14765



KELET TÖRZSEI MAGYARÍTÁS (thx, AtiRadish)
  • Sheltem
    #7392
    Ez hülyeség, már bocs.

    Pont az a jó a speciális képességben, hogy várod, hogy bejöjjön és ha beüt akkor örülsz neki, olyan mint egy ajándék, ha nem meglepetés akkor lófaszt sem ér.

    Bocs, de butaságot írtál.
  • gallik
    #7391
    Jók a necrok még így is, hogy legyengítették őket!
    Én csak a vámpírokat használom csatában, hogy még a csontik se fogyjanak.
    Most van 44 vámpír és normálon custom game-ben már unalmas a játék, nincs igazán ellenfele,(15 sárkány sem állítja meg(ebből 10 fekete) persze kell hozzá jó hős is, Vladimir pl: meg sok spell power, meg mana.ezért utálom a sok impet és familiart, mert egy kör alatt képes elszívni az összes manat.
    Gép ellen nem az igazi a játék, nem gondolkodik, remélem a multit (LAN) -t kjavítják, hogy ne legyen aszinkron.Ha vkinek van kedve játszani hamachin, keressen meg!
    szoba: heroes5hun jelszó: heroes5hun
  • b-type
    #7390
    Hát alapvetően ott van elkeffentve szvsz, hogy van bizonyos százalékos esélye hogy beüt a spec képességével,...na de annélkül a legtöbb lény igen harmat.
    Szakaszokra bomlik velük a játék, pl. egy unikornist elvisz az elején az ember a mert jól viseli a csapásokat (az elején!), de később már szinte semmit nem ér ha nem jön be a spec. tulajdonsága.
    Ezeket kellene szvsz gatyába rázni, ne legyen az hogy ha levakítja pl. akkor überkirályság és akkor ehh lehet hogy ezt kellett volna szétszedni nem a másik egységet, ha pedig nem akkor szinte kárnak hoztam.
    Vhogy úgy hogy a lény spec. tulajdonságai 100%-ban jöjjenek, amit az ellenséges hős, vagy lény mágiaellenállása, esetlek a ward-ja még befolyásolhat, de ha lehet ne százalékos esélyben, hanem számban, ha egy egyszarvú megcsap és vakítana 5körig, akkor ezt csökkentse 4-3-2 de max. 1körre, felező, öregítő hatásoknál pedig a hatást csökkentse, tehát ne felezzen hanem harmadoljon..a hatás módosuljon,..sebző varázsoknál egyértelmően...vagy az átmérőt vagy a sebzést,..tehát egy tűzlabdát hajígáló egységnél pl. a hős csökkenti a rádiuszt, a célzott lény ward-ja csökkenti a sebzést.
    ilyesmi..
  • Warden
    #7389
    Üdv! SPOILER! A necro utolsó pályája nem olyan bonyolult mint amennyire látszik, csak nagyon oráliára hajadzik. A megoldás a következő elindulsz markhallal a haven vár felé ott van egy börtön kiszabadítod a bent lévő foglyot majd visszaindulsz a nekro várba ahol is utadat állja egy falka angyal ha őket is lezúzod kapsz egy varázstárgyat amivel berepülhetsz Godrichoz és hent.Egy yoo tanács miután nagyon nehezen lehet csak legyőzni főleg ha az előzőekben nagyon feltápoltad figyelj arra hogy az isabellel ne nagyon mozogj haven egységekkel mert minden héten pár egység átáll Godrichoz, és miután a seregét leküzdötted és úgy gondolod hogy nyertél megjelennek a dezertőr egységek is Godric mellett. SPOILER! vége.

