14765



KELET TÖRZSEI MAGYARÍTÁS (thx, AtiRadish)
  • 3P
    #1645
    BUÉK minden Heroes fannak!
  • Acidlich
    #1644
    Gamespy-on vagy tcp/ip-n keresztul. A h3at eleg komolyan fel is kell peccselni, kiveve ha 4.0 a verziod, ami az ubisoftos complete kiadás. egyébként peccseket itt találsz: www.toheroes.com
  • tomo
    #1643
    lehet, de eleg unalmas lehet kivarni amig a masik lep.
  • kandzsal
    #1642
    hali nem tudjátok hogy a heroes 3vagy 4-gyel lehe-e neten keresztül játszani????????




    fontos lenne
  • b-type
    #1641
    :)))))
  • 3P
    #1640
    Jó reggelt ezen a havas reggelen! Most jól jönne a Pathfinding skill... :)
    Ejnye ez már súlyos Heroes elvonásnak tűnik. ;)
  • G_ArchAngel #1639
    közben rájöttem, sorry...
  • tomo
    #1638
    heroes 3 nak nincs serialja.
  • 3P
    #1637
    Tökéletes párosítás ;)
    Mellékhatásai: enyhe (nem inkább) durva függőségi tünetek :)

    A közös jelzőjük:
    "Csak még egy kört..."
  • G_ArchAngel #1636
    Sziasztok,

    Kellene egy kis segítség...
    Elővettem a régi HOMM3-at, mert este szeretnék "hot seat"-ezni haverommal, de hiába forgatom a dobozt, papírokat - nem találom a serialt!
    Hol a fenében van, remélem nem a kiskönyvében, mert az Budapesten van a barátnőmék lakásában...

    Ezért, ha valaki tudna, akkor legyen szíves egy serial-t privátban elküldeni, ANGOL változathoz!

    Köszönöm!


    (ui.: crack remélem nem kell, ha eredeti CD-m van...)

  • Lantee
    #1635
    Már most sem nagyon beszéleK! :)
    Néha csak azért mozdulok ki, mert elfogy a cigi + az üdítő. :)

    Már előre látom, ahogy szilveszter este hárman próbálnak elrángatni a gép elől... :D
  • robotnyk
    #1634
    civ4+homm5 és augusztusig nem fogsz emberekkel beszélni :D
  • dr Kotász
    #1633
    Nos, azt pedig megtehetnéd. Most a 2. patch után szerintem kijelenthető, hogy az eddigi legjonbb Civ.
  • Lantee
    #1632
    Már ezer éve a polcomon porosodott a HoMM3 és a HoMM4 is, de még nem igazán volt kedvem belekezdeni egy-egy komolyabb kampányba. Most, hogy jön az öt, újult erővel csaptam bele - először - a HoMM3-ba. Valami brutális! Éjfélkor leültem, hogy tolok pár kört, és fél ötkor jöttem rá, hogy pössentenem kéne egyet! :)

    Még szerencse, hogy most van időm játszani. De mi lesz velem, ha kijön az 5?!

    És akkor még nyomorult Civ IV-et fel sem mertem pakolni.
  • Rettenthető
    #1631
    Ahogy lassan közeledik a játék kiadási dátuma, hirtelen megijedtél, hogy jajj, milyen is lesz a játék?
  • robotnyk
    #1630
    azért a 8 nép nem volt olyan nagy cucc, animált spriteokkal, de itt full 3d-s egységek lesznek. a játék nem azért lehet rossz, mert nem lesznek benne orkok. amit eddig láttunk, már csak az ai lehet kérdés, mert a grafika, hangulat úgy tűnik ott vannak.
  • 3P
    #1629
    Sokunknak már az is bőven elég lenne, de lesz bőven változás, de nem titkolt tény, hogy a H3 a fejlesztési alap mottó adó.
  • 3P
    #1628
    Na igen az én zsebemre is úgy 100% eséllyel pályázik. Ha lesz Collectors Edithion változata, akkor az ;)
  • tomo
    #1627
    egyaltalan a grafikai modositason kivul lesz valami fejlesztes a 3 hoz kepest?
    ( a grafika 3d sitest en nem tekintem fejlesztesnek)
  • 3P
    #1626
    Sajnos jól látod a dolgot a csonkítás ügyében.
    Szerintem nem véletlen esett a választás az Ork fajra, mert amiatt egy mission disc-et sokan megvesznek. A Heroes sorozat meg híres (hírhedt) a nagy számú kiegészítésektől, főleg a 3. rész... A kiadónak meg ugye a profit számít.

