14765



KELET TÖRZSEI MAGYARÍTÁS (thx, AtiRadish)
  • 3P
    #921
    A sorrend nekem is ez, de én a 4. részt is sokat tóltam, s tolom máig a 3. résszel egyetemben.
  • 3P
    #920
    Mondjuk, úgy hogy neked szerencséd van. Sokaknál sok szívás van vele. Nem warez topik ez és ne is legyen az, de azt megjegyezném, hogy jártam már én SF3-mal úgy, hogy az egyik gépen ok volt a másikon nem, tehát erősen hardver függő...
    Nekem jelen esetben mindegy, mert ha lesz rajt védelem, ha nem ezt biztosan megveszem, s lehetőség szerint valami Collectors Edition változatot... :)
  • Shaman
    #919
    hát én a 4-el nem sokat játszottam,igaz a 3-al már annál többet...
  • Thanatos
    #918
    sf3 tökéletesen megy varezba 3.6 verzios sf3ig, szal ezen nem kell izfulni max ha kidobnak valami nagyon új sf-et :)
  • Thanatos
    #917
    énis is örökérvényűnek tartom a 3-at de ettől függeltenül ha baxnak normálisan kaidni akkor meg már benne elsz az emberben az a csakazértse..., elgalábbis ha sikerül enyivel késöbb kaidniuk én teljes áron tuti nem veszem meg mgé ha bejön akkor se..., ha már addig vártam akkor várhatok amig lemegy az ára... :) persze ha rendes időben kaidják és anyira bejön akkor goto bolt :)
  • 3P
    #916
    A Heroes tipikusan nem az a játék, amit hamar "kijátszanak", azt annyi... :)

    Egyébként én is inkább az angolra hajtok (még ha nagy magyarítás rajongó is vagyok), mert félek, hogy a megjelenési elodázódás mellett még patchelési gondok is lesznek...
    Legjobb lenne, ha választhatnánk telepítéskor, hogy magyar, vagy angol nyelven akarunk-e játszani.

    ps. Azt meg már csak mellékesen írom, hogy a warez eléggé korlátozott lesz, lévén ez is SF3 védelemmel jön...
  • precision
    #915
    Ez nem igaz. A 3-al, 4-el még ma is sokat játszom/játszanak.
  • Shaman
    #914
    addigra meg már senkinek sem kell,mert mindenki kijátszotta...
  • Thanatos
    #913
    amugy ha magyarul lesz és nem elsz angol mo-n egyltalán az kruva jó lesz mert kb +1 év amire kegyeskednek majd kiadni :(
  • Shaman
    #912
    mikor?
  • Thanatos
    #911
    remélem azért lesz kapható angol is mo-n :)
  • Kandurex
    #910
    Én is csak egy kicsit vagyok elfogult :))

    Amúgy a legszebb az egészben, hogy magyar nyelven is megjelenik, nem kell várni a magyarításra.
  • 3P
    #909
    Én is elfogult vagyok és "kicsit látva" is azt mondom, hogy érdemes. :)
  • Thanatos
    #908
    igen :) és nem te vagy az egyetlen asszem :)
  • Mayday
    #907
    Elfogult vagyok, ha latatlaban azt mondom, hogy erdemes?! :)
  • NeoMaN
    #906
    hááát, azért HOMM mindig is jobb volt mindennél (még a 4 is, pedig az nekem nem jött be annyira)
  • Cobra.
    #905
    Demót adhatnának lassan, abból majd kiderül érdemes-e megvenni, vagy sem.
  • Thanatos
    #904
    hát ez az ucso kettő kivételével mind rossz hír :( najó még a korbábi verzióbol jövö hősök nemléte se olyan gáz, na de a többi :(
  • NeoMaN
    #903
    ezmost mi, sokkot kaptál???

    :)

    amúgy várom énis mint egy idióta
  • Kandurex
    #902
    Jöhetne már, az egyetlen játék amin komolyan gondolkodom, hogy eredetibe legyen meg.

