2373
Final Fantasy XII
  • dinomano
    #532
    nah, vmi screenshot? vagy egyelöre homalyos tervek? :-O info?
  • Sephi
    #531
    Egyenlore. De lesz 3-mas is.
  • dinomano
    #530
    tudtommal is csak 2 része van Parasite E-nek... :-/
  • Ronin1350
    #529
    Jah’nem raktam oda a 2-es:-D Tök mindegy mind a két rész nagyon jó,és nincs folytatása vagyis két része van.
  • bebop
    #528
    Köszi az infót a warezos dologról!
    Én nemnagyon szoktam warezolni igy nem is tudtam hogy ez igy megy manapság.Én azt hittem hogy csak akkor lehet letölteni ha már valaki megvette teszem azt és felrakta valamilyen oldalra.
    DE mostmár ezt is tom :)
  • bebop
    #527
    Tényleg lesz folytatása?
    Mit tudsz erről ?
    Infót Infót !!!!!
  • dinomano
    #526
    PE2 megaatomjo gém, attol eltekintve, h. a végén a tökömutdja hany alaku/képernyös fögenya elég nehez, legalabbis még megvan a mentesem; nem tudtam kinyirni fögenyat... PE2 nagyonmegaatomjo+durvaszép kis gém; egyetlen hibaja, h. helyenkent nagyon hianyzott a narracio+pár helyen el voltak szurva dialogusok...Pl. teljesen hihető volt, mikor egy falusi redneck-nek(aki segitett) szo nelkül elarulta a föhösnönk; h. egy titkos szervezet tagja, aki torzszületteket öl... Hmmm... teljesen életszerü szitu... :-D Nah,d e nem jatszom az ördög ügyvedjenek szerepet, durvajo kis gém; nalam TOP10-ben benn van!
    Lattam FFXII videokat, IGN-röl, lovagok gyaktak egy gépet+egy lovagszerű vkit; a style (annal a résznél..) tiszta Vagrant S. volt; tetszett!!! :-D
  • Sephi
    #525
    Pe-nek igenis van folytatasa es lesz is a kozeljovoben :D
  • Sephi
    #524
    A jatekok 80% mar a megjelenes napjatol par napra korabban erkeznek a warez vilagba.
  • Ronin1350
    #523
    Nagyszerű játék volt a PE, kár hogy Európában nem adták ki. Az USA verzió van meg szvsz ma is, megállná a helyét kár, hogy nincs folytatása.
  • bebop
    #522
    Na mind1
    Én is kiváncsi vagyok rá hogy milyen!
    Én annó a Parasite eve 2-t toltam japán nyelven ugy hogy találtam a neten egy angol szöveget amiben a story volt leirva naggyából. Szal igy egy kicsit érdekes volt játszani.
  • bebop
    #521
    Nem nagyon értem hogy tölthetted már le mikor mindenhol a mai nap volt megadva megjelenési dátumnak!!!!!!!!!!!2006/03/16!!!!!!!!
    VAgy akkor én maradtam le valamiről ?
  • dinomano
    #520
    bizti tuti jo; huh... :-)amugy japcsi gémekkel én sem szenvednek, anno PS1-re leszedtem a Kartia-t vagy mit; mivel nem volt kiirva, h. csak jap... oszt szedtem is ki a gépböl azonnal...assetudtam miröl szol... max. egy agyatlan FPS-t lehet jatszani japanul, ahol van 6 gomb+1 extraprimko rajzos inventory; RPG-t nem lehet tolni...
  • fanatifo
    #519
    nemfogom az tuti elcseszni egy olyan játéknak az élvezhetőségét amit már több éve várok!de tudod mit ha ez jólesik neked egs:)
  • Sephi
    #518
    Hoho :D
  • fanatifo
    #517
    Irigyelem a japókat most iszonyatosan ütős játék lesz és gyönyörű szép!
  • Luiprima
    #516
    Sürgősen meg kell tanulnom japánul.
  • fanatifo
    #515
    nem játszom énsem vagyok hülye csak kiváncsi voltam és ha figyelmesen elolvasod amit irtam kipróbáltam nemfogok csingcsang nyelven játszani mert értelme nincs!CSak a kiváncsiág hajtott semmi más!!!!
  • Sephi
    #514
    Ahh semmi bajom veled de egyszeruen nem ertem meg azokat az embereket akik kepesek elbaszni a jatek hangulatott azzal hogy olyan nyelven jaccanak amihez fogalmuk sincs!
  • fanatifo
    #513
    Nah kipróbáltam!!!!

