14765



KELET TÖRZSEI MAGYARÍTÁS (thx, AtiRadish)
  • Thanatos
    #841
    tedd hozzá hogy mi lessz akkor..., majd akkor jelentik be a csúszást :D
  • Kandurex
    #840
    Jövő év, téli hónapok, ez lehet január - február, de lehet november - december
  • toma77
    #839
    Van már hivatalos kiadási dátum? Nem hoz tűzbe a béta!
  • odex
    #838
    De az a lényeg hogy a hős is harcol benne van a nevébe hogy hős :D
  • NeoMaN
    #837
    énis :)
  • Thanatos
    #836
    én meg nagyon remélem hogy kihagyják... :)
  • odex
    #835
    Remélem azt nem hagyák ki hogy a hóssel is lehet harcolni :)
  • precision
    #834
    Ne is mondd... :(
  • Kandurex
    #833
    Az még messze van :(, minimum fél év!
  • precision
    #832
    Nagyon tuti ez az uj movie, vazz alig várom már hogy kijöjjön
  • nyami
    #831
    htx
  • precision
    #830
    Ja nehét lett volna: link
  • nyami
    #829
    nehéz lett volna 1 linket benyomnod
  • Mayday
    #828
    Pl. Hardwireden fenn van.
  • precision
    #827
    link?
  • Cobra.
    #826
    Van új videó
  • robotnyk
    #825
    biztos hogy ki lehet majd, ez egy rohadt régi alpha csak
  • NeoMaN
    #824
    tény hogy 800-adszorra már k*-ra idegesítő a magasba lendített kard, vagy a sebzésnél rázúmolás....
  • SLICK
    #823
    mért hányingerkeltő a ameramozgás???
  • tomo
    #822
    remelem ki lehet majd kapcsolni a harc kozbeni "effekteket", kamerakapkodasokat. meg a mindenfele hanyingerkelto kameramozgast.
  • 3P
    #821
    Én nem akarlak győzködni, mert 1000 szónál is többet ér a kiszivárgott alfa álapotú játék játszható változata és az azóta megjelenő screenshotok. Grafika kapcsán már nem izgulok, mármint a dimenzió növekedés végett. A művészi hatás még kérdéses láttam jó és kevésbé jó megoldásokat pl. az egységek terén, összességében az amit eddig láttam nagyon jó volt, s türelmetlenül várom a megjelenést...
  • Thanatos
    #820
    épp ez a baj hogy nem a graf csak a graf maitt volt szar a wc3... :P
  • precision
    #819
    miért baj az ha kockás? amugyis ha megnézed a screenshotokat nem sok kockát látok :D
    amugyis egy ilyen játéknál a grafika az kb huszadrangu dolog, ha a graf -ra utazol játszál fps -eket, ott minden csillog-villog
  • Thanatos
    #818
    wc2-wc3 esetében százszázalékik énis igy votlam vele , jobban emg se tudnám fogalmazni :)
    de remélem azért itt nem igy lesz
  • grizzly21
    #817
    én attól félek ami a blizzard kapcsán is történt: warcraf2-őt szerettem, mig a 3mat nem és sztem ennek nagy oka volt a 3d-s de szememben kockáűs graf
  • j0nNyKa
    #816
    6 faj lesz, itt lehet roluk informalodni valamennyire
  • odex
    #815
    Úristen ilyen kérdést LOL
  • tomo
    #814
    szamit?
  • Sheke
    #813
    ha igen ugyan mik
  • Sheke
    #812
    ebbe lesznek új csapatok?
  • 3P
    #811
    A Gamestar már sok hülyeségezt írt... :)

    Mielőtt félreértenél nekem is a 3 az abszolút kedvencem (nem csak a Heroes részek között, hanem minden játék között, tehát eléggé fan vagyok), azonban a 4. rész nem volt hatalmas bukás jó példa rá az eladási számok mellett a különböző oldalakon futó Heroes bajnokságok, illetve az azon résztvevők aránya. Tény, hogy a 4. rész szakított sok klasszikus hagyománnyal, de nem jelenti azt, hogy mind rosz lett volna. Nekem nem tetszett az aktív hős, de jobban tetszett a skill rendszer felépítése a 4-ben, bár lényeges skill-ek maradtak ki, hogy mást ne említsek, pl. ott volt a logisztika. Vagy említhetném a mágia rendszert az is ötletesebbnek tűnt a 4. részben, bár nem volt kiegyensúlyozva. Nagyon jó volt a 4. részben, hogy megjelent a varázskönyv az egységek kezében, egész jó stratégizálási alapot vitt a játékban (a Heroes meg erről szól...). Az egység fejlesztés (upgrade hiánya) viszont nem tetszett. A first strike is csak néhány egység privilégiuma lett ennek van előnye, de vitathatlan kellemtlensége is volt.
    Tehát nem hinném, hogy a 4. bukás lett volna, max sok Heroes 3 rajongónak túl szokatlan volt (elinte nekem is), vagy kifejezetten rosz volt a szemükben. Ennek talán a megszokás volt az oka.
    Ja, ez az 5. rész topikja? :) Na igen, én nem félnék a helyedben az 5. résztől, ez nagyon is a 3. részre hajaz, s aki látta a béta demót az ebben megerősít. A négyszög alapú háló adottság, de érdemileg nem sokat változtat a hatszög alapú hálóhoz, és ezt esetleg februárig még változhat is.
  • Kandurex
    #810
    Egész pontos rálátás. Sajnálatos módon ezeket a tényeket nem veszik észre. Hogy miért? Nincs rá magyarázat. Egyszerűen a kiadó + fejlesztő cégek úgy gondolják, hogy ami kerek azt vinni, ami kocka azt gurítani kell.

    Jó példa erre a legutolsó Magyar fejlesztésű terminátor játék, a piacnak nem volt szüksége multi játékra (poén, h itt a fórumon megfordult pár fejlesztő), de csak erőletették. Úgy belebuktak, mint állat.
  • bgabor
    #809
    Gamestar anno nem ezt írta. Amúgy teljesen mindegy, a Heroes 4 hatalmas bukás volt, mind a kiadó, mind a fejlsztő belebukott. Nem értem hogy miért kell a H4 megoldásait favorizálni, amikor az a koncepció már egyszer megbukott. Rács terén is vissza kéne térni a H3 rendszeréhez, mint ahogy minden más tekintetében is most ezt csinálják a fejlesztők a Heroes 5-el.
  • Tauron
    #808
    mien vicces hangja van a csávónak
  • 3P
    #807
    Igen, ez kicsit direktebb módja a "bizonyításnak"... :)
  • NeoMaN
    #806
    volt rács, csak peccs kellett és be is kellett kapcsolni...
  • 3P
    #805
    Meg amekkorát te tévedsz!
    A 4-ben pontosan négyszög alapú rács volt a mozgási alap, olvass el bárhol fejlesztői leirásokat, vagy akármilyen technikai infókat...
  • bgabor
    #804
    Négyben egyáltalán nem volt rács, mivel nem rács alapon számolta az egységek mozgását.
  • NeoMaN
    #803
    ne forumozzá, dógozzá!!
    :-D
  • 3P
    #802
    Ez legyen a legnagyobb füllentésük... :)