14765



KELET TÖRZSEI MAGYARÍTÁS (thx, AtiRadish)
  • NeoMaN
    #4331
    Ez egy átlag. 10K vagy fölé tessék! :PP
  • McW
    #4330
    Hát ez kééésssssz, tudtam mindig hogy a japók idióták, de mindig meglepnek! 1200m
  • precision
    #4329
    mia...
    menjetek már innen offolók :)
  • mucsácsó
    #4328
    hehe :DDD
    Rekordom: 2239.58m
    tessék megnézni :D


    ez most sok, nem? vagy kevés? :DDD
  • Thanatos
    #4327
    nem doglozom :PPP
  • NeoMaN
    #4326
    :)
    Pedig megéri. Van egy csomo "kombó", egy csomó trükk, csak rá kell jönni.
    Nekem valamim 12ezer volt a legjobb eredményem annó, de az kb. 20 perces menet volt. :))
    Munkahelyre ideális!
  • Thanatos
    #4325
    1240.19 sikerült kb 3.ra :PPP nemtom hogy ez sok vagy kevés de kb negyed órát vártam amire végigment ergo nekem ez a végső eredményem, nincs enyi fölös időm :PPPP (shot a galériában)
  • G_ArchAngel #4324
    LOL, én is reflexből:DDDDDDDDDD

    törölje vki pls az F1 tippeket:DDD
  • Magic Boy
    #4323
    Bocsi rossz helyre ment!
  • NeoMaN
    #4322
    ITT JÓ A ZENE ÉS A HANG IS
  • G_ArchAngel #4321
    negatív tipp:

    1. Alonso
    2. Fisico
    3. MS

    ...Kimi OUT

    pozitív tipp:

    1. Kimi
    2. JPM
    3. MS

    Reális tipp:
    1. Alonso
    2. Kimi
    3. MS
  • NeoMaN
    #4320
    ÉN EZZEL VÁROM:

    NESZTEK

    Május 19-ig verseny. Prinscreen kötelező!
    :D
  • NeoMaN
    #4319
    kutyát nemérdekli
  • Magic Boy
    #4318
    Ezt tippeltem:
    1. MiSchu
    2. Button
    3. Raikkönen
    4. Alonso
    5. Massa
    6. Rosberg
    7. Fisichella
    8. Montoya
  • mucsácsó
    #4317
    csóró póréhagyma
  • McW
    #4316
  • Solid Snake
    #4315
  • Kandurex
    #4314
    Várjuk, várjuk a Heroes V.

    (beteg Finországi dalocska )
  • NeoMaN
    #4313
    README !!!!!!!!!!!!

  • dr Kotász
    #4312
    W gomb. Meglepetésre. H3-ban is az volt.
  • Cobra.
    #4311
    w gomb a billentyűzeten
  • Magic Boy
    #4310
    Van wait?
    Én nem találtam!
  • Sheltem
    #4309
    ***Offtopic****

    Az érdekelne még rohadtul, hogy a blizzard melyik vonalon fog kijönni az új játékukkal.
    Diablo2/Starcraft/Warcraft

  • Sheltem
    #4308
    Cdgalaxis oldala alapján van rá esély, hogy egyszerre jön.
  • G_ArchAngel #4307
    én meg a Neverwintert...

    gondolj bele évek óta egy játék sem hozott izgalomba...
    CE-t mikor kezdik szétosztani? Az később kerül boltokba?

    Remélem jeleznek, ha egyszer felíratkoztam...
  • Sheltem
    #4306
    Ráadásul még most jön majd a hónap végén a HL2 Episode 1 is. Remélem azért nem kockulom át a nyarat
  • NeoMaN
    #4305
    Pont ezért lesz szar. PÉNZ, nem HOBBI és SZENVEDÉLY.
    Mint minden más....
  • NeoMaN
    #4304
    Quake4
  • Sheltem
    #4303
    Egyébként belegondoltatok, hogy ha igazak a pletyik akkor egészen pontosan már csak 15 nap a megjelenésig? Bizarr, hogy mindjárt itt van, utoljára a halflife2t/warcraft3at vártam ennyire mint ezt most
  • Cormac
    #4302
    Ez így van de ezért ő kemény magyar forintokat markol fel.
    A nagyobb gond szerintem, hogy minősíthetetlen magyarítást képesek kiadni.
    Mintha nem lenne ellenőrzés. Amint eljutunk addig hogy lesz ellenőrzés, úgy lesznek jobbak a fordítások is.
  • NeoMaN
    #4301
    Én értem az okát. Hivatalos fordítást egy hivatásos fordító készíti talán, aki esetleg nem játszott többszáz órát a játékkal, fingja sincs róla, ő csak egy sima nyers szövegfordító. :)
  • Sheltem
    #4300
  • Nabunaid
    #4299
    Off topic /bocs/

    Sheltem! Köszönöm a normális hangnemet!

