14765



KELET TÖRZSEI MAGYARÍTÁS (thx, AtiRadish)
  • Kandurex
    #1321
    "illuzuió romboló volt, hogy 1 hőssel (na nem is alappal) simán le lehetett győzni 30-40 feketesárkányt pl. az arénában,"


    Nem csak neked.

    Jók ezek a kielemző hozzászólások.-
  • 3P
    #1320
    Ezzel sajnos egyet kell értenem. Minden Heroes-t a legnehezebb fokozaton tolom, s a 4. részben az ellenfél a legritkább esetben okozott bármiféle fejfájást. A probléma inkább a kósza nagy számú csapatokban volt, azok legyőzése volt nagy kihívás.
    A 3. rész AI-ja sokszor hozott kellemetlen helyzetbe, e miatt az élvezetesebbnek tűnt ebből aszempontból.

    Az 5. részben meg valóban ezt írják, hogy a 3. rész ösvény megy (helyes), csak megfelelő érzékkel és mértékkel vegyék át a 4. rész ötletes újjításait! :)
  • b-type
    #1319
    Amit mondasz azt nehéz alátámasztani, pl. azt hogy milyen varázstárgyat használ az ai.
    Mivel az öltöztetés nagyjából maradt, ezért azt minimum a 3 alapján fejlesztették, vmint a saját tapasztalataim sem támasztják alá...soxor volt hogy nem értettem miért ilyen kemény az ai sereg, aztán ha levertem megértettem.
    Sőt ha jobb klikkelek, akkor a ai hősszintet nézve már lehet sejteni hogy milyen tárgyak vannak nála.
    A lényátadós eset az inkább pályabug-nak tünik, általánosan nem jellemző.
    Az nem érv hogy a 3-om a nagytöbbségnek bejön.
    Én nem azt firtatom hogy melyik jobb, hanem hogy mik a taktikai különbségek előnyére-hátrányára a H3-H4-nek.
  • 3P
    #1318
    Sokmindenben egyet értünk, de... :)

    Szerintem (bár nem logikus, de hát fantasy így nem kell feltétlen logikusnak lenni) nagyon jó a heti 1 alkalommal történő populáció, éppen emiatt kell jól stratégizálni, hogy pont jókor foglald el az ellen várát, s néha döntened kell, hogy hőst üldözöl, vagy utolsó nap elkapod még a várat. Remélem az visszatér az új részben is.
    A 4. részben a karavánok tényleg nagyon jók, de mivel nem kell hős a seregbe ezért csak úgy natúran is ki lehet őket küldeni, persze az nem ugyan az. Azonban a hős nélküli seregek nekem nem is jönnek be, mivel egyrészt miden seregbe kell egy vezér ;), másrészt tele van a pálya kósza kis 1-2 lényes sereggel. Nem mondom én is élek ezzel a lehetőséggel, hogy szana-szét küldök gyűjteni és deríteni viszonylag magas speed értékű olcsó egységeket, amiért nem kár.

    A4. résznél írod, hogy nem mindig vagy ugyanazzal a hőssel, ezzel maximálisan egyet érték, mint írtam a 4. résznek jobb a skill rendszere, mégha ez-az ki is maradt belőle, illetve az utolsó slotban levő Secondary Skill lehetne választható, de ezt már írtam. A 3. részt nagyon hamar ki lehet maxolni, s a 4. részbe vitathatlan előny, hogy nagyon sokáig értelmesen fejleszthető egy hős. Mivel egy-egy tulajdonság kifejlődéséhez sok szintlépés kell, ezért jobban el is térnek a különböző hősök, ami miatt ismét hatalmas piros pont jár. Mondjuk nekem a NOBILITY - Primary Skill csoport nem igazán jön be mert a hasznához képest szerintem túl költésges.

    A Genies-t kiveséztük, talán csak annyi, hogy másolni nem csak saját, hanem az elenfél egységet is lehet, valamint a másolás ellen a ward nem véd, de a lassítás ellen jó, hiszen megfelezi az idejét. Egyetértünk, hogy inkább váron kívüli egységnek kellett volna lenni.

