14765



KELET TÖRZSEI MAGYARÍTÁS (thx, AtiRadish)
  • Acidlich
    #1482
    Rám bizton számithatsz
  • mosoporr
    #1481
    Te viszont nem vagy okos...
  • Kandurex
    #1480
    Forgalmazó annyit tud amit mi (lóbrokit). Jobb esetben a kiadó (venicdán projektek), de néha még a fejlesztő sem biztos a megjelenésben, bár a tőkeszúrkálók nyilvánvalóan siettetik a dolgot.

    "Kijön márciusba" Ejj, hát Q1 azaz első negyede még az április is benne van, ez egy korai találgatás.

    "Nem publikus beta" No comment, fél éve virit a fejlesztői oldalon.

    És most rájövünk arra, hogy a forgalamazó kevesebb tud, mint mi... hacsak nem járnak az SG -re és a csurgatott infót magáévá nem teszik

    Egyébként nem akarom 'Faterx -t bántani, vagy leszólni, csak az információi enyhén szólva is lejártak voltak, és kb. úgy jelenti be, mintha titkos anyagot szellőztetne meg. Egyébként reagálva, hogy KandurEX biztos jobban tudja, annyiban egyezzünk meg, hogy míg én legalább havonta 1X képekkel és érdemleges infókkal tudtam szolgálni, addig téged sehol nem láttunk.

    De elég is ebből, no flame
  • j0nNyKa
    #1479
    beszelj a forgalmazoval, es rajossz hogy nincs agyad. gondolom a magyarorszagi forgalmazo nevet nem kell elmondani, merthat azt tudod, hisz nagyon okos vagy
  • mosoporr
    #1478
    Figy. ide jösz,olyan dolgokat mondasz amit már rég tudunk,és azt mondod hogy tudsz mást is amit a "korrektség" miatt nem mondhatsz el, te a mi helyünkbi mire gondolnál,mert én arra hogy a kölök beteg.
  • Davidus
    #1477
    a nem publikus béta már lassan 1 hónapja megy:P
  • Kandurex
    #1476
    ez ennyimbe hol a negatívitás?

    #1472
  • 3P
    #1475
    Ha már ennyire érzékeny vagy áruld már, hogy mitől volt negatív megjegyzés az enyém?
    Messze menőkig nem annak szántam, s nem is értem, hogy mitől érzed annak...
  • Faterx
    #1474
    Ok maradjunk is ennyiben.
  • mosoporr
    #1473
    Te is hihetetlen vagy hogy nem osztod meg velünk az összes infodat,
    szerintem nem is tudsz semmit....
  • Faterx
    #1472
    A magy. nyelv biztos, csak az egyidejű megjelenés nem.
    A többit kérdezd Kandurextől... biztos ő is privát kapcsolatban van a forgalmazóval...

    Hihetetlen hogy az ember ne tudjon leírni egy mondatot hogy ne legyen valami neg. megjegyzés.
  • 3P
    #1471
    Így legyen lottó ötösöm, mint ahogy a márciust megjósóltam. (A jóslás alapja egyszerű volt, a 3. és 4. rész is akkor jött).

    Tudom, hogy nem árul(hat)sz el többet, de annyit azért talán még mondhatsz, hogy a magyar változat egy időben jön-e az US/UK-val, s ha nem akkor mennyivel később? Illetve még talán annyit, hogy a magyar váltoatnál választható lesz-e az angol nyelv is?
  • Kandurex
    #1470
    Ennyit ezidáig is tudtunk, sőt a beta -ról, már volt, hogy lesz kettő nem publikus, az egyik már lezajlott. Megjelenésről meg check banner.

    A korrektség érdekében olyat is amit nem tud az egyszeri netező,.
  • Faterx
    #1469
    Na kérem ma hallottam a leendő hun forgalmazótól hogy március, előtte egy nem publikus béta.
    A korrektség mián sajnos többet nem mondhatok, ne is kérdezzen senki!
  • Kandurex
    #1468
    A grafika végre méltó a játék nagyságához. Én nagyon boldog vagyok, hogy végre nem csak játékmenet és hangulatban alkotnak nagyot!
  • Nuki
    #1467
    thanx :)
    a képek meg jóak, főleg a város, már most félek a vasigényétől :| :D
  • Cobra.
    #1466
    Ez a 4 kezű oroszlán elég ronda, de a titán nagyon jól néz ki.
    A hátterek szépek, de nekem olyan érzésem van, mintha renderkép lenne, és az egységek meg a tereptárgyak csak rá lennének rakva (legalábbis én úgy látom, főleg a sivatagos képen).
  • 3P
    #1465
    Igazából nem értem ezt a passzív ellenállást a grafikai fejlődéssel. Ha ez lenne a tendencia, akkor még mindig a monochrome grafikás Pack-Man-t tólhatnánk...

    ps. Természete4sen jó játék a Pack-Man csak hát a világ azóta előrébb tart és sok más szorakoztató programot hozzott ki, amelyben nagy szerepe volt a dinamikusan fejlődő grafikának is...

    ps2. Én mindenestre örömmel veszem a Heroes sorozat vérfrisítését grafikai téren.
  • Rettenthető
    #1464
    Semmi gond, de most már csak kíváncsi volnék mit érsz el azon a pályán. Ha leszedted, akkor én meg törlöm az oldalról.