    A barbáros küldi lemzről már volt hír (remélhetőleg nem kacsa), de szerintem az elemntál vár is vissza fog jönni. S nekem hiányzik a jó öreg lápvár is, azaz a Fortress. Sokan nem szerették ezt a várat, de mégis volt benne valami báj, s volt köztük sok jó kis lény, pl a Dragon Fly, amelyet nagyon hamar és olcsón lehetett építeni, s kivásárolni. S az előnye vitathatlan, hiszen nagyon gyors lény, így nagyon gyorsan el lehett mondani 1-1 mágiát... Vagy ott volt a Greater Basilisk ami kb 20% eséllyel változtatta az ellent kővé. Vagy az egyik speciális kedvencem a várból a Mighty Gorgon, ami szerintem az egyik legjobb 5. szintű egység a játékban, persze csak nyílt terepen (de ez igaz úgy általában erre a várra). A Wyvern-t nem túlzottan kedveltem, talán túlon túl gyenge is volt, amelyet tetézett, hogy a vár ütő ásza azaz a Chaos Hydra nem tudott bejutni a várba, így vár ostrom esetén túl sok hárult erre a lényre.
    Ebből a várból meg csak a Hydra került be az 5. részbe (Dungeon) s ő is alaposan lefokozva, azaz 5. szinten.
    Mindnet összevetve most le mernék fogadni 1 barbáros kieget (na jó ez már most kiszivárogtatott), illetve egy elementálos küldit, s nem lennék meglepve egy a Fortresshez hasonló vár megjelenésén sem.
  • b-type
    #1625
    Nalam tuti befutó a pénzemre ahogy megjelenik.
    Így is úgy is megvenném, és kaptam már annyit ettől a sorozattól hogy így álljak hozzá.
    Az orkokat nem értem, bár különösebben nem becsültem őket semmire egyik részben sem, talán ha gyorsabbak lennének, a kettőben-háromban még meg lehetett oldani átadással ha orkkal akartam csatázni, de a négyben már nem cipeltem őket.
    Ezzel együtt sem értem hogy miért kell kihagyni, inkább másképpen kellene belőni a tulajdonságaikat sztem.
    Igen, az orkok kellenek sztem is, mégha elcsépeltek is a játékokban és sajnos nem is igazán kapnak megfelelő körítést...sem a goblinok.
    mindkettő tömeglény, ami nem lenne baj, de azért ki lehetne emelni a 'jó' tulajdonságaikat is sztem.
    Az MM világban cuccok nélkül egy kezdő hősnek problémát tud okozni 5 goblin, vagy ork, a H4-ben egy hős 100hp-val cuccok nélkül is gyalul uennyi orkot vagy goblint.
  • Thanatos
    #1624
    sajnos ott a pont... :(
  • bgabor
    #1623
    Az Age of Empires 3 után én már semmilyen nagy név folytatásában nem bízom. Először warez, aztán ha nagyon jól sikerült, talán megveszem. Nem amerikéban vagyunk, hogy kiadjuk 10E forintot minden szarra.
    A másik dolog, hogy a Heroes4 után pláne nem fogok fejvesztve rohanni megvásárolni az új részt.
  • Kandurex
    #1622
    2 vár eltűnése jelent még óriási űrt is: Behemótok, klüklopszok, orkok, kentaurok stb. stb. ejj, ejj,... és ha fejleszthetőséget nézzük, akkor ez már önmagában 16 lényt jelent! Nem egy fajról beszélünk itt, hanem 16 -ról!

