2373
Final Fantasy XII
  • aabyssx
    #1
    Ez a nyúlnő nagyon stílusos!

  • aabyssx
    #2
  • Aquli
    #3
    johetne pc-re. bruhuhu. kar hogy nem adjak ki. ugy jatszanek vele.
  • Sephi
    #4
    Igen ez a topic bisztosan jobban fog menni :))

    Szal ha ebben a reszben a harcrendszer olyan lesz mint a FFX2-ben es non-linealis akkor hallani sem akarok rola...
  • Sadun Tryst
    #5
    jó lenne ha kijönne PC-re is... bár én most akarok beruházni 1 PS2-re (csak 57e), így a GT4-et mindenképpen megveszem majd hozzá (500 utó és 200 pálya lesz hozzá kb., az 576 konzolban ezt olvastam). szal 1 ideig nem unod meg, és a NFSU a közelében sem lesz akkor már... hehe! :)

    bár, hogy visszatérjek az FF-hez, hogy csak annyi, én már a 9-et és a 10-it sajnáltam, hogy nem adták ki PC-re. így nagyon kicsi az esélye, hogy ezt kifogják, a 8 rémes eladásai után PC-n...
  • Sir Quno Jedi
    #6
    AZ FF NEM PC-S GAMMA ! Ez a nyers, brutális és egyetlen igazság ! Ai játszott vele eredetiben PS-eken, majd PC-n az tudja miről beszélek !!!! Konverzió suxxx és ez minden platformra igaz !!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Sir Quno Jedi
    #7
    Nem nyafog, hanem megy játszani MS aknakeresőt ! :DDD
  • Sephi
    #9
    Pahhh :PPP
  • Jinchuu
    #10
    Nagyon várom ezt a gamet. Nemrég megnéztem az új trailert ami az 576.hu-n volt fönnt és igaz, hogy elég rossz minőségű és szögből felvett videó volt, de nekem nagyon tetszett. Alig birom kivárni, hogy megjelenjen, de az még azért messze van. :(
  • aabyssx
    #11
    Csak hogy véletlenül se ismételjem magamat: ez a nyúl(?) nagyon ...ööö... érdekes!



    BTW én nem igazán bírom az ilyen (beszélő állat-ember) hibrid lényeket, de ez valahogy stílusos...
    ...szerintetek szőrösek a fülei? /:)
  • barret
    #12
    és mi van a nyúlon túl?
  • Sephi
    #13
    Ha jobban megnezed mar a FFx2-ben is kicsit enyhen szoval kihivoan oltoztetik oket es akkor most meg ez is. Igaz a fejet leszamitva bazz tok erotikus.
  • aabyssx
    #14
    A nyúlon túl találni még ilyet is:



    ...szent kézigránátot még nem találtam.
  • Ben C
    #15
    Sztem az a nagy igasság hogy az FFvii után a grafika sokkal-sokkal szebb lett, de mintha valami hiányozna az újabb részekből...
  • barret
    #16
    wow!sexy.
  • Jinchuu
    #17
    Nem is tudom miért, de ez a XII. rész, szvsz lesz olyan jó mint a VII. , vagy legalább is ezt szeretném róla elmondani, de én az eddig látott videók alapján, már nagyon várom. Csak tényleg az a baj, hogy még nagyon messze van az a megjelenés! :(
  • Sephi
    #18
    Hya mesze es felo hogy ennek is Aktive Mode lesz mert akkor jaj nekunk ! (marmint nekem hehe)
  • musha
    #19
    dögöljek meg ha értem.
  • aabyssx
    #20
    Az ektív tájm betölre gondol.
    De elvileg módosítanak a harc megvalósításán. Olyan pletykákra emlékszek, hogy nem lesznek random ellenségek.
  • Sephi
    #21
    Helyes! Fasza lenne ha latnank az ellenfelt a palyan es nekimegyunk es akkor legyen battle.

    musha a FF ozes reszeben egyezet a harc rendszer. Sorba tamodott mindeki igy volt ido kigondolni mi a kov lepes. De a FFX2 -ben Active Mode van szal nem sorba megy hanem oszevisza ahogy adodoik szal nincs tul sok idod gondolkodni.
  • Jinchuu
    #22
    Nem csak az FFX2-ben volt ilyen, az FFVII-ben is át lehetett állítani active-ra a battle systemet.
  • barret
    #23
    mindig ugy kezdtem,hogy átraktam wait-ra.
  • Jinchuu
    #24
    Na igen, én se nagyon kedveltem az active verziót, mert nem volt időm gondolkodni. :D
  • Sephi
    #25
    En soha de soha nem virtam az Active-ot. Most ujra nekifogtam a FFX2-nek adtam meg neki egy esejt de remelem hogy nem unom meg !
  • Sephi
    #26
    Gyerekek egyre tobb hir megy a jatekrol.

