14765



KELET TÖRZSEI MAGYARÍTÁS (thx, AtiRadish)
  • Mutans Zombi
    #1121
    A játékok terén is sztm majdhogynem ugyanaz a tendencia, mint ami a filmek területén. Egyre több a látvány meg az effekt, de belbecs, amiért leülsz játszani, vagy amiért megnézed a filmet, nos az bizony manapság gyakran elmarad.
    Egyre inkább leegyszerűsödnek, hogy minél nagyobb közönséget tudjanak megcélozni - mellékesen a legtöbbjük szarva arra, hogy a közönség mit vár el - s ezáltal felejthető produktumok tömkelege kerül a piacra.

    Ilyen okok folytán joggal fél bárki is.

    Mint a remény utolsó halovány kis gyertyalángja dereng előttünk a távolban a Heroes 5, mely talán fényt gyújthat a lelkünkben; vagy megadva magát az új idők viharának, örökre elveszünk a sötétség végtelen tengerén...
  • Láma!
    #1120
    np:D
    sajnálom, de én nagyon félek töle
  • Thanatos
    #1119
    np, nem egy game volt ami-nél énis igy éreztem, homm5-nél spec nem de lehet csak azért mert ez az egyik utolso remény hogy ne törödjek bele hogy minden folytatást készitő cég csak a nagy nevet akarja emglovagolni és direkte baszik ki a gamerekkel :) mongyuk ált én pesszimistán állok hozzá mert ugy amx kellemes lesz a csalódás rosszabb tuti nem :D itt mongyuk nem igy állok hozzá, remélem méltő lessz a homm névhez (hát ha emg mgésem és ráfázunk akkor feladom az ucso reményem is hogy vannak még nem töketlen játékfejlesztők :D)
  • Láma!
    #1118
    köszi, te vagy az egyetlan aki vágja mire gondoltam.
  • j0nNyKa
    #1117
    van valami uj video
  • Thanatos
    #1116
    én nem modntam hogy csak ez van de eléggé gyakori sjana, civ4 uhomm5 is jó folytatás lesz és ez a "divat" végre kimulik..., tul sok jó sorozatott kellet már emiatt eltemetni :( (warcraft, settlers, és picit még aoe is, pedig az nem lett olyan gáz de mégse az igazi... :/)
  • robotnyk
    #1115
    a civ 4et nem szúrták el, remélhetőleg nem a kivétel fogja erősíteni a szabályt
  • Thanatos
    #1114
    nem azzal rontottálk el de valami rejétjes ok miatt indig a 2d-3d váltásnál szokták a sorozatokat elkurni..., lehet mert túl sok újdonságot akarnak a ksézitők, vagy mittomén, de ettől még gyakrabban történik iylen váltásnál mint egy "sima" kvöetkező résznél :/
  • Mutans Zombi
    #1113
    Ismerem a sett5 hibáját, sztm az elsők között voltam, akik a demó alapján véleményt alkotottak ezen a fórumon róla.
    De nem a 3D-s világgal rontották el.

    Mint ahogy - ha véletlen szar lesz mégis - a H5-nek sem az lesz a hibája.
    Egyelőre bizakodva azt mondom, hogy sztm jobb, hogy folytatják és a 4-gyel bezérólag nem szállt sírba a Heroes sorozat.
  • Kandurex
    #1112
    Igazi játékos és fantasy rajongó! A legjobbak itt ismerszenek meg.
  • NeoMaN
    #1111
    azbesztmegbaszta fanatikus..
  • Nuki
    #1110
    de még mekkora :DD
  • 3P
    #1109
    Csak határtalan rajongás... :)
  • robotnyk
    #1108
    az munka :D
  • 3P
    #1107
    Szégyenlem, de fejből... :)
  • Nuki
    #1106
    ezt így fejből, vagy jatekba megnézted? :D
  • 3P
    #1105
    Nem. :) Kevered az aranysártkát a kiegben érkező Főnix madárral. Annak volt dupla szaporulata, valamint jelentősen lacsonyabb HP ja, illetve sebzési és védelmi értéke, de nagyon gyors volt.