    Grafika mondanom sem kell embertelen jó csak néztem mint a moziba az intrónál egy esküvő van ami hirtelen átcsap egy égi háborúba mondom sem kell iszonyat látványos de ezeket sztem már láttátok egyes videókba!!!
    Most az első városba vagyok még egy picit beleszagolok és félredobom mert foggalamam sincs mit bezsélnek harcrendszert stb!!Vhogy érzem hogynagyon nagy játék lesz jah és egy Dvd-s!!!
  • fanatifo
    #512
    nah kiváncsiságból lerántom a japcsi verziót mert nem bírom ki!Torrentról jön igy majd irok hogy milyen perrsze nem viszem végig!
  • dinomano
    #511
    :-D
  • Jagi
    #510
    kezdtem megijedni, hogy lemaradtam vmiről...
  • Banyapapa
    #509
    nem,csak találtam a képet.
  • Sephi
    #508
    AAARRRGHHHHHHH

    NEED

    !@@@!!!!111
  • Jagi
    #507
    A teid?
  • Banyapapa
    #506

  • dinomano
    #505
    aham, Legend of D. is megvan, a sony azzal akart konkurenciat a square-nek, de (aranyos kis gém a LoD, de nyomaba sem ér FF-nek azért... :-D); nah, legend of d. is kombozas miatt nem tetszik.. :-D mondjuk lehet h. meg kell szokni, oszt jolvan..
    D.
  • Afe
    #504
    volt még ilyen rpg ps-re, amiben szintén ritmusra kellett kombózni, de nagyon jó ki game.
    ha jol emlékszem legend of dragoon volt a címe v vmi ilyesmi és erősen hajazott az ff szériára.

    én spec megmertem volna esküdni anno, hogy az ilyen játékoknak simán lesz ps2-es folytatása, de aztán mégse :(
  • dinomano
    #503
    ...igen, a tamadasi "Sphere" nagyon hasonlo volt; az ellen testrészének(testrészeinek)bele kellett kerülni, h. tamadni tudj, szamitott a gyorsasag; viszotn a VS-t nehezebbe tette a ritmuskombo(meghatarozott idöben, szövegfelvillanasoknal kellett nyomni gombokat kombohoz); és volt még riskméter is, végtelensegig nem lehetett kombozni...szoval nekem tul nehez lett; mert alapban sz*r a ritmusérzékem... :-D ill. :-( nagyonnemtudtam megtanulni, és bántam is, mert tök szép a VS+az egesz style+fökari, minden tetszett a gémben... :-/
  • Oldern the 1st
    #502
    Tudjátok, mi a vicces?

    A Square egyik főhonchója azt nyilatkozta, hogy az elmúlt években egyre nagyobb nyomás nehezedett rájuk, hogy az éppen aktuális legújabb final fantasy jobb legyen, tartalmasabb, szebb ...mint az előző részek... és elmondása szerint már régóta nem élvezték annyira egy játék készítését, mint az ffx-2 esetében :)
  • Afe
    #501
    köszi :)
  • NormalisEmber
    #500
    2 vége van :
    1.ha teljesítesz 2 kritériumot akkor kapsz egy cgi bejátszást amiben tidus kijön a vízből yuna odarohan hozzá és mindenki nagyon happy

    2.ha 100% teljesíted akkor lesz egy plusz rész is ezután, amiben tidus azt ecseteli yuna-nak hogy kapott még egy esélyt hogy tovább maradhassanak együtt de nem örökre(úgyhogy csak 1/2 happy end:)))
  • Afe
    #499
    hát nem hogy kétszer, de egyszer sem fogom végigjátszani, tehát tényleg leírhatnád úgy két mondatban, hogy mi lett a happy end.
  • Sephi
    #498
    Ketszer kell vegivinni ugy hogy 100% legyen. Nem egy nagy szam. A FFX-nek a vegen sirtam :D Ennek a vegen ideges lettem es kbaxtam a fracba,.
  • Afe
    #497
    én se azt írtam, hogy tökuaz a harcrendszer a 2 játéknak, de azt a vak is látta, hogy a VS renszerének a PE volt az alap.
    kb csak a távolságot és a sebzési pontokat kijelölő buborékra emlékszem meg hogy hatalmas fegyvereket lehetett kopmbinálni , pedig töbször is végigjátszottam mindkettőt, de olyaan rég volt már..
  • dinomano
    #496
    X-2 anno lattam 1 sracnal; de (az volt elsö FF amit lattam); de nagyon nem fogott meg; azon kivül h. extraszép volt-az az öltözködös ugribugri Charlie-angyalai style... hat nem tudom... :-D
    Vagrant story nekem nagyon tetszene, tetszene maga a gém; a stilusa; viszont a harcrendszert nem tudom megszokni mai napig, az erös tulzas, h. oylan harcrendszere van mint a P.E.-vnek, a P.E. akcio-rpg volt; mig VS inkabb "ritmuskombos" rpg-ahol szamit a gyorsasag is... P.E. nekem nagyon ment anno, viszont legnagyobb banatomra; a V.S.-t nem nekem talaltak ki... :-/ vhogy bena vagyok hozza...
    majd jövö het utantol (jövö heten nem tudok gémezni...)belevetem magam ujra Chrono Crossba... :-D
  • Afe
    #495
    na és mi lesz a vége??
    nekem az se tiszta, hogy került elő Tidus, mert ugye ő semmivé vált a X végén.
  • Sephi
    #494
    X2 velemenyem szerint is egy nagy szar volt. Akinek teccet annak kb csak azert mert kivancsi volt mi lesz a vege a Tidus Yuna tamaban.
  • Gábor
    #493
    Ne lányozzatok le, ha kérhetem, nekem nagyon is tetszett az x-2 :D