14765



KELET TÖRZSEI MAGYARÍTÁS (thx, AtiRadish)
  • rezo
    #7352
    Hát... ja, szar a trainer (amúgy tom mi, mivel leszedtem de azzal nem megy "semmi")!
    Hogyhogy magyar verzó??(a boltokban?)
  • rezo
    #7351
    Látod ezért jó halottnak lenni sosem fogynak el a barátok
  • j0nNyKa
    #7350
    emlexem hajdanan a breed nevu jateknal volt ott ogg-ben, a jatek maga nem volt 1 hudenagyonjo, de a zeneit imadtam :]
  • Rambo 20
    #7348
    De jó!Jó lenne ha minden játéknál ott lenne ogg formátumban a zene:D
  • Lammer
    #7347
    skacok hajnalban nyomtam egyet customban necroval eleg durvan nyomta a skeleton raiset :DDDD ujra kedvenc a necro (mivel az elozo reszekben is necro(tudom 4ben death) fan voltam :DDDD) direkt ramentem azokra a csatakra is, ahol visszakozott a mob sereg(throng paraszt ment at csontiba XD) ilyen 3K csontiarcher azert durvulat :DDDDD
  • rezo
    #7346
    Nem találtam a Googleban csak trainert az meg szar!
    Hogy érted azt, hogy van magyar verzió??
    A boltokban??
  • j0nNyKa
    #7345
    rendben, nekem meg sok penz.

    boltban van magyar verzio egyebkent.

    rezo: nagyon rossz helyen vagy, google a baratod.
  • zsolt11
    #7344
    nekem meg magyarítás kéne.
  • rezo
    #7343
    HI ALL!
    Ne haragudjatok meg, de PLS valaki küldjön cheatokat!!!
    Nem szoktam használni őket de a campaignban qrvára(sry) történet érdekel!!
  • kispimasz
    #7342
    http://www.sg.hu/galeria/11432329411148491513.JPG
  • kutjus
    #7341
    No meglesetem a két dvd tartalmat.
    - idő: pár perc különbség
    - file-ok közt is van méretbeli különbség, minimális

    Bár lehet ez a Collectors Editionnak tudható be.
    Felteszem és meglássuk.
  • markastor
    #7340
    FAQ-ot miért nem olvasunk?
  • kispimasz
    #7339
    köszi szépen :)
  • NeoMaN
    #7338
    fak
  • precision
    #7337
    nyomvatartott shift -el szét tudod őket szedni
  • Master Rick
    #7336
    Hi, van egy elég furcsa gondom.
    A heroes 3-ban még át lehetett tenni az egységeket úgy, hogy nem az egész egységet, hanem csak monjuk a 100 darab íjász kettéosztottam 2 50-es csoportra.
    Itt hogyan lehet??????
    pls válaszoljatok mer' naon fontos lenne.
  • Kandurex
    #7335
    [URL=http://rapidshare.de/files/20092792/H5_GAME.EXE.html]Itt alul kattints a "FREE" jelű szövegre, várj 30 másodpercet és kezdheted a letöltést[/URL]

    "mer' rendy"
  • kispimasz
    #7333
    Hi all!
    Lenne egy kis gondom (nagy gondom) és bár tudom, hogy nem szeretitek a cheaterekt és azokat akik WAREZ-ről szedik a játékot most mégis pls ha tudnátok egy olyan linket adni ahol van a játékhoz crack file és le lehet tölteni az pls írja meg nekem! Nagyon rég szeretem a Heroes-t a 2. rész óta minddel játszottam és ezzel is szeretném mert azt mondják nagyon jó...
    Télleg sry ha nagyon nagy gond, hogy megkérdeztem mondjátok meg
  • j0nNyKa
    #7332
    szolj ha talaltal, addig nem irhatsz ide !!! :D
  • kutjus
    #7331
    Kezmben egy eredeti
    ...mindjárt megvizsgálom a különbségeket.
  • haxoror
    #7330
    Váháháhá tök édes necro 3-on a semmiből felbukkanó elf hajó, kész szerencse hogy Isabel szinte semmi sereggel ott gyűjtögette az uszadékfákat JEEEE