    Az aranysárkány (zöld sárkány upgrade-je) Rampart vár fő egysége volt, érdemi pluszként a sebességét lehet említni, valamint A/D értékét, s hogy csak 5. szintű mágia hatott rá. Aranysárkány adatai:
    Atack: 27 Deffense: 27 HP: 250 (Attack és deffense job mint a fekete sárkányé, mi több a játék legjobb A/D értéke az övé!)
  • Thanatos
    #1104
    szerintem is az votl a legjobb, ez tény :)
  • Nuki
    #1103
    off:
    igen, sztem a Settlers 2 volt a legjobb :) , hát még amikor ketten jáccátok, egy gépről és monitorról :))
    on.

    a Híróznak is ez adja a zamatát, hogy egyszerre 4-5 en is tudtunk jáccani, egymás ellen is, igaz marha sokáig tartott de :P

    Najó, maradjunk annál hogy a H5 jó lesz, és sokáig is emlékezni fogunk rá, talán mint korszakalkotó játék a maga nemében ;)
  • Cobra.
    #1102
    Én most raktam fel a H4-et megint és nekem továbbra sincs vele semmi bajom. Nagyon szép a grafika, és tetszenek az aktív hősök. H3 is tetszett annak idején (illetve még mindig tetszik), a H5-öt meg majd meglátjuk. H5-tel csak az a gond, hogy teljesen más csapat készíti, mint a 3-at, 4-et.
  • Thanatos
    #1101
    jah és még mielött énis le leszek ugatva éna képek és az alfa alapján mgé mding azt mondom hogy ez spec nem a bukásnak elsz az ékes példája hanem inkább a heroes ujboli felemelkedésének (legalábbis remélem) de azért én emg tom érteni őt is hogy nem tud minden kétség nélkül bizni...
  • Thanatos
    #1100
    settlersnél a hanyatlás nem a 3al kezdődött... mert akár mi is változott vérbeli settlers votl emgmaradt a stilus minden , max nagyon picit raktak hozzá az iránygatható aktonákkal emg hasonlokkall..., ellenben az 5-nél egy az egyben kibaszták az egészet mint oylat a picsába és csináltak egy fos wc3 clone-t aminek SEMMI köze nemvolt a nevén kivül a settlersekhez... de tényleg nem...
    amugy ő szeirntem nem a 3d miatt mondta hogy wc3 clonenak tünik hanem inkább azért mert nem egy game volt ami pont a 2d-3d váltásnál basztak el végérvényesen 8köztük ugye a wc3 is...) és ez azért több véletlennél..., persze mindenki bizik benne hogy nem igy lesz emrt tényleg egy sima megjelenités tipus váltásnak miért kéne magával vonni az elkurást..., és ez igy is van..., csak sajnos sokszor mégis sikerült a nagyon várt gameknál ezt megalkotni igy már én is ugy állok hozzá hogy jobb félni mint emgiedni :) persze az emberben tartja a lelket az hogy egy heroes-nál csak nem tudják anyira elszurni a dolgot, és remélem is hogy igy lesz de ugye volt egy settlers 5..., azóta őszintén emgmondom én már minden folytatástól félek :((( )igaz votlak elötte is hasonlo nagysikerü ballépések de talán egyik se volt annyira látványos és orditóan idegesitő mitn a s5-nél... )
  • Davidus
    #1099
    láma vagy
  • Mutans Zombi
    #1098
    Amikor valaki azzal jön egy 3D-s fantasy stratégiánál, hogy olyan mint a warcraft 3, hát kinyílik a hóhérpallos a zsebemben :-/

    Egyébként valszeg azért olyan hasonlóak a 3D-s str. játékokban az egységek/épületek egyebek kidolgozottsága, mert egyikünk sem rendelkezik Silicon Grapihcs Onyx 2-vel, hogy egyenként 3 millió polygonból álló modelleket halomszám tudjunk akadásmentesen irányítani.
    Ezért hogy ne szakadjon szét a gépünk, alacsony polygon számú modellel kénytelenek kiadni a játék alkotói. Hidd el, ha bírná a gépe mindenkinek, ők is jobban kidolgoznák (illetve nem butítanák vissza) az egységeket.

