14765



KELET TÖRZSEI MAGYARÍTÁS (thx, AtiRadish)
  • Tutilevi
    #7310
    ezzel csak arra akarok utalni,hogy amit itt a statokban elvettek,azt különleges abiltykkel ellensúlyozták
    szal ha ezek mellé még visszaadod a statokat is.....
    necro atomerős lesz pl.,asszem így a tower-academy is megállíthatatlan,sylvan talán visszacsúszik..
    hmm érdekes lenne
    én biztos kipróbálnám
  • Ranger23
    #7309
    Köszönöüm!
  • Kandurex
    #7308
    Nem, azt hagyom, a lényeg, hogy az ott megszokott balance -ot használjuk. Tehát a necro erősebb lesz. pl.
  • Tutilevi
    #7307
    ja és amúgy ez hülyeség a sebzés szintjével,én úgy vettem észre hogy hős szintje*3
  • j0nNyKa
    #7306
    probald meg atirni a creaturesize-ot 3ra :]]]]]
  • Kandurex
    #7305
    Van amúgy igény rá? Úgy értem a III. konverziónak?
  • Tutilevi
    #7304
    most komolyan megcsinálod h3 mintára?
    és pl mit csinálsz a varázsolni tudó kreatúrákkal?elveszed mindegyiktől a manpontját?
    amúgy jó ötlet,ha kész lesz szóljál:)
  • Kandurex
    #7303
    "A hős a természet erejét hívja segítségül az ellenséges közelharci lények ellen. Amikor a lény elmozdul helyéről, elemi tűzsebzést szenved. A sebzés mértéke egyenlő a hős szintjével."

    by hardwired
  • j0nNyKa
    #7302
    meg az is benne van, h lehet-e week of the 'adott szorny'
    cost.. minden

    <TimeToCommand>10</TimeToCommand> ez mi lehet ?
  • Ranger23
    #7301
    Rendesek vagytok:))))
    Mint skillre gondoltam, hogy mit jelent.... Mondjuk az sem hátrány ha tudom maga a mondat mit jelent:)
  • Kandurex
    #7300
    THX!
  • Botond #7299
    soil az föld,talaj :-)
  • Lacee
    #7298
    megtaláltam, data.pak/GameMechanics/Creatures lesz az.. attack, defense, spell points, milyen spelleket ismer az egység, mennyi termelődik egy héten, minden ott van.
  • Kandurex
    #7297
    Ja nem, a soil az talaj. Tehát megrontott talaj

    /soul -nak olvastam hirtelen/
  • Kandurex
    #7296
    Megrontott lelkek
  • Ranger23
    #7295
    Ezek is hasznos információk voltak.
    Én konmkrétan arra gondoltam, hogy mikor custom mapon játszok kiválaszthatom, hogy melyik hössel legyek. Minden hősnek valami más spec skillje vagy abilitije van. Nem tudom pontossan melyik is ez. Azoknak gondoltam az értelmét, hogy tudjam melyiket érdemes választani.
  • Lacee
    #7294
    meg az is jópofa hogy az egységek, épületek, írtifactok stb belső neve a H3-ból megmaradt, de a játékban meg ki kellett találni vmi mást :)
    (pl hunter-elf, sylvan-rampart stb)
  • Ranger23
    #7293
    A Corrupted Soil az pontosan mit jelent?
  • j0nNyKa
    #7292
    ja nezegetem, minden szar van, csak tulajdonsagok nincsenek
    azt mar felfedeztem, hogy az animaciokat Maya-val csinaltak
  • Kandurex
    #7291
    Ott csak a karakterek kinézetéről és elhelyezéséről vannak infók.
  • j0nNyKa
    #7290
    data/characters/creatures-be sztem lesz, ott nezz szet
  • markastor
    #7289
    Az okos biztonsági másolatot használók emu-s verziót használnak, amihez az égvilágon semmilyen crack nem kell. :)
  • Kandurex
    #7288
    Tudja valaki, melyik file -ba tárolja a játék az egységek adatait? Sebzés, invite stb. stb.


    pl,

    data.pak/maps/secnarios/valami

    Neki állnék egy totál konverziónak ami a 3. részt veszi alapul :))
  • I love Techno
    #7287
    én is tapasztaltam egy két idegesítő dolgot de max restartolom azt a pályát az kész , sztem egy két bug nem rontya a játék szépségét , és nagyon jó kis játék sztem nagyon tecik
  • SaGa Jr
    #7286
    Mit értesz nekromanta hősök spec képességei alatt? Ha szó szerint a spec képességeket kérded, azok nem választhatóak, hanm fixek minden karakternél. Nincs két egyforma.

