2373
Final Fantasy XII
  • Neme.
    #652
    Mondtam már, hogy számomra nincs jelentősége a harc- illetve fejlődésrendszernek? :)
  • Unknow
    #651
    Nincs lvl? O_O Nem értelek... Az,hogy nem írta ki,hogy milyen szinten vagy az egy dolog de a sphere lvl és a lépések száma kb olyan mintha szinted lenne. Ez eddig is így volt. Ugyanúgy kaptál attri bónuszokat és kész... annyi a különbség,hogy itt te szabtad meg,hogy merre és ,hogy csinálod. Most attól,hogy nem írja ki,hogy milyen szinten vagy még volt. Szal ez nagy ökörség ám...csak gondolj bele :P
  • red13
    #650
    ÖÖÖ, mármint nem a harcrendszerre értettem hanem a fejlődésrendszerre :P Bocs ezt elb@sztam. Szóval nekem nemjött be hogy nincs LV/szint fejlődés és ez az egész sphere rács nem jött be.

    Más: Aki megfelelő angoltudással rendelkezik és lenne is kedve az beszálhatna a FF7 fordításába. Itt lehet jelentkezni, egyeztetni: [email protected]
    Pár kép: http://magyaritasok.hu/?func=news_info&id=617
  • Unknow
    #649
    Most én se értelek..tényleg nem sokat változott a harcrendszer...sőt amit mondtál Chrno Cross...nos az pl pont hasonló harcrendszerrel rendelkezik. Érdekes egy véleményed van :P
  • Sephi
    #648
    Nem vagy egyedul. Ami csak letezett jrgp/rpg meg a regy konzolok/marokonzolokra azokra egy nem kerulte az a figyelmem. 95% vegig is vittem kozuluk es majig emlekszem sokra. A FFX harcrendszere nagyon kicsit ter el az elodjeitol szal nem tudom mi annyira nevetseges?

    Miert szerinted milyen egy porfi harcrendszer? Figyelek!
  • red13
    #647
    Szóval akkor már ha jó a grafikája akkor már kibaszott jó játék lesz. És sztem az a harcrendszer nevetséges...
  • red13
    #646
    Sephi nyugottan ordítsál...

    Talán azé nemjön be nekem a X, mert én a régebbi részekkel kezdtem és a régebbi jrpg-kez is szeretem. Chrono Chross, Legend of Dragoon stb.
  • Sephi
    #645
    :DDD Emlekszem :D
  • Afe
    #644
    én attol kaptam agylobot, mikor 200 villámot ki kellett kerülni, hogy megkapjak vmi sz@rt vkinek a fegyveréhez :D
  • Victor1103
    #643
    Én nekem az FF X volt a 3. játék amit ps2-n nyomtam és azóta se szórakoztam olyan jól egy játékkal mint annó azzal.Talán a Resi 4-et a Burnout 3-at és a Shadow of the Colossust tudnám vele egy szinten említeni.És nálam az FFXII már csatlakozott is a Top 4-hez:)
  • Banyapapa
    #642
    szerintem a X nagyon is jó volt,igaz a ügyeségi részek (lepkefogdosás pölö) rüheltem,de anélkül is a kedvenceimnek volt maxi-csuzlijuk:)
    És a summon-ok brutálisak voltak benne föleg a 3 bogárka.
  • dinomano
    #641
    Sztem durvajo lesz, az összes fellelhetö netes in-game videot megneztem; überfaszájos lesz...
  • Sephi
    #640
    Na az ilyen kijelentesektol jon nekem hogy megverjek valakit. Bazd+ akkor ha te nem lelkesedtel amikor elkezdted jaccani. Eddig vilagon nem keszult meg ilyen szep grafikaju , jo harcrendszeru es gyonyoruszep akciodus story.

