2373
Final Fantasy XII
  • barret
    #12
    és mi van a nyúlon túl?
  • aabyssx
    #11
    Csak hogy véletlenül se ismételjem magamat: ez a nyúl(?) nagyon ...ööö... érdekes!



    BTW én nem igazán bírom az ilyen (beszélő állat-ember) hibrid lényeket, de ez valahogy stílusos...
    ...szerintetek szőrösek a fülei? /:)
  • Jinchuu
    #10
    Nagyon várom ezt a gamet. Nemrég megnéztem az új trailert ami az 576.hu-n volt fönnt és igaz, hogy elég rossz minőségű és szögből felvett videó volt, de nekem nagyon tetszett. Alig birom kivárni, hogy megjelenjen, de az még azért messze van. :(
  • Sephi
    #9
    Pahhh :PPP
  • Sir Quno Jedi
    #7
    Nem nyafog, hanem megy játszani MS aknakeresőt ! :DDD
  • Sir Quno Jedi
    #6
    AZ FF NEM PC-S GAMMA ! Ez a nyers, brutális és egyetlen igazság ! Ai játszott vele eredetiben PS-eken, majd PC-n az tudja miről beszélek !!!! Konverzió suxxx és ez minden platformra igaz !!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Sadun Tryst
    #5
    jó lenne ha kijönne PC-re is... bár én most akarok beruházni 1 PS2-re (csak 57e), így a GT4-et mindenképpen megveszem majd hozzá (500 utó és 200 pálya lesz hozzá kb., az 576 konzolban ezt olvastam). szal 1 ideig nem unod meg, és a NFSU a közelében sem lesz akkor már... hehe! :)

    bár, hogy visszatérjek az FF-hez, hogy csak annyi, én már a 9-et és a 10-it sajnáltam, hogy nem adták ki PC-re. így nagyon kicsi az esélye, hogy ezt kifogják, a 8 rémes eladásai után PC-n...
  • Sephi
    #4
    Igen ez a topic bisztosan jobban fog menni :))

    Szal ha ebben a reszben a harcrendszer olyan lesz mint a FFX2-ben es non-linealis akkor hallani sem akarok rola...
  • Aquli
    #3
    johetne pc-re. bruhuhu. kar hogy nem adjak ki. ugy jatszanek vele.
  • aabyssx
    #2
  • aabyssx
    #1
    Ez a nyúlnő nagyon stílusos!