    - A hexagon alakú térszerkezet négyzetet formáló hálóvá változik.

    - Az előzőleg közreadottakkal szemben nem lesznek hősök a korábbi epizódokból.

    - A pályaszerkesztőben nem állíthatjuk az AI paramétereit.

    - A varázslatok nem lesznek külön részekre osztva (értsd: nem úgy lesz mint a 4-ben, hanem mint a 3-ban). Továbbiak az ügyben előreláthatólag novemberben.

    - Lesz grál.

    - A kipróbálható verziót még a játék megjelenése előtt adják majd ki.
  • 3P
    #901
    Necropolis
  • Mayday
    #900
    Tudna valaki adni linket a Necropolishoz, meg lenyeihez? Valahogy az kimaradt az eletembol, de ugy tudom, mar "bemutatott" faj.
  • 3P
    #899
    Csak 2006-ban jön, de remélhetőleg az év elején, s nem a végén...

    OFF: SF "darabokra roppant"? Ez nekem új, a mostani SF-es játékok is a jó öreg lehúzom a kábelt, illetve SF Nightmarees dolgokkal mennek (ha mennek). Kijött pl 1-2 tavaly év elejei játék, ami már ettől előrébb tart, pl. a Soldiers Heroes of WW2, de az még sima alap 3-as SF volt, így azt nem nevezném összeroppanásnak, főleg nem közel 20 hónap után! Esetleg neked ettől eltérő infód van?
    Mindettől függetlenül ez a játék van annyira jó, hogy védelmétől függetlenül meg veszem, s lehetőség szerint valami gyűjtői változatot, lévén nagyon nagy fan vagyok... :D
  • Kandurex
    #898
    Open? Ne már. MInek az. Inkább adják ki a fullt :)

    SF meg pont a napokban roppant darabokra.
  • Davidus
    #897
    az open beta meg 2 hónap... addig meghalok!:D
  • Davidus
    #896
    hát igy lehet hogy nem törik fel?:P
  • Kandurex
    #895
    Ki nem szarja le? :D
  • Davidus
    #894
    starforce van a bétán :C
  • precision
    #893
    hát ez elég nagy baj, azért még reménykedünk :)
  • Davidus
    #892
    nem kaptam mailt^^
  • precision
    #891
    linket, key -t meg miegymást szívesen látunk :DDD
  • Davidus
    #890
    hát persze
  • Kandurex
    #889
    Természtesen ha beválasztanak már linkeled ide a kulcsot, meg a zárt topik címeket!

  • Davidus
    #888
    Ok people the beta test is now officially started !

    Those happy few of you who received a mail, have the activation key in it, and the link to the closed forum. Remember the beta test can be discussed ONLY THERE. In the closed forum you will find the link to the download. Its quite large, about 700mo.

    For everyone who hasnt been selected, we will add new testers with each update of the beta test, every two weeks, so you still have a chance - as long as you registered when it was time, of course Smile
  • jazzy
    #887
    Valoszinuleg epp azert epitik a 3-ra az 5-ot mert a 4 nem volt annyira nagy sikeru. Szemelyszerint nem vagyok oda erte ha a hos is harcol, de ez egyeni szocprob. Most az egyetlen gondom az hogy beleorulok hogy pont a kedvenc nepemet hagyjak utoljara.
  • Thanatos
    #886
  • 3P
    #885
    fleme = flame (elgépelés)
  • precision
    #884
  • 3P
    #883
    Látom továbbra is fleme-re hajtasz. Már írtam korábban, hogy ne kezdjük el itt századszor feszegetni ezt a hős harcol/nem harcol kérdést...
  • j0nNyKa
    #882
    mifele driad ? az 1 pixie

    lehet harcolni hossel, persze sokkal sokkal korlatozottabban mint a 4ben, es a nagy tobbseg szerint jo is ez igy... en spec szerettem a 4ben a hosharcot, csak epp kisse a vegere el lett tulozva az ereje, foleg a barbarnak... azert ez az "egyedul 40 sarkanyt izombol" kisse fura volt :P