14765



KELET TÖRZSEI MAGYARÍTÁS (thx, AtiRadish)
  • Nabunaid
    #4291
    Te aztán szépen minősíted magad, csak gratulálni tudok!

    Azért mert jól tud valaki egy nyelvet, nem jelenti azt, hogy az anyanyelvén nem kényelmesebb valamit nézni vagy játszani vele! Teljesen más a hangulata!

    Szinkronnál nagyon nehéz pont egy olyan hangorgánumot találni mint az eredeti, szinte lehetetlen. Ettől függetlenül természetesen vannak csapnivalóan rossz szinkronok, amiket én is gyűlölök. De valamit csak azért elvetni, mert magyar, az barátom ostoba felvágás csak...

    Vajon a kínai nyelvű filmeket is szereted felirattal, vagy csak az angolra áll rá a füled? Menő az angol, mi? Húha! Furcsa magyar nyelven a főleg germán és kelta mitológián alapuló fantasy? Magyarul szarul hangzik? Talán vess egy pillantást Göncz Árpád fordítására, a Gyűrűk urára! Akkor talán mégis megállja a helyét...?

    Nagyon utálom ezt a mai trendi, divatos angol majmolást! Mitől különb az a nyelv, hm? A magyarnak csak jelenthetne! Ha annyira szereted a feliratos filmeket, akkor bizonyára feltűnt már, hogy rengetegszer a szövegben ugyanazok a kifejezések hangzanak el, miközben az alatta futó felirat sokkal korrektebben fejezi ki a mondanivalót, tekintve hogy sokkal árnyaltabb...

    Elég jó az angolom, és még jobban olvasok angolul, de akkor is szívesebben játszom magyar nyelven és nézek szinkronos filmet, ettől nem érzem magamat kispöcsnek! Ja, és valószínüleg kétszer annyit telet láttam már mint te, szóval hagyd ezt a szöveget ha megkérhetlek!

    U.i: Vajon az amerikaiak is szívesebben néznének magyar nyelvű filmet angol felirattal? Én nem hiszem. Ja, ott nem divat a magyar, és egyébként is meg van a magukhoz való eszük, inkább filmet néznek, mint feliratot olvasnak...
  • Sheltem
    #4290
    Kurvára mind1 láttam e vagy nem, utálom a fordításokat(szinkronnal is így vagyok eredeti hang + felirat rulez).
    Magyarítással játsszanak a kispöcsök akik nem tudnak semmit angolul, így legalább az ember tanul is egy kis angolt közben.

    Na mind1 ez egyéni szoc. probléma, majd veszek a teszkóba heroes5öt
  • 3P
    #4289
    "Imádom" amikor valaki úgy minősít valamit, hogy még csak nem is látta... :(
  • Shaman
    #4288
    nekem ez a saját magam ellen harcolok dolog nem jön be annyira....
    legyen inkább feltápolva a gép úgy ahogy akarja,de nem kis fáradtság árán s persze a nekem kellő dologkkal felépítem a karit,aztán köv. pályán harcolhatok ellene...ez már a H3-ban sem jött be annyira nekem,főleg,hogy ott mindenki tudott town portal,fly,dimension door (ráadásul mester szinten ezeket)...most harcoljak egy olyan csóka ellen aki 1 kör alatt végigér a pályán...C
  • Sheltem
    #4287
    Baze cdgalaxisnál hirdetve van a sima Heroes5 magyarul meg a Heroes5 collectors. Nehogymár collectorst kelljen vennem ha nem akarok hányadék igénytelen magyar fordítással játszani. Megnéztem az age of empires3at magyarul hát asszem utolsó játék volt amit magyarul megnéztem.

    Remélem azért lesz sima Heroes5 angol is nem csak collectors
  • Shaman
    #4286
    -Helloooo Béééébi! Nah muzi?


    Ez elég fantasy-s? :-p
  • izsook
    #4285
    Felvehetnéd diszkóba aztán részegen öklelhetnél vele :)
    Vagy a csajoknak valami nagy fantasy szöveget nyomnál

    Tuti siker :)
  • Kandurex
    #4284
    Azt hiszem nagyon elégedett lennék a collectors változattal, ha ez is benne lenne!

