14765



KELET TÖRZSEI MAGYARÍTÁS (thx, AtiRadish)
  • Magic Boy
    #4505
    Akkor uinkább megvárjuk azt a 9 napot(vagy többet) hátha felkerül a netre az 1.0-ás verzió!
    Bár engem a multi és a credit zavar a legkevésbé, de ha leszedek valamit az legyen teljes!
  • j0nNyKa
    #4504
    az unleashdes tuti h 0.9, ennyit tudok mondani biztosra
  • tomo
    #4503
    hááát.
    az a baj, hogy irnak ilyet is olyat is.
    eleg erdekes, hogy ilyen nehez eldonteni, hogy 1.0 vagy 0.9 az amit lat az ember.

    szomorusagom, hogy az unleashedet letoroltem ( mar ami lejott belole ) most meg ugy nez ki, a reloaded a szar?!

    eh.
  • mucsácsó
    #4502
    unleashed-re is írták, hogy semmi credits, semmi multi, és 0.9....
    lehet pont fordítva?
    de szvsz egy és ugyanaz a kettő..
  • SLICK
    #4501
    sztem télleg jobb ha megvárjuk ezt a 9 napot, mit veszítünk rajta???
    bár akkor iygekszem bekötni egy gyors netet h letudjam szedni, és utánna sztem megveszem eredetibe -.-

    hm látom Sheltem lenne a házigazda, é nis szerettem volna lenni dehát ah ő ráér akkor nyugodtan, támogatom! -.-
  • j0nNyKa
    #4500
    hat nemtom de h ez nem fasza, az tuti
  • tomo
    #4498
    hmm.
    szal van 2 verzio
    unleashed es reloaded.
    aszondjak reloaded 0.9 es verzio multi nelkul
    unleashed meg krekk nelkul 1.0 es multi is van benne.

    kerdes:
    hmm?
  • mucsácsó
    #4497
    de 0.9 is a verzsönszám nem?
    lehet elég leaked verezsön ez...
  • j0nNyKa
    #4496
    hato ez tele van am buggal. scenario krealasnal erdekes dolgokat csinal, raadasul single scenario map van ugy.. 6... hmhmmh.
  • Kandurex
    #4495
    Úristen! Úristen! MIRE JÖTTEM BE!!! Mire??

    ÁÁÁÁÁ!

    [boldog]
  • Sheltem
    #4494
    Sajnos olyan embert nehéz találni, akit mindenki ismer itt.

    De nekem ma pl kurvára nincs melóm, és van időm nézni / moderálni, szívesen elvállalom.

  • z0ty #4493
    ki az a Sheltem? :P
  • dr Kotász
    #4492
    Akkor tekintsük úgy, hogy megszavaztuk :)

    Most írni kell a modi topikba, vagy Punker úgyis olvassa, hogy mi történik itt?
  • mucsácsó
    #4488
    jöhetek énis :)
    amúgy Sheltem-et támogatom! :)

    mellesleg látom énis előre, hogy mi lesz itt (meg már mi van), úgyhogy ehhez több modi kellene, az tény, de csak mondom...
  • valaminick
    #4486
    ahogy elnézem elkelne ide 2is
  • Sephi
    #4484
    Heroes.of.Might.and.Magic.V-RELOADED

    Igaz most jon le.


    AAAARRRGGHHHHHHH BASZKI MIOTA VAROM GECIEK!!!!11
  • luigi18
    #4483
    Mucsácsó!Köszi a crack.Nekem a curerom nálam még egy game-nél sem volt jó.
  • Sheltem
    #4482
    Van
  • dr Kotász
    #4481
    Szerintem ennek a topiknak még nincs moderátora. Gyorsan kéne egyet választani, aki rendet tart. Van jelentkező?
  • mucsácsó
    #4480
    csakez már a valóság, és tényleg van ilyen RLS, nem csak elképzelések hegye :)
  • Nenrandil
    #4478
    Jajjj jajjj gyerekek...nemérdemes kísérteni a sorsot...én inkább még alszom és csak álmodok a dologról...
  • mucsácsó
    #4477
    hmmm, azt írják, hogy a Game verzsönszáma 0.9, és nem megy a Credits, és a Network része....

    idézek:
    "Hi

    a game azt írja ki hogy 0.9-es verzió, vagy mostmár a játékok nem 1.0 -ként jelennek meg? Kiadják így és majd egyszer befejezik, patchekkel !? Valamint nekem nem megy a hálós rész és a credits -sem."

    namostakkor?
  • GothiK Aesh
    #4476
    Peace végül is jó hogy irtad ezt csak itt nem állja meg a helyét... egy homm4 után én ugyan megnem veszem az eredetit amig ki nem probáltam ingyen... mindekinek köszönöm a torrentes és egyéb crackes infot, jöhetnek még!
  • markastor
    #4475
    Heroes.of.Might.and.Magic.V-RELOADED :)

    Indul a móka.
  • mucsácsó
    #4474
    CRACK ONLY:

    HEROES V CRACK

    sry ha vótmá
  • modoshawan
    #4473
    Hi! Most tolom a tört teljessel ( míg megjön a rendelt :) ), de sehogysem tudom a multiplayer módot elindítani (hot seat). Valakinek sikerült?
  • mucsácsó
    #4472
    de igazad van....
  • valaminick
    #4471
    peace
  • NeoMaN
    #4470
    Nemtom ki itt a modi, de kezdjen el kíméletlenül moderálni.
    Warez, hogy indul, mi a minimum konfig és egyéb köcsög kommenteket lehetne törölgetni keményen. Senki nem kíváncsi a kismajmok "már jön, este játszok" stb. megnyilváűnulásaira sztem.
  • Magic Boy
    #4469
    Bocsi ma kötekedős napom van!
    Elvileg nekem mindegy, mert úgy is csak holnap szedem le addigra meg mindenütt fennlessz!
  • Magic Boy
    #4466
    Ez van kinn az NForce-n: 2006-05-10 PC Game ISOs Heroes Of Might And Magic V (c) Ubisoft *EMUDVD* UNLEASHED 52x50 MB 11192.
  • Voltan
    #4465
    Jaja, vágom. Csak nagyon utálok szarakodni az DTools-al, meg a spéci emulátor progikkal. Ezért kérdeztem, hogy műxik - é.
  • Mayday
    #4464
    Csak ez van ott:

    2006-05-10 PC Game ISOs Heroes Of Might And Magic V (c) Ubisoft *EMUDVD* UNLEASHED 52x50 MB
  • valaminick
    #4463
    hát reloaded még nincs kinnt nforce-on csak az emudvd de már kerül fel helyekre a reloaded verzió is...
    PS. énis melóból nézem pedig:P
  • Magic Boy
    #4461
    Nemnyert ugyanis a másik 2.39 GB!
  • dr Kotász
    #4460
    Srácok, én is felizgultam :) Nekem innen a melóból sajnos tiltott az NForce oldala, így lenne szíves valaki megmondani, hogy pontosan mit raktak ki oda? Ha full, akkor én is megkezdeném az ismerkedést a origi verzió megérkezéséig...
  • valaminick
    #4459
    csaknem:DDDD LOL ugyanakkora mint a másik
  • Magic Boy
    #4457
    Hol találtad?
  • tomo
    #4456
    nem probaltam.
    masok probaltak.
    de nagyjabol mindegy, ha megsem lenne 100%, akkor kesobbi krekkel siman lecserelheto.
    a reloaded verzio ettol csak a krekkben kulonbozik, a jatek tobbi reszet nem szokas piszkalni a krekkerek reszerol.
  • Voltan
    #4454
    Próbáltad is a cracket?