14765



KELET TÖRZSEI MAGYARÍTÁS (thx, AtiRadish)
  • bgabor
    #961
    Ajánlom figyelmedbe a #320-as hozzászólást.
    Te sem gondolod komolyan, hogy akiknél nem megy az SFnightmare és társai, azoknál azért nem megy, mert nem képesek végigcsinálni azt az 5-6 egyszerű lépést ami világosan le van írva az NFO-ban.
  • robotnyk
    #960
    giccses, mert fantasy, de az hogy manga sztem baromság
  • bgabor
    #959
    Akárhogyis, nagyon hasonlít arra a japán "stílus"-ra, és ez tök gáz. Tényleg iszonyatosan giccses.
  • bgabor
    #958
    A Blitzkrieg nagyon jó volt, én a blitzkrieg 2-ről beszéltem. Az nagyon gány.
  • SLICK
    #957
    jaja sztem ez a game méltó lesz kimondani hogy MM3 igazi utódja...
    a 4 az gané volt... az sehogy sem tetszett...
  • robotnyk
    #956
    közben azt a részt kivettem a hszből, de a lényeg hogy semmi köze a mangához.
  • tomo
    #955
    ja, meg nem eroszakoljak meg a nonemu szereploket urlenynovenyek minden testnyilasukon betekergozve :)
  • robotnyk
    #954
    az hogy giccses rá lehet mondani, de nem manga.
    a blitzkrieg azért egyátalán nem volt rossz, és az etherlordsok is jók voltak.
  • Kandurex
    #953
    Kizárt, hogy azt csináljátok, és jobbára azért mert, ha nem tökéltesen működő megoldás lenne, nem kerülne ki, vagy nuke -olnák, az nforce -on, theisonews -on. Az SFcure minden gépen megy, ha a felhasználója követi az aktuális nfo -t!
  • bgabor
    #952
    Hát az sfcure-t még nem próbáltam, de a többi "megoldás" nagyon gépfüggő. Sokan vannak, köztük én is, akiknél nem működnek, pedig pontosan azt csináljuk, ami az NFO-ban le van írva.
  • Kandurex
    #951
    Nem a cég, hanem a kiadó. Nem kell vele szórakozni, meg kell venni. Ez olyan játék ami garantáltan NEM: 6 óra játékidő, indokolatlanul kér atomerőművet, biztosított játékmenet, hangulat (egy résznek bizonyítása az alpha-ból)

    Bár nem értem egyesek mit képesek vacakolni az SF -el, SFcure aztjóvan!, tökéletesen megy vele.
  • bgabor
    #950
    Nagyon félek ettől a játéktól. Valamiért az az érzésem, hogy hatalmasat fogok csalódni benne. Nagy heroes fanatikus vagyok (2.- és 3.rész, természetesen).
    Sajnos a tré 4.-rész után a sorozat már nem bírna ki mégegy ócska minőségű folytatást. Erre mit látok? Manga szerű lények (elég megnézni az arkangyalt, ennek a stílusnak semmi keresnivalója nincs a Heroes sorozatban), hexa helyett nényzethálókra osztott játéktér. (a betában az volt)

