14765



KELET TÖRZSEI MAGYARÍTÁS (thx, AtiRadish)
  • Kandurex
    #1442
    Nézzétek meg a háttér texturájának minőségét! Nem is gondoltam volna, hogy a csatatér is ilyen minőségi lesz!

    Már csak egy kérdés van... Hogy van megvalósítva az ostrom?..Hm...
  • Thanatos
    #1441
    hbd :)
  • Kandurex
    #1440
    Az angyalos kép, szebb felbontás, eredeti kép

    thx by HW
  • NeoMaN
    #1439
    Én is így csináltam meg anno... :)
  • Kandurex
    #1438
  • Cobra.
    #1437
    Boldog születésnapot
  • Kandurex
    #1436
    Köszi :)
  • Kandurex
    #1435
    Hallod, úgy lett megoldva, kiáltam egy gizdával integetni, erre kirongyolt lecsapni én meg sunyiba mellette, mission complette

    Amúgy simán újra kellett volna kezdenem ennyivel lehetetlen megcsinálni.

    Köszi amúgy :)
  • Acidlich
    #1434
    Ahogy itt irják úgy tünik az impek elég durvák lesznek nagy tömegben...volt mana nincs mana
  • jazzy
    #1433
    Es mellesleg sok boldog szulinapot :)
  • Rettenthető
    #1432
    Időnként kiszalad a várból ez a szupe'hiró és akkor uccu be a várba.
    Nem biztos, hogy teljesen fair, de nem marod meg magad.
  • Moonsahdow
    #1431
    Amúgy a h3blae nem volt hajlandó pályagenerálni. Valami file problémája van
  • Moonsahdow
    #1430
    Ó nekem a map editor volt a favorit...
  • b-type
    #1429
    nálam az egységek az elsők :) (de ez tényleg más és más)
    A H4-ben volt már hogy nem tudtam még elfoglalni egy lénytermelő helyet, és zászlózva volt az ai-nak, akkor ott ácsorgott előtte egy semmirekellő egység, hogy blokkolja a karavánt :)
  • jazzy
    #1428
    En a helyedben a kovetkezo csapatot raknam ossze: Black dragon, minotaur, Pit lord, Efreet, Medusa es Evil eye. Scorpicore gyenge az arahoz kepest a devil ugyszint. Egyebkent en ugy szoktam kezdeni, hogy eloszor 1. heten gyorsan feltapolom city hallig, 2. heten capitol, aztan egysegek.
  • Kandurex
    #1427
    Jelentem ki van a tököm. Szal Börtönök és ördök hadjárat végén vagyok, szal van vagy 3 hónapom míg megérkezik a királynői erősítés a központi várba és előtte kell nekem elfoglalni, na de kérem tisztelettel, ez a banda védi:



    Hogy a rákba verjem le, amikor ennyi idő alatt még normális csapatot se lehet összehpzni, ne is beszéljünk, hogy az ide való bejutáshoz 30 - 40 arkangyal + egyéb finomságokat kellett leverni :/ hiába van meg a 5. implosion, szart nem ér.

    A képen valami 210 griff van alul, a papok egyenként 45 - 45 -en vannak.
  • Kandurex
    #1426
    Új, kihagyhatatlan finomságok a speciális képeségekkel kapcsolatban, képek! Finomak!

    nyammii..:)

