14765



KELET TÖRZSEI MAGYARÍTÁS (thx, AtiRadish)
  • j0nNyKa
    #4411
    na hat tori utanra pont le is csorog, <3 life :D
  • Thanatos
    #4410
    ez a "clonedvd"... olvasd el nfo-t...
  • Zoliz
    #4409
    most akko letőtsem vagy ez elindíthatlan és várjak két napot a clodedvd-s változatra?
  • Thanatos
    #4408
    nincs
  • Pyotr
    #4407
    brilliáns.
    estetleg oldal cimet is lehetne kérni nyiltan ahol fent van,de ha nincs akkor nefáradj:)
  • Thanatos
    #4406
    megmondom neked nyiltan is, torrent...
    szivesen...
  • Pyotr
    #4405
    irjatok már egy privit h ti honnan szeditek (torrent,warez)
  • a_n_d_r_e_w
    #4404
    eddig kételkedtem, de fent van nforce-on is
  • markastor
    #4403
    Hidd el, a végleges. Gondolom már kipostázták a boltokba, egy élelmes eladó meg kibontotta a DVD-t, és csinált róla egy másolatot.
  • Thanatos
    #4402
    miért is nema végleges?
  • Sephi
    #4401
    Ez ami most kijott nem a vegleges. Azaz nem hinnem hogy az lenne :D
  • gameplusz
    #4400
    Hehe, működik ez a verzió!

    Majd ha kijön megveszem, addig kipróbálom, hogy megéri-e a pénzét a kicsike.
  • markastor
    #4399
    Tudom, hogy nincs warez meg minden, de:
    Heroes_Of_Might_And_Magic_V_EMUDVD-Unleashed

    :DDDDDDD
  • Nenrandil
    #4398
    én az eredetit szeretném... deh... ha jól tom 19.én jelenik meg... ha meg később az se baj, mert juni másodikán vizsgázom és ha azelőt veszem meg akkor mellékelhetem mellé borítékbana bukást is...Ergo az én premier dátumom a vizsga utáni buli következtében elszenvedett józanodási eljárás után junius 3.-a :)...
  • Shaman
    #4397
    [halkan jelentkezik]

    :-p
  • GothiK Aesh
    #4396
    lehet hogy tul naiv vagyok de ki az aki elöször nem az eredetit akarja megvenni? :P mert nekünk kicsit többet kell aludni :P
  • Sheltem
    #4395
    Hát már énis alig tudok várni...

  • uv
    #4394
    10 napot átaludni...de jó is lenne (bár valszeg nem is menne- legfeljebb egy medvének, annak is csak télen)
  • Nenrandil
    #4393
    már csak 10 napot kell aludni :):):)
  • dr Kotász
    #4392
    A Tear of Asha nevű tárgyat kell megkeresned. A rejtekhelyét a P betűvel előhívható térkép mutatja. A térkép egyes részei pedig a pályán található 3 db obeliszk megtalálásával válnak láthatóvá.

    Plusz engedj meg egy pontosítást: nem heaven (menny), hanem haven (menedék).
  • Smoke
    #4391
    Vki tudna nekem segíteni? A Demoban lenyomtam a heaven kampányban az ellenséges várat, már egy piros ellenfél sincs, de még mindig jönnek csapatok ilyen portálokon keresztül. A küldiben azt írják hogy kell vmi tears, nos az merre van mert már az egész mapot feltúrtam de sehol semmi. Előre is köszi a válaszokat!
  • Nenrandil
    #4390
    addig meg önmegtartóztatás...
  • Nenrandil
    #4389
    jah!!! :( Juni 2. még sokkalta messzebb van... én akkor vagyok túl a mindenen...
  • precision
    #4388
    dejo hogy pont vizsgaidőszakra jön ki :(
  • Sheltem
    #4387
    10 napocska.
  • Sheltem
    #4386
  • j0nNyKa
    #4385
    jobb klikk mentes maskent
  • Sheltem
    #4384
    Flash fileként lehet lementeni ? Nekemis kéne
  • Agamemnon
    #4383
    Ez tényleg sirály, le is mentettem egyből... persze azért még így is eleget kell majd vele játszani, mire mindez kisujjból menni fog....
  • Sheltem
    #4382
    Ja megvan én voltam láma
  • Sheltem
    #4381
    Ez kurvajó!

    De hol a necromancy skill ?
  • GothiK Aesh
    #4380
    ez gecijó
  • dr Kotász
    #4379
    Itt egy rendkívül praktikus, az összes skillt és ability-t összefoglaló táblázat.
  • SP szan
    #4378
    Én sokat játszottam barbárokkal a H3-ban, általában a következő skillekre gyúrtam:
    1:Magic Resistance
    2:Tactic
    3:Offence
    4:Ballistic
    5:Logistic
    6:Pathfinding
    És elég sokat nyomtuk haverokkal multiban és sokan próbáltak szívatni a toweres magic-tápos hőseikkel, de nagyon lefagyott a mosoly a pofijukról a mágjaellenállásom láttán, meg miután simán legyaktam őket a harcban..., szóval próbáld ki őket szerintem, jó dolgokat lehet kihozni belőlük is.
  • GothiK Aesh
    #4377
    ha jobban megfigyelted itt a pokol a stronghold sztem felesleges berakni
  • Nenrandil
    #4376
    jah... habár én a strongholddal toltam a legkevesebbet anno... viszont ellenségnek szívesen raktam be őket, mert nem volt lelkifurkám nekrókkal legyakni a sök barbárt :)
  • izsook
    #4375
    Remélem, mert ezzel a grafiakai megvalósítással kár lenne kihagyni Őket!
  • dr Kotász
    #4374
    Pontosan... Lesznek még itt orkok/trollok/ogrék, nem kell félni.
  • jazzy
    #4373
    #4363 #4364 #4365 koszonom.. bld commentjere nem reagalnek.
  • izsook
    #4372
    11990 Forintocska