    Az utolsó mentés kb fél órája volt, imádom ezt a játékot, még hipp-hopp egy hónap és végig is tolom!
  • kHares
    #7329
    Egyébként nem azért írtam hogy vedd meg vagy elítélném a warezt, hanem úgy fakadtál ki mintha a kifizetett árú nem lenne jó. Szégyenkezve vallom be dungeon 3. pályán tartok és 1 db. buggal nem találkoztam. A progik csak addig drágák míg tanulsz, ha már keresel majd megveszed azt a havi 1-2 progit amire talán lesz kevés időd munka mellett.
  • dukey42
    #7328
    "az ára meg tényleg magas, de gondold el hogy hány órát játszol vele... "
    sokat, mert 1,8as procival, 512 rammal nagyobb pályán fél perc az autosave :)

  • b-type
    #7327
    döbbenet, de még mindig a Warhammer MoC videó hatása alatt vagyok :D, majd minden nap megnézem...eszméletlen hangulatot áraszt.
    Tök emlékszem a H3 RoE intrójára, az is kegyetlen nagy volt bár grafikában volt sok sokkal jobb már, de hangulatában...

    Szvsz meg kellene várni hogy mit is akarnak a készítők ezzel a résszel,..esetleg otthon stikába moddolgatni-tesztelni, és ha kialakult vélemény van már a H5-ről, akkor lehet rakni egy konverziót.
  • SaGa Jr
    #7326
    Meg ha a lények erősödnek, akkor a hősöket alaposan gyengíteni kéne (mind skillek, mind speciális képességek terén), mert ha ők is maradnak, akkor ott minden lesz csak egyensúly nem. Nem mintha olyan nagy egyensúly lett volna a H3-ban (indokolatlanul erős volt a nekro).
  • SaGa Jr
    #7325
    Nézted már a bannerban a linkeket? Mert ott speciel az egyik amgyar oldalon pont kinn vannak lefordítva a dueles hősök spec képességei és induló hadaik.

    Meg egy kis szótárazással 10 perc alatt megismerheted mit is tud a delikvens.
  • Ranger23
    #7324
    Kérdeznék valamit. Lehet hülyeség lesz.
    Szóval: Nekem hiába van expert Dark Magic-em ha az ellenfél hősének magic ellenállása van mondjuk 75%. Tehát akkor az ártó varázsaokat már el is felejthetem ellene igaz? Ennyi erővel akkor inkább a Ligt Magicot nyomassam fel és a saját seregemre varázsoljak???
  • NeoMaN
    #7323
    nem látom értelmét a dolognak
  • Kandurex
    #7322
    Megoldható...

    de mondjuk annyiba igaz, hogy még lehet vele várni :)
  • Tutilevi
    #7321
    szal sztem az igazi h3 feeling az lenne,ha statok visszakapnák a dögök,de raklap különleges képesség elveszne
    kivéve persze az alapok:golem spell immunity,titan ranged attack,elf 2*lő
  • Kandurex
    #7320
    Az archangel -nek meg 250. Jó az a III. rendszer, sok - sok patch után alakult ki a balance!
  • b-type
    #7319
    A H3 sincs teljesen kiegyensúlyozva.
    Igazából sztem lenne rá igény, de szvsz kicsit korai.
    A legtöbben nem is ismerik még a játékot..főleg végleges verzióban.
    Vhogyúgy érzem több esélyt kellene hogy kapjon a játék.
  • Tutilevi
    #7318
    jó de ha minden statot átírsz az életek is növekednek,pl a titán 190-ből egyből 300 lesz
  • Kandurex
    #7317
    JESSSZ!!! OKÉ!

    Át tudom variálni a lények varázstudó képességét. Azaz mondjuk elveszem az archangel -től a ressurection -t és oda adom mondjuk a csontváznak...lál...ez mondjuk erős példa, de úgy tűnik semmi nem áll az utamba!
  • NeoMaN
    #7316
    A kezdeti nyafogásom, hogy a nekro gyenge megvááltozott. Ha megfelelő a hős, kiba*tt erős tud lenni.
  • Kandurex
    #7315
    Persze a mostani 4 - 7 sebzését felemelni 12 - 20 amit még ráadásként duplán verné rá

    Kapna mondjuk 6 - 10...ez így tökéletes. De nem is ezzel van baj, hanem,.... na mindjárt
  • Lacee
    #7314
    az lenne nagyon jó, ha a pályaszerkesztővel lehetne custom várakat is kreálni.. vissza az összes factiont :)
  • Tutilevi
    #7313
    érdekesség:az adott tp-k tekintetében a 3 legerősebb fődög
    1:black dragon:353
    2:archangel:332
    3:arch devil:307
  • j0nNyKa
    #7312
    vagy mondjuk a minotaurusz visszakapja a regi erejet, es raadaskent 2t ut.. nyamm :D
  • Kandurex
    #7311
    hmm