    Eskuszom ilyen emberektol jon hogy orditsak :D
  • Unknow
    #639
    Hm..mennyire beszéled Te az angolt?
  • Ronin1350
    #638
    SPOILER! Mielőtt letöltenétek mindent a lenti linkről!
  • Ronin1350
    #637
    15 új videó itt
  • Ronin1350
    #636
    Már értem miért ugortál torokra a Grandia topicban Sephi.Akkor itt is leírnám :-D Szerintem az új harcrendszer nagyon nem fog tetszeni mindenkinek .
  • red13
    #635
    Annyi hogy kurv@ra bejönnek a bemutatók és ennyi, viszont nem valami sokat tudok meg belőlük. A FFX is marhára bejött a bemutatók alapján és amikor elkezdtem vele játszani már nem volt olyan nagy a lelkesedés.
  • Sephi
    #634
    Hogy erdemes e? Teged a bemutatok nem gyoztak meg? :D
  • dinomano
    #633
    sztem biztos erdemes lesz! :-) latatlanban is...
  • red13
    #632
    Sztem énis leszedem japánul a a FF12-őt. Legalább megnézem hogy érdemes lesz-e kiadni érte majd vagy 15 ezret...
  • dinomano
    #631
    Sztem annyira nem gáz, h. jap-ban tolod; bár én is megvarnam az eredetit; igaz Final az Final; de van még 1 rakat jo leforditott RPG PS2-re, nem hiszem h. mind kinyomtad már... Pl. pont most nezem suikoden 5 review-jat...
  • Unknow
    #630
    Sose a türelmemről voltam híres...meg amúgyis..így,hogy úgyis megveszem nem érzem azt,hogy ettől nem tisztelném meg a játékot. Szerintem így,hogy ahogy megjelenik a pal verzió lecsapok rá (vagy megrendelem az NTSC-t ha sok idő lesz a PAL és az NTSC között...) nem veszít vele senki semmit. :) Azért azt én is belátom,hogy egy FF-et meg kell venni eredetiben mert azt érdemli és kész.
  • Sephi
    #629
    Tudd meg hogy csodallak hogy kepes vagy erre de egyben le is nezlek mert nincs turelmed.
  • dinomano
    #628
    IX-et en is imadom..nah, mindenesetre erdekes érzés a IX-nél az én esetembenm, h. mikor nyomtam+a végigvitel utan 1-2honapig nem tetszett, fura volt; de azota eltelt 1 kis idő, és örömmel tekintek vissza rá..fura volt a design+idő kellett a gémnek, h. eltalaljon a szivemig, de sikerült Neki... azota imadom a IX-es részt... :-D
  • Unknow
    #627
    Kivéve az írott részeket :P Na de akinek van netje úgyis mindent megért :P
  • Unknow
    #626
    Lehet mivel van hozzá fordítás a neten, ráadásul mint mondtam, jó a szinkron így aki valamelyest ismeri a japán nyelvet az megfogja érteni a szöveget mert érthető.
  • Victor1103
    #625
    És lehet belőle valamit érteni?CSak azért kérdezem mert én a Dirge of cerberus-t vittem végig de nem sok mindent tudtam leszűrni belőle.Mondjuk az irányítását nagyon könnyű megtanulni
  • Unknow
    #624
    Több lesz az...én nyugisan haladok vele és szépen és most tartok 7 óránál de még csak az eleje fele járok. A japán szinkron pedig nagyon ott van... Azt hiszem hallottam pár ismerős hangot is benne szal nem rossz nevek nyomják :P
  • red13
    #623
    De a X különösen nem volt az...
  • Victor1103
    #622
    Én az FFX-el 202:15 FFX-2 vel 170 órát nyomtam le idáig.Szétnyúztam mindkettőt.:)
  • Sephi
    #621
    Miert attol a bizonyos ponttol melyik FF nem volt jatek?
  • Neme.
    #620
    Hát, egy ponttól az már nem igazán volt játék, hanem értelmetlen repetitív munka, a'la Disgaea.
  • Sephi
    #619
    Yuber 260 oras save-et mutatot a FFX-nel es Panaceat meg mindig nem tudta legozni...
  • Neme.
    #618
    Én 44-et olvastam (#583), de később persze kifejtette, hogy mindennel együtt 200 körül lesz a játékidő.
  • Sephi
    #617
    "Igaz most az olvastam valamelyik beszámolóba hogy a csávó végigszaladt rajkta semmiféle titkok felkutataása nélkül 48óra alatt vitte végig....."

    Ez baromsag. Vegigszaladni azaz atnyomott minden beszelgetest es semmit sem tapolt meg filmek es ilyenek nem? Szal szvsz lesz az siman 60 ora ha szepen nyugisan haladunk.
  • fanatifo
    #616
    Nemjelent ez semmit majd kiderül de ha 48 óra tömör gyönyör ám legyen de sztem 100%ra sokkal több idő kell!

    IX -et imádtam az egyik kedvenc részem sokan lehuzzák de nálam ottvan a top3ba!
  • dinomano
    #615
    Jah, azt olvastam en is h. 48ora alatt megvan; de hat (nem tökölösen toltam, az igaz); de FFIX kb.58ora lett nekem; az is csak 10-el volt több... :-/
  • fanatifo
    #614
    mármint a XII-t
  • fanatifo
    #613
    Igaz most az olvastam valamelyik beszámolóba hogy a csávó végigszaladt rajkta semmiféle titkok felkutataása nélkül 48óra alatt vitte végig.....