14765



KELET TÖRZSEI MAGYARÍTÁS (thx, AtiRadish)
  • Kandurex
    #1685
    Nem érted, a védelem lényege itt, hogy egy gép, egy azonosító, minden perifériának stimmelnie kell. Ahhoz, hogy ezt törni lehessen, vagy egyáltalán hozzáérni, kellene a regisztrációs és aktiváló kulcs is, és még akkor se közel a siker, hisz még ott a SF alap védelme, amit ugye még nem törtek meg. (biztosan, mert a 3k dolcsi még mindig ott lapul Moszkvában) De ezt egyetlen beta teszter se fogja kiadni, tekintve, hogy elég kemény szerződéseket kötöttek az UBI -val :/
  • Shiwo
    #1684
    az nem lehetséges, hogy direkt rakták oda, és nem is működne valójában ? 1szerüen leakarják tesztelni a progi védelmüket, meg ez is csak 1 hírverés, ami nekik reklám....
  • Kandurex
    #1683
    Költői kérdés
  • 3P
    #1682
    Kiváncsi vagyok, hogy a moddolhatóság alatt most mit értenek?
    Pálya szerkesztőt, vagy akár komplett kampány szerkesztőt, mint a 3. rész esetén?
  • SLICK
    #1681
    ez egyszerre sok volt ... isten képek :P
  • Davidus
    #1680
    ne vergődjetek már:P rég lehet tudni hogy lesz klasszikus kameranézet is.
  • Thanatos
    #1679
    hát jah zoom még belefér de a döntés, csürés csavarás ált inkább idegesitő mint hatékony..., főleg ha muzsály hazsnálni emrt maugy nem ltász..., ha nem muszály akkro tökmind1, mert max nem hazsnálod...
  • 3P
    #1678
    Szerintem egész biztos, hogy nem kell közben össze-vissza zoom-olni, hanem fix kamera szögből végig lehet tólni. A videókban és az alfa demoban látot animok kikapcsolásában is bízok, mert először jó pofa a különböző egységek harci animációi, de 20. alkalommal bár dög unalmas lesz...
  • Rettenthető
    #1677
    A kamerakezelésre magam is kíváncsi vagyok.
    Nem baj az, ha be lehet zoomolni a pitypantgok közé - a jobb beleélés végett, de magam is jobb szeretem - amolyan - a Magasságos szemszögéből látni a játékot.
    Ha nem is lesz esetleg default kamerabeállítás, azért remélem, hogy egyetlen kameraszög (kb. 45°) beállítással le lehet majd játszani a pályákat, úgy hogy közben nem őrülök meg.
  • Thanatos
    #1676
    én meg tuti hoyg egy másodpercet sem ha nem muszály..., 3ds cuccok 99%-t a kamerával basszák el, rmeélem lessz lehetőség rendes rögzitett kamerára is :)
  • robotnyk
    #1675
    azt hiszem nagyon sokáig fogok csak forgolódni a kamerával, és nézegetni a részleteket :)
  • Thanatos
    #1674
    nagyon etherlords2 beütése van a grafikának igy képek alapján, ami persze nem bja, sőt! :D
  • robotnyk
    #1673
    tanulság: olvassam végig a hszt mielőtt tölteni kezdem :D

    épp azon gondolkodtam hogy nem lehetnek ilyen szarlámák az ubinál hogy public ftpre teszik ki a bétát :D

    jöjjön máááá kii!
  • G_ArchAngel #1672
    én megrendeltem addig a IV-est, 3in1 kiszerelésben 3990.--ért, így könnyebb várakozni...
  • Davidus
    #1671
    ez kínzás:D
  • precision
    #1670
    ááááá :(
  • 3P
    #1669
    Ez a link kb olyan, mint a kisgyerek elől elzárt édesség. Látja/tudja, hogy bent van, s meg is próbál hozzájutni, de rájön szép lassan, hogy a kúlcs nélkül nem megy.

    Na ja, egyébként több külföldi fórumon megszellőztették már a hírt, s hogy talán lehet hozzá készíteni hardver kulcsot. A dolognak van valóság alapja is. Nekem is volt korábban a munkahelyemen egy olyan hardver kulcsos progi amihez lehetett készíteni másolt hardver kulcsot, de azt az eredeti hardver kulcs feltérképézesé után lehetett könnyen elkészíteni. A nélkül nehéz lett volna. Magyarul, ha egy hardver kulcsgazda beáldozná a sajátját, akkor bőven lenne remény.
  • Kandurex
    #1668
    Simán :) rajongónak kötelező a nyitott szem!
  • Rettenthető
    #1667
    Csak nem maga is a http://heroes.jatekok.hu/ fórumait olvasgatja? :-)

    Ha azt olvasod, akkor azt is láttad, hogy (elvileg) van benne főnix, mint semleges lény...
  • Kandurex
    #1666
    Mit szólnátak, ha adnák egy linket a játékhoz, kb. 90% elkészültséggel, azaz majdnem, hogy a véglegest?