  • NeoMaN
    #1425
    nekem is volt ennyi sárkányom nemegyszer...
  • mosoporr
    #1424
    bány mindig van melletted,de igaz néha bevagyok zárva de ez 5 ből 1szer van igy,
    de még mindig jobb mint ugyanazon a pályán játszani éveken keresztül,
    amugy meg egész jo pályákat csinál.remélem az 5-be is lesz,mert ha nem akkor nem lesz hosszu életű nállam.
  • Rettenthető
    #1423
    Random map generátor?
    Abból szoktak érdekes dolgok születni. Mikor szerte-széjjel nincs fabánya, csak 1 db, az is a pálya másik végén. Vagy mikor zárt helyre rak be.
    Lehet rosszul informált vagyok, de mintha az 5-be is igértek volna pályagenerátort... Ha igen, remélem jobb lesz, mint a 3-ban volt.
  • mosoporr
    #1422
    csak az armával játszok és mindig uj mapot csinálok viz és alvilág nélkül egyetlen ellenféllel, a 3 dik honapban az összes vár a gépé kivéve az enyim,addigra össze szedek 1 jo kis csapatot azt csata powa, a gép persze a legnehezebb fokozaton van
  • Kandurex
    #1421
    Nem csítre gondoltam, hanem valami custom mappra :)
  • mosoporr
    #1420
    ha jo csapatod van és van elég pénzed nics olyan utonáló aki ne álna be
  • mosoporr
    #1419
    diplomácia powa annak a heronak ameikell vagyok alapbol meg van,csak nem gondolod hogy 1 csiter képet mutatok?
  • j0nNyKa
    #1418
    igazad van, lemaradt
  • Kandurex
    #1417
    Innen pl. Esetleg itt is
  • greg benz
    #1416
    hali!honnan lehet letölteni heroes-hoz(3-4.) magyarosítást?
  • Kandurex
    #1415
    Vazz, sárkány kollekció...hogy lehet ennyi feketét legyártani? Ez irdatlan pénz +idő? A többiről ne is beszéljek. Sztem ez itt aranyban mérve van vagy 800k - 1000k, aztán időben is kellene rá vagy 10 - 12 fullos vár, hogy kitudj jönni, mondjuk 10 - 15 hét alatt.

    Aztán nem okvetlenkedésből, de neked 4db várad van, abból is 1db Dungeon, szal-...
  • b-type
    #1414
    Nyomtad a Winds of War-t?
    Nem egy 'hűdenagy' történet (igazából elég gyík :))) ) de a térképek jók benne.
    A végén már nagy séta volt, volt egy hősöm talonban Nagymester taktikával hogy ha a főhössel egy csata keményebb, akkor jön a lények statja miatt, de nem kellett, az egész térképen kb. 8 vámpírt és 2 csontsárkányt vesztettem, ráadásul a csontsárkányt figyelmetlenség miatt.
    A végén kaptam a szintemnek megfelelő életmágust ellenfélnek, megfelelő sereggel,...na az igen jó csata volt. :)
    Mivel gondolom mindenki ismeri a történetet, ezért nem lövök le poént, több hőssel indulsz a történeten, és a végén csak eggyel lehetsz, az összest akit idáig tápoltál, le kell verned..persze ezzel lehet cselezni is (elég nyilvánvaló már a második hősnél hogy mi lesz a végén)
    de én kiváncsi voltam kivel kűzdök meg a legjobban, és mindenkit becsülettel feltápoltam a 28-as szintre a lehető legjobb tulajdonságokkal, persze gépi irányítás az nagyon nem mutatja meg mire képes igazán egy jól tápolt hős, de a Barbár-ral volt azért probléma (na nem nagy):))


  • mosoporr
    #1413
    itt 1 tápos csapat
  • mosoporr
    #1412
    megoldás: angol megvesz boltba,magyar meg warez
  • 3P
    #1411
    Teljes egyet értek a szvsz. kiegészítéseddel.
    Szerintem nem szar a H4 magyar szövege, csupán szokatlan volt számomra (is), s e miatt maradtam én is az angol nyelv mellett. Nem voltam elég kitartó... :)

    Az. 5. rész is jön magyarul (sőt lehet, hogy itthon csak magyarul fog jönni). Bizotsan meg fogjuk szokni a magyar kifejezéseket, mert a legtöbb angol kifejezésnek van jó és elfogadott magyar kifejezése a fantasy világban is. Én nem is ettől félek, hanem a patch-ektől. Félek, hogy a lokalizált nyelvű változathoz lokalizált patch is kell. No nem akarom ok nélkül előre zrikálni a magyar lokalizációt készíttető hazai kiadót, de félek tőle, hogy a patch-ek kapcsán már nem lesznek ilyen szorgalamasak és egyáltalán nem, vagy csak későn fog megjelenni a lokalizált változathoz a patch. Ez meg 2 bosszantó dolgot fog jelnteni:
    1. benne maradnak a játékban a bogarak, amit a ptch javítna,
    2. a verzió eltérésből fakadóan ugrik a netes játék lehetősége.

    Persze remélem, hogy nem lesz igazam, de hivatalos hazai honosítás esetén már találkozhattunk sajnos ilyennel.
    Azon meg már csak morfondírozok, hogy vajon a magyar nyelvű változat mikor fog megjelenni az US/UK változathoz képest. Mivel már régóta be lett jelentve, hogy lesz hivatalos magyar változat, így bízom benne hogy a nemzetközivel egy napon, vagy legalább is nem sokkal utána jön a hazai változat. Bár erre is van sajnos sok ellenpélda, ahol tetemes csúszással jön, jött a lokalizált változat, s addig az angol nyelvű sem kapható itthon (pl. GT Legends....).

