14765



KELET TÖRZSEI MAGYARÍTÁS (thx, AtiRadish)
  • Nuki
    #1081
    Én a 3-ban Rampart Párti voltam, 4-ben Nature, és itt is eléggé tetszik ez a Sylvan koncepció :))
  • Kandurex
    #1080
    Übertáp ide, übertáp oda, egy angyal is a bugyijába csinál ha megjelenik egy Black Dragon a színen
  • NeoMaN
    #1079
    ja, kb ennyi
    :P
  • robotnyk
    #1078
    mert valaki kitalálta, hogy ez űbertáp lesz :)
  • Shaman
    #1077
    igen azt én is így sejtem,de akkor miért beszélnek arról,hogy übertáp lett?
  • NeoMaN
    #1076
    Hátjah....
    :)
    Kicsit már túlmisztifikálják ezt az angyal deübertáp dolgot.
  • 3P
    #1075
    Szerintem erre a válasz kb az ahogy eddig is működött.
    Azaz annyi HP-t tud visszagyógyítani, ahány HP-t tudna rajtuk sebezni, tehát nem mindegy, hogy mikor élesztesz újra az angyallal, s ugye a 4. részben már az újraélesztésk számát a manapont befolyásolta, míg a 3. részben ez csak 1 alkalom volt (igaz a 4-ban is csak 1 újjáélesztésre volt elég a mana,ezért ez nem szempont a kettő között). Magyarul ez szerintem ilyen lesz az új részben is.
  • Shaman
    #1074
    Igen megvehető,de sztem mint itt lentebb írta valaki,ha uppolod,akkor elveszti ezt a tulajdonságát,s marad helyette a feltámasztó képesség.
    Persze kérdeé,hogy ez mennyire erős neki..minden ettől függ.
    Példa ha mondjuk van 20 angyal,s monnyuk a sárkányok legyaknak belőle 8-at,s utána az angyal magára nyom egy feltámasztást,visszakapja-e a 8 megölt egységet,vagy a feltámasztás csak abban az esetben müködik,ha az adott típusú lény mindd meghal? Jelen esetben a 20 angyal. persze ekkor nem tudja magát feltámasztani,hacsak nem több angyal-csapattal mész...
  • Moonsahdow
    #1073
    Nos hát én is külföldről sztem, mert nem vok oda a magyarításokért. Bár ki tudja...
  • robotnyk
    #1072
    persze hogy megvehető, azért írják hogy re-recruiting
  • b-type
    #1071
    Sokszor szídják a 3do-t a rókabőr miatt, de évek óta ilyen szinten tartani egy sorozatot az nagy fegyvertény sztem.
    A 2. rész nagyon jó, mert megtartotta az első rész nagy odafigyeléssel megrajzolt várait, lényeit, és tovább vitte a hangulatot, a 3. rész fantasztikus, és a WOG-al megkapta az ember a parancsnokot, akivel 'le' lehetett menni a csatába,..kevésbé kivülállóként lehetett részt venni a kűzdelmekben.
    A 4. rész hozzáadott egy más tipusú játékélményt, azt hogy több hőssel, sok csatában csak hősőkkel kalandozni,..és a kiegészítőkkel szvsz már teljes értékű tagja a sorozatnak, valamint elvette azt hogy hőstől-hősig szállítgatni lehessen a lényeket, ami bár nagyon hasznos, túl célratörővé tette a kalandozást soxor.
    Az hogy jó, az is mutatja hogy elég könnyen lenyelték a játékosok azt hogy elvették az eddig megismert világot, és egy teljesen újat kaptunk....amit nekem pl. nem volt könnyű lenyelnem a 4. rész megjelentekor.
    Szal akár rókabőr akár nem, a kiegészítőkkel(hivatalos és nem hivatalos) a sorozat minden tagja kiegészíti a játék vonalát.
    Kiváncsi leszek a Heroes 5 mit tud még. :)
  • b-type
    #1070
    Igazából arra gondoltam, hogy amikor leverik a csatában és visszamegy a várba, akkor nem újra felvehető egység lesz, hanem újra megvehető.
    Ezzel végül is kezelhető maradna, mert sztem mindenkivel fordult már elő hogy bevette az ellen várát és ott csücsült benne egy csomó titán mondjuk..és hiába volt 20db, nem tudta megvenni.
    Ahogy az is előfordult hogy jól áltál anyagilag, és vártad hogy vagy a külső forrásban, vagy a váradban termelődjön már újra egy 5. szintű überlény.
    Vhol a kettő közt kapod meg ezt az angyalt ezzel a képességgel sztem.
    Olyasmi mint a kristálysárkány a 3-ban, vagy a megasárkány a 4-ben,...van annyira drága hogy eleinte nem tudod megvenni, később is csak éppenhogy, amikor meg már teli vagy pénzel, és tied a map, ....akkor meg már tök mindegy általában.
    (de ez csak egy elgondolás, lehet hogy egész másképpen oldják meg)
  • Mutans Zombi
    #1069
    Vagy az is lehet, hogy ez a visszaszáll a várba képesség csak az sima Angel-nél lesz, az Archangel meg feltámasztani tud (de a várbavisszaszállós képességét elfelejti)...
  • robotnyk
    #1068
    nemtom, nekem elsőre nem tűnik akkora tápnak
  • jazzy
    #1067
    De ha meg tul dragara csinaljak az angyalt akkor meg kicsesznek a havennel mert vagy angyalt vesz vagy mast. Kivancsi leszek ra, hogy hogy oldjak meg.
  • Thanatos
    #1066
    én inkább nem reménykedek, erre az esély kb 10000 az 1 hez...
  • NeoMaN
    #1065
    rájt!
  • b-type
    #1064
    biztos hogy ki lesz egyensúlyozva.
    Elkerülhetetlen hogy ne legyen nyerőbb vár/mágia/hős tipusok, de eddig is jól meglépték ezt a dolgot.
    Sok mindennel játszhatnak, pl. az árral. Hiába van sok lényed ha nem tudod megvenni..
  • jazzy
    #1063
    Hat ha az angyal tenyleg mindig ujra megveheto lesz a varban akkor 3. honap utan aki megveri a havent az mar ottvan a topon. Persze csak ha mar halado jatekosokrol beszelunk..
  • Cobra.
    #1062
    Nagyon remélem, hogy lesz itthon angol nyelvű verzió (kézikönyv felőlem lehet magyarul), mert ha nem ,akkor marad a CD-rom lehúzós verzió
  • 3P
    #1061
    Megmondom őszintén, hogy akkor hiába a lokálpatriotizmusom, s minden lojalitásom a magyar nyelvű szoftverek támogatásáért, akkor külföldről veszem meg a játékot a megjelenést követően...