    Ugyan még odébb van a megjelenés, de amikor megjelenik (és esetleg páran megveszik) akkor ki tudna multiplayerben részt venni? Igazából minél többen lennének egy játékon belül, annál szebb lenne...
  • tomo
    #1463
    ja ez a 3d s csoda, ami ugyanannyi funkcioval fog birni, mint a regi kep. csak 100x akkora videokartyakapacitast igenyel majd ... eh
  • Shaman
    #1462
    Most akkor ezt az 5-öt,hogy is kell elképzelni?

    a térképen lesznek a városok,mint eddig,s ha belépsz a városba,ahol eddig egy háttérkép volt általában,méhga mozgó is,akkor ahelyett ez a 3d-s csoda lesz?
  • Kandurex
    #1461
    Nos..., akkor jöhetnek az újabb csapások?



  • Láma!
    #1460
    shadow a tesomnál van, nekem itt csak armageddon.
    nem bántottalak teh:P
    csak kekeckedtem:D
    de megcsinálom, ha megkapom a cdt
  • Shaman
    #1459
    jah nekem a kieg nincs meg..
  • Rettenthető
    #1458
    Nem vagyok valami nagy stratéga, pl. multiban tuti halnék elsők között, de ha Te akkora szupe'hiró vagy :), akkor itt a map, necroként impossible-ben már nyomathatod is:).

    Nekem a Complete van meg, annak meg része a Shadow is.
  • Láma!
    #1457
    hét honap alatt elég gyengus sereg:PPPPP
    ez shadow?
  • j0nNyKa
    #1456
    mifele link ? az 1 beepitett cucc a kiegekben
  • Shaman
    #1455
    hol található ez a random map gen.?

    linket pls
  • Rettenthető
    #1454
    Normálra volt állítva a monszták erőssége, viszont igyekeztem mindig feltámasztani, ha elhullottak páran, akár hárman is. És a legszebb, hogy tizen-x nehány vár közül összesen 2 volt necro és vagy 6 lovag, a többi vegyes.
    A végén persze ez a létszám eléggé jól jött. 55 Archangel egy suhintásra halt be.


    Kandurex!

    Köcce a képet, bár igazából nem én kerestem, hanem Nuki.
  • Kandurex
    #1453
    Itt a kép

  • Mayday
    #1452
    Lasd fejlec :)
  • tsilli
    #1451
    Na hi!!!!

    Van már HOMM 5?


    thx
  • Sheltem
    #1450
    Random mapon 6500 csontvázat hoztál össze nekromanciával? Azért az nem semmi. Grat. Mármint kreált pályán nem nehéz, de random mapon ugye nincs annyi neutral lény. Strongra állítottad az nmyt az elején ?
  • Rettenthető
    #1449
    Kipróbáltam magam is ezt a random map generátort... érdekes.
    Impossible-ben 7 ellenféllel nyomtam és ~7 hónap alatt sikerült kivégeznem az ellenfelem.
    Mindenesetre a legkeményebb ellenfél egy teljesen leszeparált világban élt...
    Az alábbi hősöm gyengébb sereggel rendelkezett elvileg, de aztán valahogy mégsem.

    Végső harc, végállapot
  • Rettenthető
    #1448
    Ezt a mestertől kell kérdezni, aki átalakította, hátha neki megvan még.
  • Nuki
    #1447
    de azt a kis Hiroz V képet, ami ott van a háttérben, azt úgy magában be tudná valaki linkelni? :)
  • Rettenthető
    #1446
    Én is izzadok banneren, de most még van annyi dolgom, hogy ihajja.
    Mindenesetre sztm csinálj Te is, mert lehet én soha nem leszek vele kész.
  • Nuki
    #1445
    azt az alap hátteret a bannerban be tudnátok linkelni, ami előtt vannak azok az ördögök meg emberkék? :)
    megpróbálok valamit alkotni, hátha megy :)
  • Nuki
    #1444
    finom :P
  • 3P
    #1443
    Nagyon szép. Köszi a képet.