14765



KELET TÖRZSEI MAGYARÍTÁS (thx, AtiRadish)
  • Besz
    #1001
    Jó, jó, elcsesztem!

  • robotnyk
    #1000
    mivel lesz benne mapeditor alapból, ahogy ígérik, akkor bizony nem 2 hetes szórakozás lesz, még végigmegy valaki a kampányon. amíg megjelenik, marad a Civ4, utána meg majd felváltva! :)
  • 3P
    #999
    Én is hallotam ilyes félet egy Barbáros mission disc-ről...
    Működő(bb) linked nincs?
  • 3P
    #998
    Én biztosan megveszem, sőt ha lesz, akkor valami Collectors Edithion-st vennék meg szívem szerint... :)
    A félelmem csak az, hogy mivel SF3-as a játék így a védelemmel való foglalkozás és az emiati fikázás eluralkodik majd jelen topikon. Remélem nem így lesz...
    S ha azt nézem, hogy mennyit tóltam a korábbi Heros-okat (igen a 4. részt is), akkor nem érzem úgy, hogy a pénzemért nem kapok eleget ;).
  • Kandurex
    #997
    brek, brek..
  • Besz
    #996
    Itt a válasz:
    Tha Academy

    Tippelek!
    Kiegészítő neve: Barbarian Invasion.
  • Mayday
    #995
    Jaja, ilyen orkos-ogres banda meg nagyon kell (Warlock esetleg lehet a Wizard?)
  • Mutans Zombi
    #994
    Hát nem tudom, én ugyan nagyon bizakodva várom a játékot, meg az sem kizárt megveszem origiben, de azért vannak félelmeim.
    Lehet rosszul tudom, de javítsatok ki, ha tévednék: a játékban 6 játszható faj lesz, ebből 5 ismert:
    - Emberek
    - Elfek
    - Élőholtak
    - Warlockok (?)
    - Démonok
    - ??? (*)

    (*): Nos mivel egy hely marad üresen, ezt vagy a Barbárok vagy a Wizardok fogják betölteni. Mindkettő elég régóta szerepel a Heroes történetében és ha vmelyik kimarad... De persze biztos lesz majd küldetés CD és abba is kell vmi "új" vártípust rakni.
  • precision
    #993
    sztem is talán fordítási v. megfogalmazási hiba
    az viszont tény hogy a 4ben a golem is a mechanikus lények közé tartozott a gépsárkánnyal és a ballistával együtt
    na majd meglátjuk...jöhetne már legalább a demo...
  • Shaman
    #992
    de lehetne!
  • tomo
    #991
    nincs gőzgólem.
  • Shaman
    #990
    gőzgólem?
  • tomo
    #989
    meg a golemet mágia hajtja , nem gőz.
  • NeoMaN
    #988
    szerintemse :Ð
  • 3P
    #987
    Remélhetőleg tényleg így van, az viszont nem is kell bele... ;)
  • NeoMaN
    #986
    sztem meg félreérthető a fogalmazás
    mechanikus-fegyveresre gondolnak talán, gépsárkány meg ilyesmi
    Gólemnek nincs fegyvere.....
  • Moonsahdow
    #985
    Bizony. nekem egyedül azzal van problémám, hogy talán ez se hozza vissza a jó kis h3mas-h3bladés hangulatot. Kiveszik a gólemeket? Ez hülyeség már elnézést. Azér reméljük hogy a 4 csak a 3do uccsó rúgása volt és az ubisoftosok felélesztik a játékot. (a 4 nekem nagyon-nagyon-nagyon nem tetszett, és nem vagyok egyedük) Az íjasok 100 hogy benne maradnak különben kiátkozzák őket mindenhonnan ugyanis az E3 videóban is láthattunk egy fasza íjásztámadást.
  • 3P
    #984
    Persze én is így gondolom és ennek örülök is, mert a puska nem való a Hereos-hoz (ki emlékszik már a IV-hez tervezett lézerpisztolyos egységekhez, amit a fanok heves tiltakozására vettek ki...) Íjjászt meg láttam már Elf-ben és emberben is a Heroes V-ben... :)
    A Golemekért viszont tényleg kár... :-/
  • bgabor
    #983
    Lehet, de a 2-3-4 ben végig benne volt. Talán az 1-ben is, azt nem láttam. Nagy baki lenne kivenni.
  • precision
    #982
    h4 szerint gólem is mechanikus
  • bgabor
    #981
    Íjra biztos nem, hiszen láthattunk már a screenshotokon meg videokon íjászokat.
    Fegyveres lény alatt szerintem például a sok fantsyban látott, kezdetleges puskával lövöldöző törpöket vagy hasonlóklat értettek.
  • robotnyk
    #980
    ja sztem csak a fordítás miatt van így
  • bgabor
    #979
    Gólemet nem hiszem, hogy kiveszik, tradícionális Heroes-lény. Mechanikus lények alatt szvsz csak a Heroes 4-es Order törpe vezette gépsárkányra, és a hozzá hasonló agyszüleményekre gondoltak.
  • 3P
    #978
    A golemeket sajnálom. Gondolom a fegyvernél nem az íjra gondoltak... ?
  • precision
    #977
    gépsárkány, gólem...
  • robotnyk
    #976
    fegyveres/mechanikus - ballista?
  • precision
    #975
    - nem lesznek fegyveres és mechanikus egységek

    Na neeeeeeee!
  • Kandurex
    #974
    Nival ismételten adott pár választ a Heroes sorozat ötödik részével kapcsolatban. Nézzük a fontosabbakat...