    A 4. rész sokkal inkább szakított a klasszikus Heroes-s stílussal, mint az 5; Te mégis inkább azt tartod Heroes-nak és azért törsz máris pálcát az 5 felett, mert - bár ez közelebb áll sokmindenben a 3 világához - ez 3D... okay.


    off
    A Settlers 5-t nem azzal b*szták el, hogy 3D-s lett.
    A hanyatlás korábban, már a 3-mal elkezdődött.
    on
  • Moonsahdow
    #1097
    És a h3ban én a dread knightet szerettem. Csak aztán jött a vampire. Utána aranysárkány, grand elf stb...
  • Moonsahdow
    #1096
    Jó a bugyiba csináltatáshoz az arany sárkány is (ha jól emléxem a 3ban 2xes szaporulata volt, de cserébe gyengébb. Namost ha megölik a fekádat egyből vesztesz x sebzést. ha megölik 2 aranyadat akkor vesztesz x sebzést)
    Na ezt jól kiokoskodtam.
  • Láma!
    #1095
    nemvagyok maradi.
    hm
    de az vagyok és?:D
  • Nuki
    #1094
    Igen, sokan szidták a heroes négyet a 'túl' 3D-ssége miatt :)
    aztán megszoktuk....
    jön a heroes öt, még 3Dsebb még-csili vilisebben lesz lessz...
    Remélem ezt is megszokjuk :)
    Ne legyünk már maradiaaaak!!!4
  • 3P
    #1093
    :)
  • Láma!
    #1092
    én ne szeretném????
    mint emlitettem 7éve folyamatosan játszom:)
  • 3P
    #1091
    Tulajodnképpen sokan szkeptikusak voltunk, de szerencsénkre kiszivárgott egy béta demo, ha més nem is de az végleg meggyőzött bennünket, hogy egy bizony ízig-vérig Hereos lesz, s ha még jobban specializálnánk, talán a 3. részre hajaz a legjobban.

    Ha lesz egyszer hozzá szerencséd ne hagyd ki, ha valóban szereted a Heroes of Might & Magic sorozatot... :)
  • 3P
    #1090
    Tényleg ki lehet kapcsolni ezt több hivatalos forumon is jelezték. Én kb 1 hétig hagyom, utánna ki írtom... :)
  • robotnyk
    #1089
    hogyhogy ahogy látod? amikor támadnak mutat egy látványos közeli kamerát, amit nyilván a véglegesben ki lehet kapcsolni.
  • Láma!
    #1088
    nem azért mert szép, ne érts félre.
    láttam azt a videot rola régebben, látom a képeket. gyönyörüek.
    de ahogy a höst, és az egységeket látod, az warcraftos. a többi nem , csak az. és nekem ez nem tetszik nagyon, sem ebben, sem a settlers 5 ben.
  • robotnyk
    #1087
    azért warcraft, mert szép? ugyanmá'
    alpha alapján nem az lesz, hanem a 3 méltó utóda
  • Láma!
    #1086
    hm, nem.
    de aképek alapján.
    ugyanugy el lesz szurva mint a settlers 5.
    abbol is csináltak egy szar warcraftot. egy ijen játék legyen már ojan mint az elödjei, legalább nézetben, az adta a feelingjét
  • robotnyk
    #1085
    miért tudsz valamit arról hogy rts lesz belőle?
  • Láma!
    #1084
    hát srácok.
    nézegettem a képeket, olvastam pár kommentet.
    a képek valoban gyönyörüek, de mint gondolom ezt már kitárgyaltátok ezerszer, és én vagyok az ezeregyedik aki leirja, ez NEM heroes.ez warcraft. épp emiatt, én szerintem ki sem probálom majd, legfeljebb ha vmejik havernak meglesz, megnézem ott. pedig én már több mint 7éve játszom a H3-at, és rengeteget H4-ztem is, de ez vhogy nem bejövös. köszi hogy irhattam.
    csáo
  • dr Kotász
    #1083
    Szerintem meg a Vampire Lordok miatt... A játék (H3) legjobb egysége volt szvsz...
  • Mutans Zombi
    #1082
    A 2-ben is és a 3-ban is Necro-párti voltam.
    A 3-ban Thaunt speciális képessége miatt (Animate Dead), pedig már kicsit undorítónak is találtathatott a játék, pláne miután kijött a Shadow of Death, s benne az ultraübertáp Necro Combo Artifact...

    Azért így visszagondolva mekkor poén volt a Heroes 2-ben a Warlock-ok Armageddon + akármilyen színű sárkány kombinációja.