    Tehát mégegyszer nekem a 4. rész nagyon tetszik, s ha mágiák picit kiegyensúlyozottabbak lettek volna és a hős nem harcolt volna, biztosan befutó lett volna nálam, de mivel harcolt, így a hős mellett a sereg, max csak tőltelék volt (kivéve 1-2 jó egység, mint pl a Genies). Bár ez Fantasy, ahol semmi sem lehetetlen, de nekem illuzuió romboló volt, hogy 1 hőssel (na nem is alappal) simán le lehetett győzni 30-40 feketesárkányt pl. az arénában, s gondoljunk bele, hogy mennyi idő alatt jön össze 30-40 feketesárkány 1 várban heti 1 populációval, bocs vagyis a H4 szerint 7 naponkénti populációval. Na emiatt mondom, hogy a sereg keveset ért a hős mellett, s számomra ez tette a 4. részt picit egyoldalúvá. Ez most olyan negatív hangulatúnak tűnt, ami nem igaz, mert ettől függetlenül jól szórakoztam a 4. résszel is, illetve szórakozok most is.

    A H3 vitathatlan gyengéi a 4. fényében a skill szempontból hamar kimaxolható hős, a sztereotip skill-ek (amiket már írtam is), s emiatt hasonló hősök. Ami viszont előny, hogy 1-1 várral játszva nagyon eltérő a stratégia, nagyon jól kijönnek az egységek finomságai s talán kiegyensúlyozottabbak a várak, bár a 3. részben is meg vannak a domináns(bb)ak. Az 5. rész remélem nem 1:1-ben a 3 újra feldolgozása, mert a 4. részből a komplex skill rendszert és az átgondoltabb mágia rendszer (még ha nem is volt kiegyensúlyozott) tényleg fejlődés volt, s most egy 3. rész szerű megoldás visszalépés lenne. A mágiától nem félek, mert szerintem az részről-részre mindig fejlődött, de a skill-ek már neccesnek tűnik.
  • Acidlich
    #1317
    Hát a 3. rész ai-ja sokkal több borsot tudott az orrom alá törni, ergo élvezetesebb lett a játékmenet, mégha csalt is.A 4. részben max akkor tudott felmutatni valamit, ha gusztustalanul nagy elönnyel rendelkezett a pályakialakitásnak köszönhetöen.Valamelyik kampánypályán volt egy szövetséges ai, ott vettem észre elöször h mekkora lol az egész, mert mást se csinált, mint mindennap kivette az aznapi szaporulatot, és a félnapnyi jároföldre lévö hös seregéhez csatlakoztatta, akinek ezáltal szépen lenullázodott a movementje, igy aztán ott álldogált egy helyben, mig én legyaktam mindenkit a pályán. Ettöl jobb szövetségesröl álmodni sem lehetne... Az ai höst arrol lehetett még megismerni h a legjobb tárgyait az inventoriban hordta, mig fakardot meg fapajzsot használt a kezében, és ezt is nehézségi szinttöl függetlenül...A 3. vs 4. rész vitárol csak annyit h általános tapasztalat, a 3. a nagy többségnek valahogy jobban bejön, nem véletlen h az 5. ezen az ösvényen halad tovább, megspékelve pár hasznos ujitással a 4böl(a lények varázskönyvvel valo ellátása télleg jo 5let volt+ a karaván ugye...).
  • b-type
    #1316
    A vita sztem jó dolog, ha érveket ütköztetünk nem egymást :)
    Addig csak kihozza az álláspontból a maximumot, és az érveléssel magunk előtt is kiviláglik hogy valóban mit is gondolunk, sztem egyáltalán nem kell hogy a végén vki beadja a derekát.

