14765



KELET TÖRZSEI MAGYARÍTÁS (thx, AtiRadish)
  • Ranger23
    #4453
    Ember nem nézted az oldalt? Már fent van a Wanadoonál...
  • tomo
    #4452
    azert tedd el az eredeti .exe t, ne kelljen mar ujratelepuiteni, ha kijon ujabb krekk.
    (amugy igen. )
  • precision
    #4450
    Szal elvileg ha ezzel felülírom az exe -t akkor nem kell securomloader meg mittoménmi, és indulni fog simán?
  • Sheltem
    #4449
    De utálom az ilyen kérdéseket.
  • Ranger23
    #4448
    Igaz én meg is rendeltem úgyhogy csak addig játszom "feketén" míg meg nem kapom az eredetit...
  • Ranger23
    #4447
    52*50 MB nem lehet demo:) az akárhogy zámolom 2600MB
    Emberek fent van a teljes játék:))))
  • valaminick
    #4445
    jaja nem néztem meg a linket, amit beraktál:PP szal én vagyok a hibás ebben:)
    legközelebb én is jobban ránézek ki mit ír:)
  • Agamemnon
    #4444
    Semmi gond, már én is rájöttem, hogy elbeszéltünk egymás mellett. Csak nálam a torrent nem szokott összejönni, mert valahogy nem tudom a rooter miatt a hálózatra szabadítani, és kerestem valamilyen alternatívát...
  • valaminick
    #4443
    sorry akkor mi 2 különböző játékról beszélünk.. Heroes.Of.Might.And.Magic.V.EMUDVD-Unleashed én erröl, de hogy te melyikröl azt nemtom sajnos..bocsi, ha félreértésért:)
  • Agamemnon
    #4442
    Nekem az a szöveg nem azt sugallja, hogy ez a teljes verzió:

    "Client is intended exclusively for the multi-user game and contains 2 maps for the net battles on server Ubi.com. Opened Beta-testirovanie began on 26 January and will be prolonged 4 weeks, during which the players from entire peace can send their opinions and commentaries to developers. For activating distributiva it is necessary to pass registration and to obtain special key on the official site of publishing house Ubi Soft.
    "

    Ebben mi utal arra, hogy ez a teljes? Főleg, hogy az oldal, ami ide mutat, azt mondja, hogy FULL ISO, és mégis csak 700 Mb? Mint a BÉTA?
  • valaminick
    #4441
    és milyen szövegből tippelsz te bétára?:) nemvágom azt se..
  • valaminick
    #4440
    Épp ez az, hogy ez nem a béta látom nagyon nem vágod...
  • Agamemnon
    #4439
    Akkor ez a béta...
  • Voltan
    #4438
    A béta install fileja, ha jól emlékszem 6-700 mega volt. Ez az clone verzsön meg cirka 2,5 giga.
  • Agamemnon
    #4437
    Hi, valaki, aki játszott a bétával, please látogasson el ide, és mondja meg, hogy lehet-e, hogy ez a béta, vagy a teljes verzió. Mert a szövegből a bétára gondolnék, de ma került fel a szerverre, és annak nem nagyon látom értelmét ...

    Béta, vagy teljes?

    Az első link 450 MB-os file-t takar, gondolom a másik is hasonló méretüt. A béta mekkora volt?
  • Voltan
    #4436
    Nem mondom. Ég a kezük alatt a munka :D
  • tomo
    #4435
    http://users.atw.hu/chaostheory/H5_Game.rar
  • tomo
    #4434
    már van krekk is, amivel mukodik. csak nincs osszecsomagolva.
  • Cassell
    #4433
    Én várok 1-2 napot addig biztos kijön valami kevésbé elindítás-fejtörős verzió.
  • Agamemnon
    #4432
    Hát ez egy kellemes meglepetés... most majd egész hétvégén szórakozhatok, hogy leszedjem, és elindítsam. Sabaj, azt hiszem nagyon kellemes szórakozás lesz!
  • Voltan
    #4431
    Hoppá! Hogy mik történnek egy éjszaka alatt!!!
  • precision
    #4430
    kijött?
    asszem meg fogok bukni a vizsgákon :)
  • luy
    #4429
    Tud valaki olyan címet, ahonnan nem 4 -5 nap alatt jön le?
  • PLackó
    #4428
  • Pyotr
    #4427
    Na nekem sikerült elinditanom
  • NeoMaN
    #4426
    Ja, tényleg röhej....
  • Magic Boy
    #4425
    Nem kávézok!
  • Sheltem
    #4424
    Kávét is hozzon neked?
  • Mayday
    #4423
    Meg jojjon eleg, ne csak nehany darab!

    (Egyebkent en nem tudom, a CDGalaxis honlapjan nincs konkretan 19-e, csak majus-junius datum :( )
  • G_ArchAngel #4422
    csatlakozom: 9-10 napon már nem múlik semmi, csak jöjjön a CE a beígért időpontra...
  • Magic Boy
    #4421
    Akinek működik az dobhatna egy torrent címet pivátban(azt is írja le, hogy hogyan kell elindítani)!
  • Sephi
    #4420
    The Game works fine for me. (The Game is MULTILANGUAGE)

    1.Mount the Image with Daemon Tools 4.03.......ONLY RMPS EMULATION must been Marked in the Emulation Options.Then close Daemon Tools but let the emulation ENABLED.

    2. Remove the Virtual Drives in Alcohol 120% and ALL the Emulations in Alcohol.

    3. Use Securom Loader 1.2

    Play the Game


    Alitolag igy mukodik. Most probaltam de nalam nem ment :(
  • Mayday
    #4419
    En meg kihagyom a warezt, van egy elorendelesem egy CE-re.
    De van-e itt olyan, aki megjeleneskor tervezi megvenni a magyar verziot? Csak esetleg majd belekukkantani, hogy kiramolhato-e a magyaritasa.
  • Rusy
    #4418
    Jaja én is letöltöm majd ha kijön a magyar verzió fél év múlva majd akkor tesco...
  • Sephi
    #4417
    Nekem egybol nem megyen. Majd este szarozok vele.
  • NeoMaN
    #4416
    miértisne működne?
  • NeoMaN
    #4415
    :)
  • AtiRadish
    #4414
    Aki már letöltötte és feltette és működik az egyből jelezze már!!!!
    Mert akkor én is rávetődnék!!!!!!
  • Sheltem
    #4413
    ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ
  • gameplusz
    #4412
    Működik, mint már írtam ^^