert óriási igény van rá a világon! De ha már csak bukdálcsolva jönnek ki az új részek akkor inkább ne erőltessék. De ez sose következzen be!!!
  • Victor1103
    #557
    Nekem is.Pláne hogy a ps1-essel nem is volt szerencsém játszani:(
  • Sephi
    #556
    Te nekem mind1 hogy egy FFVII remake-et vagy egy FFVII2 -ot csinalnak. Csak a szerplok es a vilag legyen ugynaz es nekem az boven eleg kerem alasan.
  • Victor1103
    #555
    Én szeretnék majd egy Final Fantasy XIII-at,egy Final Fantasy XIV-et,egy XIV-2-t és egy Final Fantasy VII remake-et Ps3-ra és akkor még nem is voltam terhetetlen.:)
  • Sephi
    #554
    Sokat vala vitatva hogy kinek mikep fekszene egy FFVII remake. Nekem naon! Ha az lenne pl a Ps3 lancs (nem az lesz :D) akkor rohannek!
  • fanatifo
    #553
    Hogylenne vége????Áhhhhh óriási pénz van benne és ha tartják a szinvonalat óriás profitot termelnek belőle mint eddig is!!!Ha minden uj playstationra kiadnak 2-3 Final-t sztem már jóljárunk!!!Közel sincs ennek még vége....
  • Sephi
    #552
    Aszontak a XII megalnak de szerintem boven nincs meg ennek vege :D
  • Victor1103
    #551
    Hogy ez a Final Fantasy XII milyen gyönyörű lett!Nemrég olvastam valahol hogy az "RPG korona lassan átvándorol a Level 5 fejére".Hát nem kevés víznek kell még lefolyni a Dunán mire ezt bármi is kenterbe tudja verni.Majd a Final Fantasy XIII esetleg (^_^)
  • dinomano
    #550
    ok-ok...
  • fanatifo
    #549
    igzazad van bocsi én nem olvastam végig a hozzászólásodat
  • dinomano
    #548
    ok-ok, ezert szoltam h. OFF a témaban, és OFF is...nah el melo :-D
  • fanatifo
    #547
    az=ez
  • fanatifo
    #546
    dino most nemazért semmi gáz de az FF topic és speciel én sz...k a Far Cryra xboxon megjelent aki akarja arra megszerezheti az összes ütős fps-t amit kiadtak pc-re.
  • Sephi
    #545
    A Far Cry naon szep volt de nekem pl amikor megjelentek a szornyek mar nem volt olyan elvezetes. De megegyszer hangsulyozom hogy az egyik legszebb jatek vala amit valaha jacottam :D

    Na off
  • dinomano
    #544
    igaz, h. nincs ps2-öm, de akkor is szivesen lattam volna Far Cry-t PS2-re; mert tetszik az a gém...én nem csak RPG, hanem akciogémer is vagyok, ezért szivfajdalom...régi PC-men meg mar nem megy... :-D nah de OFF, ez nem F.Cry topic...
  • Sephi
    #543
    Nagy tragedia :D
  • dinomano
    #542
    ...Gondoltam h. canceled project; ha sokat hallgatnak az nem jo jel... igaz h. más tészta, de kárh. a PS2-es Far Cry-instinct sem jelenik meg... :-(
  • Sephi
    #541
    Hideaki Sena az iro es Takashi Tokita az alkotoja nyilatkozta 2003-ban hogy igenis keszulni fog uj resz... azota latam valtoztak a dolgok :(
  • fanatifo
    #540
    Hát már nem az első ilyen tesztet olvasom szal kezdem elhinni hogy egy ujjabb fantasztikus résszel bővül ez a sorozat és tényleg a régi fényében fog csillogni ez a sorozat megint!!!
  • bebop
    #539
    tom hogy nem ebbe a topicba tartozik de ha már szó volt a PE 3-ról találtam egy két infót.
    Nem lesz Pe 3 sajna. a Square nyilatkozatában azt mondta hogy nem fog készülni 3. rész!
    nyilatkozat
  • bebop
    #538
    Mondtam már hogy kell ez a game? :)
  • Jagi
    #537
    KELL! :DDD
  • dinomano
    #536
    ps2.ign.com-on föoldalon jatekteszt; harcrendszer stb.leirasa...
  • fanatifo
    #535
    ezeket már láttam erről beszéltem hogy lehidaltam kersztbe kasul annyira iszonyat jó.....
  • Moyko
    #534
    Ütös moviek.. én már 100x megnéztem őket... SQUARE
    Az FF mindig le igázz... nesze nektek Schrek, meg Ice age.. meg Advent children.. ennek az intrója szétkap mindent!!!
  • Sephi
    #533
    ATYE EG!!!!!!! URISTEN!!!!!

    www.hardwired.hu

    GYORSAN NEZZETEK MEG A FILMEKET! BEXARAS! :DDDDD