    Alitolag a szerelmi szalak nem lesznek annyira kimutatva meg azt is halottam hogy a spontan szeru tamadasok is eltunnek. Jah es eddig tuti hogy ket DVD-en lesz a cucc szal mar elore reszketek vazz hogy ha a FFX volt 1 full DVD akkor mit tudnak ezek muvelni ketton :)
  • musha
    #27
    hát nem tom...én is várom nagyon, mert reménykedek. de őszintén szólva ez a Vagrant Story-stílus annyira szerintem nem illik a Final Fantasy-hez. biztos meglesz a kellő összetettség, a kellő sztori, meg minden, csak remélem a hangulat is marad.
    én személy szerint nagyon szeretem a random csatákat.
    na irány az eu :)
  • Sephi
    #28
    MEGLEPETES!!!!!!!!!!
  • Sephi
    #29
    Nezetek meg...

    Szerintem vajon miert az az erzesem hogy a jatekmenet nem fog tecceni?
  • musha
    #30
    szerintem nem tudom.

    amúgy a látottak alapján nem lesz ez rossz. amennyire kivettem a csatában annyi lesz a fura, hogy nem vált a kép csatára, hanem menet közben nyomhatjuk / válogathatunk a harci menüben. minden esetre érdekes.
  • CrucifX
    #31
    Klikk egy kövéret, jobb verziójú trailer:

    KLIKK
  • Sephi
    #32
  • Rincewind
    #33
    Nagyon jól néz ki és érdekesnek tűnnek az újjítások meg minden, de számomra ezek a lányos karakterek, most túl vannak azon a határon, amit még bevesz a gyomrom. Az a rövid hajú tag, a feszes cuccában, a lifegő fülbevalóival báz, úgy néz ki, mint valami hímringyó, ha életben látnám, elmenekülnék vagy lehánynám. A főhős meg a felnyírt, női frizurájával..., nem lehet eldönteni, hogy lány vagy fiú... :P
    Szerintem undorító.
  • CrucifX
    #34
    Undorító és bájos :) Tényleg nem sikerültek valami jóra, leszámítva Balflear - őt nagyon bírom.
  • Sugam
    #35
    hm.majd ha meglesz vkinek japánul akkor
    tudunk majd segiteni egymásnak mert ha nekem
    meglesz akkor én lehet hogy elveszek a japko irásban.
  • CrucifX
    #36
    No és hogy lehetne működésre bírni a japcsi verziót? (Modchipen és bootlemezen kívül)
  • Sugam
    #37
    hát csak ugy vagy ha van egy NTSC géped.
  • Sephi
    #38
    Eloszor is mar megletuk a lanyos FF-et egyszer a FFX2 boreben de szerintem annyira nem gaz. Engem lenyugozott az uj vilag de mondom en csak aze' vagyok felhaborodva mert nem kepesek megtartani a megszokott harcrendszert... ez kurvara idegesito tud lenni. Lasan kihal a megszokorr RBBS bazz?
  • Rincewind
    #39
    Van kis különbség, mikor lányok nőiesek meg amikor fiúk. Első verzió vonzó, a második viszont gyomorforgatóan buzis.
  • aabyssx
    #40
    Nagyon-nagyon-nagyon buzis! Eddig talán ez a ~főhős a legmeredekebb.

    ...és nekem a képvilága (a félig jővőbeli, félig pedig európai középkor keverék) nem jön be. A FFX világa annyira jó volt.
    BTW én amúgy is nagyon unom már az európai középkor fantasy beállítást, úgyhogy lehet, hogy csak én gondolom így.

    De a ~nyúl azér' ott van. ;)

  • Sephi
    #41
    Halgasatok ma' el van alig varjatok hogy jaccatok mit komentaltok? :)))))))

    Engem nem zavar ha abuzis. Mit erdekel az engem? FF jatek vaz... Szerintem a jatekmenetett leszamitva ez a resz is tortenelmet fog irni.