    -Arra gondoltam, hogy a H3-ban ott van a lényátadás esete csatárláncban, és bizonyos hősök csak azért vannak hogy elrohangáljanak a malmokhoz, vagy a külső piachoz.
    Az hogy várostrom a 7 napra (az 1nap is jó) ütemezése is olyan dolog, amik könnyebbé teszik a játékot, de valójában kevesebbé.
    -A 4. rész karavánja nagyon jó ötlet, ha az ellenfél megostromolja a váram, akkor nem feltétlen darálja be az egységeim, és nem kell csak azért egy hőst vennem hogy elhozzam őket ha azt akarom (ez sem feltétlen sikerül..lépésszámtól függ)
    Hanem beáldozom, vagy karavánban elutaztatom őket.
    -Vagy számomra az is taktikusabb, hogy ha felfejlesztem a váramat, akkor vártornyok vannak, amikkel szintén sok taktikázási lehetőség van,...DE nem csak nekem, ha betörnek a várba és beveti magát a toronyba, akkor az ellenfél is megkapja a bonuszokat.
    -Az hogy a H4-ben fejlődés közben változnak a hősbonuszok, az is jó, így nem feltétlen vagyok mindig uazzal a hőssel...pl. egy logistic v. +arany, vagy más speckós hőssel.
    A varázskönyvel rendelkezők között a genies valóban nagyon brutális tud lenni, ellene nehéz a csata, a ward, vagy a mágiavédelem alap, és még akkor is ott lényalkotása a sajátjaiból. Viszont jogos, a H2-ben elég nagy gyík volt egy dzsinn-hez képest :)
    A varázsló-arany'gólem'(?) ténylegesen jobb választási lehetőség, szegény Naga sokaknál csücsül otthon a Genies-zel szemben.
    Ezért a Genies lehetett volna inkább külső lény, mint pl a gonosz banya
    A többi párosításnál a döntés inkább véleményes (már csak a szaporulat miatt is).
    Szal vannak hibái, de taktikában szvsz sokrétübb a H4.
    Igazából a H3-ban egyszerűen vannak dolgok amiket alkalmaznod kell egy partiban, különben semmi esélyed, és itt most nem kedvenc rutinokra gondolok, pl. efret+armageddon, hanem pl. a lények átadására.
  • dr Kotász
    #1315
    Hát tudtommal nem lehet. Én is játszottam idén a H3-mal, viccesek voltak a gigantikus pixelek...
  • Warden
    #1314
    Sziasztok!

    Nem szorosan a tárgyhoz kapcsolódva az lenne a kérdésem hogy a H3-ban hogyan lehet 800 x 600-as nál nagyobb felbontást állítani mert februárig rengeteg idő van hátra és négyest most toltam végig mindkét kiegészitőjével együtt nagyonsokadszorra.A fórumot olvasgatva kedvet is kaptam a hármashoz de nagyon zavaró ez a 800x600-as felbontás.
  • Kandurex
    #1313
    Az én véleményem: Jobb a 4. mindenben*, csak a hős ne harcoljon, asztkész :)

    (ez valahogy zavar, maradjon csak kint és supportoljon, nem kell ő a csatába)

    *mindenben

    erős fenntartásokkal, grafika, hangulat (üssetek!, de nekem a 3. jobban adja a heroes világot) stb.

    update: release a banner -ban
  • 3P
    #1312
    Tényleg nagyon komplex a 4. rész is. Nekem is nagyon tetszi, de szerintem meg pont egyoldalúbb lett. A hősökk mellett az egységek csak epizod szereplők, ritka kivételtől eltekintve nincs valódi stratégiai szerepük. Nem tagadom meg van a fílingje egy hős partinak is, de valahogy nekem mindig is hiányzott az előző 3 részben a sorozatba ivódott a seregek különbözősége folytán adodott komplexitás. A 4. részben a Genies a kedvencem, köszönhető a számos varázslat ismeretének. Vitathatatlan, hogy jó húzás volt a varázskönyv adása az egységeknek, hiszen így stratégiai szereplővé váltak. De talán emiatt is lett túl erős egység, szvsz. a 4. rész legjobb egysége.
    Nagyon jó lett a 4. részben a skill kombó bevezetése, remélem ez az 5. részben is megmarad, mitöbb tovább fejlődik, bár kihagytak elemi fontosságú skill-t, s szerintem ötletesebb lett volna, ha a fő skill mellet mondjuk a 2 kötött al skill után a 3. variálható lett volna persze ésszerű keretek között. Tetszett az 5. rész új mágia rendszere, talán a sorozat legjobbja, de picit (nem inkább nagyon) kiegyensúlyozatlan. Az Order és Life mágia erősen dominál, valahol középen van a Deth mágia, s a sort zárja a Chaos és végül a Nature. Amikor kijött a 4. rész nagyon tetszett ez a felosztás, tetszik még ma is, de egy alaposabb kiegyensúlyozás ráfért volna.
    Szóval összességében nagyon jó lett a 4. rész sokmindenben túl is szárnyalta a 3. részt, de 1-2 elemi hibával, ami természetesen nem mindenki szemében hiba összességében valahogy a 3. rész maradt számomra a legnagyobb kedvenc.
    Az 5. részt még nem ismerjük mélységeiben. Remélem tanultak a korábbi részek előnyös és hátrányos oldaliból s megszületik a legjobb Heroes. Persze lesznek dolgok, amelyek ebben, vagy abban a részben jobbnak vélünk, de az összképen lesz a hangsúly.

