14765



KELET TÖRZSEI MAGYARÍTÁS (thx, AtiRadish)
  • Kandurex
    #1402
    Csakhogy ezek custom mappok nem? Azokba lehet hiba.
  • jazzy
    #1401
    Regebben tortent egypar furcsasag:
    Ezen a kepen fogtam magam, be akartam rakni daremyth -et a varba, erre megduplazodott. Amikor egybe akartam rakni a lenyeket eltuntek, kov napra pedig eltunt az egesz hiro :D


    Ennel pedig csak ugy szaladgalt a srac semmivel a palyan, megtamadtam, es nyertem, kesz.
  • Rettenthető
    #1400
    Biztos kellően fel vagy készülve az 5.-re? :)
    Mikor még a 3-t sem ismered :)


    A dungeon-ban a mana vortex-nek (asszem 1000 aranyba kerül) pont az a feladata, hogy minden héten az elsőként a várba látogató hősnek időszakosan a manapontjait megduplázza.
    Ez nem bug, hanem ajándék :o
    Ugyan az, mint a Magic Spring (asszem általában a kősivatagban szokott lenni), de együtt a kettő nem működik. Viszont, ha van Intelligence-d, akkor a manapont akár bámulatos mennyiséget is elérhet így... (1000 fölött).


    Egyébként a kombinált artifact-k közül az Elixir of Life is érdekes, meg igazából mindegyik.
  • Kandurex
    #1399
    Dragonos cucc megkapó, csak ne kellene ennyi anyag hozzá :(

    crown of dragontooth
    necklace of dragontooth
    dragonwingtabard
    red dragon flametongue
    dragon scale shield
    quiet & still eye of dragon
    dragonbone greaves
    dragon scale armor
  • Kandurex
    #1398
    Elég durva, húzogttam is a szemöldökömet rendesen rá :/
  • NeoMaN
    #1397
    de. de miért állandan hetente? ez sztem hüleség...
  • 3P
    #1396
    Tulajdonképen ja. +30%-os képesség önmagában jó, s a lényeket asszem így adja:
    Basic: Zombi
    Advanced: Wight
    Expert: Lich

    Igazából ennek akkor van értelme, ha nagy számú, de alacsony szintű egységeket nyom le így a hős, akkor elég sok Lich-et rakhat össze.
    Mondjuk jó ez is, de a személyes kedvenceim a:
    1. Angelic Alliance (Angyali szövetség?): Ez a rossz (gonosz) egységeken kivül a többi keverhető morál bünti nélkül, illetve a harc előtt elnyom egy Epert prayer mágiát a hős (hú ez nagyon jó).
    2. Power of the Dragon Father (remélem jól írom a nevét): Kapsz +6-ot az összes primary skillhez, és minden egységed immunis lesz az 1-4 szintű varázslatokra, mondjuk a segítőkre is... :-/
    Persze ezek is izlés kérdése, de nekem főleg az Angelic Alliance nagyon bejön, csak sok cucc kell hozzá.
  • Kandurex
    #1395
    Na ja, de a tűzérség mellett folyton az eggyel nagyobb visiont akarta megadni...:/