    Kedves kis pálya nekem az egész szombat-vasárnapom ráment, de ne csüggedj a warlok campinghez képest ez sétagalopp.
  • Lammer
    #7388
    #7387 :DDDDDDDDDDDdddd
  • Lammer
    #7387
    hmmm na azert a 3ban az aging kepesseg az eleg meleg volt, persze a gep ellenem nagoyn jol nyomta, enmeg... :/ emlexem mentem egy csapat neutral ghost dragon ellen, elosztotta a gep 6 fele a packot, ahogy jottek es tamadtak puff egy aging, megegy, megegy ... esigytovabb... :DDDDDDDD az uj reszbol hianyolom ezt a skillt :(
  • Sheltem
    #7386
    Jó reggelt

    **offtopic***
    Annyira azért nem volt szar az...Ghost dragon speciális képessége volt, hogy x-% ban ha megütötted vele az ellenfelet öregítette, azaz az összes egységnek a HP-ja kapásból a fele lett, szóval ha jól védted és jól helyezkedtél vele a pályán jó volt az. Ezenkívül ott volt a 6. szintű egység a Death Knight a maga kis Dupla sebzésével és kurva magas HP-jával...A 3 ban a Necro rohadt kemény volt.
  • koosadam
    #7385
    Hm..Hamarosan összejön nekem is a game ezért kérdem, hogy a Necro az itt is olyan, mint a 3.részben? Vagyis nagyon brutál de a fő boss a játék legszarabb lénye? :P Mert sajna a 3.-ban a szellemsárkány az volt...
  • salieri
    #7384
    most jutott el a necro harmadik palyahoz, most, hogy lattam az elozo kepet, rajottem, hogy nem is annyira egyszeru ez a kuldetes! ;)
    nembaj, egy megvan..a tobbi is meglesz majd ;)

  • nektarin
    #7383
    Hello, valaki mondja el ,hogy az utolsó (5.ik) Nekrós küldetésnél, hogy jutok el a ! Spoiler ! -> középen lévő várba , mert alulrol hajóval nem megközelithető a sziklák miatt, fennt meg az átjáró nem működik <-
  • bld
    #7382
    ennyire? én mondjuk még nem nyomok campaign-t csak custom map de csak a vezsteséggel eléggé oda lehet rakni:)
  • j0nNyKa
    #7381
    ugy hogy ott van am 1 kurvaeros varazslohiro is :]
  • bld
    #7380
    ennyivel h a 'csába szedett le 600vámpírt??
  • Lacee
    #7379
    na most futottam bele az első komolyabb problémába a játék során.. (lehet, hogy bug :))
    a harmadik nekró pályán vagyok, amikor a 3 tárgyat kell összeszedni 3 városból. kettő meg is volna, és végül a legerősebb, harmadik várat is sikerült bevenni egy laza 15-20 perces csatában, erre NINCS OTT a cucc! lehetséges, hogy valamelyik hőssel kivitte a rohadék? a többinél nem volt ilyen gond, ott rögtön adta a videot h összeszedi az artifactot a hero.

    amúgy itt egy kép a végéről, vicces meccs volt :)

  • j0nNyKa
    #7378
    Ize, a phoenix az igy alapvetoen nem piros ? :D


  • Lammer
    #7377
    najah az igazi self ownage! :DDDD
  • jazzy
    #7376
    A legrosszabb az hogy van amelyik meg csittel sem tudja megcsinalni :|
  • Lammer
    #7375
    en sosem vagtam mi ertelme van ennek a tréneresdinek
    enmeg anno c64 meg amiga idokben a poke kodokkal meg a hexaeditoros okossaggal kieltem magamat(amigan focimanager, penzcsiit) de mar anno rajottem, hogy mi ertelme van egy jateknak, ha deka energiat sem feccolsz a temaba es nyertel is... kuzdes? gyozelem igazi ize? stbstb?
  • Kandurex
    #7374
    Csaló ideges úristenit...!
  • deathstarh
    #7373
    Heroes of Might and Magic V v1.0 +6 TRAINER
  • salieri
    #7372
    csak nagyon roviden en is irnek par sort! :)
    heaven es az inferno kuldeteseket csinaltam meg eddig...most du. kezdtem el a necromatas reszt! eddig csillagos otos! :) nagyon tetszik a jatek...eddig semmi gondom nem volt a jatekkal...talan a puzzle utan megjeleno terkepet kellett par percig nezegetni, mig rajottem, hogy hol is van a cucc..de az is meglett! inferno nem okozott gondot egyaltalan...