    Őszintén: attól féltem, hogy túl sokat raknak a játékhoz, most már attól félek, hogy hülyére csokíntják ezt a mesés világot :(
  • Thanatos
    #1621
    az tény hogy már egy "kész" világból kivenni valamit az nem túl jó 5let de attól még lehet elcsépelt szvsz..., mert manapság az a módi hogy bármiylen új fantasy dolognál nem létezhet olyan hogy nincs benne ork...., ha megnézed szinte minden más tud variálódni de ork az ekll :D
    najó mgé ilyenek a tündék/elfek is :)
  • Kandurex
    #1620
    Először is, az alap Heroes 3 -ban 8 vár van, ami már eleve visszafejlődés, ha a 6 -ot vesszük figyelembe.

    Az orkok elhagyása egyenértékű a Fantasy világ formák megcsúfolásával. Azért sem egyértelmű a dolog, hisz a másik fejlesztői részleg ami ugye a Darkot készíti, ugyanezt a világot használja fel, és mi meglepetés, ott bizony vannak orkok rendesen.

    Az orokok fantasyben szerepeltetése nem elcsépelt, olyan, mintha eltűnne egy faj! Mit szólna ez ellen mondjuk a Worluk világa? Példa alapon. Vagy legközelebb kivesszük a manókat, tündéket, mágusokat, vámpírokat, démonokat, fagysárkányokat? Igaz is, mind elcsépelt szvsz, nem kell bele! Milyen hozzáállás ez?

    Ilyen alapon inkább csúszon még 1 - 2 hónapot, csak teljes legyen a világ. Megszándékozom venni egy teljes értékű játékot, nem pedig egy félkész világot! Warez rulez? Még pár ilyen hír és elképzelhető.
  • Acidlich
    #1619
    Jaja, addig is marad a h3:)
  • 3P
    #1618
    Ezt már emlékeim szerint tényleg kitárgyaltuk, s valami olyasmi info jött anno elő, hogy egy mission disc formájában lesz egy komplett barbáros sztori, ahol 7. várban megjelennek az Orkok is. Így inkább csak elodázódik az orkok megjelenése nem elhagyták, ami relatíve jó hír.
  • Thanatos
    #1617
    nemtom én nem sajnálom, az orkok midnenhol való szerepeltetése fantasy téren már eléggé elcsépelt szvsz...
  • j0nNyKa
    #1616
    De hisz ezek a dolgok mar regen napvilagot lattak. Egyertelmu, hogy 6 var lesz. Az orkok, illetve a fortress kivetelenek oka pedig az, hogy a fejlesztok egy uj might and magic vilagot alkotnak, illetve a regit alakitjak at. Ez a vilag lesz egyebkent a Dark Messiah of Might and Magic-ben is. En bizakodva nezek az uj vilag ele, lehet, hogy nem fog belole hianyozni a barbar nep.

    Ha jol emlexem, az uj vilagrol 1-2 infot ebben a videoban mondanak a keszitok.
  • Kandurex
    #1615
    Nem tudom, úgy látszik figyelmen kívül hagytatok egy fontos hírt: "nem lesznek orkok"

    Ezt nem kommentálni? Számomra először rezgett meg a játék által és általam felállított léc! Miért kell kihagyni? Egyáltalán hány vár lesz? Mi van, ha kiherélik a HOMM3 világát? Majd tegyük bele SDK -val?

    [morcos]
  • 3P
    #1614
    A Dungeon várrol az imént elfelejtkeztem. Bocsi :). Ott ami nekem picit fura az a Minotaur Guard valahogy a barnás dizájn jobban állt neki, mint ez a zöld. A Deep Hydra-t meg szintén nagyon leminősítették, a 3. és 4. részben még fő egységnek számító egység ma már csak 5. szintre lett érdemes (sőtt a 2. részben is ő volt a legjobb nem fő egység, sok főegységgal is vetekedve). Na mindegy, viszont az ábrázolás módja nekem nagyon bejön :). S ugye a Black Dragonr-ról meg semmi valós kép, ez egyenlőre még titok. Kíváncsian várom, remélem nagyon ütős lesz.
  • 3P
    #1613
    Nagyon sok mindenről beszéltünk már, de talán a különböző egységekek grafikai megvalósításáról nem esett szó.
    Én egy picit megosztott vagyok a képek alapján.
    Az Inferno vár egységei nagyon bejönnek, s tulajdonképen a Haven vár egységei is jók, még az Angel is is elfogadható, az Archangel meg kifejezetten tetszik.
    A Sylvan vár egységei már picit megosztanak. Nagyjából ok, de a Silver Unicorn nekem kicsit giccses. A Gold Dragon-ról meg ugye semmi valós kép nincs, csak rajz.
    A Necropolis vár egységei már picit jobban megosztanak, mint az előző. Egyrészt az egyik nagy kedvencemet a Vampire Lord-ot nagyon levitték (4. szintű lett, jobb volt ő a 6. szinten), másrészt ez a piros dizájn nekem nem jön be, a fekete jobban tetszett. A sima Ghost, még ok, de az upgrade-je a Spectre nekm picit harsány ahhoz a várhoz. Na mindegy ez csak kukacoskodás . ;)
    Az viszont részemről nem kukacoskodás, hogy az Academy vár egységei rondák, illetve valahogy nem passzolnak bele. A mély pont a Master Gremlin a maga "plazma ágyujával", vagy mivel, bár a Rakshasa Raja sem egy szépség, s valahogy a Titan is esetlen.