    22. szint meg azért van mert ez már a legutolsó pálya volt.
  • Kandurex
    #1394
    Mitől olyan nagy durr a Cloak of The Undead King artifact? Ahogy láttam ad csata után egy 30% bonus resuscitation -t és / vagy szintől függően lényeket, de csata végén, nem közben, vagy a cucc egyenként is durvulens?
  • Nuki
    #1393
    aranyos :)
    bár én a négy elemi-varázslási formát alap hogy megtanítanám neki :)
    például és sosem vettem hasznát a ballistic-nek vagy a 'tüzérségnek'
    személyes kedvencem Ivor volt a Elfeknél:)
    De ez a 22. szintü hős, ezt abban a játékban csináltad? vagy hogy lett ekkora szintü? :)
  • Nuki
    #1392
    random pája az nem az Armagedon's Bladeben jött meg? (ami asszem később jött ki mint a SOD? vagy nem?)
  • Acidlich
    #1391
    Hát igen a sod nagy hibája, hogy ilyen übertáp artifactokat is össze lehet rakni, de az még nagyobb hiba h random pályán nem lehet ezeket kitiltani:)
  • Sheltem
    #1390
    Nekem meg megvolt a Cloak of The Undead king artifact. Én nyertem :) Az ellen jöhet bármilyen csapat
  • Rettenthető
    #1389
    Nem a mana vortex duplázta a varázspontjaidat véletlenül? (dungeon)
  • NeoMaN
    #1388
    nekem 600 varázsponttal rendelkező mágusaim voltak - az alapjátékban
    valami bug lehetett, hetente duplázta a varázspontot valamelyik vár
    :)
  • Kandurex
    #1387
    Muszáj megmutatnom. Szal ő volt az über táp hősöm. Na kérem tisztelettel: a hozzá besorozott katonák védelme és támadási értékei 50 felett voltak (az angyalé 65 körül :D), 40% resist minden ellen, és iszonyat szerencse módoítókkal. A hősöm, hála a tárgyainak, dupla sebzést kapott air magic támadásokra (de szar 2000hp körül sebezni egyszerű villámcsapással :D) és alkalmazthatta az összes földet, beleértve az 5. szintű implosiont :) (bár csak alap szinten) Érdemes megkukkantani :)

  • Thanatos
    #1386
    újonnan is kapsz pár ezresért... :)
  • Nuki
    #1385
    meg most annyi karácsonyi akció van, hogy nem úszod meg drágán :D

    önnek is jóccakát!
  • Kandurex
    #1384
    Engem csak annyi zavar, hogy a DVD mellé meg kellesz vennem a DVD playert is, ugyanis a lejátszom megdöglött ,...végül is, használtan kapok pár ezresért is.

    Na jó8.
  • Nuki
    #1383
    hát azért nem kényeztetnek el, hogy dupla nirváná érjen, amikor megjelenik a játék =)
  • 3P
    #1382
    Elképzelhető berágtak a kiszivárgott alpha miatt, de ilyen jó kritikát kevés alpha kapott eddig... :) Tudom, ez azért nem vígasz nekik, nekünk viszont nagyon jó kedvcsináló volt ;)
  • Kandurex
    #1381
    Csemegézgettem a hivatalos oldalon, no meg a fejlsztőin is. Sajnos igazán új hírekre, videókra augusztus óta nem volt példa. Azt nem mondhatnám, hogy elkényeztetnek minket. Bár lehet, hogy így a jobb, minél nagyobb legyen a meglepi.

    (halkan jegyzem meg, sztem az alpha miatt berágtak :)...aztán arra gondoltam, hogy szándékos a szivárgás, fel kellett mérni a terepet)
  • Rettenthető
    #1380
    Azért ez már kritikán aluli...
    A játék még sehol sincs, de már honnan lehet letölteni... :-/
  • Muki100
    #1379
    úgyis starforcel lesz védve, ha ilyen hülyeséget kérdezel akkor ne is reménykedj hogy majd elindul
    az lenne az ász ha jönne sdk és akkor még talán új várakat is csinálni azt visszajönnének a régiek, de kétlem viszont lehet hogy egy wog-szerű csapat megcsinálja
  • MetalPeti
    #1378
    Bocs fiuk de a szél belefujta a fulembe. ugylàtszik messzirol jott!
  • j0nNyKa
    #1377


    retarded :D
  • 3P
    #1376
    Én nemtudom, de ha majd tudsz valamit szólj nekünk is!

    ps. Amúgy meg várj legalább addig a kérdésseddel, amíg megjelenik, ami vélhetőn a jővő év első negyed évére dalálható...
  • MetalPeti
    #1375
    Tudja valaki hogy honnan tudom leszedni a Heroes V-ot? Mindenkinek elore is koszonom!
    E-mail: [email protected]
  • Rettenthető
    #1374
    Ugyan még sehol nincs az alapjáték sem, de vki azt említette Heroes-osokat tömörítő magyar oldalon, hogy a küldetésben 5 vár lesz. A baj az, hogy erre sehol máshol nem láttam utalást.