    ps. Félreértés elkerülése miatt nem akarok egy 3. vs 4. vitát, vagy a hős harcoljon-neharcoljon vitát kreálni, már csak azért sem mert ez izlés kérdése. Tiszteletben tartom, akik másként vélekedtek, hiszen az altenetív lehetőségek egyik legszínesebb tárháza a játékok terén a Heroes of Might & Magic sorozat.
  • b-type
    #1311
    Hát sztem csak a F.o.w. kihasználással.
    Mindkettőben számolja a nyersanyagot,...tehát nem a hősök és foglalások szerint megy az ai-nál, és vannak hülye megmagyarázhatatlan dolgok.
    De pont annyi amennyi még belefér sztem. Sokan mondják hogy csal az ai, én is, de ez a játék annyira kijátszató, hogy hihetetlen...a H3 pedig talán a legjobban.
    Iszonyat részletekig ki lehet dolgozni, meg lehet tervezni a pályát..és végül is az ai-nak soha nincs esélye, mindenképpen el van verve...néha csalódást okoz, hogy összedől a szépen megalkotott térképtámadás, de ez mind csak kis kellemetlenség, ha régen volt mentés akkor max lerakja miatta a játékot az ember 1napig.
    Sztem belefér, szoktam idegeskedni rajta, mikor meglenne az ellenséges hős, és persze pont morált kap (ő vagy egy gyors egysége), vagy éppen azonos sebesség esetén őt hozza ki lépéselőnybe, és elmenekül..
    ilyenkor nekifutok még, aztán ha semmiképpen nem tudom elkapni, akkor örülök a felkínált aranynak és kész :)
    Sztem a H4 játszhatóságban jóval tartalmasabb mint a H3, szvsz több a rutin amit alkalmazni lehet, több a taktika, és rá is van kényszerítve a játékos hogy használja, nagyon tetszik hogy fejlesztés szerint kapja a bonuszokat a hősöm, és még sok minden.
    Viszont szvsz gyökértelen az egész... Erathia-t kidobták, és szvsz. vhogy a hangulat is jobb a H3-ban.
    de összeségében a H4+kiegészítők sztem nem rendelkezik rosszabb vagy csalóbb ai-val, igazából sztem a Fow-t csalást kivéve jobb lett, és van lehetőség menteni csata közben.

  • Cobra.
    #1310
    Van végre normális leírás az 5. rész fajonkénti hős extra képességekről
    Az artifice-ra meg eddig elég nagy hülyeség volt ide beírva , most már látjátok a valós képességet.
  • Acidlich
    #1309
    De még mindig 100x jobb mint a 4. rész beteg a.i.-ja:)
  • Cobra.
    #1308
    Sose játszottam coop-ban, szóval nem :)
    Annyit beszéltetek a H3-ról most, hogy lehet azt is felteszem, a H4 medium pályáit már úgyis lejátszottam az elmúlt 2 hétben :)
  • Nuki
    #1307
    volt már olyan nektek a négyben, hogy egy szövetséges vára elé town portalt? :o vagy menekült csatából? :D
  • Nuki
    #1306
    úgyértem friendly-friendly hőstől, amikor egységeket cserélnek, Schoolar asszem...
  • Kandurex
    #1305
    Nem, az a sasszem amire Te gondolsz!

    Jelentem! Csal a gép! Bazd meg! Kiábrándító! Az ellencsapata totál levolt gyengülve, aztán a következő körben hipp - hopp már 4X annyi egysége volt! Csalás!