    Ja és a legnagyobb baj: A Nival interactive fejleszti. Ez a cég az utóbbi játékait (blitzkrieg kiegészítők és a harmatgyenge Blitzkrieg 2) Starforce-al szerelte fel. Én pedig semmiféle starforce szarsággal nem fogok szórakozni, az tuti.
  • Kandurex
    #949
    Ronda? Bazz, én meg olvadozok...
  • Kandurex
    #948
    Vagy egyszerűen megkapjuk a 3. részt némi újításokkal , én ebben bízok! ...és... belegondolva egyelőre az eddig kitudódott dolgok engem igazolnak.
  • dr Kotász
    #947
    Hát a próféta beszéljen belőled...
  • 3P
    #946
    Az igazat megvallva nem igazán jött ki olyan Heres rész, amit ezért, vagy azért ne szidtak volna. Az igazság az, hogy ez egy erősen kult játék, így sokkal kényesebbek vagyunk a változtatásokra. Ha pálcát kellene törnöm (de nem kell), akkor összességében a 3. rész mellé adnám a voksom, de nem állítom azt hogy a 2., vagy a 4. rész ne lett volna jó. Az 1. rész is szuper volt a maga idején, de a 2. olyan szinten jobbra sikeredett tőle, hogy azóta az 1. rész picit haloványabbnak tűnik (persze nem rosz az sem).
    Én nem félek az 5. résztől, biztosan lesznek gyengébb megvalósítások adott területen, mint a 3., vagy akár a 4. részben, de sok-sok pozitívum lesz, s szerintem joggal bízhatunk benne, hogy az 5. rész virtuális fejére kerül a legjobb Heroes of Might & Magic-nek járó korona.
  • nyami
    #945
    van benne valami... az is igaz h képek alapján nem lehet egy játékot megítélni.
    Remélem h "élőben" tetszeni fog.
  • robotnyk
    #944
    maximálisan nem értek egyet. a h3 is írtó giccses volt, a maga technikai színvonalán. sőt, a 2dik rész fanatikusai is emiatt szidták egy ideig, hogy pl a kalandtérképen minden csillog-villog, mozog, stb. mellesleg abban is pont ez volt a szép. amúgyis elég nehéz elképzelni giccs nélkül egy arkangyalt, vagy egy középkori lovast, ha érted mire gondolok.
  • nyami
    #943
    eddig nagyon vártam a játékot, de ezek a képek... szó mi szó szerintem rondák. Nekem valahogy nem jön be a lények kinézete, szerintem túl giccsesek :C Ha úgy ábrázolnák a lényeket mint a 3ban, csak 3dben, akkor sokkal jobban tetszene :|
  • precision
    #942
    nekem az angyal is tetszik
  • 3P
    #941
    Az angyalt leszámítva nekem nagyon bejön a grafikája...
    A játék meg ahogy eddig kijött róla némi infó (és miegymás) nagyon ott lesz.
  • Kandurex
    #940
    Hopp, hopp. Újak! Finomak!




  • precision
    #939
    Link!
    Eddigi összes szkrínsát dátum szerint csoportosítva.
  • j0nNyKa
    #938
    ownaaaaaaaaaaaaaaazs
  • precision
    #937
    Ezt láttátok már? Lények képei a játékból! Szal nem "sémák v. tervrajzok" :)
  • Shaman
    #936
    köc
  • Kandurex
    #935
    Január - február.
  • Shaman
    #934
    mikor gyün?
  • Kandurex
    #933
    Asszem ma felrakom a SOD -ot, el leszek vele egy ideig.
  • robotnyk
    #932
    asszem én is. a képek, az alpha meg a videók alapján nem igazán hiszem hogy csalódni fogok benne.
  • precision
    #931
    az alpha -ban ugy volt hogy a hős tanulhat különböző specko képességeket, pl holy charge v. mifene (nem emlékszem már pontosan a nevére), ami kb annyit tesz h a hős átvágtat a terepen és az egyik ellenfélre rácsap egyet...végülis ez is "harc", igaz a spell book-ból lehet elérni, mint specko képességet
    olyan biztos nem lesz mint a 4ben...szvsz sajnos :(
  • ReTeK
    #930
    én is
  • Kandurex
    #929
    Hmm... szerintetek? Eszméletlen a kastély ábrázolás! És ha belegondolok, hogy EZ VALÓBAN a játék menüjéből van! ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!



  • NeoMaN
    #928
    :]]]]

    a menüt is dícsérni!!
    :ÐÐÐ
  • Kandurex
    #927
    Azért remélem ennél nagyobb lesz a spam ha majd kijön :)

    Én már magamról tudom, hogy (miután ultra fan vagyok) 2 percenként fogok kijárni ide dícsérni az angyalok grafikáját, a vámpírt, a menüt, töltőképernyőt...a...szal ..
  • Thanatos
    #926
    alaplap függő...., akinél nem megy az ráfázott az tény de akinél egy megy sfcure-al annál mindegyik fog ami eddigi verziók vannak :) amugy meg wareznek tényleg legyen vége ott apont :)
    mongyuk én soha nem vettem mgé gamet látatlanul és soha nem is fogok, csalódtam már bőven elég kiadósat hogy ezt emgtanuljam egy életre :(
  • NeoMaN
    #925
    ennyi új üzenet baszki...
    asztem kijött!!!
    :))))))
  • 3P
    #924
    Majd kiderül.
  • odex
    #923
    láttam már 1 pár videót de már kezdek megzavarodni most lehet a hőssel harcolni mint a 4-be vagy nem??
  • j0nNyKa
    #922
    egyik ezert jo, masik azert

    mivel az 5 a 2 jatek mixe lesz, igy nincs mit mondani: istenkiraly lesz :D