    Nevetnél?



    Ne tedd:


    Ezen a linken elérhető a béta teszt, kb. 1200 - 1300mega, bizony - bizony ez a 2005. decemberi változat, AZAZ majdnem, hogy végleges. Csak nem feltörhető :(

    Miért is? Mert hardware kulcsos védelem van rajta. Ez kb. annyit tesz, hogy kizárólag a kiválasztott és jóváhagyott teszter gépén fut. Jól érted, NEM szoftveres a védelem.

    Azért linkelem, hogy hátha egy zseni van aki felvételézni szeretne a reloaded -be :)
  • Kandurex
    #1665
    Na jó, elég volt a pihiből, jöhetnek a csapások? Hát persze :)

    (tudom, tudom, lehetne kisebb is, de ezt nagy totálba érdemes :)









  • gTWELVE
    #1664
    jaja.. másodpercekkérdése..:D
  • SLICK
    #1663
    Gyerekek nemsoká március
  • 3P
    #1662
    Köszönjük a magas röptű értékelésed...
  • j0nNyKa
    #1661
    a trelerek ezer evesek, bar eleg pozitiv bemutatast adnak, megiscsak a leirt infoval egyutt adnak teljes kepet
  • TreDoR
    #1660
    Ok! Bár már az összes trailert láttam róla
  • j0nNyKa
    #1659
    te kurvara nem vagy okos, idejossz mikozben epp folyik a nyalad, es baszol elolvasni barmilyen kulfoldi oldalt, hogy milyen is lesz a jatek... gondolom nem tudsz olvasni, de probald meg, kezdeskepp itt.
  • Thanatos
    #1658
    igazad van, nem is tom mirét érdekel ez a game, én simán feladtam volna és mennék máshova siránkozni... :)
  • Kandurex
    #1657
    3.7
  • TreDoR
    #1656
    Ok, mire kijön már minden tekintetben ***r lesz a game A fő, hogy a starforce 1.7-es védelem rajta legyen A többi nem számít!
  • Thanatos
    #1655
    rosszól tudtad...
  • TreDoR
    #1654
    Hát nemtudom, én egy hónapja még úgy tudtam december végén v. január elején kijön...
  • 3P
    #1653
    Ezt nem igazán értem...
    Miért ne jönne ki? 2 hetet csúszott a béta teszt, ennyit csúszik a megjelenés is (kicsit többet), de márciusra kint lesz. Ez a csúszás azért nem DNF szindróma. Ez a mai játék piacon általános.
  • 3P
    #1652
    Hatalmas különbség volt az 1. és a 2. rész között is...
  • jazzy
    #1651
    Az alpha verzionak a negyede a 3-bol volt kiveve.
  • Cobra.
    #1650
    Nem tudom miért hitted azt Kandurex, hogy az 5 egy felújított 3 lesz, amikor eddig mindegyik rész között igen nagy különbség volt (1 és 2 között nem tudom, az elsőt nem láttam) minden szempontból.
  • Thanatos
    #1649
    mondj le róla..., nc...
  • TreDoR
    #1648
    Hi! Kijön egyáltalán valaha a heroes 5 v. mondjak le róla?
  • 3P
    #1647
    Ááá! Azért ennyire nem súlyos a helyzet. Egyszerűen csak biztosítani akarják a frencsájz pénzügyi alapjait hosszabb időre. Nem mondom, hogy én ennek örülök, sőt bosszant a dolog alaposan, de ettől a H5 még nagyon jó lesz, s talán jó eséllyel pályázik nálam, hogy lelökje a mindenidők legjobb játéka saját listám éléről a Heroes 3-at még így barbár vár nélkül is (a 3. részben amúgy sem az volt a kedvencem ;) ).
  • Kandurex
    #1646
    Szó sincs róla, csak, hogy akkor még valóban úgy tudtam, hogy átveszik a 3. részt és ahol tudnak / vagy akarnak raknak hozzá. Arról SZÓ SEM VOLT, hogy el vesznek a világból! Ez így ebben a formában kiábrándító.