    Én csak abban bízok, hogy már nagyon régen be lett jelentve a klasszikus játék nyelvek (angol, német, spanyol, francia...) a lengyel és a magyar változat is, így talán első körösek lehetünk, de nem hinném... :(
    Pedig pont emiatt fogy kevés itthon a szoftverekből, mert mire jön magyarul a játék már messze nem 0day. Na ezzel nem azt akarom mondani, hogy egy Heroes elavulna 3-4 hónap alatt! Dehogy, sőt! De sok játék van ami 3-4 hónap után már kevesebb embert érdekel...

    Lényeg a lényeg, hogy reménykedjünk, hogy vagy lesz azonnal itthon is angol nyelvű, vagy lesz magyar, vagy ami a legjobb lenne, a magyarországon kapható esetében választható enne a nyelv, s persze ez is a nemzetközi megjelenés napján már kapható lenne... :)
  • Thanatos
    #1060
    pedig ez lesz..., arról nem is kell álmodni hogy magyarcerzsönt egy időbe adnak ki a usa megjelenéssel..., a legjobb az lehet hogy ha angol verzió jön ki hamar mo-n de usa-hoz képest az is max késöbb... :/
  • 3P
    #1059
    Azt remélem, hogy a magyar nyelvű hazai kiadás miatt nem lesz az, hogy késni fog az US megjelenéshez képest, s addig az US változat még csak nem is lesz kapható itthon. Sajnos van erre hazai precedens... :-/
  • 3P
    #1058
    Az biztos, hogy érdekes hozzáállás, de ugye az angyal, mint "lény" tulajdonképpen ezt jelenti...
  • j0nNyKa
    #1057
    de most oszinten, ez nem lesz kicsit nagyondurva igy ? amugy is eros az angyal, nehezen doglik, raadasul tamaszthatja is elvileg magat csata vege fele, es emelett tokmind1, hogy vesztesz-e belole, mert ott fog figyelni a varadban, miutan ujra megvetted

    hm.
  • Moonsahdow
    #1056
    Na végignéztm az oldalt. látszik tanultak a bukásból
  • Moonsahdow
    #1055
    Durva...
  • NeoMaN
    #1054
    Úristen NAGYONNAGY OLDAL!!! KÖSZI!
  • tomo
    #1053
    ravasz! es meg az upgrade koltseget is megsporolja az ember.
  • mosoporr
    #1052
    Nagyon lol képek,az a TITÁN ultra brutál
  • 3P
    #1051
    Áááá! Az még nagyon messze van.... :)
  • Cobra.
    #1050
    Nem a tá,asztáson van a lényeg, hanem azon, hogy újra meg lehet venni a halott angyalokat a városban. Tehát amíg nem esik el a város, addig folyamatosan nő benne az angyalok száma elvileg.
  • robotnyk
    #1049
    3ban is támasztott
  • danikarate
    #1048
    torrent file azt hogy kell használni
  • j0nNyKa
    #1047
    Ha az elozetes infok igazak, az angel picit nagyonnagyon overpowered lesz.

    erdemes elolvasni az angel Special Ability-jet...

    Hmhmhmhm.. velemenyek?
  • Mutans Zombi
    #1046
    Mindjárt itt van az a január-február - hacsak nem tolják kintebb, persze ez is még rengeteg időnek tűnik.
  • Thanatos
    #1045
    félreérthető votl pedig :D
  • robotnyk
    #1044
    ja és itt a válasz annak aki a wizardokat hiányolta :P
  • 3P
    #1043
    Imádom ezt a játékot, csak még túl messze van az a 2006 Winter... :(
    Na mindegy addig marad tüneti kezelésként a Heroes 3... :)
  • robotnyk
    #1042
    nagyon komoly