    Szóval összegzésül a lények 70% szerintem jól sikerült, de főleg az Academy vár egységeit nézve van pár stílustalan is. Persze ez egyéni izlés kérdése, de nekem kifejezetten lesúlytó erről a várról a véleményem.
    A játék összképén egyébként egy vár grafikai megoldásai mit sem ront, az eddigi infók alapján nagyon rendben lesz.
  • Since
    #1612
    Lehetséges...Bár ha külön login server lesz a játéknak (lásd. battlenet) akkor biztos hogy megveszem mert über játéknak ígérkezik. Szerintem nem lesz, de azért bizakodva várom...
  • dark prince 14
    #1611
    Ugye Starforce 3.7 védelem lesz rajta sajnos????
  • 3P
    #1610
    Nem akarom senkinek sem elvenni a kedvét, de szerintem nem tűnik logikus lépésnek a (többek között) játék kiegyensúlyozását segítő béta teszt befejezése előtt kiadni egy hivatalos, vagy akár nem hivatalos demót.
    Természetesen én is nagyon örülnék, örültem volna egy karácsonyi demonak...
  • Acidlich
    #1609
    Na várjunk csak én nem állitottam azt h ocska lesz a game, ez csak egy kis vízió a kiadó lehetséges gondolkodásmenetéről. A game nagyon is bejön az eddig megjelent infok és képek alapján, sőt lehet h magasabbra is teszi a lécet a heroesozok többségénél nagy etalonnak szamito 3 résznél is...
    Annak idején, amikor megjelent az etherlords, első gondolatom szinte az volt h bárcsak a heroes sorozat is ilyen köritést kapjon a köv részben, és tessék, ezek szerint az ubisoftnál is támadt valakinek egy ilyen 5lete, és ráadásul ugyanarra a fejlesztőbrigádra bizták a játék sorsát. Az imám meghallgatásra talált Személy szerint nagyon bizom a srácokban, hisz letettek már 1 nagyon jo, söt kitünö jatekot az asztalra...
  • j0nNyKa
    #1608
    ez a velemeny nekem tobb dologban is santit szamomra
    pl. alapvetoen ugy tunik, hogy nem lesz szar a jatek
    pl. azert van tobb honapos betateszt, hogy jobb es jobb legyen a jatek
    vagyhat ugy egyaltalan, attol, hogy mondjuk 1 kiadott demoban vannak hibak, nem fogjak kevesebben megvenni a teljest szerintem, max ha totalis csod a demo, de arra meg 0.0001% esely van szerintem

    gondolkoztam egyebkent, hogy mien nagyobb hibai lehetnek majd esetleg a jateknak, de mind olyan, amit a betateszt soran kiszurnek (pl. nagy gepigeny, vagy unbalanced egysegek/nepek)
  • Acidlich
    #1607
    Ja, ha teszem azt veletlenül szar lenne a jatek, jobban jarnak ha utana adjak ki a demot, mert ugy többen fogjak megvenni a jol sikerült alkotas remenyeben:)
  • j0nNyKa
    #1606
    igen csak a fejlesztok reszere mast jelent 1 demo kiadasa, mint a -bocsanat- nyaladzo kozonseg szamara :P