14765



KELET TÖRZSEI MAGYARÍTÁS (thx, AtiRadish)
  • XenonIceX #1041
    vlahogy jobban tetszett 2D-ben
  • j0nNyKa
    #1040
    mert nákolsz ! :D
  • Kandurex
    #1039
    Mielőtt válaszolok a kérdésre, egyet én is felraknák, speciel neked. Miért raktál a mondatodba 6 kérdőjelet és 3 felkiállítót? Spontán a kíváncsiság vezet.
  • vasko22
    #1038
    Starforce védelme lesz a játéknak?????? Ez a legfontosabb kérdés számomra!!!!
  • NeoMaN
    #1037
    a forumozásra írom hülye!
    :ÐÐÐ
  • Szid
    #1036

    már alig várom
  • Kandurex
    #1035
    Felkészültetek? Jöhet az újabb csapás? nyálcsorgatás 3...2...1... és! ::










    THX by Hardwired.
  • Thanatos
    #1034
    és az kizárja a sexet? :DD
  • NeoMaN
    #1033
    sínberakott bokaficammal vagyok itthon... :(
  • Mayday
    #1032
    Na, ne menjunk bele a maganeletembe, de nyugodt lehetsz, hogy nem szex helyett, sot...

    (Te miert forumozol szex helyett???)
  • NeoMaN
    #1031
    ja, szex helyett Homm3
    :ÐÐÐ
    télleg jó lenne....
  • Moonsahdow
    #1030
    Jó lenne...
  • j0nNyKa
    #1029
    Pedig necro nem egy konnyu faj, foleg a 3ban nem. Miert nem szuletik minden no iennek ? :)
  • Shaman
    #1028
    pedig néha érdemes kipróbálni egymás ellen is.
    Én is a legtöbb játékban a kooperatív módokat szeretem,de néha nem árt a human vs human sem...
  • DEXTER92
    #1027
    Én ebbe a game-be olyan zsír mapokat csináltam
  • XenonIceX #1026
    valaki próbálta már a bétát?
  • Mayday
    #1025
    Kooperalunk. 8 szemellyel indulunk altalaban es XL esetleg L-es palyakat szeretjuk. Ha a 6 gepet sikerul elinteznunk, uj jatekot kezdunk, akkor is, ha nem vagyunk szovetsegben. Egymas ellen meg sosem mentunk :)
    De az elerheto nagy palyak jelentos reszet mar jatszotuk :)
  • Shaman
    #1024
    és ki nyer inkább?

    vagy kooperáltok?
  • Sheke
    #1023
    ja és az volt a legerősebb mer még négyezek és az ördögök a kedvenceim osz ott van a feka sárkány
  • Mayday
    #1022
    Nem kellett ravenni, egyszeruen imadja. Pedig nem egy nagy pc games fan, de ezt nagyon szereti O is. Heroes 2-vel kezdtunk meg asszem, sok eve, aztan a 3 a nagy kedvenc, meg sokatb jatszottunk a 4-el is, de meg mindig a 3 a kedvenc. Es nekromanta a legtobbszor, az a kedvence :)
  • j0nNyKa
    #1021
    mivel vetted ra az asszonyt, hogy leuljon heroesozni ? :)
  • robotnyk
    #1020
    ígéretek között volt
  • Mayday
    #1019
    Ne is mondj ilyet, hogy esetleg nem lenne benne hotseat! Mi a felesegemmel szinte csak azzal jatszottuk a Heroes sorozatot mindig is :)
  • tomo
    #1018
    99% , hogy ugy marad a halozatos jatek , ahogy eddig volt. hisz a jatek alapvetoen nem valtozik, korokre osztott strategia marad.
  • mosoporr
    #1017
    feka sárkány biztos lesz,az mindig is volt bár az első részben kék volt
  • mosoporr
    #1016
    1 jo csata akár 10 percig is eltarthat,hátha még 4 vagy 5 emberel egyszerre játszunk,igy már remélem megérted miért félek tőlle.
  • Sheke
    #1015
    remélem a hőssel is lehet benne maj harcolni 1bként ebbe elvileg a vártornyon lesznek acuccok és az kira lesz de remélem azé megmarad a négyes felosztás és belekerül végül is a fekete sárkány is
  • Moonsahdow
    #1014
    Na igen. Remélem a hotseatot bennehagyják....
  • 3P
    #1013
    Hát ha így állsz hozzá, akkor az 5 sem a te játékod lesz vélhetően...
  • mosoporr
    #1012
    Itt mindenről beszéltek csak arrol nem hogy a multi játék menete hogy fog zajlani, engem ez érdekelne ha valaki tud valamit akkor legyen oly kedves ossza meg velünk, az első 4 részben nem multiztam mert nem láttam értelmét perceket a sötét képernyöt bámulni és arra várni mikor léphetem le a 10 centimet.
  • Moonsahdow
    #1011
    Meg ha nem is akkor se szoktam cracket kérni/tölteni, mivel IPcím alapján elvileg vissza lehet keresni az meg nem jó. Persze én még nem hallottam ilyenről
  • Moonsahdow
    #1010
    Én is eredetiben szerzem aki meg cracket kér azt
  • Thanatos
    #1009
  • 3P
    #1008
    Örömmel hallom... :)
  • Kandurex
    #1007
    Én itt leszek... garantálom, hogy tiszta hely lesz.
  • 3P
    #1006
    Hát ha jó gazdija lesz a topiknak, akkor ennek hamar elejét kellen venni, persze kérdés, hogy lehet-e...

    Golemre meg tényleg megnyugtató választ kaptunk. :)
  • Mayday
    #1005
    Sajnos a topicrol igazad van, valoszinuleg az altalad leirt lesz a sorsa (eleg csak megnezni a azon jatekok topicjat, ahol a warezben mar nemcsak annyi a jatekos dolga, hogy atmasolja a krekket. Szazaval kerdezik meg ugyanazt, es nem birjak elinditani szajbaragos FAQ utan sem sokan. Ugyhogy ezen topic jovoje is jo esellyel ez lesz, bar gondolom, sokan leszunk, akik megveszik eredetiben.
  • Mayday
    #1004
    Asszem a golemes kerdesre is megkaptuk a valaszt :)
  • Besz
    #1003

  • Kandurex
    #1002
    megint? :)