    Ja és valóban igértek demót és nyílt bétát decemberre... az meg mindjárt itt van.
  • Kandurex
    #1373
    Hát igen, csak jönne már, és jön is! Még 2 max. 3 hónap, de legyünk optimisták és mondjuk ki: 6 hét múlva a boltokban lesz, azaz január első heteiben
  • Rettenthető
    #1372
    Ez amolyan nosztalgia körutazás lenne, új ruhában.
    Mint ahogy megcsinálták a H2 Seven Lakes nevű scenario map-jét is a 3hoz.
    És sztm meg fogják csinálni ehhez is...
  • 3P
    #1371
    Jó reggelt neked is! :)

    Egyébként igazad van hangulat ügyileg, de azt ettől függetlünül biztosra veszem, hogy lesz aki el fogja készíteni a 3. rész mappjait ide is és esetleg a komplett kampányt is a sztorival együtt. Mondjuk lehet érdekes látni a H3-as kampányokat új ruhában...
  • b-type
    #1370
    jó reggelt :)

    Én jobb szeretném az új térképeket (ez csak kampányra vonatkozik), mivel nekem illuzióromboló lenne ha egyszer elpusztult, majd újra játszható a kampánytérkép.


    (A WoG-AoE toronyképeihez, simán kiveheted, és rakhatsz bele másikat.)
  • 3P
    #1369
    Na! Azért nem akkora gond, ha valaki nem ismeri a WoG-ot. Azért nem hivatalos MOD. Szerintem sem rossz, de nem minden tetszik nekem sem benne.

    Valaki említette, hogy jó lene a 3. rész kampányait újra látni H5 alatt. Erre szerintem jó esély lesz, mert a fejlesztés elejétől célként volt kitűzve a könnyű pálya építés és kampány generálás hozzá. Ezek után már (remélem) kézenfekvő a hasonlóság kapcsán a 3. rész újjá varázsolása...
  • Rettenthető
    #1368
    Akkor jól fel vagytok készülve Heroes-ból :)

    Ez (WOG) nekem is megvan valahol, majd lehet előtúrom.
    Mondjuk azért vicces a más játékokból áthozott egy-egy épület. Sokat fel lehet ismerni, de ami nagyon megmaradt bennem, az a AoE (babilon) őrtorony.
    Az nagyon kemény, ahogy kimered a Microsoft-s grafika a 3Do-s tájból :)

    A H2-vel játszva... vagy nagyon elpuhultam a későbbi Heroes-okon, vagy egyátalán nagyon elpuhultam az utóbbi időben TBS; egyik másik pálya komoly problémát jelent.
  • Nuki
    #1367
    énis :D
  • NeoMaN
    #1366
    az a vicc bassz, hogy most tudom meg, szinte már 2006-ban... :)
  • Nuki
    #1365
    wáo, szóval olyan mintha egy teljesen új kieg lenne? :D
  • b-type
    #1364
    Ez az oldal szerepelt már?
    Kicsit problémás, de sok jó infó van rajta a H5-ről.
  • b-type
    #1363
    Két fontos dolgot kihagytam:
    - Amit bekapcsolsz az használja az ai is, tehát neki is lvl 8-as egységei lehetnek, és használja a zászlót is szépen, mindent amit te bekapcsolsz az neki is jár.
    - Írhatsz te is bele különböző script-et, és akkor azt is felkínálja, van sok jó bár én semmi ilyesmit nem használok, csak az alapot (de a lehetőség megvan)
    Ezzel együtt jár az is hogy rossz 'scriptelésnél' kivág a játék term.

    Nekem semmi bajom nincs vele, igazából egy másik rendszerre van telepítve, de a mostaniról is futtathatom gond probléma nélkül.