  • robotnyk
    #1304
    korábban volt abból is screenshot, egyszerűnek tűnt, plusz mapgenerator is lesz
  • Nuki
    #1303
    az a tanulás, az nem az amikor másik hősöktől eltanul medzsiket?
  • Rettenthető
    #1302
    A HV-tel kapcsolatban amire nagyon kíváncsi vagyok még, hogy a pályaszerkesztő az milyen lesz.
  • 3P
    #1301
    Igen, csak annyi kiegészítéssel, hogy a hős A/D értékei hozzá adódnak az egység A/D értékeihez. Pl. Ezért nagyon jó a harcos hős... ;)
    Az az S vélhetően a speed (sebesség akar lenni, ami meghatározza, hogy hány lépést tud megtenni az egység a hexa hálón csatában, valamint a sorrendjüket is befolyásolja, minél magasabb a szám annál előbb jön, vagy kivárás után annál később. A speed-nek egyébként nem csak csata közben, hanem a kaland térképen is fontos szerepe van. Azaz ha lassú (alacsony speed értékű) egységek vannak a csapatban, akkor csökkeni fog a csapat 1 napi bejárható útja. Pont emiatt nem érdemes egy jó csapatba lassú egységeket tenni, mert nagyon lelassul tőle a komplet csapat.
  • Kandurex
    #1300
    Hm,, thx

    Másik. Arra vagyok kíváncsi, hogy jól gondolom e a sebzés rendszert. Szal van egy lényem, mondjuk egy Archer, aki rendelkezik A5 D6 HP10 és DA 2-3, ebből a A az attack, D a védekezés, HP az a HP:), és a DA pedig a damage. Valamint van valami "S" is, de ez nemtommi, mi ez? :)

    Szal támadok az íjásszal az attack 5, ha ennél magasabb az ellenfél védelme, akkor ahány ponttal kisebb az attackom, annyiszor 2% -al kevesebbet sebzek pontonként (min. 30%), ha viszont nagyobb, akkor 5% -al többet (max. 400% kellemes :D) a differencia leküzdéséig.

    Ez a helyes?
  • 3P
    #1299
    Bocsi nem voltam gép közelben...
    Azért a többiek szép lassan megvásálaszolták, csupán 1-2 tippet adnék.

    Pici csalás izzel, ha a szintlépés előtti XP szerzés előtt veszel egy állást, akkor visszatőltve 1 tőltés után mindig fixen ugyanazt a skill kettőst ajánlja fel, de (és itt jön a picike csalás) ha veszel egy kamu hőst és visszatőltés után csatázol vele (csatából el is futhatsz vele) a random rendszer újraindul, s ezt követően a főhősödnek már másik 2 skill-t kínál fel, ergo sok tőltögetéssel 1 hős beáldozásával ki lehet hozni a megfelelő skill-t.

    Én nem vagyok túlzottan oda a mágus hősökért inkább ranger, vagy lovag jelélegűre hajtok. Van köztük egy kedvencem, akinek Logistic speckója van, nem lövöm le, hogy ki, de majd ráleltek. Szóval a harcosabb hősök nálam jobban bejönnek, mert a sima egységek is harcos jellegűek, így a hős módosítói az egységekre is kihavatva szerintem többet ér a védekezés és a támadás növelő magasabb bonusza (mágia növelőnek nincs is így direkt hatása, tehát ebből a szempontból hiába ilyen magas). E mellett a harcos hősök megkapják nagyon korán a már korábban említett fontos skill-eket (Logistics, Pathfinding, Leadership, sőt a Wisdom is hamar jön 95%-ban). A mágia osztályok már picit random izűek, de úgy vettem észre, hogy pl. a jó karaktereknek a levegő mágia a leggyakrabban felajánlott mágia skill (számszerű esély értéket sehol nem olvastam még, de ez a tapasztalat), tehát ez is általában könnyen jön. A probléma a föld mágiával van, de amíg nem múszály nem szoktam elfogadni tőlteléjkként számításba jöhető skilleket, csak ha végképp nincs föld mágia, illetve ha a számomra fontos 6-ból nincs meg valamelyik. Lényeg a lényeg, hogy 13-14 szint alatt (amíg be kell választani a végső skill-t jó esélyel be jön a föld mágia, s erre lehet a játékállásos "csalással" rásegíteni.
  • Kandurex
    #1298
    Valakinek nincs meg elfekvőbe otthon a Heroes3 magyar kézikönyve...pdf -be? Megosztaná? htx :)
  • Rettenthető
    #1297
    A 3-ban skilleknél azért vannak megkötések, hogy kinek mit ajánl fel.

