14765



KELET TÖRZSEI MAGYARÍTÁS (thx, AtiRadish)
  • SP szan
    #4371
    És a 19én kijövő példány áráról lehet már tudni valamit?
  • izsook
    #4370
    A hivatalos fórum felkerült 1 szavazás, hogy legalább a kiegbe tegyék be a Strongholdot!
    Biztos sokan akartok már jáccani vele, Én is, de egy fél év még tuti kellene, hogy jó legyen, gondolom elfogyott a pénz muszáj kiadni.

    A kiegekbe remégykedünk.
  • NeoMaN
    #4369
    Azé, hogy a küldilemezt is megvedd.
  • SP szan
    #4368
    Én a Heroes V-ből csak a Barbárokat hiányolom , nem tudom, miért kellett kivenni őket...
  • izsook
    #4367
    Én még nem tudtam Építeni tolvaj céhet! Meg olyan info screeneket se tudtam lekérni, hogy miből mennyi jön be hanyadik vagyok meg kinek mi a legerősebb hőse, ja azzal meg ne gyertek nekem, hogy 3 jobb klik resorurcére, mert az giligagyi.
    A hős kérdésről meg annyi, hogy hevönbe csak knight van nincs pap, infernóba meg démon lord és oszt be
  • Nenrandil
    #4366
    Van Thief Guild botsika... csak fizetni kell az információért...Mellesleg nem hiszem hogy a teljesben is csak egy féle hős lesz sőt... a deluxben lesz egy plusz hős is...
  • izsook
    #4365
    Ja szerintem is uninstall :)
    Viszont ez a játék sokszori kipróbálás után számomra több sebből vérzik a Thief Guild hiánya meg, hogy csak váranként egyfajta hős van kicsit fáj!!!
  • Sheltem
    #4364
    Paraszt? Ez olyan b+ mintha Quaket felrakná a gyerek és megkérdezné hogyan kell lőni. Ne nevettess már, teljesen jogos volt, hogy uninstallt ajánlott.
  • NeoMaN
    #4363
    Jazzy tök normális hangnemben válaszolt, helytálló tanácsot adott.
    :D
  • NeoMaN
    #4362
    Azért ez akkor is nagyon durva kérdés volt (ennél hülyébb a HOMM-al kapcsolatban nem is lehetne sztem), az ilyen tényleg ne álljon neki...
  • b-type
    #4361
    de másnak igen, hogy nem tud csak egy kicsit utánaolvasni, ez azért elég szöszölős játék ahoz hogy vki ennyire alap kérdésekre is mindjárt itt keressen választ a problémára.
    Vhol igazad van persze, de csak be kell pötyögni a Heroes of Might and Magic sort a keresőbe, ha kell ráugrani a Magyar oldalakra és kedvére olvasgathat a játék milyenségéről.
    Szal a bill ott is keményen be van büntetve seggileg.
  • bld
    #4360
    ezt msot nekm miért? én vágom csak nem szeretem ha vki paraszt, h nulláról egyből leflegmáz sztem azért is van a topic, nem tom nekm még nem szorult annyira a seggembe a billentyűzet h ne segítsek csak azért írtam
  • G_ArchAngel #4359
    akkor a szóbelin Neked annyi...:P
  • Szeszmester
    #4358
    Körökre osztott cucc. Be kell fejezni a köröd, ha már léptél.
  • bld
    #4357
    de segítőkész vagy....
  • [HUN]FaTaL
    #4356
    Pont túl leszek az érettségi írásbeliken mire kijön a játék:D pont jó időpont:)
  • NeoMaN
    #4355
  • dr Kotász
    #4354
    Mouseover town exit.
  • Eldor
    #4353
    az az
  • jazzy
    #4352
    Ha erre nem jottel ra jobban megeri az uninstall hidd el.
  • Agamemnon
    #4351
    Minden hős kap egy bizonyos lépéspontot, ami függ a tulajdonságaitól, hogy mit látogatott meg előtte... ezt tudod minden nap lejárni. Amennyiben elfogy, és már építettél is a váradban, akkor nyomsz egy next turn gombot.
    A körökre osztott stratégiai játékoknál többnyire így megy.........
  • Dévids
    #4350
    helo
    még csak kezdő vagyok ebben a játékban és azt szeretném megkérdezni hogy megyek a hősömel és egyszer csak megáll és nem tudok lépni ilyenkor mivan?
  • GothiK Aesh
    #4349
    sziasztok, hogy lehet megnézni milyen hét van éppen? (week of the hedgehog, stb..)
  • dr Kotász
    #4348
    O betű - feladatok listája.
    A Tear of Asha nevű szupertuning-tárgyat kell megkeresned. Ennek segítségével felhúzhatsz egy olyan épületet, amivel gyerekjáték lesz megnyerni a pályát. A rejtekhelyét a P betűvel előhívható térkép mutatja. A térkép egyes részei pedig a pályán található 3 db obeliszk megtalálásával válnak láthatóvá.
  • Reyes
    #4347
    Sziasztok!