    Mondjuk nem tudom, hogyan gyömöszkölnék bele a dobozba
  • izsook
    #4283
    Ez a játék egyre egyszerűbb lesz :)
  • dr Kotász
    #4282
    Képernyő tetején csík a nyersanyagokkal.
  • GothiK Aesh
    #4281
    talán a nyersanyagpanel?
  • izsook
    #4280
    Milyen panelen?
  • GothiK Aesh
    #4279
    be lehetne kapcsolni hogy mutassa a multiplayer mapeket de nem engedi...kéne rá valami peccs
  • GothiK Aesh
    #4278
    3 jobbklikk a panelen
  • izsook
    #4277
    Én már nagyon jáccanék a teljessel, mert csak ott lehet porráverni egymást melegülésbe
  • Botond #4276
    Április 20án lett gold,de azért május 19ig húzzák az idegeink.Ejnye ejnye! Mondjuk legalább adtak elég időt,hogy a demót elverjem. :-) Sokadik próbálkozásra. :-)
  • izsook
    #4275
    Akkor van még egy két opció, amit nem próbáltam ki, ha tényleg, akkor már annyira nem is zavar a dolog. Tényleg ilyen infó képernyő van mennyi bányám van hány aranyat szippantokbe naponta, hős statok?
  • Agamemnon
    #4274
    Ha nem engedi betölteni, akkor lehet hogy nem kompatibilis, talán KandurEx talál még nekünk valamit, amivel feldobhatjuk a demót...
  • GothiK Aesh
    #4273
    nekem megvannak a béta mapek aki gondolja elküldhetem neki mondjuk msn en a probléma csak az hogy nem engedi betölteni öket a progi :( MSN: [email protected]
  • 3P
    #4272
    Meg lehet most is nézni, hogy mit lehet építeni. Az építkezés képernyőn lehet kérni egy teljes építési listát, illetve útvonalat.
  • izsook
    #4271
    Véleményem a demóról:

    Grafika szép és az egységek is ütősen néznek ki, ha egy szóval kellene jellemezni, akkor meg csak simán azt mondom, hogy Darkos és végre ez az amire vártunk.
    A hősök fejlődése teljesen korrekt kicsit zavar, hogy váranként nem lesznek (vagy csak eddig nem tünt fel) külön harcos vagy varázsló beálítottságú hősök, persze ezt ellensúlyozza a meg tanulható spec képességek, amik szerintem elég áttörő erejüek. Teccik, hogy a hős valamilyen szinten részt tudd venni a harcokban és itt legfőképpen nem arra gondolok, hogy varázsol.
    Ami kicsit zavar az az építkezés. Nincs thief guild, valamint az előző részekkel ellentétben nem látom, hogy mit építhetek majd, csak akkor jelenik meg, ha egy bizonyos szintet elért a városom, na persze mondjuk ez is csak addig újdonság, amíg nem játszik az ember az összes várral.
  • Agamemnon
    #4270
    Sajna nincs, sosem volt meg...
  • NeoMaN
    #4269
    Megven még neked a béta?
  • Agamemnon
    #4268
    Szóval kiderült már, hogy a béta pályái áttehetőek-e a demóba?
  • Agamemnon
    #4267
    Please, nyomjátok ezt privátban. Már épp eleget vitáztunk ezen. Itt most az 5 van, és azt lehet szeretni, meg nem szeretni.
  • SeLeNe
    #4266
    a H4 nem volt se jobb se rosszabb mint H3
    teljesen más volt ennyi
    (bár nem tudom mi jó abban ha 1(!) hőssel lenyomsz egész seregeket)
  • SP szan
    #4265
    Hú, nagyon jó ez az oldal, köszi a linket!
  • mucsácsó
    #4264
    höhöh, mi is sokan szeretjük főleg hogy nézz a banner alá!

    | Leírások (ajánlott!) |

    hehe:D ottisottvan
  • Eldor
    #4263
    Játszottam az 2. 3. 4. résszel meg a 7. el de most az 5 öt várom. Az eddigi részekből a 4 volt a legjobb és akinek a 4 nemtetszett hát az nemtud logikázni(Mert sok olyat hallottam hogy azért jobb a 3 mert egyszerübb...)
    Szóval aki a 4. et nemszereti jó ember nemlehet
    Csak ennyit mondanék...(írnék)
  • SeLeNe
    #4262
    itt egy jó kis H5 oldal annak aki még nem ismeri:
    http://www.heroesofmightandmagic.com/heroes5/heroesofmightandmagic5v.shtml
  • hano2
    #4261
    Igazán magyar barát a játék-két magyar hős is van:Laszlo(Haven)és Zoltan (Necropolis):)
  • GothiK Aesh
    #4260
    van egy csomo mapem de nemtudom aktiválni :S
  • IceTom
    #4259
    hú..tényleg, ez engem is érdekelne :)
  • GothiK Aesh
    #4258
    illetve ha valakinek vannak béta mapjei felrakná?
  • GothiK Aesh
    #4257
    Az lenne a kérdésem hogy a bétában szereplö map ok müködnek a demoba is?
  • IceTom
    #4256
    Mo-n is akor jön ki...amikor megrendeltem a magyar heroes-t írtak egy mail..hogy a játék megjelenésekor rögtön küldik..és ott volt hogy 19...
  • GodBadka
    #4255
    Amúgy igen. május 19 (vagy 23?) a külföldi megjelenés időpontja. Mo-on meg ki tudja.
  • GodBadka
    #4254
    Nem lesz belőle semmi. Egy kamu az egész. A demo a béta és a arany lemez is. Valójában a minesweeper 2-t fejlesztik és ez csak álca.
  • G_ArchAngel #4253
    én regisztráltam a CE változatért, kíváncsi vagyok, mikor jeleznek vissza...
  • izsook
    #4252
    Lesz vmi ebből a játékból a megjelenés időpontja az jó?