    olvastam, hogy van trainer...meg lattam a kepeket a max os cuccokrol...semmi ertelme igazabol...ha nem tudom megcsinalni, akkor meg minek maxoljam a dolgokat, csak hogy megoljek mindenkit minnel gyorsabban...

    tovabbi jo jatszadozast mindenkinek..
  • deathstarh
    #7371
    Tessék a link, egyébként ÉN csak a money kodot adtam be , mivel nincs kedvem és időm sem ezzel a gaméval sz@rakodni heteket, hogy hátha végre sikerül lenyomni, mint a ....

    trainer
  • Kandurex
    #7370
    Egy kis hozzáértés... na mindegy, ebből túl sok következtetést nem lehet levonni. Directx reinstall elsőkörben a DVD -ről, majd videó és hangkártya újra rakása lehetőleg a legújabb verzióval. Végső esetben winreinstall.
  • j0nNyKa
    #7369
    interneten
  • Frank99
    #7368
    talán olvass visza!

    :-)))
    9 napos már ez a mese :-)))

  • kispimasz
    #7367
    2.8 giga ATI 9600 videokártya mi kéne még? 526 Mb
  • Kandurex
    #7366
    Milyen géped van?
  • Rambo 20
    #7365
    És a trainerhez hol a link?
  • Cobra.
    #7364
    De ez angolul van, ezt a legtöbben nem értik
  • Rambo 20
    #7363
    Szerintem a problémát az adatok elvesztése okozhatja.......
  • deathstarh
    #7362
    ITT A CHEAT SKACOK? AKIT ÉRDEKEL PERSZE CSAK AZ NÉZZE, A TÖBBINEK szigorúan TILOS!!!


    Heroes of Might and Magic V *PLUS 6* TRAINER
    ÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄ
    Release Date : 05-15-2006 Protection : Other
    Release Type : Trainer Game Genre : RPG
    ÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄ
    Release Notes:

    In-game hotkeys:

    NUMPAD 1: Infinite Resources
    NUMPAD 2: Max Hero's Stats
    NUMPAD 3: Infinite Action Points
    NUMPAD 4: Infinite Mana
    NUMPAD 5: Level Up
    NUMPAD 6: Infinite Building

    *Special notes:

    Max Hero's Stats
    ------------------
    This will effectively max out your army's stats as well, enabling you to
    deal massive damage with your units. Enable this and select the hero(es)
    whose stats you want to max.

    Infinite Action Points
    -------------------------
    You will be able to move forever in one turn, until you decide to end
    the turn yourself of course.

    Level Up
    ----------
    How to use this:
    - Select the hero you want to level up
    - Enable the option
    - End the current turn
    - During the next turn you will keep leveling up
    - When you feel it's enough, disable the option (hit the hotkey again)

    This will also bypass all level caps so you can go up to say level 200
    if you're patient enough :))

    Infinite Building
    -------------------
    Normally you can only build 1 structure in 1 turn, this will let you build
    as many as you like in 1 turn.
    How to use:
    - Enable option
    - Build somethin
    - Exit and re-enter the build screen
    - You'll see that you can still build more

    ÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄ
    Install Notes:

    1. Unpack the release with WinRAR or equivalent
    2. Run the trainer & read nfo
    3. Run the game
  • zsolt11
    #7361
    szólítottál fiam?
  • NeoMaN
    #7360
    Erre még az atyaúristen sem tud neked válaszolni...
  • NeoMaN
    #7359
    Az mekkora lámulás, ha a csíter nem tudja még a trainert sem használni?
    Gigalol beszarok!
    :))))))))))
  • j0nNyKa
    #7358
    (jaccunk mi is szolancot ?! :D)

    A jatek...
  • dr Kotász
    #7357
    Lefagyott...
  • kispimasz
    #7356
    erre valaki? :(
  • rezo
    #7355
    Akk lehet én b*sztam el vmt a trainernél;)
  • j0nNyKa
    #7354
    meg mindig nem valaszoltal nekem, hogy milyen az a trainer, mert ha tudnad, akkor hasznalni is tudnad, mivel masnal mukodott (lasd lentebb a csites kepet)

    masik kerdesedre a feletted levo uriember valaszolt
  • Cobra.
    #7353
    2 hét még a magyar verzió, utána megveheted.