    - minden faj egyedülálló képességekkel rendelkezik majd, akárcsak a nekromanták az előző részekben
    - a diplomáciai képességek kiegyensúlyozottabbak lesznek
    - lesz Phoenix - azonban az még nem dőlt el, hogy mint várban vehető lény, avagy szummonálható teremtmény
    - normális körülmények között a hős nem tud repülni, azonban lesznek varázslatok, melyek segítségével a hős a pályán tud repülni, avagy teleportálni
    - nem lesznek fegyveres és mechanikus egységek
    - 144*144-es pályaméretnél lesz nagyobb is
    - a fejlődési rendszerről további infók decemberben várhatóak
  • b-type
    #973
    ja-ja, nálam is tutter befutó a Heroes V, pedig a képek alapján kicsit furcsa, de látok benne nagyon jókat is, amitől tartok az olyasmi hogy nem lesznek olyan szépen részletesek a lények, pl. a Kandurex által linkelt tegnapi képeken a 3fejű pokolkutya nekem kicsit kusza.
    A Heroes 4 pedig a kiegekkel lett jó, alapból nem igazán jött be nekem sem.
    én még mindig H2gold, H3/AB/SoD-WoG rajongó vagyok, de azért kiegekkel nem rossz a H4 sem.
  • 3P
    #972
    Hagyjuk nmár ezt a Heroes 4 óroiási bukás meg hasoló szöveget mert egyáltalán nem igaz!
    A 4. részből több fogyott, mint a 3. részből. Írom mindezt úgy, hogy nekem is a 3. rész jobban tetszett összességében.

    Az SF védelemmel meg az a legnagyobb gond, hogy nehéz vele a warez és emiatt misztifikálják. Nekem is van több eredeti SF3-as játékom, mind tökéleteen fut, sőt sok ismerősömnek is van, de egy sem panaszkodott. Hibák (bug-ok) mindig vannak, de melyik az a mai játék, amely hibamentesen jönne ki? Sajnos egy sem, erre való a PC-n a patch. Még mielőtt valaki SF3 pártolónak titulál, rögtön jelzem, hogy utálom, mint a Pestist, de a tényeket nem kell más színben láttatni. A Heroes V esetén meg számomra történetesen mindegy, hogy miféle védelmet raknak rá, mert ez az a játék, amit meg akarok venni, hiszen vélhetően évekig játszani akarok vele, s így nézve megtisztelem a fejlesztőket, hogy meg is veszem a játékuk, s jelzem a magam módján számukra, hogy legyen még folytatás. Na de elég ennyi a warez/legális témából, terüljük vissza a topikot a játék eddig kikövezett medrébe! :)

    Demo meg lesz a Hereos V-ből is (többször is írták), meg kell nézni azt és dönteni, hogy megveszed-e, vagy szenvedsz a warezzel, vagy kihagyod. Én más lehetőséget nem látok...

    A grafika meg izlés kérdése. Azon, hogy tetszik-e vagy sem vitatkozni kár, mi több értelmetlen. Elfogadom, hogy neked nem tetszik, sőt lehet, hogy te a manga jegyeit látod benne, ám legyen. Nekem viszont nagyon tetszik láttaam mozgás közben, láttam képekről s számomra nagyon szép.
  • bgabor
    #971
    Igen, pontosan így fogok tenni.
  • Mayday
    #970
    Hat, en meg sosem furodtem be eredetivel. Minden esetben futott, nem kellett krekkelni, meghajtot letiltani, segedszoftvereket telepiteni, stb. A jatekokkal is meg voltam mindig elegedve. Ha egy jatekrol nem tudsz semmit, akkor megvetel elott probald ki a demot, hatha nem furdesz be vele.
  • robotnyk
    #969
    majd kipróbálod a demot.
  • robotnyk
    #968
    a giccs témát már megbeszéltük, és semmi köze a mangához
  • bgabor
    #967
    Hát én meg nem fogok látatlanba megvenni egy tizenakárhányezer forintos játékot, ahhoz túl sokszor befürödtem már eredeti játék vásárlásakor.
    Ebben az esetben pedig fokozottan oda kell majd figyelni erre a kérdésre, figyelembe véve a fejlesztő előző játékának, a Blitzkrieg 2-nek a "minőségét", és emlékezve a Heroes 4 óriási bukására.
  • Mayday
    #966
    Nezd, ha nekem sem fog, majd visszaviszem.
  • bgabor
    #965
    Sok olyan esetről is hallotam/olvastam már, amikor a delikvensnek az eredeti, boltban vásárolt starforce védelmű játéka sem működött a gépén.
  • bgabor
    #964
    Nekem tökmindegy, hogy manga e vagy sem, én csak azt látom, hogy ugyanolyan hülyén néz ki, mint a japán "rajzfilmek". Annak a stílusnak pedig semmi keresnivalója itt, európában, és ha ezt egy fejlesztőcég nem képes felfogni, akkor ott nagy gondok vannak.
    Végezetül nem azért giccses, mert Fantasy. A Heroes 2 és 3 is fantasy, mégsem giccses.
  • Mayday
    #963
    Ezekkel az uj vedelmekkel kicsit ra vannak jobban kenyszeritve a jatakosok, hogy ne esz nelkul toltsenek le mindent, hanem dontsek el, mi az, ami nagyon tetszik, es vegyek azt meg. En speciel vagyok annyira Heroes rajongo, hogy egy nagyon picit sem aggodom, milyen vedelme lesz, mert nem az NFO-ja alapjan fogok vele tokolni ugysem :)
  • Mayday
    #962
    Sztem sem manga, es a sem allja meg a helyet, hogy a 4 az "tré" vagy "gány" lett volna... :)