14765



KELET TÖRZSEI MAGYARÍTÁS (thx, AtiRadish)
  • 3P
    #1241
    Na, hazaérve asszem ez lesz az első dolgom.
  • Rettenthető
    #1240
    Hát ha új az király, mert most jött le
  • Shaman
    #1239
    akkor csekkoljátok le!
  • Kandurex
    #1238
    Dikk...gyerekek, ez tényleg új..lál
  • Kandurex
    #1237
    ezt írja, megnézem

    updates from the previous version (First Playable)

    Adventure Map
    - Minimap
    - River
    - Ship
    - Terrain objects: flowers, lakes, craters, mountains, shrubs
    - Flying info instead of dialogs
    - Edge of the map
    - Fog of war (depicting explored and unexplored territory)
    - Shadow, clouds and birds over adventure map
    - Basic AI
    - Camera scroll via screen edge is implemented
    - Music

    Combat
    - Siege arena
    - Hero specialization (skills, abilities)
    - Weather effects (rain)
    - Grid on/off option
    - Prediction of damage to creature
    - When a player hovers the mouse cursor over one of the creature icons on the ATB bar, the corresponding creature on the battlefield is highlighted
    - Music


    Town
    - Closeup of the town view
    - Animated clouds, birds, foliage
    - Improved grass texture on the town hill
    - Objects in background
    - Music

    Cut-scene

    Interfaces
    Main Menu, Spellbook, Town Building, Town Fort/Creature Hire, Hero,
    Confirmation and Notification Dialogs, Tooltips

    The ways of version improvement and known bugs are enlisted in Section 5 "Known issues and further improvements".

    Enjoy the demo!
  • Shaman
    #1236
    eltelt :-p
  • Rettenthető
    #1235
    Én sem emléxem arra, hogy igértek volna demó-t, persze ettől még lehet.
    Úgy érzem, hogy ezt a hátralévő pár hónapot a türelmetlenséggel vívott harc fogja kitölteni. Igazán kemény idők lesznek ezek. És ez még csak az alapeset, mert akkor fogjuk magunkat megmarni, ha tolnak még 1-2 hónapot a megjelenésen - remélem ez nem fog bekövetkezni.
  • Kandurex
    #1234
    5 perc múlva megmondom
  • NeoMaN
    #1233
    DEMÓ
    egy ruszki oldalon..... gondolom ez a régi alfa, de azért valaki megleshetné..
    :)
  • Thanatos
    #1232
    szeritnem senki se igért demo-t, de mind1 :D
  • Mayday
    #1231
    Igertek demot?
    Nem bannam, jo lenne egy decemberi H5 demo.
  • Acidlich
    #1230
    Tudja valaki h demot mikorra igértek? én decemberre emléxem...
  • Cobra.
    #1229
    Akkor valamit nagyon elszúrtál a gépeden. WMW9-cel van a videó csinálva, microsoft.com-on keress rá, hogy codec, és mindjárt az első vagy második találatnál ott a letöltés.
  • tomo
    #1228
    hogy a frasz torne ki oket, se mediaplayer classic se vlc nem viszi. eh.
  • Nuki
    #1227
    fúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúú nagyon impresszív :)
    nagyon tetszik ez a részletesség, minden!!! :D
    szerintem akinek volt eddig ellenvetése, nagy részének így elszállhattak a kétejei :D:D:D
    [nagyon várja mááár]
  • precision
    #1226
    pofás
  • Nuki
    #1225
    ezaz, az azért egy kicsit nagyságrendekkel könnyebb mint a hiroz :D
    a video még most jön le, én még kimaradtam a nirvánából...
  • 3P
    #1224
    A SOD a nagy-nagy kedvencem, pont a kihívás miatt... Természetesen 200%-on értve ;)
  • 3P
    #1223
    Persze-persze. Én is arra céloztam, mert ezt a díjat is, ha jól tudom szeptemberben adják ki, ergó már csak 2006 szeptemberében kaphatja meg ;)
  • Shaman
    #1222
    max a jövő év stratégiája...
  • Kandurex
    #1221
    Elkezdtem tolni a Shadow of Death kieget, egészen nehéz, meglepően, sajnos a Disciples eltunyított
  • 3P
    #1220
    Már annyian megdícsértétek a múvit, hogy nem maradhatok én sem ki a sorból. Szegény francia barátuk franciás angolságában nehéz komolyan venni a játékot a tálalásában. Egy biztos ez a játék könnyen lehet az év stratégiai játéka (szándékosan fogtam vissza magam, s nem mondtam többet).
  • NeoMaN
    #1219
    Na, én csak most tudtam megnézni a múvit.

