14765



KELET TÖRZSEI MAGYARÍTÁS (thx, AtiRadish)
  • kutjus
    #4131
    Az End Turn gomb körüli 7 kék sávdarab mutatja, vagy ha rajta hagyod az egeret.
  • Dns5000
    #4130
    hogy lehet megnezni hanyadik nap van a heten?
    nagyon idegesito hogy nincs a fokepernyon
  • modoshawan
    #4129
    Végignyomtam a demót. :)
    Egy láma kérdés: Semmilyen képen (screenshotok, promós képek, videók) nem láttam HAVAS területet. Ez vajon ténylegesen ki is marad a végleges verzióból?
    Nekem hiányozna :(

  • Fresh Duke
    #4128
    Nálam, mikor felnyomtam nidkettőt, simán mentek, 1-ik se ütött semmit.
    Ja, de a SoD a RoE-t. Eltünt az ikonja. De a SoD-ba benn volt a Campaning meg Scenario is.
  • dr Kotász
    #4127
    Mehet egyszerre, a főmenüből választhatsz majd közülük.
  • b-type
    #4126
    oldal/letöltések->AB for Shadow of Death
    ezzel össze lehet hozni.
  • Shaman
    #4125
    picit off kérdés.

    H3-ban én csak az eredetivel toltam. De a 2 kiegészítő egyszerre felrakható,vagy azok ütik egymást,s vagy egyik,vagy másik? (gondolok itt az Armageddon`s blade-re illetve Shadow of death-re)
  • dr Kotász
    #4124
    Javaslom a custom mapet heroic szinten. Ott már komoly fejtörés minden döntés.
  • dr Kotász
    #4123
    Megtaláltam: mouseover town exit.
  • kutjus
    #4122
    Azt meg tudná valaki megmondani, hogy a 3 részes előzetes videó alatt lévő zene, az micsoda, honnan van?
  • Shaman
    #4121
    vajon?
  • VampireLord
    #4120
    megjegyzed, mikor hétfőn kiírja :)
  • Nenrandil
    #4119
    na ez széép... nem bírom abba hagyni a demót...
  • precision
    #4118
    szerinted? :)
  • IceTom
    #4117
    mármint mi volt a Tv-ben? gondolod Heroes..de azonbelül?
  • Shaman
    #4116
    tegnap vót a fixTV-ben...
    bár csak pár pillanatra láttam
  • dr Kotász
    #4115
  • Sheltem
    #4114
  • Nenrandil
    #4113
    gyerekek...ez faja... még az én gépemen is fut símán pedig nem mai darab...
    És szerintem nagyon hangulatos...éppen hogy csak belenéztem, de már most látom hogy ezzel is úgy el tudok majd szöszölni mint a h3mal... és nekem ez elég... vágre egy mai játék ami tűzbe hoz...éljen a heroes :)))
  • markastor
    #4112
    Akkor is mutatta, amikor "betettem örzőnek". De most újra felraktam a demót, s most meg már működik. Pedig biztos, hogy jól emlékeztem arra, hogy a múltkor még bugos volt.
  • Agamemnon
    #4111
    Amikor betetted őrzőnek, vagy amikor csak ott álltál előtte?

    Ha akkor is mutatta, amikor betetted őrzőnek, akkor valószínüleg bug.
  • markastor
    #4110
    Nekem akkor is mutatta az ikonját a hősnek, ha avárban volt (bug?), ezért volt részemről a nagy értetlenség.
  • dr Kotász
    #4109
    Hmm... megnéztem, szerintem nem.
  • Kandurex
    #4108
    Godric a várban, a másik hős az inferno vár előtt dekkol, a luvnya meg vadászik :)
  • markastor
    #4107
    Az első kép gondolom még mindig a demóból van. De hogy kaphattad te Klaust hősnek? S hol van Godric?(Az első képről, a másodikon már ő van a Haven városban.)

    Más: valaki nem próbálta ki, hogy a Tear of nemtudommit be lehet rakni az Inferno városba is?
  • Gary
    #4106
    Ha a homokórán tartod az egeret kiírja...
  • dr Kotász
    #4105
    Ezen a linken olvasható, hogy az adott hét (Week of the ...) milyen speciális hatással jár. Érdekes.

    Viszont azt hogy lehet megnézni utólag, hogy épp milyen hetünk van?
  • kutjus
    #4104
    Én még külön sosem kerestem épületet...tényleg van gomb mindenre...szépnek, meg szép :)
  • GothiK Aesh
    #4103
    jahm a nagy kritizáló ismét megjött... szoval sztem eléggé nemjó hogy a sok épület küzül alig lehet megtalálni a valódi épületeket föleg a 3D miatt, persze annyira azé nem gáz hisz a panelon ezek megtalálhatok
  • kutjus
    #4102
    Feltettem ide párat.
  • Magic Boy
    #4101
    Köszi!
  • Kandurex
    #4100
    Így néz ki kívülről:



    és belülről:


  • dr Kotász
    #4099
    Melóból sajnos nem tudok, de a vár tetején áll egy figura karddal a kezében, és ez az adventure mapen is látszik.
  • Magic Boy
    #4098
    Dobnátok egy képet, hogy hogy néz ki egy fullra épített vár ahol a grál is fölvan építve?
  • kutjus
    #4097
    Lehetséges, hogy a kampányban az inferno várba nem tudja az ellen beépíteni a grált? Mert játék elején hozzá került és most, hónapokkal később is az egyik hősénél volt...érdekes, remélem nem ennyire butus hardon, mert az baj lenne.
    Bár így is szenvedtem eleget mire olyan szinten voltam, hogy sereggel/varázslassal megoldjam, hogy ne fusson el...titkon reménykedtem ebben.
    Viszont legalább összeszedett mindent a déli részen, mire én odajutottam.
  • GothiK Aesh
    #4096
    hát nekem nem az ellen szivta el azota utánaolvastam és bugnak bug van amikor müködik van amikor nem :P engem nem zavar ha csak néha kapok manat csak akkor ne azt irja a spell hogy mindig mikor megütik add + manat :P
  • mucsácsó
    #4095
    hát elég gyakran az a kis tetű szívja el =/
  • Dant0r
    #4094
    Megint néztem, de nekem azért nem volt manám mert a kis köcsög familiar elszívta jól:D
    Nem tudom, lehet néha nem működik, én ennek tudtam be azt, hogy nincs manám, de javíts ki ha tévedek.
  • kutjus
    #4093
    Dueleztem én is eleget és nekem eddig mindig műxött manaszívás és minden más is. Egyetlegyszer volt olyan, hogy egy egységem 2szer jött egymás után. Duelben ezen kívül semmi más hibát nem láttam.
  • GothiK Aesh
    #4092
    a probléma a válaszodba csak az volt hogy nem a kérdésre válaszoltál :P pl én nem találtam problémát a lapozgatásba, nem is értem miért irtad :P