    Hú ma reggel nagyon negatívnak tűnhetek. Ez csak az eddigiekre vonatkozik, mert a H5-ről eddig kijött anyagok, azért nagyon kedvezőek... ;)
  • b-type
    #1410
    Másvélemény.
    Ha már ilyen erős kifejezést használsz akkor lemaradt egy >szvsz< .
    Anno teljesen igazat adtam a Guru-ban megjelent cikknek ami a H4 magyarítást méltatta, minőségi a szinkron, vmint abban is igaza volt a cikkírónak hogy sokkan elkattintgatják a néha teljes ablakos szövegeket. Márpedig a H4-ban van rendesen.
    De egyébként ha jobban érted ha Angol, akkor megvan a lehetőséged azt használni.
    Nekem is Angol-ban van meg, mert azt lehetett kapni amikor megjelent a boltokban, és kifejezetten a történet jobb megértése kedvéért rántottam le warez-ban a Magyar változatot.
  • j0nNyKa
    #1409
    kulfoldi forumokon is az orvenyt gyanusitjak/gyanusitottak, es egyebkent ez sodban is ugyanugy bennemaradt :]

    masik: h4 annyira de annyira undorito magyar nyelven... sokkal jobban ertem a dolgokat, ha angol
  • b-type
    #1408
    na most reggel fejeztem be a Winds of War kampány befejező pályáját :)
    vele: kép
    össz: kép

    jó volt, a vége azért meglepett :)))
  • Rettenthető
    #1407
    Hát persze, hogy hülyeség. Rakd fel az alapjátékot és ugrálgass az örvényeken oda-vissza 6000szer. Egyszer tuti el fogja venni az összes lényed.
    Ahogy én észrevettem, ha több lényed van, akkor az egyik létszámát elkezdi felezni és addig csökkenti, míg végül elveszi; feltéve, hogy még van mellette másik lény. Azonban ebből adódott olykor hiba az alapjátékban.
    A complete-ben ez már tudtommal javítva van.

    Én már számtalanszor találkoztam ezzel a esettel, az hogy Te nem, az nem jelent semmit.

    Mert sztd hogy a halálba keletkezhet másképp ilyen?

    Ha quest sátor kér pont olyan és annyi lényt, mint amivel a hősöd rendelkezik, akkor is egység nélküli hőst kapsz, de nem hiszem hogy a gép pont ilyet végrehajtana, persze lehet.
  • jazzy
    #1406
    Ez hulyeseg a leggyengebb lenyedbol 1 db-ot meghagy.
  • Rettenthető
    #1405
    Az hogy a hősnél nincs lény az úgy generálódik, hogy átmész a whirlwind-on... soxor.
    Ott minden átlépéskor (hacsak nincs védelmed ellene artifact-ből) akkor elvész egy bizonyos mennyiségű lényed. És persze ha sokat ugrálsz, akkor előfordulhat, hogy mind.

    A hero duplázással még nem találkoztam, de érdekes.
  • jazzy
    #1404
    Az nem a map hibaja, hogy a hiro duplazodik szvsz. Vagy tokmind1, hogy milyen map, ha egy hiroban nincs leny akkor annak el kell tunnie maptol fuggetlenul..
  • jazzy
    #1403
    Mellesleg a legjobb uniq artifactek szerintem (ezeket hasznaltam is mar jatekokban, megtalaltam hozza mindent): Bow of the sharpshooter, ehhez a 3 archery skillt ado cucc kell, es megszunik az, hogy ha eledallnak utnod kell, magyarul hiaba allnak eled ugyanugy tudsz loni barkire, tehat ha az elotted allot lovod meg akkorsem ut vissza mer losz.. A masik az Elixir of life, amihez a 3 Unit health ado cumo kell, ez pedig +25% healthet ad mindenkinek es health regeneraciot minden korben (amit a sator is csinal..). Ezenkivul nem rossz a wizard's well ami Spell point regeneration cuccokbol van es minden korben maxra tolti a manad, es a statue of legion ami hetente soksok egyseget ad a varba..