    ELÉLVEZTEM.

    Emberz, ez isteni, MADÁRTÁVLAT ISTENI! :Ð

    Jobban sokkolt mint a doom3 (pedig nagy fan vagyok), és ezért a gémért én is hajlandó vagyok áldozni pénzösszeget (mind HW mind SW ügyileg).
  • NeoMaN
    #1218
    Homm3 iszonyat rángatott 200mmx, riva128, 64MB ram kombómon, pedi egy Quake2 vagy Unreal szakított rajta.
    Homm4 még a mai napig undorítóan (bocs ha valakit megsértek) animál, bármilyen erős gép is van alatta - bár ez lehet a programozók hibája.
    Nem csodálkoznék, ha ez a rész is nagykanállal zabálná az erőforrásokat...
  • 3P
    #1217
    Legyen igazad és akkor nekem is megmaradhat a konfigom (AMD 2400+, ATi Randeon 9800pro, 1 GB ram). Bár nem lennék meglepve, ha 1-2 apróságról le kellene mondani.
  • Kandurex
    #1216
    Hmm, na én azért remélem, hogy a configom (lsd. lentebb az aláírásban) elegendő lesz egy high minőséghez
  • 3P
    #1215
    Na igen. A gépcserével én is pont így vagyok... :) A Heroes-ért mindent! ;)
  • robotnyk
    #1214
    ijesztő volt a töltés amíg belépet a várba, de hát ez legyen az optimalizáció hiánya egyenlőre
  • Rettenthető
    #1213
    Hát igen. Szájam táti volt mikor megnéztem.
    Igazából én "csak" ettől a részétől tartok a játéknak, hogy egy fullos pálya - egyetértelműen a legnagyobb méretű - 8 ellenféllel, az hogy fog menni?
    Persze legyen jó vizes a pálya, hogy szakadjon, szakadjon szét minden...
    Már a 4.-ben is megöszültem körönként, de vajon itt mekkora gép kell, hogy ne 5 percet várjak 2 lépés között, vagy várbalépéskor?

    Bár nálam már nagyon esedékes lenne a gépcsere - mert komoly problémákkal küzdöm, de amíg ki nem jön a gamma, addig én már nem igen hiszem, hogy új gépet veszek. Majd akkor - hogy ennek a célnak is megfeleljen:)
  • Cobra.
    #1212
    Nagyon jó a videó, szerintem nem a videókártya miatt fájjon a fejetek, hanem a RAM miatt. Szerintem a minimum az elinduláshoz 512Mb, játszható szint az 1Gb, kellemesen játszható 2Gb
    Meg a videókártyánál se árt majd azért a 256Mb ram 256biten a max grafikához
  • Davidus
    #1211
    odabasz! a zene is rendben lesz úgy hallom:)
  • b-type
    #1210
    thx!
    Nagyon jól néz ki, és sztem az animációk kikapcsolhatóak lesznek a kalandképernyőn, mert oda ahogy mondtad tényleg elég fullos teljesítmény kell.
    valszeg a zoom is hasonlóan.
  • Kandurex
    #1209
    Kezdek kételkedni benne, hogy a 6600GT -ém meg fog tudni e birkozni majd a feladattal :/
  • Kandurex
    #1208
    Na emberek! Én szánom - bánom, de levizeltem a bokám! Olyan eszméletlen ÚJ videó van itt kérem tisztelettel....Mikor jön már?

    Hát kérem szépen, gatyát felkötni, olyan látványba lesz részetek...

    ...én dobtam egy hátast, elképesztő, földbe döngölő!
  • Kandurex
    #1207
    Csak arra, ami kiváló.
  • Nuki
    #1206
    támogatva :D
  • Cobra.
    #1205
    Egyébként ez a kép nyugodtan mehetne a menü háttérképének
  • Rettenthető
    #1204
    Áruld már el mi miatt is kell alaposan szemügyre venni? Majd kiguvad a szemem, de vagy nem látom, amit kellene; vagy "csak" a rajz kidolgozttságára hívod fel a figyelmet - ami persze kiváló.
  • Nuki
    #1203
    igen, de elég sűrűn kezdték el használni ezt a kőr-kereszt szimbólumot egy két fegyveren meg tárgyon :D
  • Cobra.
    #1202
    Ez a legjobb art kép, a többi messze nem éri el ennek a szintjét.