    A nekró főhősnek (a kampányban) a spec képessége, hogy minden semleges élőhalott beáll hozzá, de az átállók létszáma a nekró szintjétől függ. Alapból 50% és ehhez minden szinten +2% jön ha jól emlékszem.

    Ha spec képesség alatt a tanulható skilleket érted, azokhoz elég egy szótár. De a necromantic basic annyit ad, hogy a levert lények 5%-a felkel mint csonti. Az advanced 10%, az expert 15%, míg az ultimate 20%-ot állít talpra (csak élőlények holttesteiből lehetnek csontik).
    Banshee howl: -10% kezdemény, -1 morál és szerencse az ellenség minden lényének
    Eternal servitude: az elhullott élőholtak bizonyos részét feltámasztja a hős a csata után.
    Skeleton archers: sima skeletonok helyett íjász csontik kelnek fel a levágott ellenségtől.
    Howl of terror: további -5 morál az ellenfélnek a banshee howl módosítói mellé
  • Lacee
    #7285
    a többi itt fórumozó pártucat (párszáz) embernek meg semmi gondja nem volt vele, szóval lehet hogy nem egy játszhatatlan bugtenger. nekem eddig egyszer fagyott le, de akkor torrentet is töltöttem közben meg alt-taboltam..

    az ára meg tényleg magas, de gondold el hogy hány órát játszol vele, és mennyibe kerül egy másfél órás programot adó mozijegy... lehet számolni :)
  • G_ArchAngel #7284
    igenám, csak míg Te egy kattintással rendberakod a hivatalos honlapról, addig a "biztonsági másolatot" használók imádkozhatnak új tört patch/crack párosért...
  • dukey42
    #7283
    kHares, majd megveszem ha nem 10K lesz az ára, pofátlanság ennyit elkérni egy ilyen bugos játékért...
    nem bugmentes játékot várok el, mert olyan nincs...
    de ilyet, hogy az AI nem mozdul?
  • Ranger23
    #7282
    Valaki aki perfekt angol leírná a nekromata hősöknek a spec képességeit?
    Nagyon megköszönném...
  • NeoMaN
    #7281
    akkor kezdem előlről hardon
  • I love Techno
    #7280
    az ecerüen attól függ a gép mit rakot oda magyarul a szerencsétől , elvileg fügetlen hőstől hajótól ha nem ez is vmi bug neked.
  • j0nNyKa
    #7279
    sztem ha nem jaccottal veluk akkor valoszinu 1esek
  • NeoMaN
    #7278
    1 kérdés.
    Ha "becsítelek", hogy azonnal tudjam nyomni a nekró pályákat, akkor a régi hősök (Godrick, izabel), milyen szintűek lesznek??
  • haxoror
    #7277
    Semmi különbséget nem láttam a hajók között, azt hogy a roncsok mit adnak már a pálya kezdetén eldönti a játék
  • dr Kotász
    #7276
    Nálam 22-en voltak és sikerült megverni őket. Hardon.
  • dr Kotász
    #7275
    Necro kettes pályáról kérdeznék.

    * Van különbség a ship/galleon/galley hajótípusok között?

    * 3 különböző hőssel hajózva csak Godric esetében adnak cuccokat a víz tetején úszkáló roncsok. Ez nálatok is így volt? Vagy a hajó típusától függne?
  • haxoror
    #7274
    Emerald dragonok és úgy tudod megölni őket hogy hamar odaérsz, kb 10-ről indul a számuk de idővel folyamatosan gyarapodnak, elsőre én is beszoptam mert kb 110-en lettek mire odaértem.

    Ha gyors vagy max 10-en lesznek, az már könnyen megoldható
  • kHares
    #7273
    Te megvetted? Szerintem akkor panaszkodj ha fizettél érte. Patch jön mi meg fogcsikorgatva hozzászokunk hogy ma már nem adnak ki bugmentes játékot.
  • dukey42
    #7272
    úristen lol, ekkora bugot
    nekem NEM mozogtak a wizard hősök!!
    csak álltak egy helyben...
    az 1ik amerre menni kellett volna pont ott...
    mostmár hogy restartoltam újra megy

    hogy lehet így kiadni egy játékot??
  • NeoMaN
    #7271
    Kérek valakitől Nekro mentést... :(