14765



KELET TÖRZSEI MAGYARÍTÁS (thx, AtiRadish)
  • SeLeNe
    #4251
    nincs hacsak a szolgáltatóé-e nem de más játékkal nincs gondom...
  • Bucser
    #4250
    tűzfal esetleg? Router?
  • precision
    #4249
    vmi blokkolja...tüzfal, router. vmi.
  • SeLeNe
    #4248
    Hi! Segítene vki. NEm enged fel HOMM5 az ubicomra. Azt írja mindig hogy "Cannot connect to ubicom". Egy haverom megnézte az accomat és őt csontnélkül felengedte!
  • SP szan
    #4247
    nem használok tűzfalat, routerem van, ki van kapcsolva a windows tűzfal is.
  • kutjus
    #4246
    Nem lehet, hogy valami tűzfel nem enged ki?
  • SP szan
    #4245
    nem, jó az emailem is, meg minden, már három különböző acountot is csináltam, de mindnél azt írja ki, hogy nem vagyok Log in olva :(
  • Newfronter
    #4244
    Esetleg e-mail verify, vagy ilyesmi? :S
  • SP szan
    #4243
    Érdekes, csináltam accountot, de ha bejelentkezek, akkor nem lép tovább, csak kiírja, hogy még nem Log in -oltam be...
  • jazzy
    #4242
    Multiplayer -> ubi.com. Csinalsz accountot (lesz ott vmi regisztralos gomb), aztan belepsz vele.
  • SP szan
    #4241
    Azt az ubisoftos "előre beállított párbajt" hol tudom elérni?
  • jazzy
    #4240
    Csak ez a harom van. Ezenkivul tudsz ubi.com -on duelezni.
  • SP szan
    #4239
    őőő, a heroes V demoban nektek hány campaign-otok van? mert én megcsináltam kettőt és utána nyista, meg a scenario a maga egy pályájával. Csak ez a három pálya van benne össz vissz?
  • j0nNyKa
    #4238
    igazabol nem az lesz az 1. palya, masreszt azert lehet nehez pont, mert az 1. palyan tul eros lett a hirod, ugyanis itt elole kell menekulni.
  • scorpeeon
    #4237
    valaki tudna segíteni a 2. campaignban (inferno)? az 1. viszonylag simán ment, az eleje nehezen ment, aztán fölényes győzelmet harcoltam ki, de itt a 2.nál mit kéne csinálni, nem jövök rá sehogy... és ez az inferno 1. pályája, szóval nem kéne nehéznek lennie...
  • Agamemnon
    #4236
    Azt nem tudjátok, hogy "fog of war" lesz-e a játékban, mert a demóban nincs...
  • dr Kotász
    #4235
    Biztos másolt játékod van :D
  • Dant0r
    #4234
    Hullákból lehet, tsak :C
  • GothiK Aesh
    #4233
    hély nekem az ördög nem idéz pitlordokat :S
  • Dant0r
    #4232
    Hm, igaz, várost nem nehéz elfoglalni a 99 paraszt védelmével :P

    Bár érdekes, hogy úgymond normálon is rá kell(ene) állni a combo-skillekre. Mert haven-nel 1 benediction, max. divide guideance, és alázás.. Ezt picit unfair-nek érzem:)

    Viszont a másik, h a vorpal sword hogy működik? Ugyanúgy, mint a Wraith Harm Touch-a? (nem nagyon néztem, de közelharcban volt h simán 0-t öltem valamiből pit lorddal, vagyis akkor ez is ilyen kiválasztós képesség...)
  • Kandurex
    #4231
    Aztán bekocog mondjuk 100 paladin... charge és leírtja a fél mezőt! Nagyon kell a puppet master. :(
  • IceTom
    #4230
    tényleg én cerberust nem is tudtam venni azon a pályán..én addig vártam míg pitlordból lesz 40--75 sucubbi meg 30 nightmare...innentöl már nagyon könnyű..de cerberust tényleg nemtudtam venni..nincs is épülete
  • dr Kotász
    #4229
    Ugye az a gondod, hogy túl erős a Haven vár hősének serege? Íme a megoldás: a cél a vár elfogása, nem a hős legyőzése. Kerüld el a fickót, és amikor elég messze van a saját várától, egyszerűen sétálj be. A várat jóval kisebb sereg védi. Nekem sikerült heroic szinten is megnyerni a pályát.

    Egyébként hogy a konkrét kérdésedre is válaszoljak: a gatingre kell rámenni. Úgy fejleszd a hősödet, hogy a következő ability-k meglegyenek neki: Gate Master, Swift Gating, Swarming Gate. Gate-eljél a marksmanek/inquisitorok mellé, ezzel ők kiestek a harcból. Az ördögökkel idézz meg Pit Lordokat. 1 Pit Lord leszed 1 Archangelt 1 ütéssel (Vorpal Sword). Ha tehát megidézel Pit Lordokat plusz gate-elsz is, akkor a 2. körben 3 kupac Pit Lordod van. Ezekkel ledarálhatod az angyalokat vagy Meteor Showert küldhetsz az egy kupacban álló ellenslges csapatokra. Használd a Cerberusok 3-fejü támadását is. Ez gyilkos képesség megfejelve azzal, hogy nem vágnak vissza neki.

    Ennyi elég lesz? :)
  • Kandurex
    #4228
    Nem
  • Dant0r
    #4227
    Valaki tudna segíteni?:D
    Nem vagyok valami nagy heroes-os, de azért az itteni két kampány pályát végig tudtam tolni rendesen.
    Viszont a custom game-nél egyszerűen infernoval nem tudok nyerni a haven ellen! Túl gyors, és túl nagyot üt..
    Valami tippet adjatok már plz:)

    Neten duelban ha inferno hőst választanak, én tuti havennel megyek és 3-4 kör alatt úgy cipóra verem a száját hogy megmarad az összes squire-m, marksmen-em, inquisitorom, plusz marad kb 5 arkangyal, 20 griff és 15 champion.