    Kezdő Heroes-os vagyok, de az 5. rész megfogott:)
    Az lenne a kérdésem, hogy campaign-ben az első pályán mit kell csinálni, mert az Inferno első támadását még kivédem, de pár körrel utánna két hőssel támadja be a várost egymás után, amit esélyem sincs kivédeni...:-/
    Valaki megmondaná, hogy mit kell csinálni?
  • dr Kotász
    #4346
  • Shiwo
    #4345
    nem prócáltam mással ...

    mindkettővel, de az uccsónál valami com-portos cuccost hozott be, én meg nem helyi hálón akarom, hanem neten keresztül...
  • Fresh Duke
    #4344
    Melyikre szoktál menni?
    A TCP/IP vagy Közvetlen kapcsolat(uccsó előtti)?
  • Fresh Duke
    #4343
    Hy all!
    Próbáltál már mással is Multiba játszani?
    Mert ha másokkal megy, akkor biztos nem azzal van gond, hogy nem eredeti.
  • Kandurex
    #4342
    whatismyip a tuti.-

    Egyébként akkor passz. Belső IPre gyanakodtam volna, mondtad, mindenhol engedélyezve van stb. stb. (CD is emulálva gondolom), :/ az ördög alszik valahol. Várj estig, míg begyün ide néhány oldschool player, majd ők mondanak valami okosat.
  • Shiwo
    #4341
    persze.. a game is kiírta (bár érdekes módon nem mindig..), meg whatismyip.com -on is megnéztük..
  • Kandurex
    #4340
    Az ok, de ugye valódi IP -t adtatok meg egy másnak, nem ilyen 169.xxx. stb. -vel kezdődőt?
  • Shiwo
    #4339
    úgy prócáltam, de hiába prócáltuk 1mást keresni ip alapján oda-vissza , nem látta..pedig még tűzfalba is engedélyeztük ...
  • Kandurex
    #4338
    Sztem, ha van benne TPC/IP támogatás, minden további nélkül, ha nincs, akkor is van valamilyen emus soft rá, valami hamaci vagy mi, vagy hakapecimaki...nemtommi' na!
  • Shiwo
    #4337

    Heroes 3 topicban is kérdeztem (csak választ nem kaptam), hogy másolt H3-mal tok jáccani neten keresztül a barátnőmmel ? és hogyan ? vagy csak eredetivel ?
  • Nenrandil
    #4336
    huhh de vááárom... én már végig toltam a három térképet...Én a WIII óta nem játszottam ennyit semmivel... talán még a h3 volt amit elővettem mostanában... de ezt most várom... Aza baj hogy juni 2.án vizsgázok...és biza ha megveszem a megjelenés magasságában...akkor szinte 100%hogy buknék... nem is tudom miért...
  • mucsácsó
    #4335
    énis :PP
    de nem csítelünk!
  • G_ArchAngel #4334
    PhotoShop-pal csinálok nagyobbat is:)
  • Botond #4333
    A nagy meglepetés az,hogy heroes4ben nem az a gomb,vagy nincs ilyen. Igaz magyar nyelvű a cucc,lehet 'v',majd este kipróbálom.
  • NeoMaN
    #4332
    Ez már a HOMM V megjelenése elötti tünet. Ha nem fér bele szóljatok, befejezem. :)