    Az ugye egyértelmű, hogy a necromancy skill-t azt a necrok kivételével senkinek nem ajánlja fel alapértelmezésben. Witch hut-ból felveheted, de széria xp osztás következtében soha. Ilyen a Leadership is a necrok részéről.
    Azonben ez megfigyelhető a magic skilleknél is.
    Pl. Nekem soha nem ajánlotta fel a water magicet az infernónál és a tüzet a Rampartnál. Sőt a University-ben le is van tiltva. Tehát hiába van szabad helyed nem veheted fel..., mert nem és kész.
    Nálam a magic skillek sorrendje earth, air, water, fire (az utóbbi 2 annak függvényében, hogy kikkel vagyok, de lehet az is, hogy más van helyette).

    Azt, hogy az esélyét hogy lehet növelni annak hogy earth magicet kapjunk azt nem tudom, de én igyexem addig azokat a skilleket fejleszteni amik megvannak addig, amíg fel nem ajánlja az earth magicet. Mert ha jól kombatol az ember, akkor azért új skillek választásával hamar megtelik az a 8 luk és esély sem marad a em-re.


    Kedvenc skillek 3-ban:
    Wisdom, Earth M, Air M, Offense, Logistic, Leadership/Necro, Intelligence, vmelyik magic, vagy path, armor, archery, ballista.

    Kedvenc skill 4-ben a Scout-> Stealth képesség, mert harc nélkül is akkor xp-ket lehetett bezsebelni, plusz harc nélkül szinte ingyen artifact-k... sztm a 4-ben ez volt irreaális.
  • Takezó
    #1296
    jah, csak bénán használja:Ð
  • robotnyk
    #1295
    jah, elvégre a stoneskin is earth :)
  • Kandurex
    #1294
    várjál, attól, hogy nem ismeri, használ earth magicet, sőt van ám neki 4. szintű is!
  • robotnyk
    #1293
    ez már sehogy
  • Kandurex
    #1292
    Ő az erősebb hősöm



    gondolom ő már nem fogja felvenni az earth magicet :(, talán majd tanítom, valahogy :(

    valami tipp?

  • Acidlich
    #1291
    Én szivesen jáccanék a h3-mal, ha jönne valaki:)
  • Acidlich
    #1290
    Strongholdban town portal?:)
  • Acidlich
    #1289
    Hát pedig nem mindig ajánlja fel, még varázslo osztályunak sem, föleg ahogy itt irod egy harcosnak meg pláne nem mindig. Bár lehet h nem egyezik a verzio amivel jáccottunk:)
  • robotnyk
    #1288
    jaja.
    pár hete haver piszkál hogy heroes3azzunk, de multihoz nincs kedvem, lassú és unalmas, februárig már kibírom (pc guru szerint időben fog érkezni)

    szerk: épp ezért remélem hogy megoldják a szimultán köröket valahogy
  • NeoMaN
    #1287
    Nemtom emberek, nálam mindig mind a 4 varázslat osztály experten volt....
    Egyszerűen ne fogadj el másik képzettséget, hanem fejleszd a már meglévőt, és várj a earth magic-ra, elöbb-utóbb bedobja.
    :)
  • robotnyk
    #1286
    ha még jól emlékszem, 3ban kettőt ad, egy már meglévőt amit fejleszthetsz, meg egy újat ami random
  • NeoMaN
    #1285
    Ez igaz ja, de úgyemléxem legtöbbször a strongholdban adta be a town portált.
  • NeoMaN
    #1284
    Hááát, ha eleve mágikus osztályú a hero, akkor pedig felajánlja...
    Sőt, én mindig harcosal kezdtem (hogy azért legyen támadás/védekezés), és melette minden varázstudományt perfectre vittem. :)
  • Acidlich
    #1283
    Nem egyforma eséllyel adja be a különféle várak varázslo kasztu höseinek az earth magicet, néha nagy mák kell hozzá: witch hut-ban, vagy universityben lelhetsz rá, vagy ha van rá lehetöség a pályán akkor egy conflux vár meglátogatása vezethet hozzá:)
  • Kandurex
    #1282
    Szánom-bánom, de én a Discpiles 1 - 2 és a IV. résszel játszottam többet :(

    Most akkor a varázslat választás nem specifikus, hanem amit felajánl a gép afelé fejlődsz nem? Pl, én naon szeretném a föld mágiát, azt is expert szinten, ha lehetne, de nem ajánlja fel a gép :( (térképes kincsses ládák meg mikor mit adnak, szal) Hogyan fejleszem normális úton akkor a varázslóm?