    Szóval vmi inferno vs haven csata taktikát, ha kérhetnék, köszi:)
  • NeoMaN
    #4226
    Elég a data mappába kicsomizni...
  • mucsácsó
    #4225
    hát kicsomagolod először a maps.zip-et, aztán megnyitod Total Commanderrel a data.pak-ot, és ott lesz olyan maps mappa benne, abba belemásolod és felülírod a maps.zip tartalmával :)
    ennyi
  • GothiK Aesh
    #4224
    illetve hogy másolom be ezeket a mapokat a data. pakba?
  • GothiK Aesh
    #4223
    kandi figyu,oylasfélét nem tudsz hogy a pokolba lehesen kocsmát épiteni?
  • j0nNyKa
    #4222
    teljesen totalisan pontos datum
  • ZoRaL
    #4221
    sziasztok, mennyire pontos ez a kiadási dátum szerintetek?
    kösz
  • balty
    #4220
    Sry az offért csak kiváncsi voltam a 3vs2-re. Köszi 3P az infot.
  • Agamemnon
    #4219
    Please fejezzük be az off-olást.

    Akinek nem tetszik, nem tetszik, akinek tetszik, tetszik.
    Aki játszani akar vele, játszani fog, aki meg nem, az meg nem.

    Itt a többségnek tetszik az új demó és játszani fog az V-el. Nem azért látogatunk erre az oldalra, mert a 3-at a 4-et vagy az 5-öt akarjuk összehasonlítani. Mindegyiket lehetne órákon át fikázni, és órákon át érvelni mellette.

    Amennyiben tényleg szeretted a 3-at, szerintem ezzel is tudsz majd játszani. Talán egy kicsit sok minden megváltozott az óta, és ez volt furcsa neked. A lényeg, hogy megismertük a véleményed, és tényleg felráztad a topicot, de szerintem próbáljuk meg befejezni ezt a témát.

    Én már nagyon unom, hogy az elmúlt 60 hozzászólásban ezt a sok rosszat kellett olvasnom. Kivéve persze KandurEx, és neki nagyon köszönjük a linket.
  • NeoMaN
    #4218
    Ígyvan. Mi majd játszunk vele, Te meg nem, mert üres.
    :)
    Ennyi.
  • mainruler
    #4217
    Szép kihátrálás. Ámde önkényes kissé. Kérlek. :)
  • 3P
    #4216
    Megértem a lelkesedésed a H2 iránt én is imádom a mai napig. A H1 azonban nem kaland játék, műfajra teljesen megegyezik a sorozat későbbi tagjaival. Azaz az is körökre osztott fantasy straégia. Várakat fejleszthetsz benne, lények vannak, mágia, harc, szóval szinte minden, amitől Heroes a neve (nagyon nagy hibája a kiegyensúlyozattlanság). A H2 sok mindenben előre lépett, de a műfaját tekintve a H1-et hozza. Amit említettem Kings Bounty is ez a műfaj, sőt a Heroes fejlesztői készítették anno. Játékmenet ügyileg egy kezdetlegesbb Heroes-t ismerünk fel benne, mitöbb nagyon is "Heroes-os". Körökre osztottság, lények, várak, fejlesztés, szóval igazi Heroes ős. Érdemes azt is kipróbálnod, ha nem rettensz el egy EGA szintű (320*200-as felbontás 16 szinnel, igazi C64 filing) grafikától... :)
  • 3P
    #4215
    1. Ez nem személyeskedés, hanem egy óriási túlzásodra reagáltam, erre írtam, hogy így hiteletelenné válsz, s ha még erőlteted, akkor minek vitázzak egy totális képtelenséggel... :)
    A személyeskedés itt és máshol is nagyon távol áll tőlem.

    2. Nem vitatom, hogy szereted, de az írásaidból az tükröződik, hogy nem, vagy csak felületesen ismered a sorozatot...

    Ami külön érdekes az írásaidben, az az, hogy nagyon sok olyan dolgot állítottál a H5-ről, amiről szvsz. semmi, vagy csak felületes fogalmad lehet (sztory, mappok, stb...). Mégis ítéltél...
    Nem az a gond, hogy véleményed van, sőt az sem gond, hogy az eltér másokétól. Ez rendjén is van, hiszen mindenki más, és más tetszik neki. A gond ott van, hogy ez nem kritika amit írsz, csupán alap, illetve jó részt alap nélküli vádaskodás...

    Részemről befejeztem a reagálást a hozzászólásaidra, mert egyszerűen érvek nélkül irogatsz, ez egyenesen már flame, azt meg én nem akarom táplálni.
  • balty
    #4214
    A H1-el nem játszottam, de tudtommal az más stílusú volt, konkrétan kalandjáték. Mindenestre nekem a H2 volt az első ilyen jelegű játék. Ha a 3-al játszottam volna először biztos arra esküdnék, de így nem sok újat hozott nekem.
  • GothiK Aesh
    #4213
    How are you enjoying the HOMMV demo?
    61 %
    I'm luvvin' it
    16 %
    None too shabby
    4 %
    Not luvvin' it
    11 %
    Not got it, but I will!
    8 %
    Not got it and I won't. I'm happy to wait for now
    Total Votes: 3271
    Van akinek azé bejön :P avyg csak sokan hanyattvágták magukat nah még 3 hét és kiderül :P
  • GothiK Aesh
    #4212
    Van benne valami amit mondasz sajna van akit tényleg hanyattvágja magát a garfiktól, de azé nem csak abból kéne hogy álljona heroes