    De akkor is megkérlek, hogy tartózkodj a "magyarítással játsszanak a kispöcsök akik nem tudnak semmit angolul" szövegtől, mert nem hiszem, hogy csak én vettem magamra és ez személyeskedés /neked flame/!

    Ha valaminek van magyarítása, akkor felrakom, mert élvezhetőbb vele a játék, de ez tényleg ízlés kérdése. Viszont azt csak divatnak tartom, hogy manapság többen eleve elvetik a szinkront vagy a magyarításokat! Szerintem a játékos társadalom nagy többsége ért annyit angolul, hogy játszani tudjon, a játékokat mégis kiadják a nagyobb nyugati nyelveken és van is keletje, szóval ez itt nálunk csak divat, hogy inkább angolul nyomjátok. A két kezünket összetehetjük, hogy a Heroes 5 magyarul is megjelenik!

    Abban igazat adok, hogy a hivatalos játékfordítások gyakran nagyon alacsony szinvonalúak, ennek nem értem az okát, mikor a maszek fordítások általában kiválóak! Azért én reménykedem, hogy a Heroes 5 is szuper fordítást kap.
  • Sheltem
    #4298
    "csak a sztori lett elcseszve"

    Demó alapján honnan tudod a sztorit?

    Én amúgy valami jó kis gonosz sztorit várok mint anno a warcraft3ban volt/van.
    Nálam az a top játéksztori mai napig
  • Sheltem
    #4297
    Nem csak te.

    Nekem pl megvan a Heroes 3 eredetiben(a complete is).
    Na hát amit a hátára írtak az okos magyar fordítók...érdemes megnézni.
    Szóval nagyon nem kell messzire mennem(még az Age of empiresig sem) ha szar példát akarok felhozni(sajnos).
  • mucsácsó
    #4296
    de egyébként igaz, erre gondoltam énis, hogy lehet nem magyarul kéne játszani (mellesleg rendeléskor majd válaszhatsz, hogy angol vagy magyar)
    mert énis útálom a magyarításokat, én csak akkor, és csakis akkor teszek fel, hogy ha télleg nem értek meg semmit... (pl Riddick-nél azért elkell, meg a Psychonauts-nál is)
    vannak jó magyarítások, és vannak amik játszhatatlannál teszik a játékot...
    azzal is egyet értek, hogy az Age of Empires 3 nagyon gyengus lett...de ettől lehet még a Heroes V jó lesz...úgy érzem én, hogy néha jobb lenne magyarul tényleg, de többször azért mégis angol...

    aszittem csak én fintorgok így a magyar gameektől, de akkor ezek szerint nem...
  • NeoMaN
    #4295
    1. A sztorit nem ismerheted.
    2. Feneketlen teknő
    3. Van WAIT
    :)
    Év játéka simán.
  • Cobra.
    #4294
    Wait van, csak máshogy működik, mint a 3-ben, mivel itt nincsenek elkülönülő körök. Ami hiányzik és talán javítják, hogy gomb nincs a waithez a képernyőn.
  • Muki100
    #4293
    Nekem a demoból az jött le, hogy egy butított bár sok szempontból javított és szépítgetett H3-at láthatunk, csak a sztori lett elcseszve meg pár lény átvariálva.
    Szerintem ha ez lenne az első heroes ez is sikeresen bevágódhatna úgy mint annak idején a régiek, de a H3-nak nem lehet a nyomába lépni pláne nem egy ilyennel. Nem rossz de nem is jó, bár én se tudom mit csináltam volna az oroszok helyében.
    Apróságok hiányoznak belőle, mint harc közben a wait vagy mapon a sleep hero, stb. amúgy tökéletes másolat + H3 bizonyos felháborító dolgainak javítása. Mi lett volna ezzel petíciózás nélkül?
  • Sheltem
    #4292
    ***Offtopic****
    Látom jól kiadtad ezt most magadból. Szar napod volt vagy mi?

    Ízlések és pofonok én hányok a szinkrontól / magyarítástól te nem.
    Ne akarj itt nekem fél oldalon keresztül okoskodni ismétlem "ízlések és pofonok".

    "Ja, és valószínüleg kétszer annyit telet láttam már mint te"

    Ebben ne legyél annyira biztos.

    Egyébként tök érdekes amint az ember valami érzékeny témát érint, rögtön jönnek a komplexusos emberkék és lecsapnak, kiélik a fórumon a napi gondjaikat.

    Nem állt szándékomban személyeskedni, de ha már "minősítem magam" úgyis, akkor eresszük ki.

    Azonban, hogy egyetértés is legyen veled:
    "Talán vess egy pillantást Göncz Árpád fordítására, a Gyűrűk urára! Akkor talán mégis megállja a helyét...? "

    Az nagyon szép munka volt, sőt szinkron terén is van ami tetszik, lásd Csengetett Mylord sorozat, de ez már nagyon offtopic, itt fejezzük be a flamet.

    Hagyjál lógva és beszéljünk innnentől inkább a játékról.